Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-04-15
    Posts
    2

    Post Θα ήθελα συμβουλή για διατροφή για γράμμωση.

    Καταρχάς θα ήθελα να σας πω οτι κάνω γυμναστική εδώ και 8 μήνες περίπου. Είμαι 1.86cm και 72,5 κιλά. Δεν έχω ιδιαίτερη μυική μάζα πάνω μου δηλαδή δεν είμαι ογκώδης. Απλά έχω μια μικρή κοιλίτσα που θα επιθυμούσα να χάσω πριν προχωρήσω στην αύξηση όγκου. Πάω γυμναστήριο 5 φορές την βδομάδα (ξεκούραση Σ/Κ) και θα ήθελα αν γίνεται να μου πείτε τι διατροφή χρειάζεται να κάνω γιατί δεν έχω την παραμικρή ιδέα από αυτά. Να έχετε υπόψιν οτι πάω ακόμα σχολείο (3η Λυκείου) οπότε δεν μπορώ να τρώω πολλά πράγματα κατά την διάρκεια που βρίσκομαι εκεί. Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων.

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Azrael View Post
    Καταρχάς θα ήθελα να σας πω οτι κάνω γυμναστική εδώ και 8 μήνες περίπου. Είμαι 1.86cm και 72,5 κιλά. Δεν έχω ιδιαίτερη μυική μάζα πάνω μου δηλαδή δεν είμαι ογκώδης. Απλά έχω μια μικρή κοιλίτσα που θα επιθυμούσα να χάσω πριν προχωρήσω στην αύξηση όγκου. Πάω γυμναστήριο 5 φορές την βδομάδα (ξεκούραση Σ/Κ) και θα ήθελα αν γίνεται να μου πείτε τι διατροφή χρειάζεται να κάνω γιατί δεν έχω την παραμικρή ιδέα από αυτά. Να έχετε υπόψιν οτι πάω ακόμα σχολείο (3η Λυκείου) οπότε δεν μπορώ να τρώω πολλά πράγματα κατά την διάρκεια που βρίσκομαι εκεί. Ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων.
    Το forum είναι γεμάτο με διατροφές. Για να χάσεις πρέπει να ξεκινήσεις να μετράς θερμίδες , υπάρχουν οδηγοί πάλι που θα σε βοηθήσουν εδώ στο forum. Φάε όσο πιο καθαρά μπορείς και απέφευγε τις σαβούρες.

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41001

    Ενα παρομοι θεμα με μαθητη σαν εσενα azrael.Ελπιζω να βοηθησει στη νοοτροπια που πρεπει να ακολουθησεις σε αυτη τη φαση της ζωης σου.Κρατα απλα τα πραγματα, δεν χρειαζεται να ανησυχεις.Υπαρχουνε λυσεις.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-04-15
    Posts
    2

    Default

    ευχαριστώ πολύ παιδιά :D


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. συμβουλη για γραμμωση-καταλληλοτερα λαχανικα
    By razor023 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 14
    Last Post: 08-01-18, 20:08
  2. Η διατροφή μου. Θα ήθελα τις γνωμες σας !
    By billyshonda in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 17
    Last Post: 30-12-12, 20:16
  3. Θα ήθελα την βοήθεια σας και την συμβουλή σας
    By ΝΤΑΒΑΝΤΟΥΡΙ in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 19
    Last Post: 16-02-12, 15:03
  4. Θα Ήθελα Τη Βοήθεια Σας Με Τη Διατροφή Μου
    By anna77 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 72
    Last Post: 16-11-11, 20:53
  5. Θα Ήθελα Τη Συμβουλή Σας
    By century1982 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 22
    Last Post: 26-04-10, 16:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •