Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default Bodybuilding ή Πολεμική Τέχνη;

    Καλησπερα σε ολους παιδια...οπως εχω ξαναπει ειμαι 18 χρονων και ασχολουμαι αρκετο καιρο με το bodybuilding και μπορω να πω οτι για την ηλικια μου ειμαι σε ενα πολυ καλο επιπεδο...ολα αρχισαν οταν μικρο με ειχαν κλεψει και χτυπησει,με αποτελεσμα να πρεπει να κανω κατι ωστε να ''φοβουνται''(ετσι σκεφτεται ενα 14χρονο παιδι)...σε αυτο το στατους θα ηθελα τη γνωμη σας για το τι τελικα θα ηταν καλυτερο να εκανα...μια πολεμικη τεχνη ή αυτο που αποφασισα??ποσες φορες ακουτε ''σχολια'' απο αγνωστους για την κοπελα ή για καποια γυναικα που συνοδευετε και αντιδρατε και αν ναι,πως???τι ειναι πιο αποτελεσματικο,να κανεις οτι δεν ακους ή να αντιδρασεις με οποιο ρισκο?(καταλαβαινω οτι πολλοι θα γελασουν με το ποστ,αλλα θα ηθελα πολυ να ακουσω γνωμες πανω σε αυτο απο γυμνασμενα ή μη ατομα...ελπιζω να ειναι και στη σωστη ενοτητα...)ευχαριστω πολυ!!!

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Φυσικα η πολεμικη τεχνη θα σε προστατεψει απο τυχον απειλες,αλλα οχι παντα.Στην Νεα Μακρη,σχεδον ολοι ειναι χρηστες ουσιων-αναβολικων,για αυτο εχει βγει η φημη οτι βρισκεται στη περιοχη αναβολικα προαστια (αντι για ανατολικα).
    Στην Αγ.Παρασκευη (εκει κοντα) εχει πολεμικες τεχνες οπως brazilian,ειχανε σκασει τωρα να φανταστεις ολοι οι "φουσκωτοι" της περιοχης μου να το παιξουν ιστορια,ο δασκαλος τις σχολης,τους εβαλε την 1η βδομαδα να παιξουν με μια κοπελα 19χρονων,μαντεψε ποιος εγινε ρεζιλι και δεν ξανα πατησε στην σχολη,και μιλαμε για γομαρια 120κιλα που περπατανε και δυσκολευονται να ανασανουν.

    Οποτε αποψη μου,αν θες να προστατευτεις μαθε πολεμικη τεχνη.Φυσικα αν συνδιαζεις το natural powerlifting,bodybuilding τοτε θα εχεις ακομα καλυτερα αποτελεσμα.Ειχαν ρωτησει τον Ζαμπιδη πολυ παλια,στο δρομο αν του την επευταν 4-5 ατομα αν θα τους ειχε,και απαντησε οτι με 2,3 ατομα αοπλα θα δυσκολευταν πολυ,δεν ειναι οπως στις ταινιες που ενας vs 10 και τους εχει για πρωινο.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ...............................R.I.P.................................
    .............Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian.........
    .................₪₪₪₪₪₪1989-2011₪₪₪₪₪₪.............
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  3. #3

    Default

    ευχαριστω πολυ φιλε για την απαντηση...!!!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ανώτερη Πολεμική Τέχνη.
    By nikos_123 in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 120
    Last Post: 06-03-13, 22:33
  2. Ρώσικη Πολεμική Τέχνη
    By rmaathens in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 4
    Last Post: 24-09-12, 22:38
  3. Πολεμική Τέχνη
    By face1359 in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 12
    Last Post: 14-08-12, 01:43
  4. Πρόταση για πολεμική τέχνη
    By Mystical in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 7
    Last Post: 29-07-11, 18:03
  5. Πώς να επιλέξετε μια πολεμική τέχνη!
    By Crimson in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 05-04-07, 16:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •