Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    οχι να μην ξυριστεις..ολοι ιδρωνουμε..τι να κανουμε? αμα κανεις βαζεις ενα καλο αποσμητικο καλα ειναι(βεβαια εφοσον πρωτα εισαι καθαρος δουλευει). Δηλαδη τωρα τι ο καθε αντρας θα πρεπει να ξυριζεται για το ενα, για το αλλο? Περα απο αυτους που το κανουν για να αναδειξουν το σωμα που εχουν χτισει για σοβαρο λογο για χαζους λογους(ιδρωνω ευκολα, με ενοχλουν οι τριχες και τετοια) το βρισκω ηλιθιοτητα. Ειπαμε δεν ειμαστε γυναικες να καλλοπιζομαστε στο μεγιστο για την παραμικρη ατελεια..υπαρχει μια διαφορα..αυτη ειναι η γνωμη μου χωρις να θελω να θιξω καποιον
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  2. #32

    Default

    Το πρόβλημα Μάριε είναι ότι κανένα αποσμητικό δεν κάνει καλή δουλειά για την αντιμετώπιση του ιδρώτα

  3. #33
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    κοιταξε μπορει να κανω και λαθος..δηλαδη αν οντως καποιουνου ο ιδρωτας ειναι τετοιος ωστε να μην καλυπτεται με κανενα αποσμητικο και με τιποτα ναι..το θεωρησα απλα γιατι και εγω ειμαι ατομο που ιδρωνω αρκετα στις μασχαλες και εχω παρατηρησει οτι αν βαζω καλο αποσμητικο καλυπτει στο 95%
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  4. #34
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    ξύρισμα μασχαλών συν αποσμητικό κάνουν θαύματα

  5. #35
    Junior Bodybuilder Lifescarcity's Avatar
    Join Date
    02-09-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    218

    Default

    Το χουμε εξαντλήσει το θέμα.Αν δεν δουλεύει τιποτα απο τα παραπάνω (που είμαι σίγουρος δεν τα έχεις δοκιμάσει όλα) πάμε σε τοπικό μπότοξ.Ο νοων νοείτω.
    It's the formula for
    utopia. To calculate and control

  6. #36
    New Bodybuilder
    Join Date
    29-03-12
    Posts
    4

    Red face

    Το ξερω οτι ειναι παλιο το ποστ αλλα διαβασα κι εγω εκανα κι αυτα που γραψατε και τιποτα. Εχω υπεριδρωσια και δοκιμασα σχεδον τα πάντα. Νομιζω οτι οφειλω να σας πω κι εσας οτι βρήκα την γιατρεια μου επιτέλους με ενα σπρει. perspi guard
    Oποιος έχει θέμα ξέρω πως νιωθει. εγω που ειχα τις μασχάλες ήταν απιστευτα ενοχλητικο. Ξέρω και κόσμο που δεν μπορει να δώσει χειραψια με τέτοιες παλάμες ή να έχουν μονιμα μουσκεμα κάλτσες. Μετα απο τόσες δοκιμες θέλω να το φωνάζω και δε με νοιαζει. PERSPI GUARD !!!!!

  7. #37
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Εγω το καλυτερο αποσμητικό απο αυτα που μπορεις να βρεις ευκολα ειναι τα Vichy.

    Απο φαρμακεία αρκετά ακριβά για το μεγεθος τους αν και καμια φορα βγαζουν προσφορές.

    https://www.skroutz.gr/s/5467036/Vichy-Stress-Resist-72Hr-Anti-Perspirant-Treatment-Roll-On-50ml.html#reviews

    https://www.skroutz.gr/s/7147486/Vichy-Homme-Deodorant-Anti-Transpirant-Roll-On-72h-50ml.html

  8. #38
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Συμφωνω για τα Vichy. Για μενα τα μονα που αξιζουν στο κομματι ιδρώτας...
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  9. #39
    New Bodybuilder
    Join Date
    29-03-12
    Posts
    4

    Angry Στο θεμα δεν ακουω κανεναν πλεον

    Quote Originally Posted by fotaras View Post
    Το ξερω οτι ειναι παλιο το ποστ αλλα διαβασα κι εγω εκανα κι αυτα που γραψατε και τιποτα. Εχω υπεριδρωσια και δοκιμασα σχεδον τα πάντα. Νομιζω οτι οφειλω να σας πω κι εσας οτι βρήκα την γιατρεια μου επιτέλους με ενα σπρει. perspi guard
    Oποιος έχει θέμα ξέρω πως νιωθει. εγω που ειχα τις μασχάλες ήταν απιστευτα ενοχλητικο. Ξέρω και κόσμο που δεν μπορει να δώσει χειραψια με τέτοιες παλάμες ή να έχουν μονιμα μουσκεμα κάλτσες. Μετα απο τόσες δοκιμες θέλω να το φωνάζω και δε με νοιαζει. PERSPI GUARD !!!!!
    Τι με βαλατε και πλήρωσα τα κερατα μου για το vichy? ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ! Τα πήρα. Ντροπή τετοια εταιρεία και την είχα σε εκτίμηση. Ξαναπάω για το αγαπημένο μου.
    Και δεν είμαι ο μόνος. Κάνει θραύση έξω και έχει σώσει πολύ κόσμο.

    Και στο AMAZON ------------------ Και στο EBAY (αν ψαξεις perspi guard)

    ΕΛΛΑΔΑ το φέρνει μια εταιρεία vanguard κάπως... και σου βγαινει οκ για να μην πλερω τα μεταφο. Εγω το βρήκα και σε φαρμακείο αλλα δεν το έχει παντου

    BTW Ξαναξεκινάω διατροφή. Ευχηθείτε μου καλή τύχη...


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αντιμετωπιση Επικονδυλιτιδας
    By katsav in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 02-02-20, 13:11
  2. Αντιμετώπιση Στασιμότητας
    By chrisgewrgi in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 06-04-15, 17:23
  3. Αντιμετώπιση Χαλάρωσης;
    By sunmage in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 4
    Last Post: 10-05-14, 07:44
  4. Αντιμετώπιση Επικονδυλίτιδας
    By katsav in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 31-05-12, 17:38
  5. Υπεριδρωσία
    By XristosK in forum Off Topic
    Replies: 11
    Last Post: 03-04-11, 08:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •