Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Pumping Iron Providential's Avatar
    Join Date
    23-01-20
    Location
    Hellas / Chios
    Posts
    541

    Default

    -Οσο Χρόνο μου επιτρέπει η Κόρη μου , Gaming (WoW) , και τις Κυριακές με το Αμαξι σε καμιά πηστα να ξεδόσουμε λιγάκι

  2. #32

    Default

    Όλες μου οι μέρες περνάνε μαστορεύοντας μηχανές ή καβαλώντας τες. Αν είχα περισσότερο χρόνο θα είχα και αλλά χόμπυ, αλλά δεν προλαβέεεεενω....

  3. #33
    New Member
    Join Date
    16-02-21
    Posts
    67

    Default

    Μελέτες παλαιών (και όχι μόνο) κειμένων και επισκέψεις σε μέρη λαογραφικών θρύλων

  4. #34
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    MMORPG, σειρες, ταινιες, anime, εκπαιδευση και ενασχοληση με σκυλο, Box, Pilates, Διαβασμα ειτε βιβλια φαντασιας ειτε comic.
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  5. #35
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Σερφαρισμα σε άλλα site και ελληνικά forums τεχνολογίας και κινητών καθώς τα βράδια αν υπάρχει χρόνος καμιά ταινία στο tv box η netflix. Αν φτιάξει ο καιρός έξω βόλτα με τα παιδιά και παιχνίδι μαζί τους !!
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  6. #36
    Pumping Iron DiDi's Avatar
    Join Date
    23-07-19
    Location
    Winterfell
    Posts
    503

    Default

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    MMORPG, σειρες, ταινιες, anime, εκπαιδευση και ενασχοληση με σκυλο, Box, Pilates, Διαβασμα ειτε βιβλια φαντασιας ειτε comic.
    Ωπ! Αυτό θα μπορούσα να το έχω γράψει εγώ
    "Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."
    Rosenrot- Rammstein

  7. #37
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Quote Originally Posted by DiDi View Post
    Ωπ! Αυτό θα μπορούσα να το έχω γράψει εγώ
    Τελειωνω το One Piece και μαλλον Naruto μετα. 9 Χρονια Guild Wars2, City of Heroes kai Path of Exile και FF αν δεν ειχε συνδρομη. Steven King, Αννα Ραης και τα συναφη και τα κομικ με φερανε στο bodybuilding απο νιος.Μαζι με το βιβλιο της ιστοριας και τις φιγουρες των αρχαιων ελληνων, εξου και το μουσι+μαλλι
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  8. #38
    Pumping Iron
    Join Date
    21-12-20
    Location
    Bristol UK
    Posts
    445

    Default

    Έβλεπα anime ..έχω δει πάρα πολλά και έχω διαβάσει κιόλας, φιλοσοφία διάβαζα ,ψυχολογία και αρρώστιες,ντοκιμαντέρ σε ολατσ είδη, μουσική ,τώρα ο χρόνος είναι μαζεμένες πολλή άρα 5 μέρες δουλειά και 2 μέρες ρεπο και μετά από όλα αυτά το μόνο που κάνω είναι είμαι κοντά και στέκομαι σαν βράχος σε ένα φίλο να καταφέρει να ανέβει από ψυχολογικά και διαβάζω να μάθω ένα πρόγραμμα παραγωγή μουσικής και σιγά σιγά να αρχίζω να μαθαίνω κιθάρα και ανάλογα με την διάθεση και την κούραση γράφουμε και κανένα στιχάκι και πολλά άλλα όταν έχω διακοπές ή ελεύθερο χρόνο ..

  9. #39
    Pumping Iron DiDi's Avatar
    Join Date
    23-07-19
    Location
    Winterfell
    Posts
    503

    Default

    Από Naruto και One Piece έχω δει μόνο τα anime. Γενικά έχω δει πολλά, κατά κύριο λόγο shounen.

    Αν έχετε λίγο χρόνο και θέλετε να δείτε-διαβάσετε κάτι πολύ καλό προτείνω το Attack on Titan (anime ή manga) . Μέχρι τώρα είναι ένα αριστούργημα κι έχω βάσιμες ελπίδες ότι δε θα χαλάσει στο φινάλε του !

    Από παιχνίδια μόνο wow τα τελευταία χρόνια κι αυτό με διαλείμματα. Από βιβλία λατρεία με τα αστυνομικά και φαντασίας.
    "Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."
    Rosenrot- Rammstein

  10. #40
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Ποδηλατο στο βουνο,εντουρο στο βουνο,περπατημα παλι στο βουνο......παλιοτερα που δεν ειχα παιδια....καναμε και τις ορειβατικες μας......γενικα οσο βγαινω εξω και απεχω απο υπολογιστες και τηλεορασεις.....βρισκω τον εαυτο μου....γιατι και λογω δουλειας σε μια οθονη ειμαι κολλημενος αρκετες ωρες

    .....φυσικα η πρωτη προτεραιοτητα ειναι τα παιδια μου
    Last edited by Mikelangelo; 22-02-21 at 18:36.

  11. #41
    Pumping Iron vagosofron's Avatar
    Join Date
    10-03-17
    Location
    Λαμία
    Posts
    291

    Default

    Πρόσφατα ανακάλυψα τη φωτογραφία και το βίντεο. Ειδικά το βίντεο και την επεξεργασία του προσπαθώ να τα μάθω όσο καλύτερα μπορώ. Προσπαθώ να φτιάξω το κανάλι στο YouTube, μπήκα στο χώρο της διαφήμισης και του θεάτρου ( λάθος χρονική στιγμή ξέρω) και γράφω κείμενα για stand up comedy. Λίγο ποδήλατο, λίγο τρέξιμο στο βουνό και κατασκευές παντού (γυμναστήριο, σπίτι, αμάξι κλπ).

  12. #42
    Pumping Iron Quarter's Avatar
    Join Date
    21-06-16
    Location
    Αθήνα
    Posts
    445

    Default

    Τα βασικά μου χόμπυ είναι Μουσική (Κλασική κυρίως- αυτό θα το καταλάβαινε κάποιος από το avatar μου- και Jazz), σκάκι, διάβασμα.
    Η άθληση δεν ξέρω αν πρέπει να καταταγεί στα χόμπυ μου διότι είναι τρόπος ζωής από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Έχω ασχοληθεί κατά καιρούς με ποδόσφαιρο, μπάσκετ, τρέξιμο μεγάλων αποστάσεων (μαραθωνίους), βάρη.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Διατροφή για περίοδο εκτός γυμναστηρίου
    By IroN.JuMper in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 15-05-11, 21:34
  2. Πρόγραμμα εκτός γυμναστηρίου και εκτός έδρας
    By philipd in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 3
    Last Post: 20-03-08, 19:21
  3. Αερόβια εκτός Γυμναστηρίου?
    By tsofras in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 18-09-06, 18:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •