Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    New Member
    Join Date
    09-12-14
    Posts
    33

    Default Συμβουλές Για Χρήση Συμπληρωμάτων

    Καλησπερα σε ολους θα ηθελα την γνωμη σας γυμναζομαι πολλα χρονια αλλα με μεγαλες παυσεις τωρα ειμαι σε μια φαση που το πηρα ξανα αποφαση ειμαι 1.85 87 κιλα και 13 τοις εκατο λοιπος αλλα πλεον και αγυμναστος .σκεφτομαι για αρχη μια πρωτεινη για μεταπροπονητικα και το βραδυ πριν τον υπνο μια γλουταμινη και αμινοξεα ειμαι κομπλε με αυτα ,εχω ξεκινησει προπονησεις περιπου δυο μηνες

  2. #2
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

    Την διατροφή σου την έχεις βάλει σε έναν δρόμο;!

    Τα συμπληρώματα που γράφεις, ΟΚ, θα "βοηθήσουν" αλλά το αποτέλεσμα θα το δώσουν άλλα πράγματα!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    +1 στα γραφόμενα του Σταύρου.

    Ειδικά τα αμινοξέα στην παρούσα φάση είναι σπατάλη χρημάτων. Ακόμα και η γλουταμίνη κακό δεν κάνει, αλλά επίσης δε χρειάζεται.
    Μπορείς να πάρεις μια whey για μετά την προπόνηση πιο πολύ για ''ψυχολογικούς'' λόγους και να σου φτιάχνει και τη γεύση.

  4. #4
    Advanced Bodybuilder enas's Avatar
    Join Date
    28-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    727

    Default

    Quote Originally Posted by samapaok View Post
    Καλησπερα σε ολους θα ηθελα την γνωμη σας γυμναζομαι πολλα χρονια αλλα με μεγαλες παυσεις τωρα ειμαι σε μια φαση που το πηρα ξανα αποφαση ειμαι 1.85 87 κιλα και 13 τοις εκατο λοιπος αλλα πλεον και αγυμναστος .σκεφτομαι για αρχη μια πρωτεινη για μεταπροπονητικα και το βραδυ πριν τον υπνο μια γλουταμινη και αμινοξεα ειμαι κομπλε με αυτα ,εχω ξεκινησει προπονησεις περιπου δυο μηνες
    παντως αν ισχυουν τα ποσοστα που λες μονο αγυμναστος δε θεωρεισαι!! αγορασε μια καλη whey και αμα λογω δουλειας πιεζεσαι πολυ και δεν ξεκουραζεσαι σωστα παρε και γλουταμινη για αναρρωση!! αμινοξεα οντως δε σου χρειαζονται!!
    200 pounds is always 200 pounds

  5. #5
    New Member
    Join Date
    09-12-14
    Posts
    33

    Default

    επειδη ημουν αθλητης απο μικρος πιστευω οτι βοηθησε και επανηλθα γρηγορα την διατροφη μου την εχω φτιαξει πολυ καλα απλα ειμαι απο αυτους δυστυχως λεω εγω που για να δειξουν πραγματα πανω τους πρεπει να ξεφυγουν σε κιλα δηλαδη ακομα και να στεγνωσω λιγο ακομα στα 90 φαινομαι αδυνατος για να φανταστειτε πριν απο 7-8 χρονια με τα ιδια ποσοστα λιπους και με γυμναστικη 3 χρονων τουλαχιστον στα 105 κιλα ημουν σαν ενας ανθρωπος γυρω στα 90 κιλα

  6. #6
    New Member
    Join Date
    09-12-14
    Posts
    33

    Default

    ξεχασα να γραψω την ηλικια μου μιας και νομιζω παιζει ρολο ειμαι 42 και ξεκινησα απο τα 17 μου με βαρη και απο τα 10 μου να αθλουμαι συστηματικα σοβαρρη προπονηση κυριως οσον αφορα την διαρκεια εχω να κανω απο το 2001 απο εκει και μετα 1 μηνα 2 το πολυ και μετα παυση ενα χρονο κυριως λογω δουλειας


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χασιμότο & Χρήση Συμπληρωμάτων
    By dimbobos in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 04-04-14, 13:07
  2. Σωστή Χρήση Συμπληρωμάτων Για Όγκο
    By kostas muscle in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 30-12-12, 21:05
  3. Σωστη χρηση συμπληρωματων
    By Αρης 94 in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 04-03-12, 17:23
  4. χρηση συμπληρωματων διατροφης
    By savvas_cafe in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 16:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •