Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 24 of 24

Threaded View

  1. #1

    Join Date
    11-09-14
    Posts
    97

    Default Δοσολογία X-Factor, Anabeta Elite και Core Alpha

    Ένα καλημέρα στα παιδιά της παρέας που παρακολουθούν και μπαίνω στο ψητό:
    Πέρασε στην κατοχή μου (όπως πολλά και διάφορα άλλα), μία παρτιδούλα από τρία προϊόντα (2 τεμάχια απ' το καθένα που μάλλον συμπληρώνουν ένα πλήρη κύκλο) αποτελλούμενα από το anabeta elite, core alpha και xfactor.
    Θα ήθελα να ξέρω από άτομα που έχουν δοκιμάσει τα συγκεκριμένα προϊόντα, πως μπορώ να τα λαμβάνω (τυπική δοσολογία) κι αν είναι σωστό να χρησιμοποιήσω και τα 3 ταυτόχρονα ή αν δεν είναι απαραίτητο διότι κάποιο απ' όλα εμποδίζει το άλλο ή κάνει την ίδια δουλειά κλπ κλπ.
    Ενημερώνω πως λαμβάνω συμπλήρωμα πρωτεϊνών (πρωί και αμέσως μετά την προπόνηση) καθώς κι ό,τι είμαι ήδη σε ένα κύκλο κρεατίνης που κρατάει ήδη πάνω από 35 μέρες.
    Πολυβιταμίνες, ω3 και κάποιες φορές αντιοξειδωτικά παίζουν καθημερινά (το αναφέρω περισσότερο για το xfactor που γνωρίζω πως δεν πολυπηγαίνει με τα ω λιπαρά).
    Επίσης πολλές φορές, όταν δεν αισθάνομαι και στα καλύτερά μου, χρησιμοποιώ σε bulk μορφή τα παρακάτω για preworkout: κιτρουλίνη, β - αλανίνη, τυροσίνη, αργινίνη, καφεΐνη...

    Αυτό που θέλω απ' το συγκεκριμένο stack, είναι να αποκτήσω τη μέγιστη πιθανή βελτίωση στη δύναμη στις βασικές ασκήσεις (άρσης βαρών και κυρίως powerlifting).
    Γυμνάζομαι αρκετά χρόνια (bodybuilding με αρκετά έως πολλά στοιχεία απ' τα παραπάνω για δύναμη) και νομίζω πως πλέον μου είναι αρκετά δύσκολο να ανεβάσω λίγο τα προσωπικά μου ρεκόρ σε κιλά ή επαναλήψεις.
    Αν κάποιος έχει να προτείνει το οτιδήποτε, με χαρά θα ακούσω την οιαδήποτε παρατήρηση!!!

    ΥΓ: Οι ημερίσιες θερμίδες μου κυμαίνονται γύρω στις 3.200 (χειμώνα καλοκαίρι), αλλά δυστυχώς κιλά και μάζες δεν φαίνονται στον ορίζοντα αλλά και πάλι, είμαι ευχαριστημένος. Βέβαια το να μην ανεβάζω τόσο εύκολα κιλά μου δίνει το πλεονέκτημα να έχω ένα αρκετά γραμμωμένο σώμα, τουλάχιστον για τη δική μου αισθητική. Στρατιωτική διατροφή, δεν τρώω σκουπίδια σχεδόν όλο το χρόνο παρά μόνο καμιά φορά σε τίποτα γενέθλια (μου), πρωτοχρονιά κλπ κλπ. Τελευταία ζύγιση σήμερα το πρωί στις 03:00 όπου σηκώνομαι για την εργασία μου, 77,2 kg.
    Last edited by deker; 17-02-15 at 12:08.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Core ABC Της Core Nutritionals - Γνώμες
    By chelsea7 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 18-02-17, 21:45
  2. Anabeta Elite Και X-Factor Advanced - Πρόταση Stack;
    By Atlas in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 14-11-14, 13:55
  3. Anabeta Elite - Έχει Παρενέργειες;
    By Panos7712 in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 6
    Last Post: 17-06-14, 19:07
  4. Anabeta Σε Περίοδο Φορμαρίσματος
    By plato in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 4
    Last Post: 04-01-14, 23:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •