Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 25 of 39 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 721 to 750 of 1163

Thread: My Program

  1. #721
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Πάει κ το σήμερα!!!! ωραίο...κ ιδρωμένο φουλ...

    Ποδαράκια μου καλά

    Ζέσταμα
    καθίσματα με ελεύθερη μπάρα-σουμο

    Ελεύθερα σκουωτ 3χ12 50 κιλά 1χ10 60 κιλά
    Σούμο σκουωτ 3χ12 45 κιλά
    RDL 3x8 60 κιλά
    Goodmornings 3x12 25 κιλά
    Απαγωγοί-προσαγωγοί 3χ10 50 κιλά
    εκτάσεις τετρακ. 3χ10 40 κιλά

    έτρεμαν τα ποδαράκια .....κατάφερα κ σηκώθηκα
    10 λεπτά χαλαρά ποδήλατο κ δρόμο για ξεκούραση. Νιώθω τα πάντα να καίνε !!!!! Έχω κ ένα ωραίο γλυκό κάψιμο απο τη χθεσινή προπόνηση στη πλάτη, είμαι μούρλια
    Θηρίο εχεις γίνει!

  2. #722
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Θηρίο εχεις γίνει!
    Θενκςςςς!! καλά τα πάω μπορώ να πω. Το θηρίο θα μείνει σε αυτά τα κιλά όμως μέχρι να τα νιώσω ελαφριά . Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να παραμείνουν ανοιχτά τα γυμναστήρια κ θα δώσω πόνο
    τον χειμώνα. Προς το παρόν ονειρεύομαι διακοπές!!!!

  3. #723
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Πάει κ το σήμερα!!!! ωραίο...κ ιδρωμένο φουλ...

    Ποδαράκια μου καλά

    Ζέσταμα
    καθίσματα με ελεύθερη μπάρα-σουμο

    Ελεύθερα σκουωτ 3χ12 50 κιλά 1χ10 60 κιλά
    Σούμο σκουωτ 3χ12 45 κιλά
    RDL 3x8 60 κιλά
    Goodmornings 3x12 25 κιλά
    Απαγωγοί-προσαγωγοί 3χ10 50 κιλά
    εκτάσεις τετρακ. 3χ10 40 κιλά

    έτρεμαν τα ποδαράκια .....κατάφερα κ σηκώθηκα
    10 λεπτά χαλαρά ποδήλατο κ δρόμο για ξεκούραση. Νιώθω τα πάντα να καίνε !!!!! Έχω κ ένα ωραίο γλυκό κάψιμο απο τη χθεσινή προπόνηση στη πλάτη, είμαι μούρλια
    Πολύ καλή προπόνηση, μπράβο! Μου αρέσει πολύ και το ασκησιολόγιο.

    Kαι ένα ακόμα βιντεάκι για το good morning, αν και φαίνεται να ξέρεις τι κάνεις:

    https://www.youtube.com/watch?v=f23vXjoG2e8
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  4. #724
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Πολύ καλή προπόνηση, μπράβο! Μου αρέσει πολύ και το ασκησιολόγιο.

    Kαι ένα ακόμα βιντεάκι για το good morning, αν και φαίνεται να ξέρεις τι κάνεις:

    https://www.youtube.com/watch?v=f23vXjoG2e8
    Ωραία τα βλέπουμε....αν τα κάνουμε σωστά ο Θεός βοηθός Πάντως πιάστηκαν αρκετά οι ραχιαίοι μου απο εχθές...

  5. #725
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Ωραία τα βλέπουμε....αν τα κάνουμε σωστά ο Θεός βοηθός Πάντως πιάστηκαν αρκετά οι ραχιαίοι μου απο εχθές...
    Μπορεις να τα βγαζεις βιντεο για να κανεις τσεκ την τεχνικη μετα!
    "Τhere is no such thing as firming and toning there is only stronger and weaker"

    --Eddie Hall--

  6. #726
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Ωραία τα βλέπουμε....αν τα κάνουμε σωστά ο Θεός βοηθός Πάντως πιάστηκαν αρκετά οι ραχιαίοι μου απο εχθές...
    Ενταξει χαμηλα κιλα βαζεις, το ελεγχεις στανταρ. Αλλα αν θες να εισαι 100% σιγουρη ,συφμωνω με τον Δημητρη, μπορεις να βγαλεις 1 σετ βιντεο απο το πλαι να δεις πως ειναι η μεση.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  7. #727
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    αν κάνω κανένα κονέ εκεί μέσα ίσως κ να το κάνω κ αυτό, διαφορετικά οι φυσιοθεραπευτές να είναι καλά κ η τσέπη να αντέχει
    Νιώθω ότι το κάνω σωστά πάντως , που σημαίνει πως θα μείνω μακριά απο γιατρό προς το παρόν τουλάχιστον

  8. #728
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Βαριά τα πόδια ...με έσυραν όμως ως το γυμναστήριο...ζέστη τρελή κ σήμερα, νόμιζα δεν θα βγει τπτ αλλά κάτι κάναμε

    Push#2
    Incline Barbell Bench 4χ 6 25 κιλά, εδώ δεν ξέρω τι φταίει κ ζορίζομαι τόσο πολύ...στο βίντεο της Ειρήνης είδα ότι δεν κατέβαζε πολύ τους αλτήρες, εγώ τη μπάρα την κατεβάζω χαμηλά
    στο στήθος, οι αγκώνες δλδ κατεβαίνουν στο σώμα... είναι λάθος;;;
    Incline bench με αλτήρες 3χ10 δεκακιλα (ξέχασα να τα γραψω)
    dumbell flyes 4χ12 5κιλα
    Lateral raises + front raises 3x5 7.5 κιλα αλτήρες , με τπτ σήμερα παραπάνω...3χ12 με 5κιλους
    ανοίγματα στήθους στη τροχαλία 4χ10 20 κιλά
    Γαλλικές 3χ12 12.5 κιλά
    Εκτάσεις τρικ. τροχαλία 3χ6 35 κιλά (είπα να τα κάψω καλά )

    ένα κύκλο κοιλιακούς

    Το νεράκι κατεβαίνει άφθονο...το φαγητό αυτές τις μέρες δεν μου πάει κ πολύ καλά...υποθερμιδικά πάει πάλι , είχα δουλειά , έπαιξε κ μια βόλτα θάλασσα. Δεν με πειράζει όμως, καλοκαίρι είναι, θα τα έχει κ αυτά. Είπαμε απο χειμώνα σε σωστό πρόγραμμα.

    116437935_720347971856478_3137462435151569261_n.jpg
    Last edited by zwh; 01-08-20 at 16:58.

  9. #729
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Πολυ καλη Ζωη! χερια ωμοι εχουν παρει τα πανω τους!
    Οσον αφορα το ευρος κινησης στον επικλινη ειναι αναλογα τι σε βολευει και πως νιωθεις εσυ καλυτερα να δουλευει εμενα στον επικλινη με την μπαρα με βολευει να εχω πληρως ευρος κινησης ακουμπαει μεχρι και στηθος η μπαρα και μετα ανεβαζω !

  10. #730
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Πολυ καλη Ζωη! χερια ωμοι εχουν παρει τα πανω τους!
    Οσον αφορα το ευρος κινησης στον επικλινη ειναι αναλογα τι σε βολευει και πως νιωθεις εσυ καλυτερα να δουλευει εμενα στον επικλινη με την μπαρα με βολευει να εχω πληρως ευρος κινησης ακουμπαει μεχρι και στηθος η μπαρα και μετα ανεβαζω !
    Ευχαριστώ Γρηγόρη, καλά πάει η δουλειά!
    Με τους αλτήρες τα 10κιλα τα έχω εύκολα . Με τη μπάρα τα 25 Με ζορίζουν. Η κίνηση είναι ίδια.. Θα το βρω κ αυτό σιγά σιγά..

  11. #731
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Τελευταία εβδομάδα πριν τις διακοπούλες!!!! Αν δεν μας κλείσουν τελευταία στιγμή... Γμτ να πάω κ ας μας κλείσουν μετά, λίγο φόρτισμα θέλουν οι μπαταρίες μου


    Pull #2
    Lat pulldown 3χ10 35 κιλά 2χ12 30 κιλά
    One arm dumbell row 3x10 12.5 κιλά το καθένα
    Face pulls 3x10 25 κιλά
    Hammer curls 3x10 10κιλά το καθένα
    Lary scott 3x8 18 κιλά ζορίζομαι, αλήθεια

    Κ επιστρέφω στις διακοπές...ήρθε η ώρα που λέτε να ανοίξω ντουλάπα κ να το παίξω λίγο γυναίκα. Ψάχνοντας κ δοκιμάζοντας τα small k Xsmall φορεματάκια μου, αντιλαμβάνομαι ότι
    δεν κλείνουν πλέον στις πλάτες...χμ... να χαρώ; να λυπηθώ;; κάτι ανάμικτο παίζει τώρα εδώ... η μέση μίκρυνε, η κοιλιά εμφανώς μαζεύτηκε αλλά η πλάτη άνοιξε. Θα μου πεις, σε έχει πιάσει κρισάρα κ ανεβάζεις κάθε εβδομάδα κιλά στο γυμναστήριο κ απορείς;;; μάλλον εδώ πάει το γυναικείο "δεν ξέρω τι θέλω" . Πάντως φορέματα με πλαινό κούμπωμα, μάλλον δε θα προτιμήσω ξανά... ρε κοπελάρες μου γκάλοπ θα κάνω, τι νούμερο φοράτε επάνω;;;;;;;;; Περιττό να πω ότι έχω αρχίσει κ αποχαιρετώ το μπούστο... έχει αρχίσει κ διαράφεται κ η γραμμή στο στήθος..εντάξει τα σχόλια περί πρηξίματος κλπ κ ότι παύεις να έχεις θηλυκότητα δίνουν κ παίρνουν... Ο καθένας με τη γνώμη του βέβαια κ εγώ με τη δική μου..αυτή που δεν ξέρω δλδ

  12. #732
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post


    Κ επιστρέφω στις διακοπές...ήρθε η ώρα που λέτε να ανοίξω ντουλάπα κ να το παίξω λίγο γυναίκα. Ψάχνοντας κ δοκιμάζοντας τα small k Xsmall φορεματάκια μου, αντιλαμβάνομαι ότι
    δεν κλείνουν πλέον στις πλάτες...χμ... να χαρώ; να λυπηθώ;; κάτι ανάμικτο παίζει τώρα εδώ... η μέση μίκρυνε, η κοιλιά εμφανώς μαζεύτηκε αλλά η πλάτη άνοιξε. Θα μου πεις, σε έχει πιάσει κρισάρα κ ανεβάζεις κάθε εβδομάδα κιλά στο γυμναστήριο κ απορείς;;; μάλλον εδώ πάει το γυναικείο "δεν ξέρω τι θέλω" . Πάντως φορέματα με πλαινό κούμπωμα, μάλλον δε θα προτιμήσω ξανά... ρε κοπελάρες μου γκάλοπ θα κάνω, τι νούμερο φοράτε επάνω;;;;;;;;; Περιττό να πω ότι έχω αρχίσει κ αποχαιρετώ το μπούστο... έχει αρχίσει κ διαράφεται κ η γραμμή στο στήθος..εντάξει τα σχόλια περί πρηξίματος κλπ κ ότι παύεις να έχεις θηλυκότητα δίνουν κ παίρνουν... Ο καθένας με τη γνώμη του βέβαια κ εγώ με τη δική μου..αυτή που δεν ξέρω δλδ
    Δεν μπορώ να σκεφτώ καμία περίπτωση όπου οι πλάτες και το στήθος σου θα σταματήσουν να είναι θηλυκά. Είσαι natural αθλήτρια, σε πολύ φυσιολογικά ποσοστά λίπους. Και να θες δηλαδή να χάσεις τη θηλυκότητά σου δεν γίνεται. Αν μη τι άλλο οι σέξυ γυμνασμένες πλατάρες είναι καλό πράγμα.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  13. #733
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    ότι ειπε ο Αχιλλεας!

    για το γκαλοπ σου, περιμετρος πλατη + ωμοι λιγο κατω απο τον λαιμο = 112cm. Σε ρουχα γυμναστηριου, Τ-shirt small- medium, κολαν L-XL

  14. #734
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post


    Κ επιστρέφω στις διακοπές...ήρθε η ώρα που λέτε να ανοίξω ντουλάπα κ να το παίξω λίγο γυναίκα. Ψάχνοντας κ δοκιμάζοντας τα small k Xsmall φορεματάκια μου, αντιλαμβάνομαι ότι
    δεν κλείνουν πλέον στις πλάτες...χμ... να χαρώ; να λυπηθώ;; κάτι ανάμικτο παίζει τώρα εδώ... η μέση μίκρυνε, η κοιλιά εμφανώς μαζεύτηκε αλλά η πλάτη άνοιξε. Θα μου πεις, σε έχει πιάσει κρισάρα κ ανεβάζεις κάθε εβδομάδα κιλά στο γυμναστήριο κ απορείς;;; μάλλον εδώ πάει το γυναικείο "δεν ξέρω τι θέλω" . Πάντως φορέματα με πλαινό κούμπωμα, μάλλον δε θα προτιμήσω ξανά... ρε κοπελάρες μου γκάλοπ θα κάνω, τι νούμερο φοράτε επάνω;;;;;;;;; Περιττό να πω ότι έχω αρχίσει κ αποχαιρετώ το μπούστο... έχει αρχίσει κ διαράφεται κ η γραμμή στο στήθος..εντάξει τα σχόλια περί πρηξίματος κλπ κ ότι παύεις να έχεις θηλυκότητα δίνουν κ παίρνουν... Ο καθένας με τη γνώμη του βέβαια κ εγώ με τη δική μου..αυτή που δεν ξέρω δλδ
    Να χαιρεσαι πρεπει Ζωη αυτο με τη θηλυκοτητα ασχολιαστο 1ον ειναι καθαρα γουστα και το λενε ατομα που δεν εχω ιδεα θα προτιμουσες να τρως σαν σπουργιτι να μην εχεις ενεργεια για να σου λενε α τι ωραια?
    και 2ον εισαι 1 μηνα ? που εχεις ανεβασει καποιες θερμιδες.. ουτε καν σε πλεονασμα δεν μπαινει ετσι απλα μαζα πανω σου εμεις εδω πασχιζουμε να βαλουμε καποιο κρεας που η τετοστερονη ειναι στα υψη...
    Σιγουρα τωρα που ανεβασες φαγητο το σωμα αρχιζει να δειχνει και να παιρνει τα πανω του δωσε βαση σε αυτο και μετα πολυ πιο μετα που θα μπεις σε απωλεια λιπους θα δεις την διαφορα και την δουλεια που εριξες τοσο καιρο..
    και εν τελη ανεβα νουμερο στα ρουχα σιγα

    Συνεχισε τα πας μια χαρα ! Μην ακους κανενα εξωτερικο σχολιο κανε αυτο που θελεις πανω απο ολα ! Στην τελικη δεν γινεται να αρεσουμε σε ολους :)

  15. #735
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Δεν μπορώ να σκεφτώ καμία περίπτωση όπου οι πλάτες και το στήθος σου θα σταματήσουν να είναι θηλυκά. Είσαι natural αθλήτρια, σε πολύ φυσιολογικά ποσοστά λίπους. Και να θες δηλαδή να χάσεις τη θηλυκότητά σου δεν γίνεται. Αν μη τι άλλο οι σέξυ γυμνασμένες πλατάρες είναι καλό πράγμα.
    Το γυναικείο πρότυπο εκεί έξω είναι τελείως διαφορετικό..αυτό όσο αναφορά τα σχόλια που δεν με απασχολούν καθόλου . Εγώ πάντα θαύμαζα τις γυμνασμένες πλάτες κ η αλήθεια είναι ότι γουστάρω πολύ όταν βλέπω τη πλάτη μου στους καθρέφτες στο γυμναστήριο...(λίγο ψώνιο είμαι οκ....) Απλώς μου ήρθε κάπως που τα φορέματα ξαναμπήκαν στη ντουλάπα... Σκέφτομαι πόσο αδύνατη ήμουν τώρα ...πόσο μαζεμένη. Συνήθεια είναι βέβαια

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    ότι ειπε ο Αχιλλεας!

    για το γκαλοπ σου, περιμετρος πλατη + ωμοι λιγο κατω απο τον λαιμο = 112cm. Σε ρουχα γυμναστηριου, Τ-shirt small- medium, κολαν L-XL
    Μιλάω κ εγώ, ορίστε... 106 πλάτη-ώμοι στα μπλουζάκια γυμναστηρίου small (μέση 75) καθώς επίσης κ στα κολαν. λίγο τα τζιν πλέον που ήταν small στενεύουν στα πόδια κ στο νέο επίτευγμα (δεν περίμενα ποτέ ότι θα το δώ επάνω μου) τον ποπό. Εκεί ίσως να ΄πάω στο medium.

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Να χαιρεσαι πρεπει Ζωη αυτο με τη θηλυκοτητα ασχολιαστο 1ον ειναι καθαρα γουστα και το λενε ατομα που δεν εχω ιδεα θα προτιμουσες να τρως σαν σπουργιτι να μην εχεις ενεργεια για να σου λενε α τι ωραια?
    και 2ον εισαι 1 μηνα ? που εχεις ανεβασει καποιες θερμιδες.. ουτε καν σε πλεονασμα δεν μπαινει ετσι απλα μαζα πανω σου εμεις εδω πασχιζουμε να βαλουμε καποιο κρεας που η τετοστερονη ειναι στα υψη...
    Σιγουρα τωρα που ανεβασες φαγητο το σωμα αρχιζει να δειχνει και να παιρνει τα πανω του δωσε βαση σε αυτο και μετα πολυ πιο μετα που θα μπεις σε απωλεια λιπους θα δεις την διαφορα και την δουλεια που εριξες τοσο καιρο..
    και εν τελη ανεβα νουμερο στα ρουχα σιγα

    Συνεχισε τα πας μια χαρα ! Μην ακους κανενα εξωτερικο σχολιο κανε αυτο που θελεις πανω απο ολα ! Στην τελικη δεν γινεται να αρεσουμε σε ολους :)
    Με τα δικά σου δεδομένα απο ότι καταλαβαίνω, βάζω φαγητό , κιλά πολύ πιθανόν,για να μπει σωστό κρέας πάνω μου κ μετά μπαίνω σε υποθερμιδική για να πέσω σε λίπος σωστά;;;; μιλάμε για μια διαδικασία... ίσως τον επόμενο καλοκαίρι ε;;;;; Οκ το δέχομαι, το έχω πάρει γραμμή έτσι κ αλλιώς πως αυτό το καλοκαίρι αγαπάμε το σώμα μας ως έχει κ προχωράμε για τα καλύτερα!!! Δεν δίνω σημασία στα σχόλια, πραγματικά, αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μου αρέσω!!! σε όποιον δεν αρέσει ας μη κοιτάει

  16. #736
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Με τα δικά σου δεδομένα απο ότι καταλαβαίνω, βάζω φαγητό , κιλά πολύ πιθανόν,για να μπει σωστό κρέας πάνω μου κ μετά μπαίνω σε υποθερμιδική για να πέσω σε λίπος σωστά;;;; μιλάμε για μια διαδικασία... ίσως τον επόμενο καλοκαίρι ε;;;;; Οκ το δέχομαι, το έχω πάρει γραμμή έτσι κ αλλιώς πως αυτό το καλοκαίρι αγαπάμε το σώμα μας ως έχει κ προχωράμε για τα καλύτερα!!! Δεν δίνω σημασία στα σχόλια, πραγματικά, αυτό που με ενδιαφέρει είναι να μου αρέσω!!! σε όποιον δεν αρέσει ας μη κοιτάει
    Αμα θελεις να δειξεις καλυτερη ναι το επομενο καλοκαιρι βλεπεις :) θα δουλευεις σκληρα στην προπονηση και θα προοδευεις για να εχει αντικτυπο γιαυτο τρως περισσοτερο.. και κιλα θα βαλεις και λιπος αλλιως δεν γινεται απλα γιαυτο γινεται αργα η διαδικασια για να μην μπει πολυ..
    Το σωμα μας το αγαπαμε γενικως!

  17. #737
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Το γυναικείο πρότυπο εκεί έξω είναι τελείως διαφορετικό..Σκέφτομαι πόσο αδύνατη ήμουν τώρα ...πόσο μαζεμένη. Συνήθεια είναι βέβαια



    Μιλάω κ εγώ, ορίστε... 106 πλάτη-ώμοι στα μπλουζάκια γυμναστηρίου small (μέση 75) καθώς επίσης κ στα κολαν. λίγο τα τζιν πλέον που ήταν small στενεύουν στα πόδια κ στο νέο επίτευγμα (δεν περίμενα ποτέ ότι θα το δώ επάνω μου) τον ποπό. Εκεί ίσως να ΄πάω στο medium.
    Ζωή ξερεις ποσα ρουχα εχουμε πεταξει? Από τα 50 κιλά ανέβηκα εδω που ειμαι. Αν σου αρεσεις δεν πεφτει λογος σε κανεναν !

    επίσης, οταν γραμμωσεις μετα τον ογκο που θα βαλεις να περιμενεις να μην σου καθεται τιποτα καλα. Με τη πλατη μου και μεση 66 στα "χοντρα" μου οτιδήποτε θελω να βαλω εκτος απο αθλητικα πρεπει να το πειραξω σε μοδιστρα. Νιώσε καλα, υπάρχουν και χειροτερα στην επιλογη ρουχων :p

  18. #738
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Ζωή ξερεις ποσα ρουχα εχουμε πεταξει? Από τα 50 κιλά ανέβηκα εδω που ειμαι. Αν σου αρεσεις δεν πεφτει λογος σε κανεναν !

    επίσης, οταν γραμμωσεις μετα τον ογκο που θα βαλεις να περιμενεις να μην σου καθεται τιποτα καλα. Με τη πλατη μου και μεση 66 στα "χοντρα" μου οτιδήποτε θελω να βαλω εκτος απο αθλητικα πρεπει να το πειραξω σε μοδιστρα. Νιώσε καλα, υπάρχουν και χειροτερα στην επιλογη ρουχων :p

    Έτσι, δώσε κουράγιο στο λαό χαχαχαχαχαχα

  19. #739
    Pumping Iron DiDi's Avatar
    Join Date
    23-07-19
    Location
    Winterfell
    Posts
    503

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Και να θες δηλαδή να χάσεις τη θηλυκότητά σου δεν γίνεται. Αν μη τι άλλο οι σέξυ γυμνασμένες πλατάρες είναι καλό πράγμα.
    ακριβώς! Κ όπως έχω ξαναπεί σκέψου ότι αυτό που έχεις είναι αυτό που θέλω να έχω αποκτήσω. Για το γκάλοπ κι εγώ πάνω small κ κάτω medium με large.
    "Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."
    Rosenrot- Rammstein

  20. #740
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Ασε Ζωή τα ρούχα είναι ένα βάσανο! Ειδικά τα τζιν. Φέτος δεν έχω τζιν σορτς να φορέσω, όλα φτάνουν μέχρι μηριαίο δικέφαλο και μένουν εκεί παραπάνω δεν!

    Προς το παρών είμαι στο 38 στα τζιν (σκινι), 36 στα mom αναλόγως το πόσο φαρδύ είναι, 38 ή Small στα κολάν, και οι μπλούζες... θέλω medium στα μανίκια και small/x-small στην υπόλοιπη! οπότε τιραντάκι φορέματα νούμερο 38 αλλά όχι σε στενή γραμμή!
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  21. #741
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Ευχαριστούμε για την άμεση ανταπόκριση στο γκάλοπ μας , οι απαντήσεις σας καταγράφηκαν
    Συμπέρασμα.... ξεκινάμε μαθήματα ραπτικής

    Πάμε στη σημερινή προπόνηση... ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!!

    Legs #2

    squat ελεύθερα 2χ20 30 κιλά 3χ12 50 κιλά 3χ8 60 κιλά
    sumo squat 3χ10 50 κιλά
    goodmornings 3x10 30 kila
    glute brinde 3x10 με δύο 20κιλα στη μπάρα
    leg exte. 3x10 40 kila
    η σκάλα ήταν μια πρόκληση
    ένα κύκλο κοιλιακοί

    Ποδηλατάκι κ σπίτι. Έχω πονοκέφαλο , πρωτείνη με ντεπον πάει;;;;;

  22. #742
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Δύναμη εισαι!! Δωσε τα ολα, θα πας διακοπες και θα λιώσεις

  23. #743
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Δύναμη εισαι!! Δωσε τα ολα, θα πας διακοπες και θα λιώσεις
    Θα λιώσω στον ήλιο κ τη ρακή!!!!! κ όταν γυρίσω θα κάνω κανα 2μηνο να ανέβω ζυγαριά ξανά

  24. #744
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Push#1
    Βench Press 1x12 20 Κιλά 2χ8 25 κιλά 1χ6 30 κιλά
    Incline db bench press 3x12 δεκάκιλα
    OHP 3x10 12 κιλά
    lateral raises + front raises 3x7 7.5 κιλά 3χ10 5κιλα
    SkullCrushers 3x10 12.5 κιλά
    εκτάσεις τρικεφάλων σκυφτή 3χ8 7.5 κιλα αλτήρες

    Αυτά!! ξεκούραση τώρα κ αύριο

  25. #745
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by zwh View Post
    Push#1
    Βench Press 1x12 20 Κιλά 2χ8 25 κιλά 1χ6 30 κιλά
    Incline db bench press 3x12 δεκάκιλα
    OHP 3x10 12 κιλά
    lateral raises + front raises 3x7 7.5 κιλά 3χ10 5κιλα
    SkullCrushers 3x10 12.5 κιλά
    εκτάσεις τρικεφάλων σκυφτή 3χ8 7.5 κιλα αλτήρες

    Αυτά!! ξεκούραση τώρα κ αύριο
    Mια χαρα ζωη
    Εγω θα εβγαζα τα front raises θα τα αφηνα για το Push #2 ηδη κανεις ohp αν θες λιγο παραπανω βολιουμ εκει απλα κανε 4χ10 γενικοτερα ο μπροστινος ωμος δεν θελει πολυ βολιουμ αναπτυσετε και με πιο χαμηλο!

  26. #746
    Advanced Bodybuilder babisvaleris's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Posts
    1,088

    Default

    ο τρικεφαλος παντως τραβαει δυνατά

    Στάλθηκε από το ATU-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  27. #747
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Mια χαρα ζωη
    Εγω θα εβγαζα τα front raises θα τα αφηνα για το Push #2 ηδη κανεις ohp αν θες λιγο παραπανω βολιουμ εκει απλα κανε 4χ10 γενικοτερα ο μπροστινος ωμος δεν θελει πολυ βολιουμ αναπτυσετε και με πιο χαμηλο!
    Το ξέρω Γρηγόρη κ το σκεφτόμουν είναι η αλήθεια. Αλλά δεν με ικανοποίησε που δεν έβγαλα δεκάρες με τα 7.5 κιλά, νομίζω θέλει περισσότερο χρόνο για να μπορώ να τα σηκώνω άνετα, βέβαια τα 5αρια τώρα μου φαίνονται ελαφριά. Τα OHP δεν την πάλευα για παραπάνω. Παρατήρησα βέβαια ότι το διάλειμμα μου μεταξύ των σετ είναι μικρότερο του ενός λεπτού, ίσως να πρέπει να το αυξήσω λίγο (βαριέμαι γμτ). Επίσης άλλη παρατήρηση, στο bench press η μέση πρέπει να μην ακουμπάει στον πάγκο;;;; σε όσα βίντεο είδα αυτό έβλεπα, ενώ εγώ την ακουμπούσα κανονικά. Σήμερα που δοκίμασα με τη μέση πιο ψηλά μου βγήκαν με μεγαλύτερη ευκολία.

    Quote Originally Posted by babisvaleris View Post
    ο τρικεφαλος παντως τραβαει δυνατά

    Στάλθηκε από το ATU-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τα τρικέφαλα τα νιώθω αδύναμα... με αυτά τα κιλά κ σκέψου ότι για αρκετή ώρα μετά δεν μπορούσα να κλείσω τα χέρια μου. Επίσης δεν μπορώ να βγάλω άνετα ούτε 4 dips. Γενικά είμαι λίγο ανικανοποίητος άνθρωπος... αλλά μου δίνει κίνητρο αυτό για το καλύτερο

  28. #748

    Default

    Αν θες ακομα περισσοτερη ενταση, και γρηγορη αυξηση στον ογκο προπονησης, κανε σουπερ σετ τις εμπροσθιες εκτασεις μαζι με τις πιεσεις.

    Επισης στη μερα pull, σιγουρα χρειαζεσαι μια ακομη ασκηση για πισω δελτοειδεις!
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

  29. #749
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Αν θες ακομα περισσοτερη ενταση, και γρηγορη αυξηση στον ογκο προπονησης, κανε σουπερ σετ τις εμπροσθιες εκτασεις μαζι με τις πιεσεις.

    Επισης στη μερα pull, σιγουρα χρειαζεσαι μια ακομη ασκηση για πισω δελτοειδεις!
    σουπερ σετ τις έκανα τις άρσεις μπροστά κ πλάι. Αλλά στην επόμενη θα το δοκιμάσω κ έτσι.
    Η άσκηση pull face δεν πιάνει πίσω δελτοειδής;;;; Βλέπω προτάσεις

  30. #750

    Default

    Οι εμπροσθιες εκτασεις ειναι πολυ πιο δυσκολες (και αποτελεσματικες) με ουδετερη λαβη, αντι οι παλαμες να κοιτανε κατω. Δοκιμασε τις ετσι, με πολυ αργο ρυθμο ομως και αν μπορεις με την πλατη σε τοιχο για να μην κλεβεις :)

    Για τις πλαγιες εκτασεις, αν θες μεγαλυτερη ενταση, απλα κανε ενα τριπλο-τετραπλο drop set στο τελευταιο σου σετ.
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner


 
Page 25 of 39 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. New program...
    By UltraB in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 16
    Last Post: 14-02-12, 17:47
  2. My New Program
    By UltraB in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 10
    Last Post: 30-12-11, 20:37
  3. My program!
    By UltraB in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 8
    Last Post: 01-12-11, 22:11
  4. my new ΗΙΤ program
    By sakiss81 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 8
    Last Post: 11-12-07, 06:49

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •