Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 82 of 82
  1. #61
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default

    Περαστικά ρε γίγαντα. Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση φίλε!!
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!

  2. #62
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Περαστικά ρε. Είναι γαμοάρθρωση ο ώμος, μπορεί να τραυματιστεί με χίλιους δυο τρόπους.
    Μακάρι να μην είναι τίποτε.
    Θα έλεγα να μην τα κόψεις μαχαίρι τα shrugs. Κάνε με ''παιδικά'' κιλά, (σκέτη μπάρα πχ) στοχεύοντας στην αιμάτωση της ''βλαμμένης'' περιοχής.
    Φαντάσου με παιδικά έκανα με αλτηρες, γιατι την ειχα ψιλιασει απο την προηγουμενη φορα...

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Καλή αρχή κι απο μένα στο log σου!
    Ευχαριστώ πολύ..!!!

    Καλές προπονήσεις, ψηλέ!


    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Γίγαντα τι έγινε;;;;;Περαστικά!!Ηθικόν;;;;ακμαιοτατον θέλω :-D
    Σιγα μη χαμπαριασω εγω από εναν μυ θα τον ψακώσω..!!! Ηθικόν πάντα ακμαιότατον..!!!

    Quote Originally Posted by pantelisk View Post
    Περαστικά ρε γίγαντα. Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση φίλε!!
    Να σαι καλα αδερφέ, αυριο κανονικά στηθος πλατη και μετα HIIT 25 λεπτά δε μασάμε από ψευτόμαγκες μυς που μας την παίζουν πισώπλατα...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  3. #63
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Υπακανθιος....μαλιστα....

    Ας μιλησω και γω λοιπον με 3πλο μυικο σπασμο και θλαση υπακανθιου νομιζω πως θα βοηθησω καπως την κατασταση!Λοιπον ψηλε κοιτα ποιες ασκησεις θα σε σκιζουνε:προτασεις ωμων,πλαγιες εκτασεις ωμων, shrugs,facepulls. Επισης, θελω να μου πεις αν το πρωι που ξυπνας, αν πας να γυρισεις το κεφαλι σου και να "κοιταξεις" προς τη μερια που εχεις τον τραυματισμο,ή αν επιτηδες σκυψεις το κεφαλι σου, αν σε τραβαει και σε ενοχλει, σε σημειο που να θελεις να σπασεις οποια συσκευη υπαρχει στο χωρο που βρισκεσαι.

    Γενικα, περα απο εντονες φυσικοθεραπειες με ρευμα, και πολλη αποκατασταση με λαστιχα, ειναι απαραιτητη η ενδυναμωση της πισω μεριας μας.Αντιμετωπιζα το ιδιο θεμα, διοτι η δυναμη μου στο να σπρωχνω (planches,90 degree push ups κλπ) ηταν πολυ μεγαλυτερη απο τη δυναμη μου να τραβαω (front lever).Ετσι, οταν διορθωσα αυτη την ασυμμετρια, δυναμωσα την πισω μερια μου με κωπηλατικες, εκτασεις σκυφτος κλπ, τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  4. #64
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,668

    Default

    Περαστικά ψηλέ!!

    Οσο για το δε μασας,προσεχε μονο μην γινει χειροτερα,γιατι οι περισσοτεροι καπως ετσι το ζοριζουν το θεμα κ το χειροτερευουν(δν εχω εμπειρια με το θεμα βεβαια αλλά λεω...)

  5. #65
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Υπακανθιος....μαλιστα....

    Ας μιλησω και γω λοιπον με 3πλο μυικο σπασμο και θλαση υπακανθιου νομιζω πως θα βοηθησω καπως την κατασταση!Λοιπον ψηλε κοιτα ποιες ασκησεις θα σε σκιζουνε:προτασεις ωμων,πλαγιες εκτασεις ωμων, shrugs,facepulls. Επισης, θελω να μου πεις αν το πρωι που ξυπνας, αν πας να γυρισεις το κεφαλι σου και να "κοιταξεις" προς τη μερια που εχεις τον τραυματισμο,ή αν επιτηδες σκυψεις το κεφαλι σου, αν σε τραβαει και σε ενοχλει, σε σημειο που να θελεις να σπασεις οποια συσκευη υπαρχει στο χωρο που βρισκεσαι.

    Γενικα, περα απο εντονες φυσικοθεραπειες με ρευμα, και πολλη αποκατασταση με λαστιχα, ειναι απαραιτητη η ενδυναμωση της πισω μεριας μας.Αντιμετωπιζα το ιδιο θεμα, διοτι η δυναμη μου στο να σπρωχνω (planches,90 degree push ups κλπ) ηταν πολυ μεγαλυτερη απο τη δυναμη μου να τραβαω (front lever).Ετσι, οταν διορθωσα αυτη την ασυμμετρια, δυναμωσα την πισω μερια μου με κωπηλατικες, εκτασεις σκυφτος κλπ, τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα!
    Πάνο μόνο με shrugs απο αλτηρες με χτυπαει και τις δυο φορες που με τσακισε. Οταν σκυβω το κεφαλι με τραβαει αλλα την προηγουμενη φορα ηταν χειροτερα ανεπνεα και πονουσα. Μπορει να ισχυει η ασυμμετρια δυναμης καθως σιγουρα στην πλατη δεν τραβαω οσα στηθος πχ λογο μεσης. Στειλε ινμποξ να μιλησουμε, να δω αν μπορω να βαλω κατι γιατι σκεφτομουν να κανω PRP ενεση.

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Περαστικά ψηλέ!!

    Οσο για το δε μασας,προσεχε μονο μην γινει χειροτερα,γιατι οι περισσοτεροι καπως ετσι το ζοριζουν το θεμα κ το χειροτερευουν(δν εχω εμπειρια με το θεμα βεβαια αλλά λεω...)
    ευχαριστω Θανο μονο οταν κανω ωμους με πιανει ποτε αλλοτε!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  6. #66

    Join Date
    27-11-11
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by Optimus Prime View Post
    να δω αν μπορω να βαλω κατι γιατι σκεφτομουν να κανω PRP ενεση.
    Please don't. Δεν ξέρω ποιός σου το πρότεινε αλλά έχουν δείξει ότι η αποτελεσματικότητά τους δεν είναι καν καλύτερη από τα placebo groups. Οπότε don't bother και κράτα τα λεφτά σου για καλές φυσιοθεραπείες.

  7. #67
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by bosei View Post
    Please don't. Δεν ξέρω ποιός σου το πρότεινε αλλά έχουν δείξει ότι η αποτελεσματικότητά τους δεν είναι καν καλύτερη από τα placebo groups. Οπότε don't bother και κράτα τα λεφτά σου για καλές φυσιοθεραπείες.
    Ίσως και να εχεις δικιο, καλα θα μιλησω με τον φυσικοθεραπευτη μου πρωτα και μετα να δω τι παιζει με την ενεση...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  8. #68
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Εχω τον ιδιο τραυματισμό εδω κ 10 μερες, Optimus .. Έκανα δυο φυς/πιες (μαλάξεις) και ειναι πολύ καλύτερα, κ εχω κανει κι όσες ασκησεις λέει κ ο Πάνος πιο πανω, με το 1/4 απο τα κιλά που σήκωνα ή λάστιχα ή χωρις βάρος .. Και πολλές πολλές διατάσεις ..
    Εχω έναν γιατρό που μου βαράει ενέσεις (μεσοθεραπεία, κτλ) αλλα δεν τον προτίμησα καθολου. Είπα θα το "φτιάξω" εναλλακτικά αυτή τη φορά!

    Πάνο,τις πρώτες μερες είχα ακριβώς αυτο τον πόνο, γυρνώντας το κεφάλι, κτλ εχει φύγει πλέον εδω και 2-3 μερες..

  9. #69
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Εχω τον ιδιο τραυματισμό εδω κ 10 μερες, Optimus .. Έκανα δυο φυς/πιες (μαλάξεις) και ειναι πολύ καλύτερα, κ εχω κανει κι όσες ασκησεις λέει κ ο Πάνος πιο πανω, με το 1/4 απο τα κιλά που σήκωνα ή λάστιχα ή χωρις βάρος .. Και πολλές πολλές διατάσεις ..
    Εχω έναν γιατρό που μου βαράει ενέσεις (μεσοθεραπεία, κτλ) αλλα δεν τον προτίμησα καθολου. Είπα θα το "φτιάξω" εναλλακτικά αυτή τη φορά!

    Πάνο,τις πρώτες μερες είχα ακριβώς αυτο τον πόνο, γυρνώντας το κεφάλι, κτλ εχει φύγει πλέον εδω και 2-3 μερες..
    Την προηγουμενη φορα 3 μήνες δεν πάτησα γυμναστηριο, δεν έλεγε να περασει με τιποτα. Αλοιφες μασαζ και τα λοιπα. Ειναι μεγαλο κωλοσημείο και δε περιμενα να εχω ποτε τραυματισμο εκει γιατι εχω πιο ευαλωτα σημειά..!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  10. #70
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by Optimus Prime View Post
    Την προηγουμενη φορα 3 μήνες δεν πάτησα γυμναστηριο, δεν έλεγε να περασει με τιποτα. Αλοιφες μασαζ και τα λοιπα. Ειναι μεγαλο κωλοσημείο και δε περιμενα να εχω ποτε τραυματισμο εκει γιατι εχω πιο ευαλωτα σημειά..!!!
    Ποτέ δε ξέρεις ρε συ απο που θα σου έρθει ... Ειλικρινά. . Κι εγώ τα πόδια μου η τη μέση μου περιμένω να με "αφήσουν" μιας κι εχουν και την προδιάθεση .. Κ με έπιασε αυτο..
    Εγώ ξερω βεβαια οτι εκανα και μαλακια στην άσκηση κ όχι καλό ζέσταμα, κτλ και λίγο το ενα λίγο το αλλο κ άλλοι δέκα μικρό παράγοντες και μου την έκαναν τη ζημιά..

    Είπα παντως στον εαυτό μου, οτι δε θα επαναπαυτώ, ούτε θα πω .. Α χτύπησες, πάρε μια "τιμωρία" τώρα, δεν πας gym για 1 μήνα μεχρι να περάσει .. Πείσμωσα και είπα, θα πας, αλλα για την μυϊκή ομάδα που σε πονάει θα κανεις χαλαρά..

    Τώρα το στήθος η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμής δε το χω κανει, γιατι είχα κάποιες αναποδιές (άσχετες) κι έχασα την προπονηση του.. Και ,ε φοβίζει λίγο, γιατι θεώρουντσι απ' όσο εχω διαβάσει αλληλένδετες περιοχές κ ίσως τραβήξει σε άσκηση με μπάρα, κτλ. Θα δώ πως θα παει ξεκινώντας χαλαρά με αλτηρακις ή μηχάνημα και βλέποντας και κάνοντας ..

    Περαστικά παντως να ειναι .. :) τίποτα αλλο δεν εύχομαι ..

  11. #71
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Ποτέ δε ξέρεις ρε συ απο που θα σου έρθει ... Ειλικρινά. . Κι εγώ τα πόδια μου η τη μέση μου περιμένω να με "αφήσουν" μιας κι εχουν και την προδιάθεση .. Κ με έπιασε αυτο..
    Εγώ ξερω βεβαια οτι εκανα και μαλακια στην άσκηση κ όχι καλό ζέσταμα, κτλ και λίγο το ενα λίγο το αλλο κ άλλοι δέκα μικρό παράγοντες και μου την έκαναν τη ζημιά..

    Είπα παντως στον εαυτό μου, οτι δε θα επαναπαυτώ, ούτε θα πω .. Α χτύπησες, πάρε μια "τιμωρία" τώρα, δεν πας gym για 1 μήνα μεχρι να περάσει .. Πείσμωσα και είπα, θα πας, αλλα για την μυϊκή ομάδα που σε πονάει θα κανεις χαλαρά..

    Τώρα το στήθος η αληθεια ειναι οτι μεχρι στιγμής δε το χω κανει, γιατι είχα κάποιες αναποδιές (άσχετες) κι έχασα την προπονηση του.. Και ,ε φοβίζει λίγο, γιατι θεώρουντσι απ' όσο εχω διαβάσει αλληλένδετες περιοχές κ ίσως τραβήξει σε άσκηση με μπάρα, κτλ. Θα δώ πως θα παει ξεκινώντας χαλαρά με αλτηρακις ή μηχάνημα και βλέποντας και κάνοντας ..

    Περαστικά παντως να ειναι .. :) τίποτα αλλο δεν εύχομαι ..
    Όταν κανω στήθος, δεν με ενοχλεί, ίσως επειδή είναι σε παγκο σχεδόν όλες οι ασκήσεις αλλά και crossover που έκανα τροχαλία δεν με ενόχλησε. Εχω παρατηρήσει συγκεκριμένα τα shrugs με αλτήρες να το ενεργοποιούν. Όντως είναι αλληλένδετες περιοχές γιατί καμια φορά τσιμπάει λιγο στο φτερό και το στήθος. Αλλά θα κάνω μόλις γυρισω Ελλάδα την ενδυναμωση να δουμε πως θα πάει. Περισσότερο ειναι ψυχολογικό το θέμα, το παρατηρησα από το οτι εχασα σχεδον 10 κιλά γιατι δεν έτρωγα τιποτα και αυτο που ετρωγα ηταν βλακεία. Μέγα λάθος το οποίο δε θα αφήσω να συμβει ξανά...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  12. #72
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Ο ψυχολογικός παράγοντας όντως ειναι πολύ σημαντικός κι αν δεν έχεις "επαφή" με το όλο σύστημα σου , θα ψάχνεςαι θα ψάχνεςαι κ άκρη δεν θα βγάζεις..
    Εγω είχα πολλούς πόνους σε διαφορά σημεία, ψυχοσωματικης φύσης που στην αρχή εννοειται τα αμφισβητούσαν κιόλας!

    Πλέον, μετα και την ψυχανάλυση που κάνω και με βοήθησε πολύ στην επαφή ψυχή κ σώματος κ με διάφορες σωματικές ασκησεις, εχω τελείως άλλη σχέση με το σώμα μου ..

    ;) άντε με το καλό να έρθεις Ελλαδα τότε! Ξερω κι εγω απο ξενιτιά, τα' χω περάσει..

    Ποτέ επιστρέφεις; Θα' ναι για μόνιμα; Η για καλοκαιράκι;

  13. #73
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Ηρθες στην Ελλαδα και πλακωθηκες στα κοψιδια;;Που κ@λογυρνας;;
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  14. #74
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    image.jpgΛοιπόν, μετά από ενα μηνα και αφου τωρα ειδα τα ποστ σας (τραγικός) ειμαι Ελλάδα και θα φυγω Σεπτεμβρη για πίσω. Τωρα ευτυχως ή δυστυχως δε το ξερω. Μυρτώ, δεν εχει κοψιδια αλλα ψαρουκλες καλαμαρια, χταπόδια και οτι αλλο θες. Εςυ βλεπω με τα κοτοπουλα εγινε η πλατη μπαούλο. Στο γυμναστηριο που ειμαι τωρα ειναι παντα τιγκα και οι προπονησεις μου πολυ φτωχες θα ελεγα σε σχεση με πανω που ημουν. Ισως ξεσυνηθισα και αυτη την πολυκοσμία και κακομαθα να εχω ενα γυμναστηριο μονος μου. Ενι γουέι, η ζυγαρια λεει 98 κιλά πλέον αφου τρωω μονο ψαρι κοτοπουλο πατατα και σαλατα ολη μερα. Βεβαια πιο καθαρος αλλα αρκετα σημεια δεν εχουν καθαρισει οπως οι κοιλιακοι και τα ποδια ενω γενικα εχω συρρικνωθει σε σχεση πως ημουν πριν 2 μηνες. Γενικα πολυ αδυναμο σημειο οι κοιλιακοι απο αποψη οτι δεν τους εχω δουλεψει σχεδον ποτε και οτι το αεροβιο μου ειναι περιορισμενο. Τα ποδια μου θα ηθελα να εχουν μια πιο κομμενη εικονα αλλα παιζω 10αρες με 12 επαναληψεις και πιστευω σε βαθος χρονο να ειναι ετσι οπως θελω, να και μια φωτο να δειτε τι παιζει. Καποιος να βοηθησει και εμενα που εγινα σκουμπρι ρε παιδια...
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  15. #75
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Μα το ποδι σου ρε γιγαντα θυμιζει αεροδιαδρομο το μπελα μου Φαε παστουρμα,κανενα κοκορετσι,κανενα κοντοσουβλι να ερθεις στα ισα σου! Ειδες αλλωστε το κοτοπουλο τι κανει.. Μην αγχωνεσαι ας ελπισουμε οτι θα ξενερωσουν γρηγορα οι καινουργιοι του γυμναστηριου και θα την κοπανησουν!Εφοσον ξερεις ποιο ειναι το προβλημα που τα ποδια σου δεν ειναι οσο κομμενα θελεις γιατι δεν αλλαζεις τακτικη;
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  16. #76
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Μα το ποδι σου ρε γιγαντα θυμιζει αεροδιαδρομο το μπελα μου Φαε παστουρμα,κανενα κοκορετσι,κανενα κοντοσουβλι να ερθεις στα ισα σου! Ειδες αλλωστε το κοτοπουλο τι κανει.. Μην αγχωνεσαι ας ελπισουμε οτι θα ξενερωσουν γρηγορα οι καινουργιοι του γυμναστηριου και θα την κοπανησουν!Εφοσον ξερεις ποιο ειναι το προβλημα που τα ποδια σου δεν ειναι οσο κομμενα θελεις γιατι δεν αλλαζεις τακτικη;
    Μα ξερεις τι γινεται, οσο πιο καθαρος γινομαι τοσο πιο πολυ χανω και ειδικα με τα αεροβια. Βλεπω τον εαυτο μου στο καθρεφτη και λεω αντε παλι απο την αρχη. Προσπαθω να καταλαβω πως δουλευει το σωμα μου γτ πιστευω δε το εχω πιασει ακομη 100%. Ισως να ξερω πως να βαλω κιλα και να μην λιπωσω τερμα. Αλλα στο να κοψω και να εχω ενα σοβαρο αποτελεσμα δε βγαινει ετσι οπως το θελω. Το μονο θετικο που παρατηρησα ειναι οτι ανεβηκα σε δυναμη αρκετα και παιζω πιο βαρια απο οτι τον χειμωνα με μισο υδατανθρακα.
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  17. #77
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Τι να σου πω και εγω η αμοιρη που παιρνω μυικη μαζα στο τσακ μπαμ και ξελιπωνω πιο αργα και απο χελωνα 200 ετων;;
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  18. #78
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Mirto_ View Post
    Τι να σου πω και εγω η αμοιρη που παιρνω μυικη μαζα στο τσακ μπαμ και ξελιπωνω πιο αργα και απο χελωνα 200 ετων;;
    Το ιδιο πραμα λέμε...!!! Κάποιος μας καταραστηκε...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  19. #79
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    ρε μαλακες, μονο εγω δεν εχω τοση τριχα? Τι παιζει? Ωρες ωρες λεω fuck genetics αλλα αλλες φορες genetics ftw... Και τις θελω αλλα και δεν τις γουσταρω.
    Δεν σε φοβαμαι, θα γυρισεις ακομη πιο δυνατος!!! Περαστικα σου αδερφε!!!

  20. #80
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    ρε μαλακες, μονο εγω δεν εχω τοση τριχα? Τι παιζει? Ωρες ωρες λεω fuck genetics αλλα αλλες φορες genetics ftw... Και τις θελω αλλα και δεν τις γουσταρω.
    Δεν σε φοβαμαι, θα γυρισεις ακομη πιο δυνατος!!! Περαστικα σου αδερφε!!!
    Αδερφέ καλο ειναι να μην εχεις τριχες γενικα στο σωμα αλλα αν δεν παιζει κανα αρχαιοελληνικό μούσι και μαλλι δε λέει...!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim

  21. #81
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Optimus Prime View Post
    Αδερφέ καλο ειναι να μην εχεις τριχες γενικα στο σωμα αλλα αν δεν παιζει κανα αρχαιοελληνικό μούσι και μαλλι δε λέει...!!!
    Aς γινει αρχαιοελληνικο το σωμα και τα αλλα φτιαχνονται ευκολα, χαχαχχαχα

  22. #82
    Advanced Bodybuilder Optimus Prime's Avatar
    Join Date
    20-07-13
    Location
    Keto Universe
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Aς γινει αρχαιοελληνικο το σωμα και τα αλλα φτιαχνονται ευκολα, χαχαχχαχα
    Ξεκινα με το μούσι, ακου που σου λέω!!!
    " The angry man will defeat himself in the battle as well as in life" Samurai Maxim


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •