Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 23 of 23
  1. #1

    Default Αποτελέσματα Χωρισμού

    Και εκει που λετε που ειμαι ευτυχισμενος και ολα καλα
    Μπαμ τρωω την σφαλιαρα και με στελνει αδιαβαστο.
    Τι να κανεις ? και λεω δεν παω σε κανα γυμναστηριο να γεμισω και τον χρονο μου γιατι αυτο που συνειδητοποιείς
    μετα απο ενα χωρισμο ειναι οτι εχεις ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ
    Εδω ειμαι στα πριν, που την βλεπεις μεχρι και καπετανιος και πας βαρκαδα το μωρο ,
    φλεξαρω κιολας γιατι εχω απεναντι τον σατανα εεεε την πρωην ηθελα να πω
    1.jpg

    Εδω μετα απο 7-8 μηνες προπονηση με μηδεν διατροφη μιλαμε για ξυδια και σουβλακια σαντουιτς τυροπιτες και τα σχετικα, χαλαρος πριν την προπονηση
    2.jpg

    Τωρα εχει περασει αλλο τοσο σε μηνες και προσεχω την διατροφη ,οχι σε κανα τρελο σημειο οταν θα βγω εξω με παρεα
    θα τα φαω τα κοψιδια μου με προτιμηση στο κοτοπουλου εχω βαλει και την πρωτεινη στο προγραμμα με μια πολυβιταμινη και ολα τα σχετικα κοτοπουλα ρυζια μπροκολα βρωμη και τα σχετικα και οντως εχω καλυτερα κοψιματα.
    Καταντησα το μονο μερος που να βρισκω την ηρεμια μου να ειναι το γυμναστηριο και γενικα ουτε στον εχθρο μου αυτα
    τα σκηνικα.
    Να εχετε ολοι μια καλη χρονια παιδια.

  2. #2

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Εύγε! Καμία σχέση με πριν.

  3. #3
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Quote Originally Posted by UltraModus View Post
    Εύγε! Καμία σχέση με πριν.
    Καμία σχέση γενικώς!

    Μπράβο, μεγάλη αλλαγή!

  4. #4

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    χαχα επικο post !

    ωραιος φιλε !

  5. #5

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by Elita View Post
    Καμία σχέση γενικώς!
    Εκ γυναικός ερρύη τα φαυλα, όπως είχε πει και γνωστός βυζαντινός αυτοκράτωρ... :p

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by UltraModus View Post
    Εκ γυναικός ερρύη τα φαυλα, όπως είχε πει και γνωστός βυζαντινός αυτοκράτωρ... :p
    Ηταν ετοιμολογη ομως και απαντησε "Αλλά και διά γυναικός πηγάζει τά κρείττω"

  7. #7

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    Ηταν ετοιμολογη ομως και απαντησε "Αλλά και διά γυναικός πηγάζει τά κρείττω"
    Ε ναι, γι'αυτό και έφαγε άκυρο. Δεν ρουμπώνεις κατα τέτοιον τρόπο ολόκληρο αυτοκράτορα...

  8. #8

    Default

    χαχαχαχαχαχαχα ετσι

  9. #9
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Πραγματικα, γαματο ποστ :D

    κατάλογος2.jpg
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  10. #10
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Πωπω τι σου κάνουν οι γυναίκες!!! Πηγή έμπνευσης και τριβής με τα σίδερα

    Keep Lifting έχεις κάνει ωραία δουλειά στη σωματοδομή σου

  11. #11
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    Τυχερέ!

  12. #12

  13. #13
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Ωραίος ρε φίλε!!!
    Μου είχε πει ο Megageo ( για τους παλιούς ) αν θυμάμαι καλά, Big brake ups make BIG Bodybuilders όταν είχα χωρίσει χαχαχαχα
    Victory loves preparation...

  14. #14
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    +1 ειναι μεγαλη κουβεντα αυτο και μιλω απο προσωπικη εμπειρια!!!!

    ΠΟλυ καλος φιλε μου συνεχισε ετσι!
    Know your limits, never accept them.

  15. #15

    Default

    Ευχαριστω για τα καλα σας λογια παιδια συνεχιζω ακαθεκτος

  16. #16

    Default

    Και που λετε παιδια εχω συνεχισει το γυμναστηριο μου κανονικα και ρολαρει το θεμα , 5 φορες την εβδομαδα με το φαγακι μου,ετσι και αλλιως οταν εισαι μονος σου τι να μαγειρεψεις ? Μουσακα ? και να τρως το ταψι μονος σου ? Ε οποτε καταλαβαινετε παει το μπροκολο ο κιμας το κοτοπουλο το αυγο και το ρυζι συννεφο που τα φτιαχνεις και στα μπαμ .Οπως κυλανε ηρεμα λοιπον τα πραγματα ΜΠΑΜ σκαει μπροστα μια ξανθια οπτασια και εκει που ειμαι χαλαρος και πινω τον καφε μου πιανουμε την κουβεντα. Οχι λεω δεν την ξαναπαταω αλλα λυγισα παιδια η κοπελα εκανε και squat και δεν μπορεσα να αντισταθω. Ξανα παμε παλι λοιπον και εκδρομουλες και ερωτες και αγαπες και ταβερνακια και πιτσες και σουβλακια να βλεπεις ταινιουλα αγγαλιτσα στον καναπε. Αλλα οοοοοχιιιι λεω το γυμναστηριο δεν το κοβω αλλα βλεπετε το φαι ειναι που κανει την ζημια και παρε με απο 77 κιλα στα 87. Βλεπετε ειχα κανει καλη δουλεια και το υπουλο αυτο ξανθο πλασμα ηθελε να με χαλασει για να μην με φαει καμια αλλη και βεβαια τα καταφερε. Επρεπε να το ειχα καταλαβει οτι ηταν ο ιδιος ο σατανας απλα με αλλη εμφανιση ξανθος αυτη την φορα οχι μελαχρινος για να με μπερδεψει . Αφου το εργο του διαβολου τελειωσε μου τραβηξε μια πιστολια και εξαφανιστηκε. Ωραια βλεπετε τα σωματα και το χιουμορ αλλα ο διαολος ειχε προτιμηση σε μεγαλη ζωη τι να κανουμε, τουλαχιστον αυτη την φορα επανηλθα γρηγορα μιας και το γυμναστηριο δεν το ειχα παρατησει , ειναι φαρμακο το γαμ...μενο. Ελπιζω να σας αρεσε η ιστορια μου ειχα λιγο εμπνευση εδω στην δουλεια και ειπα να την γραψω.Μιας και ειναι και Παρασκευη και ως γνωστο ειναι ημερα Flexing παρτε και μια φωτο στο ασανσερ φλεξαροντας , αντε καλο ΣΚ και καλες προπονησεις
    Screen Shot 2017-10-20 at 18.58.35.jpg
    Last edited by Stewie; 20-10-17 at 18:00.

  17. #17
    Pumping Iron GreenBill's Avatar
    Join Date
    29-11-11
    Posts
    567

    Default

    Μεγαλύτερη μπιπ από το να τα παρατάς λόγω μίας σχέσης ή γάμου ή παιδιών κτλ δεν υπάρχει. (Μιλάω εκ πείρας.)

    Αυτό δείχνει πως αρχίζεις να γράφεις τον εαυτό σου για την όποια καλοπέραση και τελικά αυτό δεν αρέσει ούτε στον άλλο που σε βλέπει μέρα με τη μέρα να πατσαβουριάζεις. Ειδικά αν σε γνώρισε σε καλό επίπεδο και ενδεχομένως σε θαύμαζε για αυτό.

    Οι περισσότεροι μετά που χωρίζουν ξεκινούν διατροφή και γυμναστική. Σίγουρα σε μεγάλο ποσοστό αν το έκαναν από πριν, δεν θα χώριζαν :)
    GreenBill

  18. #18

    Default

    Οχι καμια σχεση δεν ειναι οτι παρατησα τιποτα, gym χτυπαγα κανονικα. Απλα λογικο ειναι το φαι να ξεφευγει ;) και οπως ειπα η αιτια ηταν η μεγαλη ζωη που θελουν οι πιο πολλες αλλωστε εχουμε και οικονομικη κριση χαχαχαχα. Αλλωστε ολοι ξερουμε το δυσκολο δεν ειναι το γυμναστηριο το δυσκολο ειναι το φαι
    Last edited by Stewie; 20-10-17 at 18:07.

  19. #19
    Pumping Iron GreenBill's Avatar
    Join Date
    29-11-11
    Posts
    567

    Default

    Τα παραπάνω δεν τα γράφω για εσένα αλλά γενικά.

    Το φαγητό είναι δύσκολο όταν ο ένας από τους 2 δεν προσέχει και παρασέρνει τον άλλο. Την επόμενη φορά βρες Gym-freak.
    GreenBill

  20. #20
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    τι εννοείς μεγάλη ζωή, ήθελε πολλά ταβερνάκια?!
    όλα εμπειρίες είναι στη ζωή μη μασάς, συνέχισε αυτό που αγαπάς και έχεις πράξει ως τρόπο ζωής, για να χαίρεσαι τους καρπούς των κόπων σου... no painz no gainz
    και εύχομαι να τους απολαμβάνεις με ένα θηλυκό πλάσμα που θα σε δέχεται και θα σε σέβεται για αυτό που είσαι και για αυτό που κάνεις!

  21. #21
    New Member dimbo's Avatar
    Join Date
    03-10-17
    Posts
    47

    Default

    Εννοεί ότι ήθελε χορηγό!

  22. #22
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Πέρασες καλά όσο κράτησε?
    Μετά από καιρό αυτό που θα μείνει δεν είναι ο χωρισμός αλλά οι αναμνήσεις.
    Αν πέρασες καλά, μια χαρά και μη σκας για τα κιλά. |
    Τη ζωή πρέπει να τη ζούμε όταν μας δίνεται η ευκαιρία.
    Και ζωή δεν είναι μόνο η διατροφή αλλά είναι και ο έρωτας.
    Γι'αυτό σου λέω. Πέρασες καλά? Το γούσταρες? Αν ναι, πολύ καλά έκανες. Φτιαγμένοι για να ζευγαρώνουμε είμαστε όχι για να ζούμε μόνοι μας.

  23. #23
    Pumping Iron GreenBill's Avatar
    Join Date
    29-11-11
    Posts
    567

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Πέρασες καλά όσο κράτησε?
    Μετά από καιρό αυτό που θα μείνει δεν είναι ο χωρισμός αλλά οι αναμνήσεις.
    Αν πέρασες καλά, μια χαρά και μη σκας για τα κιλά. |
    Τη ζωή πρέπει να τη ζούμε όταν μας δίνεται η ευκαιρία.
    Και ζωή δεν είναι μόνο η διατροφή αλλά είναι και ο έρωτας.
    Γι'αυτό σου λέω. Πέρασες καλά? Το γούσταρες? Αν ναι, πολύ καλά έκανες. Φτιαγμένοι για να ζευγαρώνουμε είμαστε όχι για να ζούμε μόνοι μας.

    Θες να πεις πως όταν κάνεις διατροφή δεν περνάς καλά, δεν ζεις και δεν ζευγαρώνεις... ή... για να περνάς καλά δεν πρέπει να κάνεις διατροφή... αυτό εννοείς;
    Last edited by GreenBill; 21-10-17 at 01:33.
    GreenBill


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. θα δω αποτελέσματα?
    By falagas1994 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 4
    Last Post: 29-11-11, 11:06
  2. Αποτελέσματα εξετάσεων μου
    By Goat in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 9
    Last Post: 29-04-08, 23:23
  3. Γρήγορα Αποτελέσματα
    By jp8 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 06-02-05, 08:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •