Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 34 of 34 FirstFirst ... 243031323334
Results 991 to 1,014 of 1014
  1. #991
    Pumping Iron Elita's Avatar
    Join Date
    28-01-12
    Posts
    502

    Default

    Καλή καινούρια αρχή Μυρτώ!

  2. #992
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Να το και το θηριο η Ελιτα!Ευχαριστω κορτσουδι μου και εσυ καθε επιτυχια στα παντα ολα ;)
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  3. #993
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Αγαπηηηηη!ειχα χαθει και εγω!μολις εκανα ενα γενικο update στο φορουμ!και διαβασα με τεραστιο ενδιαφερον το log σου!
    σου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην στο νεο ξεκινημα!απο τις φωτο που ειδα ερχομαι κ εγω εκει ανετααααα!χαχα!καλη επανοδο και ολα θα πανε καλα!

  4. #994
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    Αγαπηηηηη!ειχα χαθει και εγω!μολις εκανα ενα γενικο update στο φορουμ!και διαβασα με τεραστιο ενδιαφερον το log σου!
    σου ευχομαι ολα να πανε κατ'ευχην στο νεο ξεκινημα!απο τις φωτο που ειδα ερχομαι κ εγω εκει ανετααααα!χαχα!καλη επανοδο και ολα θα πανε καλα!
    Σε ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!Βρε ελα εσυ εστω κ για διακοπες,σπιτι εχεις να μεινεις

    Σημερα που λετε πλατη και τραπεζια:
    1)Εμπροσθολαιμιες με ανοιχτη λαβη(τελεια η αισθηση της τροχαλιας)
    2)Εμπροσθολαιμιες με κλειστη(καλη αισθηση δουλειας)
    3)Ανοιχτη λαβη στο μηχανημα-κωπηλατικη
    4)Κωπηλατικη με αλτηρες

    1)Τραβηγματα στο σμιθ

    Ραχιαιοι
    10'Στεπ(ναι ναι εχει στεπ το γυμναστηριο επιτελους,στα 10 λεπτα ενοιωθα οτι θα αφησω τα κοκκαλα μου-ΑΙΣΧΟΣ-)
    20'Διαδρομος ανηφορα

    DSC_0355.jpg Ερχομαι ερχομαι καλο μου και αυριοοοο σε σενα θα ειμαι!

    Καλο βραδυ παιδακια!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  5. #995
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Προπονηση πισω ποδιων μετα απο καθημερινη 7ωρη ορθοστασια.Προσπαθω να ξεκουραζομαι αρκετα τωρα με τη δουλεια γιατι καθιστικη δεν τη λες,μονιμως πανω κατω ειμαι οποτε ο υπνος ειναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ πλεον.

    Μισω τα απογευματα στο γυμναστηριο και αυτη την αισθηση οτι ο ενας ειναι πανω στον αλλον και ενοχλεις οπουδηποτε κ αν σταθεις για να κανεις ασκηση..Η αληθεια ειναι πως αναπολω το παλιο μου γυμναστηριο(σαν εργοστασιο στην εκταση)κ ας ηταν ακριβοτερο..
    Τεσπα δεν γκρινιαζουμε και κινουμαστε με τα νεα δεδομενα!
    Η αληθεια ειναι πως το επιπεδο των γυναικων στα βαρη ειναι ανεβασμενο και με χαροποιει ιδιαιτερα γιατι πλεον μπορεις να βλεπεις,να παρατηρεις και να μαθαινεις χωρις να αγχωνεσαι μηπως παρεξηγηθεις..

    1)Ρουμανικες αρσεις
    2)Sumo καθισματα επανω σε στεπ
    3)Γλουτους στο μηχανημα
    4)Γεφυρες γλουτων
    5)Απαγωγους

    20'αεροβια

    Σκεφτομαι για να νοιωθω καλυτερα στην αεροβια,να ειμαι και πιο ξεκουραστη οταν την κανω να τη μεταφερω το πρωι!Θα φανει!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  6. #996
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Χρόνος ελεύθερος περιορισμένος και αν κάτσει και η δεύτερη δουλειά τώρα ακόμη πιο περιορισμένος..Για να μη το ματιάσω όμως πρώτα θα κλείσω και μετά θα τα πω ;) Οι προπονήσεις συνεχίζονται κανονικά και μετά από 2 βδομάδες,το πιασιμο τρελο ομως πάω να ετοιμαστώ και τσουπ! βλέπω τους ώμους μου..καλά πάει από οτι φαίνεται..σιγά σιγά θα επανέλθω που θα μου παει;!

    DSC_0365.jpg
    Last edited by Mirto_; 19-09-15 at 20:16.
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  7. #997
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Εγώ τον τραπεζοειδή που πετάχτηκε βλέπω! Ακόμα και αν δεν είναι αντιπροσωπευτική φωτογραφία για να κρίνει κανείς, εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι έχεις βελτιωθεί πολύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά (είμαι και εγώ σε παρόμοια κατάσταση αυτές τις μέρες)!

  8. #998
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Με λιγα λογια,ειμαι μπουχεσας.Απλα με καθαρη διατροφη εφυγαν νερα και πρηξιματα και νοιωθω καλυτερα που μπηκα ξανα στο γυμναστηριο(1,5 μηνας αποχης κ ομως μου φανηκε οτι ελειψα πολυ παραπανω)
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  9. #999
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Πιστεύω έτσι συμβαίνει με τις αποχές, θέλουμε λίγο το χρόνο μας να ξαναπροσαρμοστούμε και στην εξοικείωση με τις ασκήσεις, τη δύναμη και την αντοχή, και με τη διατροφή να δώσουμε λίγο περιθώριο στο σώμα να την αξιοποιήσει αναλόγως.

  10. #1000
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Χρόνος ελεύθερος περιορισμένος και αν κάτσει και η δεύτερη δουλειά τώρα ακόμη πιο περιορισμένος..Για να μη το ματιάσω όμως πρώτα θα κλείσω και μετά θα τα πω ;) Οι προπονήσεις συνεχίζονται κανονικά και μετά από 2 βδομάδες,το πιασιμο τρελο ομως πάω να ετοιμαστώ και τσουπ! βλέπω τους ώμους μου..καλά πάει από οτι φαίνεται..σιγά σιγά θα επανέλθω που θα μου παει;!

    DSC_0365.jpg
    Κυρια Μυρτω να κανω μια ερωτηση;;;;Γιατι δεν ειναι στρωμενο το κρεβατι;;;;!!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  11. #1001
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Καλή αρχή στο νέο σου ξεκίνημα!!! όλα βολικά να σου έρθουν!

  12. #1002
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Ευχαριστω Δημητρα!

    Το τελευταιο διαστημα απεκτησα μια περιεργη σχεση με τον υπνο...στο σημειο να γυριζω σπιτι κ ο 2-3ωρος υπνος να θεωρειται απαραιτητος για να παω για προπονηση..και οταν σηκωνομουν ημουν πιο κουρασμενη απο πριν.
    Εδω κ 2-3 μερες ομως αισθανομαι καλυτερα,πολυ καλυτερα!Τρελη ορεξη για τη σημερινη προπονηση πλατης!
    Ναι ναι Δευτερα και ξεκιναω με πλατη και πισω ωμους μιας και για οοοοοοοολους τους αλλους στο γυμναστηριο μου ειναι παγκοσμια μερα στηθους

    1)Ανοιχτη λαβη στο μονοζυγο με την υποβοηθηση
    2)Κλειστη αναποδη λαβη στο μονοζυγο με την υποβοηθηση
    3)Κωπηλατικη στο μηχανημα,ανοιχτη λαβη
    4)Κωπηλατικη αλτηρας
    5)Ραχιαιοι

    1)Εκτασεις σκυφτη

    40'Αεροβια

    Φινιτο
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  13. #1003
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Μόλις βρέθηκε ελεύθερος χρόνος κ παλι για το λογκ μου..Πόδια σήμερα,μπροστά κ πίσω όλα μαζι γιατι δεν είμαι για ξεχωριστά..
    Απίστευτη όρεξη μετά το σ/κ οι προπονήσεις πολύ καλύτερες κ με γεμάτη αυτοσυγκέντρωση κ σταθερές.

    1)καθίσματα
    2)άρσεις με τεντωμένα πόδια
    3)γέφυρα γλουτων
    4)kick backs γλουτων κ δοκιμή και στο σμιθ(μουδιαζαν οι γλουτοι,τα καλά γενετικά τα φροντίζουμε λίγο παραπάνω :P )
    5)προσαγωγοι-απαγωγοι
    40' αεροβια..συν 7ωρη ορθοστασία στη δουλειά,+2 σουπερμάρκετ+μανάβικο+ξηροκαρπαδικο κ 30'λεπτά γρήγορο περπάτημα κουβαλώντας οοοοοοολα τα ψώνια.

    ΤΕΝΤΩΣΑ.
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  14. #1004
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Τελευταια το σωμα μου δειχνει καθημερινα οτι απαιτει περισσοτερο υπνο απο τον 8ωρο το βραδυ και του τον δινω (Παντελη κανε πως δεν βλεπεις)..
    Κοιμαμαι λοιπον 8ωρες και το μεσημερακι σιγουρα 1-2 ωρες αφου εχω γυρισει απο τη δουλεια.Παλιοτερα δεν ημουν ετσι,μαλλον το κλιμα,μαλλον η αλλαγη της δουλειας,τι να πω;!

    Εχθες λοιπον ημερα μονο αεροβιας και διατασεων και ετσι κ εγινε!
    Σημερα μερα στηθους-μπροστα ωμων και εχουμε και λεμε:
    1)Πιεσεις σε ισιο παγκο
    2)Πιεσεις σε επικλινη
    3)Ανοιγματα σε επικλινη
    4)Πρεσα στηθους

    1)Πιεσεις αρλοντ και με πιανουν πολυ καλυτερα απο τις απλες πιεσεις.Στις απλες πιεσεις τι ευθεια ειχα τους αλτηρες,τι λιγο πιο μπροστα σκατουλες!Δεν αισθανομουν τετοιο καψιμο.

    Κοιλιακους-βρωμερους σιχαμερους και
    αεροβια!

    Να εχουμε εναν καλο,δημιουργικο και δυνατο μηνα..ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΡΙΞΕΙ,ΤΣΑΚΙΣΤΕ ΤΟ/ΡΗΜΑΞΤΕ ΤΟ!!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  15. #1005
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default

    Μα έλα που βλέπω τα πάντα! Μπράβο σου πάντως Μυρτώ μου! Ειλικρινά χαίρομαι που κοιμάσαι καλά και αναρρώνεις! Αυτό είναι πολύ θετικό!! Όχι σαν εμάς που είμαστε μες το άγχος και δεν κλείνουμε μάτι!! ΧΑΧΑΧΑ
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!

  16. #1006
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Ειδικα μετα απο μερα ποδιων κοιμαμαι σαν το βοιδι Ξυπνησα 2-3 φορες επειδη εκανα το λαθος να γυρισω μπρουμυτα και τα ποδια απο το πιασιμο διαφωνησαν αλλα αναπληρωσα υπνο παλι

    Βρε ζεις στην ομορφη Κυπρο,εχεις τους ανθρωπους σου,την υγεια σου ασε το υπερβολικο αγχος κατα μερος!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  17. #1007
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Ειδικα μετα απο μερα ποδιων κοιμαμαι σαν το βοιδι Ξυπνησα 2-3 φορες επειδη εκανα το λαθος να γυρισω μπρουμυτα και τα ποδια απο το πιασιμο διαφωνησαν αλλα αναπληρωσα υπνο παλι

    Βρε ζεις στην ομορφη Κυπρο,εχεις τους ανθρωπους σου,την υγεια σου ασε το υπερβολικο αγχος κατα μερος!
    Αποψε εκανα κ εγω το ιδιο λαθος Μυρτουλα!γυρισα μπρουμυτα...τα μπουτια μου μου θυμησαν πως ειχα κανει ποδια την Τριτη...σοβαρευτηκα και γυρισα στο πλαι

  18. #1008
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    Αποψε εκανα κ εγω το ιδιο λαθος Μυρτουλα!γυρισα μπρουμυτα...τα μπουτια μου μου θυμησαν πως ειχα κανει ποδια την Τριτη...σοβαρευτηκα και γυρισα στο πλαι

    Μια απο τα ιδια..Ετσι,στο πλαι κοπελια με λυγισμενα γονατα!
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  19. #1009
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Το σαββατο που εχω κ πισω ποδια κ ακομα πιασμενη θα μαι...με βλεπω να κοιμασαι κρεμασμενη απο το ταβανι σαν τη νυχτεριδα για να βολευτω

  20. #1010

    Default

    Ο ύπνος δεν κάνει κακό
    Κάθε αλλο. Κοιμησου όσο θέλει το σώμα σου. Και θα σ ενημερώσει μόνο του

  21. #1011
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    Το σαββατο που εχω κ πισω ποδια κ ακομα πιασμενη θα μαι...με βλεπω να κοιμασαι κρεμασμενη απο το ταβανι σαν τη νυχτεριδα για να βολευτω
    Γεμισε και μια σακουλα με λιχουδιες και κανε το σκυλο τουμπανο να προσπαθει να τις φτασει!

    Quote Originally Posted by mcgregory View Post
    Ο ύπνος δεν κάνει κακό
    Κάθε αλλο. Κοιμησου όσο θέλει το σώμα σου. Και θα σ ενημερώσει μόνο του
    Αυτο κανω..Μαλλον ξαναγυριζω στη νηπιακη ηλικια και χρειαζομαι 12 ωρες υπνου καθημερινα
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  22. #1012
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Γεμισε και μια σακουλα με λιχουδιες και κανε το σκυλο τουμπανο να προσπαθει να τις φτασει!
    Χαχαχαχα!Εχει περασει πολλα τελευταια...τον ταιζω τονο σαν και μενα...λεω να μην τον βασανισω αλλο!

  23. #1013
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by anna girlrider View Post
    Χαχαχαχα!Εχει περασει πολλα τελευταια...τον ταιζω τονο σαν και μενα...λεω να μην τον βασανισω αλλο!
    Και τις λιχουδιές από το ΑΒ ποιός τις αδειάζει;! Και κάεθε τρεις και λίγο super market...;!

    Sorry Μυρτώ, αλλά διασπείρονται ψευδείς ειδήσεις...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  24. #1014
    Advanced Bodybuilder anna girlrider's Avatar
    Join Date
    21-03-13
    Location
    Πυργος Ηλειας
    Posts
    872

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Και τις λιχουδιές από το ΑΒ ποιός τις αδειάζει;! Και κάεθε τρεις και λίγο super market...;!

    Sorry Μυρτώ, αλλά διασπείρονται ψευδείς ειδήσεις...
    δεν τρωμε λιχουδιες!το παιδι τρωει αυστηρα οτι και η μανα του ...καθε τρεις και λιγο παμε ΑΒ και ψαχνουμε ρυζαλευρα ολικης και δεν μου φτανει αυτο εχω παρεα και τη μανα μου και τις αποριες της....τι το θελω...πως θα το φτιαξω...να της δωσω συνταγη...χαχα!σε λιγο θα μου ζητησει και whey!!σορρυ Μυρτω και απο εμενα αλλα οφειλω να αποκαταστησω την ταξη!
    Last edited by anna girlrider; 02-10-15 at 13:12.


 
Page 34 of 34 FirstFirst ... 243031323334

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αναμένω με υπομονή!
    By sxedon_arxarios in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 14
    Last Post: 26-08-11, 08:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •