Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 45 of 45
  1. #31
    Junior Bodybuilder Christoforos's Avatar
    Join Date
    13-10-13
    Location
    Μεταμόρφωση
    Posts
    175

    Default

    Καλά μόλις είδα όλο το βίντεο.Το παραθέτω κιόλας για να το δείτε.Οι κριτές μάλλον ήταν κουρασμένοι ή και χειρότερα(με κάτι που κάνει ρίμα με το κουρασμένοι .).Sadik μακράν ανώτερος του Buendiα(λούλης) αν το πάμε σε θέμα 2αδας. Τώρα για Cook δεν συζητώ καν απλά λέω. Judges,do you even judge.???

    https://www.youtube.com/watch?v=OB7g...uiZFnsVYY1oW0w
    Πρέπει να πιστέψεις για να πετύχεις το απίστευτο...!!!
    18/10/2012-18/10/2013
    133kg to 78kg...Hard work thank you...!!!

    Everyone likes to play the games,winners love to practice...!!!

  2. #32
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by Christoforos View Post
    Καλά μόλις είδα όλο το βίντεο.Το παραθέτω κιόλας για να το δείτε.Οι κριτές μάλλον ήταν κουρασμένοι ή και χειρότερα(με κάτι που κάνει ρίμα με το κουρασμένοι .).Sadik μακράν ανώτερος του Buendiα(λούλης) αν το πάμε σε θέμα 2αδας. Τώρα για Cook δεν συζητώ καν απλά λέω. Judges,do you even judge.???

    https://www.youtube.com/watch?v=OB7g...uiZFnsVYY1oW0w
    Η γνωμη που εχει κανεις για τους αθλουμενους ειναι αντικειμενικη. Δεν ειμαστε ουτε κριτες των αθλητων ουτε οι κριτες του αγωνα ουτε καν φτασαμε το επιπεδο αυτων. Οποτε ο αγωνας τελειωσε βγηκαν τα αποτελεσματα κ απο κει κ περα σεβασμος

  3. #33
    Junior Bodybuilder Christoforos's Avatar
    Join Date
    13-10-13
    Location
    Μεταμόρφωση
    Posts
    175

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Η γνωμη που εχει κανεις για τους αθλουμενους ειναι αντικειμενικη. Δεν ειμαστε ουτε κριτες των αθλητων ουτε οι κριτες του αγωνα ουτε καν φτασαμε το επιπεδο αυτων. Οποτε ο αγωνας τελειωσε βγηκαν τα αποτελεσματα κ απο κει κ περα σεβασμος
    Μαζί σου Αλέξανδρε..Αν και εσύ σε επίπεδο τους φτάνεις....Απλά είναι ένας αγώνας(όπως είναι και το ΠΑΟ-ΟΣΦΠ) και σαν θεατής θα πω την άποψη μου μετά από αυτόν χωρίς να το λέω κακοπροαίρετα..Σεβασμός και πιο πολύ θαυμασμός θα έλεγα υπάρχει σίγουρα γιατί όλα τα κορμιά είναι απίστευτα και όλοι τους,μηδενός εξαιρετέου,έχουν δουλέψει σκληρά και αξίζουν επάξια να είναι πάνω σε αυτή την σκηνή.
    Πρέπει να πιστέψεις για να πετύχεις το απίστευτο...!!!
    18/10/2012-18/10/2013
    133kg to 78kg...Hard work thank you...!!!

    Everyone likes to play the games,winners love to practice...!!!

  4. #34
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Quote Originally Posted by antonis_7 View Post
    Ο Seid εχει προτυπο τον Zyzz
    Εχει πει τετοια μπουρδα ε? Μαλιστα :p Εγω κατι φωτογραφιες off season σε κλαμπ εχω δει :p

    Περα απο το χαβαλε σεβομαι απολυτα οσους δινουν την ψυχη τους για το αθλημα και στερουνται για να κανουν το ονειρο τους πραγματικοτητα και να ανεβουν στην σκηνη. Ο seid ειτε μας αρεσει ειτε οχι, ειτε κατεβαινει σε τρομερη φορμα ειτε οχι, τουλαχιστον εχει τα .. να εκθετει τον εαυτο του σε μια σκηνη που ολοι μπορουν να δουν καθε σου ατελια. Σε αντιθεση με τυπακια σαν τον angelof που ειναι μονο για καμια φωτογραφιση τιγκα φοτοσοπ, για κανα κλιπακι γυμναστηριου και μεχρι εκει.

  5. #35
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Quote Originally Posted by BillPeristeri3 View Post
    Εχει πει τετοια μπουρδα ε? Μαλιστα :p Εγω κατι φωτογραφιες off season σε κλαμπ εχω δει :p

    Περα απο το χαβαλε σεβομαι απολυτα οσους δινουν την ψυχη τους για το αθλημα και στερουνται για να κανουν το ονειρο τους πραγματικοτητα και να ανεβουν στην σκηνη. Ο seid ειτε μας αρεσει ειτε οχι, ειτε κατεβαινει σε τρομερη φορμα ειτε οχι, τουλαχιστον εχει τα .. να εκθετει τον εαυτο του σε μια σκηνη που ολοι μπορουν να δουν καθε σου ατελια. Σε αντιθεση με τυπακια σαν τον angelof που ειναι μονο για καμια φωτογραφιση τιγκα φοτοσοπ, για κανα κλιπακι γυμναστηριου και μεχρι εκει.
    Εdit: Τα παραπανω τα λεω καθως ηδη ειναι διασημος στους μικρους φαν του αθληματος και σε πολλες γυναικες και ξεκουραστα θα μπορουσε να σταματησει και να κανει μια καριερα μοντελου.

  6. #36
    Pumping Iron antonis_7's Avatar
    Join Date
    25-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    383

    Default

    Quote Originally Posted by BillPeristeri3 View Post
    Εχει πει τετοια μπουρδα ε? Μαλιστα :p Εγω κατι φωτογραφιες off season σε κλαμπ εχω δει :p

    Περα απο το χαβαλε σεβομαι απολυτα οσους δινουν την ψυχη τους για το αθλημα και στερουνται για να κανουν το ονειρο τους πραγματικοτητα και να ανεβουν στην σκηνη. Ο seid ειτε μας αρεσει ειτε οχι, ειτε κατεβαινει σε τρομερη φορμα ειτε οχι, τουλαχιστον εχει τα .. να εκθετει τον εαυτο του σε μια σκηνη που ολοι μπορουν να δουν καθε σου ατελια. Σε αντιθεση με τυπακια σαν τον angelof που ειναι μονο για καμια φωτογραφιση τιγκα φοτοσοπ, για κανα κλιπακι γυμναστηριου και μεχρι εκει.
    οχι μονο το εχει πει αλλα και το δειχνει σε καθε ευκαιρια, μη σου πω οτι τον αντιγραφει κιολας Ο Τζεφ ειτε αρεσει ειτε οχι, για την ηλικια του εχει καταφερει αξιοζηλευτα πραγματα και μονο που πατησε 2 φορες σε αυτη τη σκηνη ειναι αρκετο!

    Το εχω απορια και εγω για Λαζαρ που δεν κατεβαινει σε αγωνες!
    “Failure is not an option. Everyone has to succeed.”- Arnold

  7. #37
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Quote Originally Posted by antonis_7 View Post
    οχι μονο το εχει πει αλλα και το δειχνει σε καθε ευκαιρια, μη σου πω οτι τον αντιγραφει κιολας Ο Τζεφ ειτε αρεσει ειτε οχι, για την ηλικια του εχει καταφερει αξιοζηλευτα πραγματα και μονο που πατησε 2 φορες σε αυτη τη σκηνη ειναι αρκετο!

    Το εχω απορια και εγω για Λαζαρ που δεν κατεβαινει σε αγωνες!
    Μάλλον βγάζει αρκετά ως προπονητής και ως μοντέλο. Αν έβγαζε λεφτά από τους αγώνες, πιθανόν να κατέβαινε.
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  8. #38
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Τον seid εγω τον εκτιμω γιατι οπως ειπες για την ηλικια του ειναι τρομερος, απλα πιστευω οτι μπορει να κανει περισσοτερα αν δουλεψει πιο σκληρα! (ναι πεταω σποντιτσα για τα ποζεριλικια που κανει στα γυμναστηρια) Για αυτο Εκανα την αναφορα οτι παταει σκηνη.

    Ο traianus εχει δικιο. Θεωρειτε το πιο ακριβοπληρωμενο μοντελο fitness στον κοσμο. Απλα εμενα με ενοχλει που τους συγκρινουν γενικα (μιας και εχουν μεγαλο κοινο λογω των φωτογραφισεων τους) για τους λογους που ειπα. Και αν καποιος με πει καχυποπτο με το φωτοσοπ υπαρχει μια φωτογραφιση του seid με κατι στρατιωτικα :p Δειτε αυτο και μετα τις φωτογραφιες απο την σκηνη.

  9. #39
    Junior Bodybuilder PanaGois's Avatar
    Join Date
    26-05-14
    Location
    RODOS
    Posts
    188

    Default

    Ο Τζεφ μπορει να θαυμαζει και να σεβεται σε μεγαλο βαθμο τον Ζυζζ (οπως ολοι μας)αλλα δεν νμζω πως τον αντιγραφει(σε θεμα γυμναστικης)εχει αρχισει πιο πρωτα γυμναστικη απ τον Ζυζζ και οσο αναφορα τις βαθμολογιες και τα ποζαρισματα του...δεν βλεπω κατι κακο,εχει ενα ομορφο σωμα και σε καθε ευκαιρια του το επιδικνυει(μερικες φορες λιγο παραπανω )..ειναι 19-20 χρονων ειναι εφηβος ακομα ..αν δεν τα κανει τωρα αυτα ποτε θα τα κανει...και επειδη βγηκε 13ος ??σημαινει κατι αυτο??..ειναι 20 χρονων( και αν συνεχισει ετσι..25-30 θα ειναι σε απιστευτο επιπεδο και σιγουρα 1ος στο Olympia..καλα για το photoshop δεν πεφτει λογος ,ακομα και στα νυχια των ποδιων βαζουν γραμμωσεις :p

  10. #40
    New Member Tsits's Avatar
    Join Date
    15-09-14
    Posts
    76

    Default

    Επειδή και γώ είμαι φανατικός του Cook πίστευα ότι με το σώμα που κατέβασε φέτος θα είχε καλύτερη θέση....ο Hadkovic δεν μ άρεσε τόσο.... Κρίμα πάντως για τον Cook πολύ κρίμα...!!

  11. #41
    Pumping Iron fragias -7-'s Avatar
    Join Date
    20-09-11
    Location
    Athens,Dafni
    Posts
    437

    Default

    Υπάρχουν αρκετά βίντεο με τον Angelov στο you tube..και δε νομίζω να παίζει φωτοσοπ στα βίντεο...
    NO PAIN NO GAIN

  12. #42
    Pumping Iron antonis_7's Avatar
    Join Date
    25-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    383

    Default

    Quote Originally Posted by fragias -7- View Post
    Υπάρχουν αρκετά βίντεο με τον Angelov στο you tube..και δε νομίζω να παίζει φωτοσοπ στα βίντεο...
    βασικα για φωτογραφισεις ειπωθηκε οχι βιντεο
    “Failure is not an option. Everyone has to succeed.”- Arnold

  13. #43
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Συγγνωμη δεν ειχα δει την απαντηση, Fragias ξερεις φανταζομαι οτι πανω στο pump και με τους φωτισμους που βαζουν στα βιντεο ολα φαινονται αλλιως. Ενω πανω στην σκηνη εχουν ολοι ιδιο φωτισμο..

  14. #44
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-01-10
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    130

    Default

    Πάντως είχα την εντύπωση ότι η ακραία γραμμωση αλλά και η έντονη μυικοτητα αφαιρούν βαθμούς η τουλάχιστον έτσι νομίζω ξεκίνησε η κατηγορία ...πράγμα που δεν νομίζω πλέον.
    Strong (er)

  15. #45
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Quote Originally Posted by spyroser View Post
    Πάντως είχα την εντύπωση ότι η ακραία γραμμωση αλλά και η έντονη μυικοτητα αφαιρούν βαθμούς η τουλάχιστον έτσι νομίζω ξεκίνησε η κατηγορία ...πράγμα που δεν νομίζω πλέον.
    Και εγω το ιδιο πιστευα..


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 71
    Last Post: 28-09-14, 07:55
  2. IFBB Ms. Olympia 2014 - Προκρίσεις Αθλητριών!
    By Kardoula in forum Olympia Weekend 2014
    Replies: 6
    Last Post: 22-09-14, 23:18
  3. Replies: 23
    Last Post: 22-09-14, 09:25
  4. Dana Linn Bailey 7 days from the Physique Olympia 2014!!
    By BillPeristeri3 in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 24
    Last Post: 20-09-14, 07:58
  5. IFBB Physique Olympia Γυναικών 2013 - Φωτό Prejudging!!
    By Musclemar in forum Olympia Weekend 2013
    Replies: 1
    Last Post: 28-09-13, 14:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •