Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 18 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 521

Thread: Kruphix Log.

  1. #121
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Έλα πάμε γερά ρε!!!
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  2. #122
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default

    Πολυ καλες μαζες φιλαρα! Οταν καθαρισεις θα δειχνεις απιστευτα καλος. Μπραβο και συνεχισε δυνατα
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!

  3. #123
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Θανο, χαιρομαι που το αεροβιο σε βοηθαει!Τι ευχαριστεις; Εσυ την κανεις τη δουλεια.Εγω μια κουβεντα ειπα :P
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  4. #124
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Kαλημερα παιδια και σας ευχαριστω πολυ!
    Σημερινο ζυγισμα. 95,3!!! Επομενο ζυγισμα την αλλη Παρασκευη. Ισως χρειαστει να αυξησω λιγο τον υδατανθρακα, θα δουμε σε λιγες μερερς


    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Τι ευχαριστεις; Εσυ την κανεις τη δουλεια.Εγω μια κουβεντα ειπα :P
    Οχι φιλε Πανο. Ασχολουμαι με τα βαρη ακριβως 1 μηνα και 13 ημερες και με την διατροφη κοντα στους 3 μηνες.
    Εαν δεν ελεγες εσυ "μια κουβεντα", ο δυτης αλλη κουβεντα κ παει λεγοντας θα εκανα λαθη τα οποια μπορει να τα εβλεπα και μετα απο 1 χρονο.

    Τωρα ομως μπηκα σε μια σωστη σειρα αποκτωντας 10 βασικες γνωσεις κ ολα αυτα γιατι εσεις αφιερωνετε χρονο για να διαβασετε το log μου και το εκτιμω απιστευτα. Να στε καλα παιδια! Ευχαριστω κ παλι.

  5. #125
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    φιλαρα εχεις δημιουργησει ενα πολυ ωραιο καλουπι...

    προσεχε ομως...γιατι βλεπω το σωσιβιο στη μεση σου...αυτο πολυ δυσκολα φευγει...και εισαι απο τις περιπτωσεις που αν και αρχαριος θα σε ηθελα να παιζεις υποθερμιδικα (ουτε καν ισοθερμιδικα για αρχη) και για την μυικοτητα οτι κρατησεις θα ειναι απλα συν...οταν φτασει το σωμα σου σε ενα σημειο χαμηλα σε ποσοστα λιπους...και στρωσει καπως η μεση εκει να μπεις σε ισοθερμιδικη η υπερθερμιδικη με πολυ καθαρο φαγητο για να μεγαλωσεις χωρις το σωσιβιο...δυστηχως ολοι εχουμε τα πλυν μας...και η μεση θελει προσοχη η ατιμη και πολυ προσπαθεια...

    εχεις το πλεονεκτημα σαν αρχαριος να μπορεσεις να χασεις λιπος χωρις να παρεις μαζι σου και την μυικοτητα...αυτο ομως δεν θα συνεχιστει για παντα...οποταν εκμεταλλευσου το οσο μπορεις...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #126
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    φιλαρα εχεις δημιουργησει ενα πολυ ωραιο καλουπι...

    προσεχε ομως...γιατι βλεπω το σωσιβιο στη μεση σου...αυτο πολυ δυσκολα φευγει...και εισαι απο τις περιπτωσεις που αν και αρχαριος θα σε ηθελα να παιζεις υποθερμιδικα (ουτε καν ισοθερμιδικα για αρχη) και για την μυικοτητα οτι κρατησεις θα ειναι απλα συν...οταν φτασει το σωμα σου σε ενα σημειο χαμηλα σε ποσοστα λιπους...και στρωσει καπως η μεση εκει να μπεις σε ισοθερμιδικη η υπερθερμιδικη με πολυ καθαρο φαγητο για να μεγαλωσεις χωρις το σωσιβιο...δυστηχως ολοι εχουμε τα πλυν μας...και η μεση θελει προσοχη η ατιμη και πολυ προσπαθεια...

    εχεις το πλεονεκτημα σαν αρχαριος να μπορεσεις να χασεις λιπος χωρις να παρεις μαζι σου και την μυικοτητα...αυτο ομως δεν θα συνεχιστει για παντα...οποταν εκμεταλλευσου το οσο μπορεις...
    Nαι Λεωνιδα, εχεις απολυτο δικαιο. Αυτα τα "πιασιματα" που εχω, ειναι απο χαμηλα πισω στην μεση και φαινεται ετσι. Εκει εχω το μεγαλυτερο προβλημα. Που θα παει ομως, θελει δεν θελει θα φυγει.

    Οπως και να χει δεν βιαζομαι γιατι ακομη και εαν βιαζομουν δεν θα αλλαζε κατι. Συνεχιζουμε δυνατα κ πειθαρχημενα, εχουμε πολλα χρονια μπροστα μας.

  7. #127
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Nαι Λεωνιδα, εχεις απολυτο δικαιο. Αυτα τα "πιασιματα" που εχω, ειναι απο χαμηλα πισω στην μεση και φαινεται ετσι. Εκει εχω το μεγαλυτερο προβλημα. Που θα παει ομως, θελει δεν θελει θα φυγει.

    Οπως και να χει δεν βιαζομαι γιατι ακομη και εαν βιαζομουν δεν θα αλλαζε κατι. Συνεχιζουμε δυνατα κ πειθαρχημενα, εχουμε πολλα χρονια μπροστα μας.
    ...χαχαχα...τα γερικα λυκο ματια μου τα ειδανε...και καταλαβα που ειναι το προβλημα σου...

    μην σκας...δεν εισαι σε τραγικη κατασταση...θα στρωσεις μια χαρα!!!πεισμα και υπομονη φιλαρακι μου!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  8. #128
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Οχι φιλε Πανο. Ασχολουμαι με τα βαρη ακριβως 1 μηνα και 13 ημερες και με την διατροφη κοντα στους 3 μηνες.
    Εαν δεν ελεγες εσυ "μια κουβεντα", ο δυτης αλλη κουβεντα κ παει λεγοντας θα εκανα λαθη τα οποια μπορει να τα εβλεπα και μετα απο 1 χρονο.
    Τωρα ομως μπηκα σε μια σωστη σειρα αποκτωντας 10 βασικες γνωσεις κ ολα αυτα γιατι εσεις αφιερωνετε χρονο για να διαβασετε το log μου και το εκτιμω απιστευτα. Να στε καλα παιδια! Ευχαριστω κ παλι.
    Θα εκπλαγεις με το τι μπορει να κανει το καθαρο φαγητο πανω σου.Εχεις παρα μα παρα πολυ χρονο μπροστα σου, και αν τον εκμεταλλευτεις σωστα, θα τριβεις τα ματια σου!(και μεις).
    Οσο για τη ζυγιση σου, εδω θα συμφωνησω με το Λεωνιδα.Με αυτο το στυλ αεροβιας που κανεις, δεδομενης και της σωματικης σου καταστασης, μπορεις να παιξεις ελαφρως υποθερμιδικα(δεν θα επεφτα κατω απο 150 θερμιδες απο τη συντηρηση)
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  9. #129
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Kαλημερα παιδια.
    Λογω δουλειας δεν μπορουσα να γραψω.
    Διατροφικα αυτες τις μερες κινηθηκα καθαρα εκτος απο το Σ/Κ. Ηπια 1,5 μπυρα και εφαγα λιγες τηγανιτες πατατες και 2 πιτακια στα καρβουνα.

    Εχω ενα θεμα. Στις τελευταιες 2 προπονησεις μου ηρθε 2 φορες κατι σαν αναγουλα. Να μην ειχα χωνεψει σωστα?
    Δεν θεωρω οτι μπορει να ειναι καποιο αλλο θεμα υγειας καθως ειχα κανει καρδιολογικο ελεγχο κτλπ πριν 1,5 μηνα. Το ειχα ποσταρει και στο thread με τις εξετασεις.

  10. #130
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Εχω ενα θεμα. Στις τελευταιες 2 προπονησεις μου ηρθε 2 φορες κατι σαν αναγουλα. Να μην ειχα χωνεψει σωστα?
    Αυτο ειχε ξαναναφερθει προσφατα, αν θυμαμαι καλα μπορει να φταινε τα εξης: να μην ειχες φαει καλα, να υπερπροπονηθηκες, μπορει και να μην χωνεψες. Ειχες χαμηλα υδατανθρακα μηπως? Κοιτα δεν ειμαι και σιγουρος γι αυτα οποτε περιμενε και καμια αλλη απαντηση...
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  11. #131
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Αυτο ειχε ξαναναφερθει προσφατα, αν θυμαμαι καλα μπορει να φταινε τα εξης: να μην ειχες φαει καλα, να υπερπροπονηθηκες, μπορει και να μην χωνεψες. Ειχες χαμηλα υδατανθρακα μηπως? Κοιτα δεν ειμαι και σιγουρος γι αυτα οποτε περιμενε και καμια αλλη απαντηση...
    Kυριακο ειχα φαει ομελετα με 6 αυγα και 2-3 μπανανες (πρωινο) ετσι ωστε να χωνεψω σχετικα γρηγορα καθως με πιεζε ο χρονος για να παω δουλεια. Θα δουμε τη σημερινη. Σε λιγο θα φαω ομελετα και ρυζι κ θα περιμενω 2:30 ωρες.

  12. #132
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Για να δουμε.! Ποσες μες την εβδομαδα ξεκουραζεσαι?
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  13. #133
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Σημερα πραγματικα πολυ δυνατη κ εντονη προπονηση.
    Η αναγουλα μου ηρθε 2 φορες. Την μια καθως εκανα κωπηλατικη στη τροχαλια ενα-ενα το χερι και μια στους κοιλιακους. Νομιζω οτι ειναι απο το στομαχι γιατι ρευτηκα 3-4 φορες ενω δεν υπηρχε καποιος λογος.
    Δεν νιωθω ζαλαδα,κοπωση,κομαρες ή κατι τετοιο. Αντιθετως νιωθω πιο δυνατος απο ποτε και οι παλμοι μου στο αεροβιο ηταν πολυ καλοι κ σταθεροι απο την αρχη μεχρι το τελος. Ισως κατι να με πειραξε ή καποια ιωση του γαστρεντερολογικου (?) νομιζω υπαρχουν κ τετοιες. Ε @Δυτη?

    Πλατη-δικεφαλα-πισω μοιρα ωμων!

    1χ10 @55 κιλα DL
    1χ10 @75κιλα DL
    1χ8 @100κιλα DL
    1x8 @100κιλα DL

    Τα πιασαμε τα 100, παμε για το x2 BD. Μουδιασε ο πηχης στο τελος. Θα παραμεινω στα κιλα αυτα και την επομενη εβδομαδα. Την μεθεπομενη θα ανεβασω παλι.

    Κωπηλατικη ενα-ενα χερι 3χ10 @55kila
    Με λιγο πιο ανοιχτη λαβη 3χ10 @85κιλα
    Κωπηλατικη με μπαρα 3χ10 @50κιλα.
    lower lats στη τροχαλια 3χ10 @40κιλα

    Σημερα εστιασα στο εξωτερικο κεφαλι του δικεφαλου με σφυρια.
    2χ10 @15κιλα
    2χ10 @35 κιλα στη τροχαλια (νομιζω ηταν τοσα τα κιλα)

    Πισω μοιρα ωμων 3χ10 @55κιλα στο μηχανημα
    κοιλιακους 1χ15 , σταματησα γιατι με επιασε η αναγουλα.

    Αεροβιο 40λεπτα 6-6 ταχυτητα-κλιση.

    Διατροφη.
    Ομελετα, 80γρ ρυζι
    Προπονηση
    1,5 σκουπ,μπανανα
    140 κοτοπουλο, 100ρυζι, μαρουλι
    >>
    >>

    Ισως γιαουρτι εαν ξυπνησω!

    Εdit: Παρα τη μπυρα και τις πιτες,τηγανιτες πατατες, στο ζυγισμα σημερα η ζυγαρια εδειχνε ακριβως 95,3 και παλι.
    Αυτα που εφαγα ως "Cheat meal" μεσα στο Σ/Κ ειναι στα "επιτρεπτα ορια" ? Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω με αυτο.
    Last edited by Kruphix; 14-07-15 at 17:14.

  14. #134
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Παιδιες, εκαψα το ρυζι και ηταν 800γρ. Κριμα να το πεταξω. Τωρα εφαγα τη 1η μεριδα. Δεν χανεται η διατροφικη του αξια σωστα? (Εβαλα μια κουταλια μουσταρδα και κατεβηκε μια χαρα)

  15. #135
    Advanced Bodybuilder EKRIG's Avatar
    Join Date
    18-05-10
    Location
    TRIPOLI
    Posts
    1,077

    Default

    Δεν ξέρω αν στο έχουν αναφέρει και παραπάνω καλό είναι να φτιάξεις 2 με 3 προγράμματα και άνα 5-6 εβδομάδες να τα αλλάζεις έστι ώστε να μην συνηθίζουν οι μύεις και με την αλλαγή του προγράμματος να τους ΄΄ξαφνιάζεις΄΄ για κάτι καινούργιο. Επίσης μπορεί να αφιερώσεις περίπου 2 μήνες και παίζεις δύναμη (4-6 επαναλήψεις).

  16. #136
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by EKRIG View Post
    Δεν ξέρω αν στο έχουν αναφέρει και παραπάνω καλό είναι να φτιάξεις 2 με 3 προγράμματα και άνα 5-6 εβδομάδες να τα αλλάζεις έστι ώστε να μην συνηθίζουν οι μύεις και με την αλλαγή του προγράμματος να τους ΄΄ξαφνιάζεις΄΄ για κάτι καινούργιο. Επίσης μπορεί να αφιερώσεις περίπου 2 μήνες και παίζεις δύναμη (4-6 επαναλήψεις).
    Eιχα διαβασει καπου στο φορουμ σχετικα με αυτο φιλε μου. Αλλωστε κανω βαρη μονο 1,5μηνα οποτε εχω λιγες εβδομαδες ακομη μπροστα μου.
    Οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη και τον χρονο σου!

  17. #137
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Xθες η καλυτερη προπονηση... σημερα η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ.
    Εκανα μολις το 1/3 των ασκησεων για στηθος γιατι με επιασε αυτη η αναγουλα..
    Τουλαχιστον εκανα τρικεφαλα (αρκετα σετ μιας και δεν προκειται να κανω στηθος ουτε ξανα τρικεφαλα αυτη την εβδομαδα), πλαγοια μοιρα ωμων και αεροβιο 40λεπτα,+ 10 ποδηλατο.

    Διατροφικα.. α-πο-τυ-χια και εδω. Δεν εβγαζε χρηματα το ατμ και δεν ειχα ουτε για γιαουρτακι το πρωι.
    1ο γευμα: 1 σκουπ + 3 μπανανες.
    2ο γευμα 6αυγα +2 μπανανες...
    προπονηση.
    1,5σκουπ+ 1μπανανα
    μοσχαρι νουα,100γρ ρυζι, μαρουλι
    >>
    γιαουρτακι

    εχω την εντυπωση πως οταν μ ερχεται η αναγουλα, ρευομαι 2-3 φορες και νιωθω οκ παλι...

  18. #138
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Το τσεκαρες με τις ωρες του φαγητου και δεν ειναι αυτο ετσι?
    Ιωση που να σε πιανει μονο στην προπονηση δεν εχω ακουσει :D Καλα θα μου πεις οτι εκει κουραζεται ο οργανισμος αλλα δεν ξερω.
    Παιζει να υπερπροπονεισαι οπως ρωτησα και πιο πανω?
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  19. #139
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Το τσεκαρες με τις ωρες του φαγητου και δεν ειναι αυτο ετσι?
    Ιωση που να σε πιανει μονο στην προπονηση δεν εχω ακουσει :D Καλα θα μου πεις οτι εκει κουραζεται ο οργανισμος αλλα δεν ξερω.
    Παιζει να υπερπροπονεισαι οπως ρωτησα και πιο πανω?
    Οχι με εχει πιασει κ κατα τη διαρκεια της μερας αλλα μια φορα μονο.
    Δεν νομιζω οτι υπερπροπονουμαι κυριακο. Τρωω καλα, κοιμαμαι καλα, νιωθω δυνατος, καμια σωματικη/ψυχολογικη κοπωση. Ολα ειναι GG περα απο αυτο

  20. #140
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Αν δεν σου περασει να πας να το κοιταξεις.. GG ε? παιζεις λολ ? :P
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  21. #141
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Αν δεν σου περασει να πας να το κοιταξεις.. GG ε? παιζεις λολ ? :P
    ΧΑΧΑΑΑ.
    D-O-T-A ftw! Το Λολ ειναι για νοομπακια!
    Ε ναι θα παω σε εναν γαστρεντερολογο (δαδασδασδα) :P γιατι με επηρεαζει στη προπονηση. Θα περιμενω ως την Δευτερα γιατι με ειχε πιασει κ παλιοτερα λογω αγχους οποτε ΠΑΙΖΕΙ να ειναι κ ψυχολογικο.

  22. #142
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Ρεε τι ντοτα ρεε, δεν σε παω φευγω απο το λογκ σου
    Παλιωσε αυτο :P επαιζα κ εγω μικρος :D
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  23. #143
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Ρεε τι ντοτα ρεε, δεν σε παω φευγω απο το λογκ σου
    Παλιωσε αυτο :P επαιζα κ εγω μικρος :D
    ***a 2 βρε noobaki!!!

  24. #144
    Advanced Bodybuilder EKRIG's Avatar
    Join Date
    18-05-10
    Location
    TRIPOLI
    Posts
    1,077

    Default

    Σχετκά με την αναγούλα που αναφέρεις, μήπως φταίει η whey λόγω λακτόζης. Στο λέω γιατί κάποιοι έχουν πρόβλημα με το στομάχι τους επειδή κάποιες whey έχουν λακτόζη. Αν θες για μένα μετά την προπόνηση στο σέικερ με την πρωτείνη βάλε και 1 σκούπ γλύκοζη. Είναι υδατάνθρακας ταχείας απορροφητηκότητας και επειδη λόγω προπόνησης πέφτουν τα επίπεδα γλυκογόνου στο αίμα, τα συμπληρώνει.

  25. #145
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by EKRIG View Post
    Σχετκά με την αναγούλα που αναφέρεις, μήπως φταίει η whey λόγω λακτόζης. Στο λέω γιατί κάποιοι έχουν πρόβλημα με το στομάχι τους επειδή κάποιες whey έχουν λακτόζη. Αν θες για μένα μετά την προπόνηση στο σέικερ με την πρωτείνη βάλε και 1 σκούπ γλύκοζη. Είναι υδατάνθρακας ταχείας απορροφητηκότητας και επειδη λόγω προπόνησης πέφτουν τα επίπεδα γλυκογόνου στο αίμα, τα συμπληρώνει.
    Ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα.
    Ρωτησα τον γειτονα μου που ειναι φαρμακοποιος και μου ειπε οτι ισως λογω των κινησεων αυξανω τις κινησεις του στομαχιου που εχει ως αποτελεσμα τα οξινα υγρα να ανεβαινουν προς τα πανω και να προκαλει την αναγουλα. Μου ειπε να παρω ενα σιμεκοκ ή μαλοξ πριν τη προπονηση και να δω πως θα παει. Εαν δεν δω διαφορα να παω σε εναν γιατρο.

    Ζυγιστηκα κιολας μιας κ πηγα εκει. 94,2 ! Λολ!
    Βεβαια ξυπνησα και τα σεντονια ηταν μουσκεμα απο τον ιδρωτα

  26. #146
    Advanced Bodybuilder EKRIG's Avatar
    Join Date
    18-05-10
    Location
    TRIPOLI
    Posts
    1,077

    Default

    Δοκίμασε αυτά που σου είπε ο φαρμακοποιός αλλά αν συνεχιστεί καλό ειναι να πας σε γιατρό.

  27. #147
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Δεν εχω γραψει κατι παιδια γιατι λογω δουλειας εχω χασει καποιες προπονησεις. Η διατροφη συνεχιζει να ειναι καλη εκτος απο χθες που εχασα τα 2 γευματα επειδη επεσα ξερος...
    Σημερα εχω στηθος. Ειμαι -400γραμμαρια. Εχω φαει πριν 3.30 ωρες και πηρα ενα μαλοξ για να δω τι θα παιχθει με την αναγουλα. Εαν το νιωσω και σημερα , τη Δευτερα θα παω στον γιατρο. Αν και νομιζω, επειδη εμαι κατα φαντασια ασθενης, θα μου βγει επειδη το σκεφτομαι... Ολοι εχουμε τα κουσουρια μας.

    Με καλο φωτισμο βλεπω καποια σχηματα (οπως στην 1η φωτο, οι αλλες ειναι με κανονικο φωτισμο. Βγηκα καπως στραβος γιατι στεκομουν λαθος). Εχω ακομη περιθωρια να χασω κιλα και πιστευω θα βγει η συμμετρια του καλουπιου. Δεν βιαζομαι.
    Attached Images Attached Images

  28. #148
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Θανο, ωμοι χερια τραπεζοειδεις και πλατη εχουνε πολλη μαζα φιλε, οχι αστεια!400 γραμμαρια ειναι πολυ καλα για μια εβδομαδα.Καθαριζεις με καλο ρυθμο.Συνεχισε και θα φανουν κι αλλα σχηματα να το ξερεις!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  29. #149
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default

    Συμφωνω με τον Πανο φιλαρακι! Εχεις βαλει πολυ καλα κρεατα και αμα καθαρισεις θα δειχνουν απιστευτα καλα! Δωσε και λιγο πονο στο στηθος και θα 'σαι κομπλε απο ανω κορμο! Απο ποδια δεν ξερω τι παιζει αλλα το καλουπι απ' οτι φενεται απο τις φωτο σου νομιζω οτι και εκεινα μια χαρα θα ειναι απο μαζα!

    Καλη δυναμη και καλη συνεχεια φιλε!
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!

  30. #150
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Καλησπερα παιδια. Δεν μπορουσα να μπω λογο δουλειας.
    Να στε καλα για τα καλα σας λογια!

    @Πανο εκει ειδα οντως τη μεγαλυτερη διαφορα και να φανταστεις οτι δεν κανω καποιες ασκησεις. 4 σετακια για τα χερια και τιποτα για τραπεζοειδης.
    Νομιζω οτι οι αρσεις εκαναν την δουλεια τους!!!

    @Παντελη τα ποδια ειναι καλουτσικα αλλα χανω προπονησεις δυστυχως. Η πισω πλευρα των ποδιων εχουν σφιξει αρκετα.
    Κατι που εχω προσεξει Μιας και εχω παρατησει τη μηχανη και κανω ποδηλατο συνεχεια , αυτο που κανω στο πεταλι και νιωθω οτι με πιανει ειναι να το κατεβαζω με την μυτη του παπουτσιου και θα δεις οτι στη κινηση για να το φερεις ξανα πανω, πιανει τη πισω πλευρα Δοκιμαζα πραγματα για να εκμεταλλευτω οσο μπορω

    Για να παω στο γυμναστηριο παιρνω το λεωφορειο κ κανω 1,3 ωρα για να φτασω στην πολη μιας κ δουλευω παραθαλασσια... Καποιες φορες αργω να τελειωσω και χανω το δρομολογιο κ αλλα τετοια.


    Διατροφικα το Σ/Κ:
    Τα συνηθισμενα, καθαρη διατροφη.
    Απο cheat: Μια μπυρα και 2 κουταλιες μαγιονεζα στο ρυζι την κυριακη.
    Αν και εχασα 1 γευμα.

    Τελικα μου περασε αυτη η αναγουλα. Σκεφτομουν οτι κανω καποιο διατροφικο λαθος και αντιδραει ο οργανισμος. Αυξησα το λαδι και τα σαλατικα και μεσα σε ενα απογευμα ημουν καλα..
    Last edited by Kruphix; 20-07-15 at 14:47.


 
Page 5 of 18 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •