Quote Originally Posted by psonara0 View Post
ρε αννουλα πως τα λες ετσι?
καλα νομιζω οτι σε ξερω χρονια και μου βγαζεις κατι πολυ οικειο και θετικο!χαιρομαι τους ανθρωπους με ανεπτυγμενη την αισθηση του χιουμορ!
για ριξε τις αλλαγες σου και τις ιδεες σου!οχι για να μην νομιζεις οτι σε ακυρωνω!
δηλαδη λες βλακεια εκανα που ζητησα ν'ακουσω τις νεες ασκησεις ποδιων απο την ειρηνη?
Σε ευχαριστω πολύ ψωνάρα που με αισθάνεσαι έτσι! Ειλικρινα! Ξέρεις τι πιστεύω αν μπούνε όλα σε μια σειρά που είδη τα βάζεις θα δείς πολλά πάνω σου! Το πιστευεις και θα το δεις!
Κοίτα και εγώ δεν έχω τις πολλές γνώσεις πάνω στη διατροφή. Ο βελζεβούλξέρει πίστεψε με πολύ πολύ καλύτερα.
Θα πω τη γνώμη μου και βλέπουμε.
Θα άλλαζα το πρωινό μου. Θα έβαζα βρώμη (δεν μπορείς να τη φάς με τίποτα?) θα πρόσθετα 2 ασπράδια παραπάνω, το χυμό θα τον έκανα ένα φρούτο (σε πιάνει καλύτερα) και για τωρα θα κρατούσα και το μελάκι.
Το γεύμα στις 12 μια χαρά ειναι
14:00 Μου φαίνεται πολύ λίγο. Θα μπορούσε να μπεί μοσχαράκι η κοτοπουλάκι με ρύζιμ σαλάτα και ελαιόλαδο
16:00 εγώ θα πετούσα το τόστ αλλά αφού σου αρέσει το κρατάς
18:00 γιαούρτι μια χαρά με φρούτο αντί για αποξηραμενα
και στο τελευταίο δεν μπορείς να το καταναλώσεις αργότερα? Θα έβαζα ανάλογα τι με πέρνει διατροφικά. Από κρέας με σαλάτα και υδατανθρακα με λάδι, κόττατζ με ξηρό καρό ή ταχίνι.


Θα δείς τι βλακεία έκανες!!! Θα καεί ο πελεκούδης ωρέ!!!!
Περί διατροφής να εισαι σε αναμονή!