Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 18 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 521

Thread: Kruphix Log.

  1. #181
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default

    Πολύ καλές μάζες Θάνο! Εξαιρετικος. Θα συμφωνησω μεωτα αλλα παιδια για το να κινηθεις ισοθερμιδικα. Εχεις κανει καλη δουλεια και τωρα που θα ξαναμπεις στις προπονησεις ειμαι σιγουρος οτι θα κανεις ακομα καλυτερη! :-)
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!

  2. #182
    Advanced Bodybuilder Mystical's Avatar
    Join Date
    23-10-10
    Posts
    744

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Ετσι ημουν στις 14 Αυγουστου.
    5 μηνες και 10 μερες. Με 1 μηνα γυμναστηριο, 1 μηνα off λογω εξεταστικης, 1,5 μηνα ακομη γυμναστηριο και λιγο BD ασκησεις.. Μκαρι να μπορουσα να συνεχιζα ολο το διαστημα. Ομως εχω πολυ μερακι κ για αυτο συνεχιζω αυστηρα και την διατροφη μου.
    Τα λαθη μου στο θεμα της γυμναστικης ηταν οτι πραγματικα ξεχνουσα οτι ειχα κοιλιακους και δν γυμναζα ποτε.
    Διατροφικα ανεφερεα παραπανω.

    Με λιγο καλυτερο φωτισμο φαινομαι πιο κομμενος κ λιγο καλυτερος. Δεν με βοηθαει αυτος ο φωτισμος. Επισης εαν δεν ειχα εστω κ αυτη την ελαφρυα γυναικομαστια το στηθος θα εδειχνε αλλιως. Με ενοχλει αρκετα αλλα δεν μπορω να κανω κατι προς το παρω... Συνεχιζω να χανω κιλα σταδιακα.

    Θελω να σας ευχαριστησω κ παλι ολους σας που με συμβουλευατε ολο αυτο τον καιρο. Ελπιζω να περασατε ομορφα.

    Χρωσταω φωτο πλατης( θεωρω οτι ειναι η μυικη ομαδα που παιρνει πιο ευκολα, θα δειξει ομως),και ποδια ολοκληρα.
    Απλα ρεσπεκτ! Καταπληκτικο σχημα σε ωμους και απο την μπροστινη οψη και κυριως απιστευτο το transformation σου με τις απο τις αρχικες φωτος στην πρωτη σελιδα του log και μαλιστα σε μικρο διαστημα!

  3. #183
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by pantelisk View Post
    Πολύ καλές μάζες Θάνο! Εξαιρετικος. Θα συμφωνησω μεωτα αλλα παιδια για το να κινηθεις ισοθερμιδικα. Εχεις κανει καλη δουλεια και τωρα που θα ξαναμπεις στις προπονησεις ειμαι σιγουρος οτι θα κανεις ακομα καλυτερη! :-)
    Eυχαριστω ρε Παντελη, συνεχιζουμε δυνατα!

    Quote Originally Posted by Mystical View Post
    Απλα ρεσπεκτ! Καταπληκτικο σχημα σε ωμους και απο την μπροστινη οψη και κυριως απιστευτο το transformation σου με τις απο τις αρχικες φωτος στην πρωτη σελιδα του log και μαλιστα σε μικρο διαστημα!
    Να σαι καλα αδερφε. Οντως πολλοι δεν πιστευουν οτι ασχολουμαι ουσιαστικα 3-4 μηνες. Θεωρω ομως οτι αυτο οφειλεται στα παιδια εδω που με βοηθησαν απο τη 1η μερα και δεν επεσα σε μεγαλα διατροφικα λαθη κ επαιξε καθοριστικο ρολο. Μπορει να το χει το "σκαρι" μου κ απλα περιμενε τα σωστα ερεθισματα κ τη σωστη διατροφη. Θα δειξει

  4. #184
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Ας γραψω μερικα πραγματα και εντυπωσεις για το 2015.
    Οταν ξεκινησα δεν πιστευα οτι οι αλλαγες θα ερχοντουσαν τοσο γρηγορα. Το θετικο ηταν οτι καταλαβα πολυ γρηγορα με τη βοηθεια του φορουμ το ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ειναι η διατροφη. Και το βλεπω πανω μου. Μπορει να ημουν on/off απο το γυμναστηριο λογω δουλειας, διαβασματος κτλπ αλλα παντα ακολουθουσα τη διατροφη που βγαλαμε κ ειχα συνεχως αποτελεσματα. Κανοντας εναν απολογισμο θα ελεγα οτι σε γενικες γραμμες ειμαι χαρουμενος αλλα το γεγονος οτι εχασα πολυ μεγαλα διαστηματα προπονησεων με απογοητευει αλλα ταυτοχρονα με κινητοποιει για να προσπαθω για το καλυτερο.
    Σημασια εχει οτι πλεον εχει γινει συνηθεια και μερακι. Οσο συνεχιζω, μονο προς τα πανω μπορω να παω.




    Ακολουθω ενα κυκλικο προγραμμα τωρα λογω εξεταστικης.
    Η ζυγαρια πεφτει σιγα σιγα και αρχιζουν και φαινονται οι ινες στους ωμους. Το στηθος βελτιωθηκε και οι ωμοι σιγα σιγα παιρνουν σχημα 3D Καθε μηνα και πιο wide και μ αρεσει πολυ. Απο small/medium που φορουσα, πλεον ειμαι στο XL λογω αυτου.
    Προσπαθω να δωσω λιγη εμφαση σε πηχεις, ανω στηθος και γλουτους.
    η διατροφη μου καθε μερα ειναι
    πρωινο : γαλα, βρωμη, μηλο
    κοτοπουλο, ρυζι, σαλατα
    Ασπραδια, πατατα
    Κοτοπουλο, ρυζι, σαλατα
    Γιαουρτι

    Απλα και καθαρα!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Kruphix; 11-01-16 at 21:10.

  5. #185
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Ωραιος μπροστινος ωμος!!
    Στο τελευταιο γευμα δεν εχεις βαλει λιγα καλα λιπαρα; Ή ξεχασες να τα γραψεις;

  6. #186
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ωραιος μπροστινος ωμος!!
    Στο τελευταιο γευμα δεν εχεις βαλει λιγα καλα λιπαρα; Ή ξεχασες να τα γραψεις;
    Να σου πω την αληθεια Θανο αλλες φορες βαζω αλλες οχι γιατι συνηθως βαζω ξυπνητηρι για να φαω το γιαουρτι :P Και απλα το τρωω στα μπαμ για να ξανακοιμηθω. What ever it takes to get big :P
    Συνηθως ομως τα καλα λιπαρα που εχω ειναι απο αμυγδαλα και σπανια φυστικοβουτυρο.

  7. #187
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Χαχαχααχα
    Φυστικοβουτυρο!!

  8. #188
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Χαχαχααχα
    Φυστικοβουτυρο!!
    Εαν σου πω οτι δεν μ αρεσει και τοσο εμενα? :P . Μετα απο αυτο που διαβασα στο ποστ του Αλεξανδρου, θα βαλω κυριως βραστη πατατα στα γευματα μου.
    Θα ακολουθησω ενα προγραμμα γυμναστικης που βγηκε μεσα απο μια ερευνα που συγκριναν τα brosplits vs αυτο. Να δουμε τι παιζει, θα κραταω σημειωσεις εδω οπως κρατουσαν αυτοι εκει να το κανουμε πιο ρεαλιστικο.

  9. #189
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Σημερα δεν ειχα χρονο λογω διαβασματος και εκανα αεροβιο και λιγο ωμους.
    Τωρινη κατασταση.
    Επομενες φωτο σε 2 μηνες να δουμε και τι κανει το προγραμμα που βρηκα. Διατροφικα ειμαι υποθερμιδικα ακομη, εχω ακομη noob gains να κανω!

    Με τις διπλες προπονησεις στο στηθος βλεπω οτι το ανω στηθος εχει αρχισει και ανταποκρινεται. Τελικα υπομονη θελουν ολα. Η ζυγαρια σταδιακα προς τα κατω. Μολις χασω και τα παχακια στη μεση (αν και ειναι δυσκολο σημειο, θα φυγουν) θα εχω ενα αρκετα καλο V shape.
    Στοχος, καθε μηνα καλυτερος απο τον προηγουμενο..


    Ειναι περιεργο παντως πως σε τοσο μικρο διαστημα κατι γινεται συνηθεια και πλεον οτι κοιταω, το βλεπω μεσα απο το πρισμα του BB. Βλεπω γλυκο ; υπολογιζω μακρος.
    Εχω χειρωνακτικη εργασια; Τα κανω ολα με τεχνικη
    Attached Images Attached Images

  10. #190
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Η πρωτη για αβαταρ!!
    Πολυ πολυ καλος ρε μαν μπραβο.Και η πλατη ξεφευγει

  11. #191
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Η πρωτη για αβαταρ!!
    Πολυ πολυ καλος ρε μαν μπραβο.Και η πλατη ξεφευγει
    Nα σαι καλα ρε Θανο.
    Ομως και εσυ και τα υπολοιπα παιδια ειστε ενας μεγαλο κομματι της αλλαγης που εκανα! Εαν δεν μου λεγατε καποια πραγματα και μου δινατε ερεθισματα για να ψαχτω δεν θα ειχα κανει τιποτα. Ολοι βλεπουμε ατομα στο gym που ενω πηγαινουν καιρο και παραμενουν ιδιοι γιατι δεν το υποστηριζουν με διατροφη κτλπ.

  12. #192
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Ή γιατι προσπαθουν να φτασουν τον Κολμαν στα μηχανηματα κανοντας το 1/5 της κινησης και 100000 κιλα
    Last edited by iLikeBB; 15-01-16 at 20:31.

  13. #193
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Σημερα δεν ειχα χρονο λογω διαβασματος και εκανα αεροβιο και λιγο ωμους.
    Τωρινη κατασταση.
    Επομενες φωτο σε 2 μηνες να δουμε και τι κανει το προγραμμα που βρηκα. Διατροφικα ειμαι υποθερμιδικα ακομη, εχω ακομη noob gains να κανω!

    Με τις διπλες προπονησεις στο στηθος βλεπω οτι το ανω στηθος εχει αρχισει και ανταποκρινεται. Τελικα υπομονη θελουν ολα. Η ζυγαρια σταδιακα προς τα κατω. Μολις χασω και τα παχακια στη μεση (αν και ειναι δυσκολο σημειο, θα φυγουν) θα εχω ενα αρκετα καλο V shape.
    Στοχος, καθε μηνα καλυτερος απο τον προηγουμενο..


    Ειναι περιεργο παντως πως σε τοσο μικρο διαστημα κατι γινεται συνηθεια και πλεον οτι κοιταω, το βλεπω μεσα απο το πρισμα του BB. Βλεπω γλυκο ; υπολογιζω μακρος.
    Εχω χειρωνακτικη εργασια; Τα κανω ολα με τεχνικη
    Προχωρα Θανο!!!!!

    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  14. #194
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Χαχαχα Broscience for life! O τυπος πεταει ατακες που σε κανουν να δακρυζεις

  15. #195
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Εκει που λεει "Don't open doors, ROW doors!", εχασα το μυαλο μου
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  16. #196
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Οχι ρε αγορινα..κατι λιγα εγκεφαλικα κυτταρα μου ειχανε μεινει μολις τα κατεστρεψα σε 12 λεπτα και 11 δευτερα!!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  17. #197
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    24-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Ας γραψω μερικα πραγματα και εντυπωσεις για το 2015.
    Οταν ξεκινησα δεν πιστευα οτι οι αλλαγες θα ερχοντουσαν τοσο γρηγορα. Το θετικο ηταν οτι καταλαβα πολυ γρηγορα με τη βοηθεια του φορουμ το ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ειναι η διατροφη. Και το βλεπω πανω μου. Μπορει να ημουν on/off απο το γυμναστηριο λογω δουλειας, διαβασματος κτλπ αλλα παντα ακολουθουσα τη διατροφη που βγαλαμε κ ειχα συνεχως αποτελεσματα. Κανοντας εναν απολογισμο θα ελεγα οτι σε γενικες γραμμες ειμαι χαρουμενος αλλα το γεγονος οτι εχασα πολυ μεγαλα διαστηματα προπονησεων με απογοητευει αλλα ταυτοχρονα με κινητοποιει για να προσπαθω για το καλυτερο.
    Σημασια εχει οτι πλεον εχει γινει συνηθεια και μερακι. Οσο συνεχιζω, μονο προς τα πανω μπορω να παω.




    Ακολουθω ενα κυκλικο προγραμμα τωρα λογω εξεταστικης.
    Η ζυγαρια πεφτει σιγα σιγα και αρχιζουν και φαινονται οι ινες στους ωμους. Το στηθος βελτιωθηκε και οι ωμοι σιγα σιγα παιρνουν σχημα 3D Καθε μηνα και πιο wide και μ αρεσει πολυ. Απο small/medium που φορουσα, πλεον ειμαι στο XL λογω αυτου.
    Προσπαθω να δωσω λιγη εμφαση σε πηχεις, ανω στηθος και γλουτους.
    η διατροφη μου καθε μερα ειναι
    πρωινο : γαλα, βρωμη, μηλο
    κοτοπουλο, ρυζι, σαλατα
    Ασπραδια, πατατα
    Κοτοπουλο, ρυζι, σαλατα
    Γιαουρτι

    Απλα και καθαρα!
    τι macros εχεις ρε συ? τα μετρας?

  18. #198
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    τι macros εχεις ρε συ? τα μετρας?
    Ναι, τα μακρος μου ειναι στη 1η σελιδα του log

  19. #199
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    24-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Ναι, τα μακρος μου ειναι στη 1η σελιδα του log
    ωραια,ηθελα να δω ποση πρωτεινη παιρνεις.Επειδη ειδα εχεις carbs και fats μετρια. Δουλεψαν στο να χασεις λιπος? γτ εγω κραταω λιγο πιο πανω carbs και 50γρ fats

  20. #200
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    ωραια,ηθελα να δω ποση πρωτεινη παιρνεις.Επειδη ειδα εχεις carbs και fats μετρια. Δουλεψαν στο να χασεις λιπος? γτ εγω κραταω λιγο πιο πανω carbs και 50γρ fats
    Παιρνω 2,700-2,900 θερμιδες την μερα με συντηρηση τις 3000. Οποτε ναι εχει δουλεψει αρεκτα καλα. Βεβαια χανω πολυ σιγα ετσι αλλα δεν βιαζομαι.
    Η 1η διατροφη ηταν ενδεικτικη (στη 1η σελιδα), δεν ειναι αυτη που ακολουθω.

  21. #201
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    24-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Παιρνω 2,700-2,900 θερμιδες την μερα με συντηρηση τις 3000. Οποτε ναι εχει δουλεψει αρεκτα καλα. Βεβαια χανω πολυ σιγα ετσι αλλα δεν βιαζομαι.
    Η 1η διατροφη ηταν ενδεικτικη (στη 1η σελιδα), δεν ειναι αυτη που ακολουθω.
    To καταλαβα,γι'αυτο εψαχνα μπας και εχεις πουθενα αλλου κιαλλα macros

  22. #202
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    To καταλαβα,γι'αυτο εψαχνα μπας και εχεις πουθενα αλλου κιαλλα macros
    Τα γευματα μου ειναι περιπου π.χ. 140-150 γρ κοτοπουλο 100γρ ρυζι ή 350-400 πατατα

  23. #203
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    24-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Τα γευματα μου ειναι περιπου π.χ. 140-150 γρ κοτοπουλο 100γρ ρυζι ή 350-400 πατατα
    Και εμενα μια απο τα ιδια.

  24. #204
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ή γιατι προσπαθουν να φτασουν τον Κολμαν στα μηχανηματα κανοντας το 1/5 της κινησης και 100000 κιλα
    Ποιος κολμαν ρε φιλε μονο αυτοι με το 1/5
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  25. #205
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,665

    Default

    Σου λεω οτι προσπαθουν να κανουν τα κιλα του Coleman, αλλα με το 1/5 της κινησης,οχι οτι ο Coleman εκανε το 1/5
    Αμα εκανε το 1/5 δε θα ταν ετσι

  26. #206
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Σου λεω οτι προσπαθουν να κανουν τα κιλα του Coleman, αλλα με το 1/5 της κινησης,οχι οτι ο Coleman εκανε το 1/5
    Αμα εκανε το 1/5 δε θα ταν ετσι
    Καταλαβα ρε συ τι λες
    ειρωνικα το ειπα
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  27. #207
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Σημερα δεν ειχα χρονο λογω διαβασματος και εκανα αεροβιο και λιγο ωμους.
    Τωρινη κατασταση.
    Επομενες φωτο σε 2 μηνες να δουμε και τι κανει το προγραμμα που βρηκα. Διατροφικα ειμαι υποθερμιδικα ακομη, εχω ακομη noob gains να κανω!

    Με τις διπλες προπονησεις στο στηθος βλεπω οτι το ανω στηθος εχει αρχισει και ανταποκρινεται. Τελικα υπομονη θελουν ολα. Η ζυγαρια σταδιακα προς τα κατω. Μολις χασω και τα παχακια στη μεση (αν και ειναι δυσκολο σημειο, θα φυγουν) θα εχω ενα αρκετα καλο V shape.
    Στοχος, καθε μηνα καλυτερος απο τον προηγουμενο..


    Ειναι περιεργο παντως πως σε τοσο μικρο διαστημα κατι γινεται συνηθεια και πλεον οτι κοιταω, το βλεπω μεσα απο το πρισμα του BB. Βλεπω γλυκο ; υπολογιζω μακρος.
    Εχω χειρωνακτικη εργασια; Τα κανω ολα με τεχνικη
    ειδα τις παλιες φοτο..που ξεκινησες! μπραβο σου μετην υπομονη σου και την θεληση που ειχες εκανες θεαματικο αλμα !! δυνατη αλλαγη! keep going
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  28. #208

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Μεγαλη αλλαγη μπραβο!! Συνέχισε έτσι φιλε, υπομονή και επιμονή

  29. #209
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    ειδα τις παλιες φοτο..που ξεκινησες! μπραβο σου μετην υπομονη σου και την θεληση που ειχες εκανες θεαματικο αλμα !! δυνατη αλλαγη! keep going
    Nα σαι καλα φιλε Λαρυ.

    Quote Originally Posted by Amazing View Post
    Μεγαλη αλλαγη μπραβο!! Συνέχισε έτσι φιλε, υπομονή και επιμονή
    Σε ευχαριστω πολυ, καλη επιτυχια και στους δικους σου στοχους φιλε μου

  30. #210
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Γεια σου ρε Θανο θηριο :D
    Ειλικρινα περιμενω να κομματιασεις λιγο να δω πως θα δειξεις
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki




 
Page 7 of 18 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •