Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-07-15
    Posts
    4

    Default Συμβουλές για Θερμογεννετικά

    καλησπερα στην παρεα θελω να ρωτησω για καποια που εχω δοκιμασει και αν εχετε να προτείνεται κατι και συμβουλες σας

    λοιπον εχω παρει στο παρελθον αυτο Xcess Black 120 caps αλλα δεν το βρισκω πλεον στην ελλαδα και ημουν πολυ ευχαριστημενος

    μετα δοκιμασα αυτo total thermo warriorlab αλλα δεν εκανε και πολλα

    τωρα μου προτείνει φιλος αυτο Maximuscle Thermobol

    τι προτεινεται εσεις και εχετε να πειτε για τα παραπανω?

    και λιγα λογια για μενα ειμαι 99 κιλα και υψος 1,83 και θελω να πεσω στα 90 δυστηχως δεν μπορω να κανω φουλ γυμναστικη λογο προσφατου χειρουργιου (πριν 3 μηνες) απο εμπροσθιο χιαστο αλλα εχω καταφερει εως τωρα να χασω 17 κιλα σε δυομιση μηνες γενικα ασχολουμαι με το muay thai και με ποδηλατο τωρα απλα κανω λιγο ποδηλατο οσο δηλαδη μπορω και παω και σε γυμναστήριο και για ασκησεις στο ποδι αλλα και γενικες ασκησεις

  2. #2
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Με την διατροφή σου πώς τα πας;!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-07-15
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Με την διατροφή σου πώς τα πας;!
    Αναψυκτικά δεν πίνω την ημέρα φρέσκα φρούτα και λαχανικά και το βράδυ κρέας κυρίως κοτόπουλο με λαχανικά η ρύζι μια φορά την εβδομάδα ελεύθερη αλλα σε λογικα πλαίσια

  4. #4
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Επειδή λοιπόν οι καιροί είναι δύσκολοι, μην πετάξεις τα λεφτά σου σε θερμογεννητικά. Αυτά δεν δουλεύουν αν δεν κάνεις διατροφή κι αν ήδη δεν έχεις φτάσει σε ένα σημείο να είσαι ήδη καλός, απ' το οποίο θα σε "ξεκολλήσουν" και θα σε πάνε παρακάτω.

    Φτιάξε την διατροφή σου, μην τρως ελεύθερα μια φορά την εβδομάδα, περιόρισέ το γιατί δεν σε βοηθάει (ούτε καν στην νοοτροπία να πειθαρχήσεις στην διατροφή) και μπες στην αεροβική αμέσως μόλις σου επιτρέψει ο γιατρός σου!!!

    ΠΡΟΣΟΧΗ: αυτά σου τα γράφω εγώ που ξεκίνησα εδώ μέσα 100 κιλά παχύσαρκος και έκανα τα ίδια λάθη με εσένα, πιστεύοντας σε μαγικά χαπάκια, τρώγωντας μια φορά την εβδομάδα (γιατί "κάνει καλό να ξεφεύγεις πού και πού"), δεν έβλεπα αποτέλεσμα, ώσπου... έφτιαξα την διατροφή μου σωστά, σταμάτησα να τρώω σαβούρες, πειθάρχησα, έκανα πολύ αεροβική και γυμναστική και κατάφερα να αλλάξω το σώμα μου!!!

    Κι όχι μόνο αυτό, αλλά πήρα την απόφαση να μην το ξαναφήσω ποτέ αυτό που έφτιαξα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  5. #5
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Επειδή λοιπόν οι καιροί είναι δύσκολοι, μην πετάξεις τα λεφτά σου σε θερμογεννητικά. Αυτά δεν δουλεύουν αν δεν κάνεις διατροφή κι αν ήδη δεν έχεις φτάσει σε ένα σημείο να είσαι ήδη καλός, απ' το οποίο θα σε "ξεκολλήσουν" και θα σε πάνε παρακάτω.

    Φτιάξε την διατροφή σου, μην τρως ελεύθερα μια φορά την εβδομάδα, περιόρισέ το γιατί δεν σε βοηθάει (ούτε καν στην νοοτροπία να πειθαρχήσεις στην διατροφή) και μπες στην αεροβική αμέσως μόλις σου επιτρέψει ο γιατρός σου!!!

    ΠΡΟΣΟΧΗ: αυτά σου τα γράφω εγώ που ξεκίνησα εδώ μέσα 100 κιλά παχύσαρκος και έκανα τα ίδια λάθη με εσένα, πιστεύοντας σε μαγικά χαπάκια, τρώγωντας μια φορά την εβδομάδα (γιατί "κάνει καλό να ξεφεύγεις πού και πού"), δεν έβλεπα αποτέλεσμα, ώσπου... έφτιαξα την διατροφή μου σωστά, σταμάτησα να τρώω σαβούρες, πειθάρχησα, έκανα πολύ αεροβική και γυμναστική και κατάφερα να αλλάξω το σώμα μου!!!

    Κι όχι μόνο αυτό, αλλά πήρα την απόφαση να μην το ξαναφήσω ποτέ αυτό που έφτιαξα.
    Αυτο ειναι που κάνει τους ανθρώπους να ξεχωρίζουν το πείσμα η θέληση και η αποφασιστικότητα
    συμφωνω απολύτως μαζι σου
    εισαι παράδειγμα προς μίμηση
    Φιλε κακούργα ακόλουθα οδηγίες μάζντα και θα βρεις τον σωστό δρόμο μην πάρεις θερμό γενετικά

  6. #6
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-07-15
    Posts
    4

    Default

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά έχετε απόλυτο δίκιο! Θα μπω σε πρόγραμμα σωστό


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συνδυασμός Συμπληρωμάτων & Θερμογεννετικά
    By pepe in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 5
    Last Post: 07-06-14, 13:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •