Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 18 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 151 to 180 of 521

Thread: Kruphix Log.

  1. #151
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Γεια σας μετα απο αρκετο καιρο παιδια!!!! Δυστυχως λογω δουλειας, ολη μερα, δεν ειχα καθολου χρονο για να μπω. Συνεχισα την διατροφη μου ριχνοντας τον υδατανθρακα κ ανεβαζοντας λιγο τη ζωικη πρωτεινη. Δυστυχως δεν μπορουσα να παω γυμναστηριο γιατι το κοντινοτερο ηταν 1,3 ωρα μακρυα και δουλευα απο το πρωι ως το βραδυ...
    Προσπαθουσα να κανω καποιες ασκησεις στο σπιτι με bodyweight και κατι καταφερνα.

    Θεωρω οτι η διατροφη μου ηταν παρα πολυ καλη. Τα cheat μου μεσα στην εβδομαδα ηταν 1-2 μπυρες (κουτακι) και μια μεριδα λαδερο φαγητο. π.χ. ενα πιατο πατατες τηγανιτες, γεμιστα κτλπ. Εκανα καθε μερα 5 απο τα 6 γευματα. Καποιες φορες με επαιρνε ο υπνος και δεν ετρωγα το γιαουρτακι.

    Θα ανεβασω μερικες φωτο. Θεωρω οτι ειμαι καλυτερος απο το τελευταιο update με τις φωτο μου. Βεβεαια εσεις θα κρινετε..
    Ετσι ημουν 5 Μαρτιου.
    Attached Images Attached Images

  2. #152
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Ετσι ημουν στις 14 Αυγουστου.
    5 μηνες και 10 μερες. Με 1 μηνα γυμναστηριο, 1 μηνα off λογω εξεταστικης, 1,5 μηνα ακομη γυμναστηριο και λιγο BD ασκησεις.. Μκαρι να μπορουσα να συνεχιζα ολο το διαστημα. Ομως εχω πολυ μερακι κ για αυτο συνεχιζω αυστηρα και την διατροφη μου.
    Τα λαθη μου στο θεμα της γυμναστικης ηταν οτι πραγματικα ξεχνουσα οτι ειχα κοιλιακους και δν γυμναζα ποτε.
    Διατροφικα ανεφερεα παραπανω.

    Με λιγο καλυτερο φωτισμο φαινομαι πιο κομμενος κ λιγο καλυτερος. Δεν με βοηθαει αυτος ο φωτισμος. Επισης εαν δεν ειχα εστω κ αυτη την ελαφρυα γυναικομαστια το στηθος θα εδειχνε αλλιως. Με ενοχλει αρκετα αλλα δεν μπορω να κανω κατι προς το παρω... Συνεχιζω να χανω κιλα σταδιακα.

    Θελω να σας ευχαριστησω κ παλι ολους σας που με συμβουλευατε ολο αυτο τον καιρο. Ελπιζω να περασατε ομορφα.

    Χρωσταω φωτο πλατης( θεωρω οτι ειναι η μυικη ομαδα που παιρνει πιο ευκολα, θα δειξει ομως),και ποδια ολοκληρα.
    Attached Images Attached Images

  3. #153
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Ωραιο πραγμα να γραφω παλι στο log μου.
    Μπορω να πω οτι μου ελειψε!
    Μιας και απο Παρασκευη γυριζω σπιτι μου και ξεκιναει το διαβασμα αποφασισα να κανω ενα κυκλικο προγραμμα σε ενα κοντινο γυμναστηριο. Εχω διαβασει πολυ καλα σχολια για τετοιου ειδους προγραμματα και οτι δεν ειναι μονο για "συντηρηση". Ελπιζω να εχω καποια μυικα ωφελη.

    Διατροφη.
    Ομελετα με 6 αυγα και 2 μπανανες.
    2 ωρες μετα
    150γρ κοτοπουλο, 85 γρ μπασματι, αγγουρι
    >>
    >>
    Αεροβιο 30 λεπτακια στον δρομο
    Τωρα Τονος με 85 γρ μπασματι, αγγουρι,κρεμμυδι,ντοματα και λιγο σκορδο.
    Γιαουρτακι με 10 αμυγδαλα.

  4. #154
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Βρε καλώς τον! Η διαφορά στις φώτο είναι εμφανέστατη. Συνέχισε να δουλεύεις με υπομονή και μεράκι και μόνο θετικές αλλαγές θα βλέπεις.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  5. #155
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER View Post
    Βρε καλώς τον! Η διαφορά στις φώτο είναι εμφανέστατη. Συνέχισε να δουλεύεις με υπομονή και μεράκι και μόνο θετικές αλλαγές θα βλέπεις.
    Nα σαι καλα φιλε Δυτη!!! Ειπαμε, εχουμε heathmode ΟΝ :P.

  6. #156
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Παιδια μια ερωτηση,
    Πριν 10 μερες η ζυγαρια με εβγαζε 91,150. Ζυγιζομαι σημερα το πρωι και με δειχνει 93.300. Δεν αλλαξα κατι διατροφικα, το cheat σε αυτο το 10ημερο ηταν μια γρανιτα (89 θερμιδες ηταν).
    Το μονο που αλλαξα ηταν να αυξησω λιγο το αλατι. Παιζει να με επηρεασε τοσο πολυ?

  7. #157

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    ζυγηστικες ακριβως με τον ιδιο τροπο την ιδια ωρα χωρις να αλλαξεις και σε βγαλε πανω 2 κιλα ;

    πχ

    αν τη πρωτη φορα τη προηγουμενη μερα ειχες προπονηση λογικο να δειχνεις πιο κατω συγκριτικα με μια μερα που δεν ειχες τη προηγουμενη


    εχεις κοψει προπονησεις αυτο το καιρο ;

  8. #158
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by daskalos198 View Post
    ζυγηστικες ακριβως με τον ιδιο τροπο την ιδια ωρα χωρις να αλλαξεις και σε βγαλε πανω 2 κιλα ;

    πχ

    αν τη πρωτη φορα τη προηγουμενη μερα ειχες προπονηση λογικο να δειχνεις πιο κατω συγκριτικα με μια μερα που δεν ειχες τη προηγουμενη


    εχεις κοψει προπονησεις αυτο το καιρο ;
    Ναι μετα το ξυπνημα σε ζυγαρια φαρμακειου γιατι ειναι διπλα απο εκει που δουλευω. Ναι εχω καιρο να κανω προπονηση σε γυμναστηριο. Μονο καποιες bodyweight. Παντως δεν εχω παρει κιλα γιατι ηταν το πρωτο πραγμα που κοιταξα στο καθρεφτη οταν ειδα οτι με εδειξε +2κιλα.

  9. #159

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    ε υγρα λογικα

    να ανεβασες κιλα επειδη εκανες την ιδια διατροφη αλλα λιγοτερες καυσεις λογω οτι δεν εκανες προπονηση , χλωμο ..

    μη σε αγχωνει !

  10. #160
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Σημερα σχολασα νωρις κ αποφασισα να κανω το ταξιδι για να παω γυμναστηριο.
    Στηθος κ ωμους.

    Σε ισιο παγκο με αλτηρες 25Kg x10, 15kg x15, 10kg x17.
    Με μπαρα 55χ4χ10 σουπερ σετ με pullover
    Στο Smith γιατι δεν ειχε παγκο.... εκανα ανω στηθος με κανονικη λαβη 20kgx8 επαναληψεις, κλειστη λαβη αλλες 5 επαναληψεις για 4 σετακια.
    Σε επικλινη παγκο με αλτηρες 4χ10 χ 10kg.
    Flies με τα 10κιλα.

    Ωμους,
    Εκτασεις προς τα μπροστα
    overheadpress
    Πλαγιες εκτασεις.

    και μια φωτο πλατης πριν παω για προπονηση. Λιγο μαυρισματακι να ειχα και οχι του ταριφα και κατι θα καναμε
    Attached Images Attached Images

  11. #161
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Ωραια πρόοδος φίλε.
    Η πλατη ανοίγει τέρμα οσο περναει ο καιρος

  12. #162
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ωραια πρόοδος φίλε.
    Η πλατη ανοίγει τέρμα οσο περναει ο καιρος
    Nα σαι καλα φιλε Θανο. Για το μονο που εχω απογοητευτει ειναι οτι αυτους τους 5 μηνες δεν εκανα σερι προπονησεις.
    Ομως οταν ξεκινησα να μετραω μακρος και να κανω αεροβιες, τοτε ειδα τις διαφορες και καταλαβα τι ηταν αυτο που λεγατε ολοι σας
    Μονο προς τα πανω απο εδω και περα μιας και το χω παρει αποφαση.

  13. #163
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Επιστροφη στη πολη και σημερα το πρωι πηγα και γραφτηκα σε καινουργιο Gym. Πεφτει λιγο πιο μακρυα (περισσοτερο αεροβιο με το ποδηλατο) αλλα εχει τα ΠΑΝΤΑ μεσα. Οτι εβλεπα σε videakia και σχολιαζατε και εσεις. Αφηστε παιδια που ειναι κ 10 ευρω πιο ΦΘΗΝΟ!
    Πηρα σημερα για πλατη και ημουν σαν το παιδι στο ζαχαροπλαστειο. Ειχα 15 λεπτα περνουσα και χαζευα καθε μηχανημα, τις μπαρες, τα βαρη. Κανονικο σιδεραδικο και μ αρεσει πολυ.

    Βεβαια τα μελη που πηγαινουν εκει συνηθως "ξεφευγουν" σωματικα αλλα ισως μαθω κ περισσοτερα.

    DL 1x20 35κg
    1χ10 60κg
    1x8 95kg
    1x8 115κg.

    Εκανα μετα στο μηχανημα που ειναι σαν το T-bar. Δεν ξερω και τις ονομασιες τωρα αλλα θα τις μαθω
    4χ10 40kg. Με κρατημα στη πλατη 2΄'

    Κωπηλατικη στη τροχαλια 1-1 το χερι.
    4χ10 40kg (νομιζω)

    Κωπηλατικη στο μηχανημα
    4χ10 80kg

    Και με αλτηρες 4χ10 15kg.

    Δικεφαλα.
    3χ10 @15kg Καμψεις.
    Σφυρια 2@15kg
    Kαι στις τροχαλιες μετα δικεφαλο. Παλι δεν ξερω πως λεγεται η ασκηση..
    Αεροβιο 20 λεπτα.

    Διατροφη.
    Ομελετα, γιαουρτακι κ βρωμη στις 7.
    Προπονηση
    1,5 σκουπ, μπανανα.
    140κοτοπουλο 100γρ μπασματι.
    150περκα, 80γρ μπασματι μαρουλι και αγγουρι
    150 περκα, 80γρ μπασματι μαρουλι κ αγγουρι
    Γιαουρτακι.

  14. #164
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Καποιες σκεψεις που εχω κ θα ηθελα την γνωμη σας.

    Σκεφτομαι να βγαλω τη βρωμη τελειως γιατι με δυσκολευει πολυ για να την φαω. Λεω να βαλω ρυζι σε ολα τα γευματα κ 1 φορα την εβδομαδα μαυροματικα φασολια σε 2 γευματα. Τι λετε?

    Επισης σκεφτομαι να κανω μετα την εξεταστικη μια παραλλαγη που σκεφτηκα του pull/push/legs. (αυτο εκανα πριν)

    Δευτερα- Ποδια μπροστα.
    Τριτη- Στηθος,τρικεφαλα,πλαγιους ωμους.
    Τεταρτη- Πλατη δινοντας βαρος στο γεμισμα. δικεφαλα, τραπεζια
    Πεμπτη- Ποδια πισω.
    Παρασκευη- Ανω στηθος
    Σαββατο- Πλατη δινοντας εμφαση στο ανοιγμα.

  15. #165
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Ισως στο πρωινο να ηταν καλυτερα πατάτα που ειναι πιο γρηγορη στην καταναλωση αν την κανεις πουρέ.Επειδη μιλας για θεμα χρόνου αν καταλαβα καλά

  16. #166

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Καποιες σκεψεις που εχω κ θα ηθελα την γνωμη σας.

    Σκεφτομαι να βγαλω τη βρωμη τελειως γιατι με δυσκολευει πολυ για να την φαω. Λεω να βαλω ρυζι σε ολα τα γευματα κ 1 φορα την εβδομαδα μαυροματικα φασολια σε 2 γευματα. Τι λετε?

    Επισης σκεφτομαι να κανω μετα την εξεταστικη μια παραλλαγη που σκεφτηκα του pull/push/legs. (αυτο εκανα πριν)

    Δευτερα- Ποδια μπροστα.
    Τριτη- Στηθος,τρικεφαλα,πλαγιους ωμους.
    Τεταρτη- Πλατη δινοντας βαρος στο γεμισμα. δικεφαλα, τραπεζια
    Πεμπτη- Ποδια πισω.
    Παρασκευη- Ανω στηθος
    Σαββατο- Πλατη δινοντας εμφαση στο ανοιγμα.

    μια χαρα επιλογες ειναι το ρυζι και τα φασολια !

    δοκιμαζεις και βλεπεις πως παει ..


    το γυμ σου ειναι κλειστο κυριακη ;

    αν ναι τοτε θα ειναι ζορι μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος σου , αν ειναι ανοιχτο βαλε μια μερα οφ ενδιαμεσα , δλδ 3-οφ-3-οφ-3-οφ κλπ

    εγω θα τα χωριζα σε δυναμη-υπερτροφια , στη δυναμη 4σετ x 3 και καθε εβδομαδα θα προσπαθουσα να βελτιωθω , σε κιλα η επαναληψεις η διαλλειμα η σετ η συνδιασμο αυτων

    και θα διαλεγα 4 ασκησεις απο τις εξης

    δευτερα

    squat και παραλλαγες
    deadlift
    summo deadlift
    leg press
    rdl


    τριτη

    ισιος παγκος μπαρα
    επικλινης μπαρα
    κατακλινης μπαρα
    στρατιωτικες μπαρα
    push press
    βυθισεις
    κλειστη λαβη μπαρα

    τεταρτη

    κωπηλατικη μπαρα και παραλλαγες
    t bar row
    μονοζυγο
    καμψεις δικεφαλων
    shrugs
    upright row

    στη υπερτροφια τωρα θα εδινα εμφαση στα σημεια που θελω να ανεβασω και στην ενταση

  17. #167
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ισως στο πρωινο να ηταν καλυτερα πατάτα που ειναι πιο γρηγορη στην καταναλωση αν την κανεις πουρέ.Επειδη μιλας για θεμα χρόνου αν καταλαβα καλά
    Oχι Θανο, απλα μισω τη γευση της βρωμης και τοσο καιρο την ετρωγα με τα χιλια ζορια λογω της διατροφικης της αξιας.
    Quote Originally Posted by daskalos198 View Post
    μια χαρα επιλογες ειναι το ρυζι και τα φασολια !

    δοκιμαζεις και βλεπεις πως παει ..


    το γυμ σου ειναι κλειστο κυριακη ;

    αν ναι τοτε θα ειναι ζορι μεχρι να συνηθισει ο οργανισμος σου , αν ειναι ανοιχτο βαλε μια μερα οφ ενδιαμεσα , δλδ 3-οφ-3-οφ-3-οφ κλπ

    εγω θα τα χωριζα σε δυναμη-υπερτροφια , στη δυναμη 4σετ x 3 και καθε εβδομαδα θα προσπαθουσα να βελτιωθω , σε κιλα η επαναληψεις η διαλλειμα η σετ η συνδιασμο αυτων

    και θα διαλεγα 4 ασκησεις απο τις εξης

    δευτερα

    squat και παραλλαγες
    deadlift
    summo deadlift
    leg press
    rdl


    τριτη

    ισιος παγκος μπαρα
    επικλινης μπαρα
    κατακλινης μπαρα
    στρατιωτικες μπαρα
    push press
    βυθισεις
    κλειστη λαβη μπαρα

    τεταρτη

    κωπηλατικη μπαρα και παραλλαγες
    t bar row
    μονοζυγο
    καμψεις δικεφαλων
    shrugs
    upright row

    στη υπερτροφια τωρα θα εδινα εμφαση στα σημεια που θελω να ανεβασω και στην ενταση
    Καπως ετσι εκανα το pull,push,legs. Μια προπονηση με πολλα κιλα και μετα η επομενη στην ιδια μυικη ομαδα με λιγοτερα κ με λιγοτερο rest time κτλπ.

    Παντως μια χαρα ενιωθα και εβγαζα τις προπονησεις. Θεωρω οτι αναρρωνω αρκετα γρηγορα αφου οτι πιασιμο εχω φευγει σχεδον μεχρι το τελος της επομενης μερας και γενικα νιωθω το σημειο που γυμνασα αρκετα "ξεκουραστο". Δυσκολο να το περιγραψω με λογια.

    Θα το ψαξω αυτο που προτεινεις φιλε Δασκαλε κ θα το ξανασυζητησουμε εδω.
    Παντως τον Σεπτεμβρη, λογω εξεταστικης θα κανω κατι αναλογο με αυτο που λες και θα εστιασω στην δυναμη σε ενα full body split γιατι δεν θα μπορω να πηγαινω καθημερινα λογω διαβασματος.


    Παντως με βαση την ερευνα αυτη http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25932981 (την ειχε σχολιασει και ενας youtuber) τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα. Σκεφτομαι να ακολουθησω το δικο τους training προγραμμα. Αρκετα ενδιαφερουσα ερευνα.

  18. #168
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Παιδια καλησπέρα! Ειμαι αθηνα για την εξεταστική μου. Εάν θελει κάποιος/α απο εδω να βρεθούμε για έναν καφέ η και προπόνηση να στείλει εδω κ θα του στείλω prive :P χαιρετώ !!!

  19. #169
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Kαι ως "συνηθως" ειμαι παλι off απο τα βαρη λογω εξεταστικης... Ωστοσο νιωθω πιο βελτιωμενος, ετσι βλεπω τουλαχιστον. Θελω τα φωτα σας. Σκεφτομαι απο αρχες του μηνα ,που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα μπορω να αφιερωσω οσο χρονο θελω στο γυμναστηριο κ οχι μονο στη διατροφη, να ξεκινησω ισοθερμιδικα μεχρι Ιανουαριο κ τοτε μεχρι Μαρτιο υπερθερμιδικα. Τι πιστευετε;
    Τωρινη κατασταση με μια προπονηση μεσα στο μηνα, unpumped εννοειται
    Attached Images Attached Images

  20. #170
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Κατι ακομη. Βλεπω αρκετα γρηγορα αποτελεσματα. Ειδικα ωμους,χερια,πλατη,γαμπες. Το στηθος ομως ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΩ σωστα! Γραφω με caps γιατι εχει αρχισει να με ενοχλει. Καθομαι ποζαρω μονος, ελεγχω τους μυς, προσπαθω να ειμαι 1000000% συγκεντρωμενος αλλα τιποτα. Μονο σε 1 προπονηση ειπα "ενταξει σημερα το δουλεψα 100%". Δεν ανεβαζω αλλες φωτο κυριως λογω ελλειψης χρονου μιας κ δινω τελευταιο μαθημα αυριο. Ομως τις χρωσταω!
    Tip για στηθος;

    Edit: Οσων αφορα τα παχακια στη κατω μεση, που μου ελεγε κ ο Λεωνιδας, καταλαβα οτι θα φυγουν σταδιακα οσο ανεβαζω τη μυικοτητα μου. Εαν μπορουσα να εκανα ολο αυτο το διαστημα γυμναστικη.. Οπως κ να χει δουλευουμε με οτι εχουμε.
    Last edited by Kruphix; 22-09-15 at 20:53.

  21. #171
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Βαστας κρεας πανω.ειδικα οι τραπεζοειδης φιλε παρα πολυ καλοι!!
    Συνφωνω μαζι σου κινησου για αρχη ισοθερμιδικα(αν βλεπεις οτι πεφτεις,συνεχισε ετσι) για να διωξεις το λιπος,δεν εχει νοημα να μπεις σε διαδικασια ογκου γιατι θα ξεφυγεις σε λιπος και αντε να το χασεις.
    Know your limits, never accept them.

  22. #172
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    εγω παλι σε βλεπω τουμπανο!!!

    ωραιες μαζες και αρκετος ογκος...γνωμη δικη μου είναι να μεινεις ισοθερμιδικα μεχρι να δεις το λιπος σου να μειωνεται...ξερω ισως δεν σαρεσει να δειχνεις πιο μικρος...αλλα στο σταδιο που βρίσκεσαι φοβάμαι ότι θα λιπωσεις...φυσικα μεχρι τον Μαρτιο είναι πολυς καιρος και τοτε βλέπεις πως θα εισαι και αν θα κινηθείς πανω η κατω...η αποφαση είναι δικια σου...εγω βλεπω ένα πολύ δυνατο κορμο...πολύ μυικοτητα...αλλα εισαι και στα ορια του να ξεφυγεις... (στο λεω εγω που είμαι 1,76 και 87 κιλα παρα κατι... )

    όπως και να εχει...εχεις κανει φοβερη δουλεια φιλε
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  23. #173
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Οι τραπεζοειδης οταν τους παταω ξεχωριζουν αλλα θελω να τους φτιαξω απο χαμηλα τωρα. Σε ευχαριστω φιλε Αλεξανδρε.
    Εννοειται παιδια οτι δεν θελω να μπω σε φαση ογκου γιατι θα ξεφυγω το γνωριζω αυτο. Κ τωρα εχω πιασει ενα καλουπι που αρχιζει και μου αρεσει. Τωρα ειμαι 1,83 92κιλα. Αν και μπορω να δω "γραμμες" απο ανω κοιλιακους :P .

    Λεωνιδα ειλικρινα στο λεω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος γιατι 6 μηνες στη διατροφη ημουν 95% εκει αλλα δεν μπορουσα να παω γυμναστηριο.

  24. #174
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Οι τραπεζοειδης οταν τους παταω ξεχωριζουν αλλα θελω να τους φτιαξω απο χαμηλα τωρα. Σε ευχαριστω φιλε Αλεξανδρε.
    Εννοειται παιδια οτι δεν θελω να μπω σε φαση ογκου γιατι θα ξεφυγω το γνωριζω αυτο. Κ τωρα εχω πιασει ενα καλουπι που αρχιζει και μου αρεσει. Τωρα ειμαι 1,83 92κιλα. Αν και μπορω να δω "γραμμες" απο ανω κοιλιακους :P .

    Λεωνιδα ειλικρινα στο λεω δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος γιατι 6 μηνες στη διατροφη ημουν 95% εκει αλλα δεν μπορουσα να παω γυμναστηριο.

    ...χαχαχα...χαλαρωσε φιλε και δες τις εξετασεις σου....κανεις μας δεν είναι ευχαριστημένος με τον εαυτο του...μονο όταν του το πουν οι αλλοι το καταλαβαινει!!!

    μια χαρα τουμπανο εισαι και παρα το ότι δεν γυμνάζεσαι κανονικα!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  25. #175

    Join Date
    02-06-12
    Location
    athens
    Posts
    3,336

    Default

    ωραιες μαζες !

    δουλεια θες γωνιες κλπ και να χασεις οσο γινετε περισσοτερο λιπος (σιγα σιγα) για να μας στειλεις αδιαβαστους ολους !

  26. #176
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...χαχαχα...χαλαρωσε φιλε και δες τις εξετασεις σου....κανεις μας δεν είναι ευχαριστημένος με τον εαυτο του...μονο όταν του το πουν οι αλλοι το καταλαβαινει!!!

    μια χαρα τουμπανο εισαι και παρα το ότι δεν γυμνάζεσαι κανονικα!!!
    Απλα ειναι οτι εχω πορωθει για τα καλα. Ειδικα τωρα που γραφτηκα σε γυμναστηριο με πολυυυυυυυυυυυυ προχωρημενα ατομα κ μεγαλης ηλικιας (25++ολοι). Ωστοσο πολυ ευγενικα κ κοινωνικα παιδια. Το μονο που μου ανεβασε το ηθικο ειναι οτι κανεις δεν πιστευε πως ασχολουμουν σχεδον 3 μηνες.
    Quote Originally Posted by daskalos198 View Post
    ωραιες μαζες !

    δουλεια θες γωνιες κλπ και να χασεις οσο γινετε περισσοτερο λιπος (σιγα σιγα) για να μας στειλεις αδιαβαστους ολους !
    Σε ευχαριστω φιλε δασκαλε! Ειδικα χαμηλα στη μεση ναι.. υπομονη να χουμε κ υγεια.

  27. #177
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Εχεις παρει μαζες και μαλιστα πολυ γρηγορα ή το χει το σωμα σου η μας ξεγελα το λιπος απο πανω, πιστευω ομως το πρωτο!
    Οπως τα πες κατσε παιξε ισοθερμιδικα, αμα δουλεψεις αυτο που εχεις, μειωθει δηλαδη το λιπος βαστωντας την μυικοτητα που εχεις τωρα θα κανεις παρα πολυ ωραιο αποτελεσμα!
    Αναπληρωσε για τον χαμενο χρονο ;)
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  28. #178
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Εχεις παρει μαζες και μαλιστα πολυ γρηγορα ή το χει το σωμα σου η μας ξεγελα το λιπος απο πανω, πιστευω ομως το πρωτο!
    Οπως τα πες κατσε παιξε ισοθερμιδικα, αμα δουλεψεις αυτο που εχεις, μειωθει δηλαδη το λιπος βαστωντας την μυικοτητα που εχεις τωρα θα κανεις παρα πολυ ωραιο αποτελεσμα!
    Αναπληρωσε για τον χαμενο χρονο ;)
    Σε ευχαριστω ρε Κυριακο για τα λογια σου

  29. #179
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Συνονοματε ωραιες μαζες. Μολις με το καλο ξανα αρχισεις προπονησεις θα τριβουμε τα ματια μας!!
    Πραγματικα εχεις αλλαξει πολυ γρήγορα

  30. #180
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Συνονοματε ωραιες μαζες. Μολις με το καλο ξανα αρχισεις προπονησεις θα τριβουμε τα ματια μας!!
    Πραγματικα εχεις αλλαξει πολυ γρήγορα
    Ευχαριστω Θανο. Παμε ολοι δυνατα τον χειμωνα, να βγουμε στις παραλιες τουμπανα :P


 
Page 6 of 18 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •