Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Default Σωκράτης - Καινούργιος Στην Παρέα!

    Γεια σας.ειμαι 1.74 .88 κυλα και 18 χρονων ειχα φτασει παλια σε ενα σημειο να εχω πιο μεγαλο βυζη απο κοπελιες
    και με εκραζαν. Ε πλακωθηκα στο γυμναστηριο και απο 87 κυλα που ημουν εγινα 74 αλλα η βλακεια μου ηταν οτι πλακωθηκα στην μπαρα
    και εχω στηθος πετρα και ολα τα υπολοιπα ειναι αστα να πανε.Επειδη θα αρχισω παλι γυμναστηριο θελω να μου προτεινετε ενα εντονο προγραμμα
    για αγκο διχως να παχυνω και να ξαναγυρισω στα 75 κυλα που ημουν 88 ειμαι τωρα
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ
    Last edited by socratis_junior; 14-04-15 at 15:17.

  2. #2
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Από διατροφή πως τα πας? Δηλαδή για να χάσεις κιλά πρώτα κοιτάς να βελτιώσεις την διατροφή σου ύστερα κοιτάς να φτιάξεις το πρόγραμμα προπόνησης. .βάζεις και λίγη αερόβια ασκηση και βλέπεις πως θα κυλήσει. .ρίξε μια ματιά σε άλλες διατροφής παιδιών από το φόρουμ να πάρεις ιδέες. .!
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  3. #3

    Default

    τρωω μεγαλες ποσοτητες φαγητου π.χ σουβλακια και τετοια φαση
    αλλα θα παω σε διατροφολογο

  4. #4
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Δεν χρειάζεται ούτε διατροφολογος...ξεκίνα το διάβασμα στο φόρουμ και θα μπορέσεις και με την βοήθεια των παιδιών στον φόρουμ να φτιάξεις μόνος σου την διατροφή σου. ..
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  5. #5
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Καλως ορισες Σωκρατη..Γραψε αν θελεις αναλυτικα μιας μερας το πλανο της διατροφης σου..Ποσα γευματα κανεις;;Τι τρως;Ολο μας το σωμα δεν ειναι μονο το στηθος μας..Και εκτος απο προγραμμα για βαρη πρεπει να ξεκινησεις και αεροβια;;Κανεις αεροβια;;
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  6. #6

    Default

    e πηγαινω οποτε δν εχω διαβασμα και βαριεμαι και τρεχω σε ενα παρκακι που εχει εδω κοντα για κανεννα 15-20 λεπτο
    trww opote nane p.x 3upnaw to prwi pinw ena kafe kanw ena tsigaro meta kathomai kai perim,enw to dema apo thn mana to meshmeri
    kai meta to apogeuma trww kanena tost genikos oti exw kai to vradu paraggelnw

  7. #7
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Λοιπον θα ξεκινησω με τα ασχημα νεα:πρωτα πρεπει να πεταξεις ολη την ετοιματζιδικη σαβουρα(αλμυρη ή γλυκια) εξω απο το σπιτι σου,καλα το να κοψεις το τσιγαρο το ξερεις και απο μονος σου(το εκοψα υστερα απο 7 χρονια οποτε σιγουρα και εσυ μπορεις),να οριοθετησεις τα υγιεινα πλεον γευματα σου και να βαλεις ενα προγραμμα 5ημερης προπονησης με βαρη στο γυμναστηριο.Τα καλα νεα τωρα ειναι:οτι εισαι σε μια πολυ καλη ηλικια για πολλες αλλαγες,με το νεο τροπο ζωης θα δραστηριοποιηθεις και θα παψεις να "καθεσαι και να περιμενεις τα δεματα",θα βλεπεις το σωμα σου να αλλαζει και εκτος απο δυναμη μυικη θα εχεις και ψυχολογικη και αν το παρεις αποφαση θα εχεις αρκετο κοσμο εδω μεσα(μακαρι και εκει εξω)να σε στηριζει και να σε βοηθα.Δεν ειναι ευκολος ο δρομος αλλα οι δικαιολογιες ποτε δεν ωφελησαν κανεναν!Απο μενα αυτα..τα υπολοιπα θα στα πουν τα πιο εμπειρα μελη του φορουμ..Ειναι επιλογη σου λοιπον..
    Last edited by Mirto_; 15-04-15 at 14:43.
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  8. #8

    Default

    μωρε εγω προβλημα δν εχω και δν με νοιαζει να κοψω τα φαγητα και τα γλυκα να τα ελατωσω αλλα δν γινεται να κοψω το τσιγαρο οχι τωρα τουλαχιστον
    απλως ψαχνω ενα καλο προγραμμα για ογκο διχως να αναιβω στα κυλα

  9. #9
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Κανενα προγραμμα δεν κανει θαυματα φιλε μου!Ειτε το πιο απλο να κανεις ειτε το πιο συνθετο θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα στην φαση που εισαι η μαλλον με το συνθετο μπορει να εχεις και αντιθετα αποτελεσματα οπως τραυματισμους κλπ.Αν ομως ξεκινησεις σταδιακα οπως σου ειπε και η Μυρτω πιο πανω θα δεις μεγααλες διαφορες προς το καλυτερο.
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by aggelos92 View Post
    Κανενα προγραμμα δεν κανει θαυματα φιλε μου!Ειτε το πιο απλο να κανεις ειτε το πιο συνθετο θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα στην φαση που εισαι η μαλλον με το συνθετο μπορει να εχεις και αντιθετα αποτελεσματα οπως τραυματισμους κλπ.Αν ομως ξεκινησεις σταδιακα οπως σου ειπε και η Μυρτω πιο πανω θα δεις μεγααλες διαφορες προς το καλυτερο.
    εχω εναν αλφα βητα ογκο και στο γυμναστηριο μου ειπαν οτι ξερεισ κατι αν τηεσ να το πας παραπερα πρεπει να παρει συμπληρωμαγια να εχεισ πιο δραστικα αποτελεσματα
    απο γραμμωση δν εχς κατι ηδιετερο μον στηθοσ-ομους και κυλια σωσιβιο απλως ενα προγραμματακι να φυγει το σωσιβιο
    πηγαινα και μπαλα και τα ποδια μου ειναι μια χαρα απλως εχς το λεγομενο σωσιβιο

  11. #11
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Δηλαδη σου ειπαν να παρεις συμπληρωματα για να φτασεις τον στοχο σου?χαχαχαχα Το πρωτο που επρεπε να ανφερουν ειναι η διατροφη και μετ το συμπληρωμα το οποιο οπως το λεει και απο μονο του συμπρληρωνει την διατροφη.Απο εκει και περα αν θες αν χασεις μονο λιγα κιλα αν και ειναι αρκετα απο το 88 να φτασεις στο 74 θα σου ελεγα να βαλεις αεροβια και λιγα βαρη για δυναμη κλπ αλλα αν στο κπακι τρως σουβλακια καθε βρδυ απο εξω καταλαβαινεις οτι δεν θα πετυχεις τιποτα.Αυτα απο εμενα,αφηνω τα υπολοιπα για τους πιο εμπειρους του φορουμ.
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καινούργιος Στην Παρέα!
    By Zorba_The_Freak in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 5
    Last Post: 21-06-14, 12:45
  2. Καινούργιος Στην Παρέα!
    By liakos7 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 11
    Last Post: 31-01-10, 04:07
  3. Καινούργιος Στην Παρέα!
    By toubanos in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 9
    Last Post: 15-01-10, 16:21
  4. Καινούργιος στην παρέα....
    By ReapeR in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 1010
    Last Post: 08-06-07, 22:01

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •