Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 31 to 60 of 245
  1. #31
    New Member fazer's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    VOLOS
    Posts
    77

    Default

    μπραβο φιλε συγχαρητηρια για το πεισμα και την θεληση σου!!
    δεν θυμαμαι αν το αναφερες ποιο πανω σχετικα με την ηλικια σου.ποσο χρονων εισαι?

  2. #32
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    ωραιος!! εχεις κανει καλη δουλεια!!κομματια μεχρι και καλωδια στην κοιλιακη σου χωρα!!

    το πεισμα σου δεν περιγραφετε
    Αυτα τα σκουληκακια με καναν να σταματησω να το τσακιζω το ελλειπτικο.. καθε μερα εκανα μισαωρο μετα τα βαρη, μεχρι που αρχισαν να μου "την λενε" και οι γυμναστες στο γυμναστηριο που βρισκομαι, οτι το χω παραχεσει (συγνωμη για την εκφραση)
    Σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια φιλε μου!


    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Δεν φαινεσαι να εχεις χασει μυικα κιλα. Δηλαδη επεσες σε μονοψηφιο γρηγορα και βλεπω εχεις μαζα επανω σου, για τα ματια τα δικα μου.
    Ισως και να ναι η φωτο, εισαι 10 κιλα κατω αλλα φαινεσαι πιο γεματος.!
    Το πιστευεις οτι ακομα νιωθω οτι πρεπει να χασω κιλα?
    Μου εχει μεινει ενα πολυ κακο ψυχολογικο.. κομπλεξ ισως, οτι ακομα εχω παραπανησια κιλα πανω μου..
    Θα ανεβασω συντομα και αλλες φωτογραφιες για πιο σφαιρικη εικονα.. ισως πιο κοντινες σε διαφορετικες μυικες ομαδες καθε φορα..
    Ενα απο τα 2 θελω σιγουρα.. ή να μεγαλωσει το στηθος μου ωστε να φαινεται πιο γεματο, ή να χασω κι αλλο απο την κοιλια..
    Δεν ειναι στην ιδια ευθεια αλλα σιγουρα θελω το στηθος να ειναι πολυ περισσοτερους ποντους πιο μπροστα απο την κοιλια..

    Quote Originally Posted by fazer View Post
    μπραβο φιλε συγχαρητηρια για το πεισμα και την θεληση σου!!
    δεν θυμαμαι αν το αναφερες ποιο πανω σχετικα με την ηλικια σου.ποσο χρονων εισαι?
    Σ'ευχαριστω αγορινα!
    Το ανεφερα οντως στο πρωτο post..
    Ειμαι 26 και συντομα κλεινω τα 27..
    Αργησα να συνειδητοποιησω οτι πρεπει επιτελους να γινω, αυτο που παντα ηθελα να ειμαι..
    αλλα καλιο αργα παρα ποτε..
    Last edited by Skrillex; 15-06-15 at 23:26.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  3. #33
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Παρακολουθησα και εγω το ποστ απο την αρχη και ενα απλο μπραβο ειναι φτωχο σε αυτο που εχεις πετυχει αληθεια ειναι λιγο. Συγχαρητηρια φιλε αληθεια χιλια μπραβο! Το πεισμα σου, η επιμονη σου ειναι ολα αξια θαυμασμου και σεβασμου. Μονο και μονο απο τον τροπο που περιεγραψες την ολη προσπαθεια πιστευω φανηκε το ποσο πολυ εχεις μοχθησει για αυτο το αποτελεσμα που ειναι αξιο θαυμασμου!

    Καλη διαμονη στο φορουμ και καλη επιτυχια στους επομενους στοχους σου. Οπως επιθυμεις τον εαυτο σου να το καμαρωσεις ευχομαι!

  4. #34
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Φιλε μου μπραβο σου αληθεια δεν εχω λογια....Ειναι η πρωτη φορα που βλεπω τετοια αλλαγη σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα και προπαντων φυσικα οπως λες...Αν μου το ελεγες πριν θα σου ελεγα με τιποτα...Μας δινεις δυναμη, δεν εχουμε καμια δικαιολογια πλεον.
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  5. #35
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Καλημερα μπραβο σου για το αποτελεσμα σου και χαιρομαι που ακομα εν ετη 2015 υπαρχουν θαυματα γιατι ενα θαυμα ειναι η εικονα σου.

  6. #36
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Χίλια μπράβο κι απο μένα για την απόφαση σου να αλλάξεις. Δεν ειναι εύκολος ο δρόμος αυτός, κ σίγουρα είχε και πολλα αγκάθια για σένα. Το πιο σημαντικό ειναι που εισαι ειλικρινής κ αληθινός ως προς τον τροπο που έκανες ο,τι έκανες για να φτάσεις εδω.
    Μακάρι τα νεα παιδια να δουν το παράδειγμα σου σαν μάθημα απ?' όλες τις πλευρές.
    Ειναι κρίμα εν έτει 2015, να ακούμε για νεα παιδια που "σβήνουν" πανω στα τραπέζια πλαστικών ή που "μένουν φυτά" μετα απο διαφορες αισθητικές επεμβάσεις, μα ακομα χειρότερο γονείς κ κοινωνία που υποστηρίζουν τέτοιες μεθόδους.

    Τίποτα δε χτίζεται σε ενα βράδι. Ολα θέλουν πολλή δουλειά, υπομονή, επιμονή, πειθαρχία .. Κι οπως επισήμανες κ πιο πανω κ θα με βρεις σύμφωνη σε αυτό :

    "Δεν υπάρχει δεν μπορώ" !

    Φιλικά,
    μ.
    Last edited by maka02049; 16-06-15 at 08:24.

  7. #37
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Συγχαρητηρια και απο μενα για το χάσιμο κιλων. Φυσικα και θελει πείσμα. Εγω ξερω και ανθρωπο (γυναικα) που οντως έβαλε δακτύλιο και παλι ουσιαστικα τπτ δεν αλλαξε.
    Τα υπόλοιπα τα ξερεις εσυ.
    A head full of fears has no space for dreams.

  8. #38
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Μπράβο αδερφέ για την προσπάθεια σου και αυτό που κατάφερες,δώσε δύναμη και σε εμάς που παλεύουμε να φύγουν και τα τελευταία...Ο Μήδε κορυφή λέμε...2ος τόμος λέμεεεεεε
    Πιστεύω το φόρουμ μας απέκτησε νέο ενεργό μέλος,έχω βαρεθεί να βλέπω άτομα που κάνουν λογαριασμό για να ρωτήσουν ένα πράγμα και μετά εξαφανίζονται!Ελπίζω κάποια στιγμή να φτάσω και εγώ σε ένα παρόμοιο επίπεδο με εσένα,γιατί εδώ που τα λέμε έχω απελπιστεί τον τελευταίο καιρό(Έλενα μη με δείρεις) αλλά μετά από τις φώτο σου συνεχίζω δυνατά...
    Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του.
    Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
    Κομφούκιος

  9. #39
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Αθώο μου παιδι!
    A head full of fears has no space for dreams.

  10. #40
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    έχω βαρεθεί να βλέπω άτομα που κάνουν λογαριασμό για να ρωτήσουν ένα πράγμα και μετά εξαφανίζονται!Ελπίζω κάποια στιγμή να φτάσω και εγώ σε ένα παρόμοιο επίπεδο με εσένα,γιατί εδώ που τα λέμε έχω απελπιστεί τον τελευταίο καιρό(Έλενα μη με δείρεις) αλλά μετά από τις φώτο σου συνεχίζω δυνατά...
    Εξαφανιζονται γιατι αραγε? εξαφανιζονται γτ καποιος αλλος τους εφτιαξε η απλα μπηκαν για να δειχτουν και να παρουν το χειροκροτημα μικρε μου παναγιωτη,πολλες φορες αυτο που δεν ισχυει μεσα απο μια φωτο λογια ξεχνας το νοημα της δουλειας που πρεπει να κανεις.
    Εισαι μικρος δεν εχεις δουλεψει αρκετα δεν υπαρχει λογος να απελπιζεσαι.Σφηξε τα δοντια σου διαβασε και πιστευω οτι θα πετυχεις αυτο που θες αργα η γρηγορα ;)

  11. #41
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Το πιστευεις οτι ακομα νιωθω οτι πρεπει να χασω κιλα?
    Μου εχει μεινει ενα πολυ κακο ψυχολογικο.. κομπλεξ ισως, οτι ακομα εχω παραπανησια κιλα πανω μου..
    Θα ανεβασω συντομα και αλλες φωτογραφιες για πιο σφαιρικη εικονα.. ισως πιο κοντινες σε διαφορετικες μυικες ομαδες καθε φορα..
    Ενα απο τα 2 θελω σιγουρα.. ή να μεγαλωσει το στηθος μου ωστε να φαινεται πιο γεματο, ή να χασω κι αλλο απο την κοιλια..
    Δεν ειναι στην ιδια ευθεια αλλα σιγουρα θελω το στηθος να ειναι πολυ περισσοτερους ποντους πιο μπροστα απο την κοιλια..
    Τι να χασεις?? Φετες εγινες
    Βαλε μαζες τωρα πανω σου :)
    Κανε γεμισματα, στηθος ωμους ποδια, οπου πιστευεις εισαι πισω δωσε πιο πολυ βαση.
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  12. #42
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Αθώο μου παιδι!
    Πονηρή μου μικρή

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Εξαφανιζονται γιατι αραγε? εξαφανιζονται γτ καποιος αλλος τους εφτιαξε η απλα μπηκαν για να δειχτουν και να παρουν το χειροκροτημα μικρε μου παναγιωτη,πολλες φορες αυτο που δεν ισχυει μεσα απο μια φωτο λογια ξεχνας το νοημα της δουλειας που πρεπει να κανεις.
    Εισαι μικρος δεν εχεις δουλεψει αρκετα δεν υπαρχει λογος να απελπιζεσαι.Σφηξε τα δοντια σου διαβασε και πιστευω οτι θα πετυχεις αυτο που θες αργα η γρηγορα ;)
    Πρώτα απ'όλα λέγε με Πάνο,καλά ότι δεν έχω δουλέψει αρκετά το ξέρω αλλά με πιάνουν τα νεύρα μου που δεν έχει ένα γυμναστήριο να πηγαίνω να ξεδίνω,δεν θα το κάνω για το αποτέλεσμα,αυτό έρχεται σε δεύτερη μοίρα,είναι πολύ κουραστικό να κάθεσαι όλη μέρα μέσα σε ένα σπίτι,ένα αερόβιο πήγα να κάνω και πήγα να χάσω τον αριστερό μου αγκώνα.Όταν διαβάζω αυτά από τον οποιονδήποτε μου δίνει δύναμη,όταν τα διαβάζω από έναν πρωταθλητή μου δίνει & ελπίδες

    Skrillex σόρρυ για το off
    Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του.
    Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
    Κομφούκιος

  13. #43
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Eισαι 10 κιλα κατω απο το υψος σου, σε εξαιρετικη κατασταση, και θα ειμαι πολυ ειλικρινης.Αν με 3 μηνες διατροφη και 7 μηνες γυμναστηριο, καταφερες με φυσικες μεθοδους αυτο που βλεπουμε στις 2 τελευταιες φωτογραφιες, θα πω απλα αυτο(απο ενθουσιασμο ειναι, no ban pls):

    ΓΑΜΗΣΕΣ
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  14. #44
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by BillPeristeri3 View Post
    Παρακολουθησα και εγω το ποστ απο την αρχη και ενα απλο μπραβο ειναι φτωχο σε αυτο που εχεις πετυχει αληθεια ειναι λιγο. Συγχαρητηρια φιλε αληθεια χιλια μπραβο! Το πεισμα σου, η επιμονη σου ειναι ολα αξια θαυμασμου και σεβασμου. Μονο και μονο απο τον τροπο που περιεγραψες την ολη προσπαθεια πιστευω φανηκε το ποσο πολυ εχεις μοχθησει για αυτο το αποτελεσμα που ειναι αξιο θαυμασμου!

    Καλη διαμονη στο φορουμ και καλη επιτυχια στους επομενους στοχους σου. Οπως επιθυμεις τον εαυτο σου να το καμαρωσεις ευχομαι!
    Σε ευχαριστω απο καρδιας που εκατσες και διαβασες ολη την ιστορια μου!
    Πραγματικα οταν εχασα τα κιλα βασανιστηκα παρα πολυ, γιατι... πεινουσα! Αλλα δεν το αφηνα να με κανει να κυλισω!
    Ευχομαι πραγματικα να ερθει η στιγμη που θα πω επιτελους στον καθρεφτη "φτου σου αγορι μου εισαι κουκλος!"
    Ακομα δεν εχει ερθει αυτη η στιγμη :)
    Να'σαι καλα! Καλως σας βρηκα!


    Quote Originally Posted by aggelos92 View Post
    Φιλε μου μπραβο σου αληθεια δεν εχω λογια....Ειναι η πρωτη φορα που βλεπω τετοια αλλαγη σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα και προπαντων φυσικα οπως λες...Αν μου το ελεγες πριν θα σου ελεγα με τιποτα...Μας δινεις δυναμη, δεν εχουμε καμια δικαιολογια πλεον.
    Να σαι καλα φιλε μου! Σε ευχαριστω για τα πολυ καλα σου λογια!
    Δικαιολογιες ποτε δεν υπηρχαν και ποτε δεν θα υπαρχουν..
    Εχουμε τεραστια δυναμη στα χερια και το μυαλο μας, απλα δεν τα εκμεταλευομαστε, και κυριως το δευτερο.
    Εσεις μου δινετε δυναμη να συνεχισω το δυσκολο μονοπατι που βαδιζω με τα πανεμορφα λογια σας!

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Καλημερα μπραβο σου για το αποτελεσμα σου και χαιρομαι που ακομα εν ετη 2015 υπαρχουν θαυματα γιατι ενα θαυμα ειναι η εικονα σου.
    Να ακουω τετοια λογια απο εναν επαγγελματια αθλητη με τιμα αφανταστα!
    Αν δεν κανω λαθος κατεβαινεις σε αγωνες οποτε για μενα εισαι επαγγελματιας, ή τουλαχιστον master του ειδους αν ειναι λαθος η λεξη "επαγγελματιας".
    Να 'σαι καλα φιλε μου!

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Χίλια μπράβο κι απο μένα για την απόφαση σου να αλλάξεις. Δεν ειναι εύκολος ο δρόμος αυτός, κ σίγουρα είχε και πολλα αγκάθια για σένα. Το πιο σημαντικό ειναι που εισαι ειλικρινής κ αληθινός ως προς τον τροπο που έκανες ο,τι έκανες για να φτάσεις εδω.
    Μακάρι τα νεα παιδια να δουν το παράδειγμα σου σαν μάθημα απ?' όλες τις πλευρές.
    Ειναι κρίμα εν έτει 2015, να ακούμε για νεα παιδια που "σβήνουν" πανω στα τραπέζια πλαστικών ή που "μένουν φυτά" μετα απο διαφορες αισθητικές επεμβάσεις, μα ακομα χειρότερο γονείς κ κοινωνία που υποστηρίζουν τέτοιες μεθόδους.

    Τίποτα δε χτίζεται σε ενα βράδι. Ολα θέλουν πολλή δουλειά, υπομονή, επιμονή, πειθαρχία .. Κι οπως επισήμανες κ πιο πανω κ θα με βρεις σύμφωνη σε αυτό :

    "Δεν υπάρχει δεν μπορώ" !

    Φιλικά,
    μ.

    Σε ευχαριστω ολοψυχα για τα υπεροχα λογια σου και επισης για τον πολυτιμο χρονο που αφιερωσες για να διαβασεις την ιστορια μου..
    Το μονοπατι που διαλεξα να κανω τροπο ζωης ειναι πολυ μακρυ και δυσκολο..
    Μακαρι να μπορουσα να γραψω ολα οσα εκανα ακριβως την περιοδο εκεινων των 4 μηνων για να χασω 50, για να καταλαβετε το μεγεθος της ψυχωσης που με ειχε πιασει.. Τα θυμαμαι ολα σαν να εγιναν χθες.. Δυστυχως ειναι παρα πολλα και δεν θελω να δωσω σε κανεναν τετοιου ειδους "κακες ιδεες" γιατι οπως ειπα.. αυτος ο τροπος ειναι οτι χειροτερο και το μεγαλυτερο σοκ που μπορουσα να κανω στο σωμα μου.. δεν μετανιωνω που το εκανα.. επρεπε να παθω την ψυχωση αυτη για να το παρω αποφαση..
    Σε αυτο που λες για τα νεα παιδια, συμφωνω απολυτα και ειμαι εναντιον σε ολες αυτα τα κομπλεξ "τελειοτητας" με "πλαστικες οδους"..
    Υπομονη. Πειθαρχια. Συνεπεια. Πεισμα.
    Ολα αυτα ειναι το Combo της επιτυχιας.. και κυριως το τελευταιο.. Πεισμα!

    Να σαι καλα! Σ'ευχαριστω ολοψυχα για ακομα μια φορα.

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Συγχαρητηρια και απο μενα γιατο χάσιμο κιλων. Φυσικα και θελει πείσμα. Εγω ξερω και ανθρωπο (γυναικα) που οντως έβαλε δακτύλιο και παλι ουσιαστικα τπτ δεν αλλαξε.
    Τα υπόλοιπα τα ξερεις εσυ.
    Ελενα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
    Προσωπικα γνωριζω ηδη 2 ανθρωπους στην πολη που μενω που εκαναν επεμβαση δαχτυλιδιου, και εξακολουθω να τους βλεπω να τρωνε πλουσιοπαροχα σε σουβλατζιδικα..
    Το αποτελεσμα που καταφεραν ηταν να εχουν εμφανη σημαδια κρεμασμενου δερματος, και επισης να ειναι πολυ ελαχιστα κιλα κατω απο οτι ηταν πριν..
    Ειμαι εναντιος καθετα σε τετοια σκευασματα και τετοιες επεμβασεις..
    Ειναι αποδεκτες μονο οταν υπαρχει σοβαρο ιατρικο προβλημα, και οι αιτιες που καποιος ειναι υπερβαρος ειναι πραγματικα ιατρικες ασθενειες, και οχι απλα η κοιλιοδουλεια και η αγαπη για το αυτοκρατορικο σε ποσοτητες φαι..

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Μπράβο αδερφέ για την προσπάθεια σου και αυτό που κατάφερες,δώσε δύναμη και σε εμάς που παλεύουμε να φύγουν και τα τελευταία...Ο Μήδε κορυφή λέμε...2ος τόμος λέμεεεεεε
    Πιστεύω το φόρουμ μας απέκτησε νέο ενεργό μέλος,έχω βαρεθεί να βλέπω άτομα που κάνουν λογαριασμό για να ρωτήσουν ένα πράγμα και μετά εξαφανίζονται!Ελπίζω κάποια στιγμή να φτάσω και εγώ σε ένα παρόμοιο επίπεδο με εσένα,γιατί εδώ που τα λέμε έχω απελπιστεί τον τελευταίο καιρό(Έλενα μη με δείρεις) αλλά μετά από τις φώτο σου συνεχίζω δυνατά...
    Και γω παλευω ακομα αδερφε μου και θα παλευω για πολυ καιρο ωστε να αποκτησω το σωμα που θα ειναι αρεστο στα ματια μου.. εχω πολυ δρομο ακομα μπροστα μου..
    Ο Πανος (Μηδε) αν εξαιρεσεις το υψος του εχει σωμα απο τα λιγα.. βεβαια ασχολειται χρονια με το σωμα του..
    Δεν πιστευω οτι βρισκομαι ακομα σε καποιο καλο επιπεδο φιλε μου οποτε μου φαινεται λιγο αστειο να το ακουω αυτο μιας και ασχολουμαι πολυ λιγο καιρο με τα βαρη και τις διατροφες..
    Ειμαι ακομα υπερβολικα αρχαριος μπροστα σε ολους εσας.. Οποτε μαλλον εγω θα επρεπε να λεω οτι ελπιζω καποια στιγμη να φτασω το επιπεδο σας.
    Χαιρομαι που σου εδωσα κινητρο, οπως και εσεις μου δινετε δυναμη για να συνεχισω τον δυσκολο δρομο μου!
    Να 'σαι καλα, σε ευχαριστω πραγματικα!

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Τι να χασεις?? Φετες εγινες
    Βαλε μαζες τωρα πανω σου :)
    Κανε γεμισματα, στηθος ωμους ποδια, οπου πιστευεις εισαι πισω δωσε πιο πολυ βαση.
    Το ακουω σχετικα συχνα τελευταια που πιασαν οι αρκετες ζεστες, και αρχισαμε να κυκλοφορουμε με λιγοτερα ρουχα..
    Δυστυχως νιωθω οτι με κοροιδευουν και δεν παιρνω ως καλο σχολιο, την λεξη "φετες"..
    Ισως ειναι παλιο κομπλεξ απο τα καμποσα που μου εχουν μεινει.. αλλα το νιωθω σαν ειρωνια και μου δινει δυναμη για οντως περισσοτερα πραγματα..
    Χωρις να θελω να σε προσβαλω φυσικα, αλλα τα κομπλεξ μου δυσκολευομαι ακομα να τα διωξω.. τουλαχιστον μεχρι η εικονα του σωματος μου να γινει ικανοποιητικη στα ματια μου και να νιωθω ανετα, θα υπαρχουν.
    Μαζες θελω να βαλω.. και ελπιζω να βαλω! Ειναι ο επομενος μου στοχος και πραγματικα υπαρχουν σημεια που θα χαρω πραγματικα να δω μαζα (στηθος και δι-τρικεφαλα).. Τον Σεπτεμβρη θα κατσω να ψαξω να φτιαξω και να ακολουθησω για 6 μηνες διατροφη ογκου, και ευχομαι να δουλεψει.. Το δυσκολο θα ειναι να κρατησω το λιπος σε πολυ χαμηλα ποσοστα αλλα θα το παλεψω με καποιο τροπο.. με την βοηθεια και τις γνωσεις πιστευω οτι κατι θα βρω..

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Skrillex σόρρυ για το off
    Λεγε με Αρη! Δεν υπαρχει κανενα προβλημα μπορεις να κανεις οσα off θες ελευθερα, αρκει να υπαρχει παντα καλη διαθεση μεσα σε αυτα :)

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Eισαι 10 κιλα κατω απο το υψος σου, σε εξαιρετικη κατασταση, και θα ειμαι πολυ ειλικρινης.Αν με 3 μηνες διατροφη και 7 μηνες γυμναστηριο, καταφερες με φυσικες μεθοδους αυτο που βλεπουμε στις 2 τελευταιες φωτογραφιες, θα πω απλα αυτο(απο ενθουσιασμο ειναι, no ban pls):

    ΓΑΜΗΣΕΣ
    Να ακουω τετοια λογια απο εναν αθλητη Body-Weight ειναι περα για περα τιμητικο.. στα ματια μου εισαι σαν τον Frank Medrano που πραγματικα για Vegan ο τυπος ειναι υποδειγμα δυναμης!
    Ευχομαι καποια στιγμη να εχω πανω μου την δυναμη που εχεις φιλε μου..
    Ο ενθουσιασμος που εκφρασες με τιμα αφανταστα, και με χαροποιει αλλο τοσο!
    Να 'σαι καλα, και συνεχισε να μας δινεις κινητρο για περισσοτερα!
    Σ'ευχαριστω ολοψυχα!
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  15. #45
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Και επειδη θελω να καταλαβετε γιατι δεν νιωθω ακομα ικανοποιημενος με την κατασταση του σωματος μου και γιατι εφτασα σε τοσα χαμηλα ποσοστα λιπους..
    Αιτια ειναι το δερμα.. Οταν σκυβω ή καθομαι κατω απο τον αφαλο υπαρχει ενα μικρο σημειο που διπλωνει και γενικα μπορω να το πιασω και να το τραβηξω το δερμα καθως υπαρχει ελαστικοτητα... Ε αυτο παναθεμα το θελω να μην μπορω να το πιανω καν.. μεχρι να φτασω σε αυτο το σημειο δεν θα ηρεμισω!
    Θελω η κοιλιακη χωρα να φτασει επιτελους καποια στιγμη στο μελλον να 'ναι τσιτα! Το ξερω ειναι παρα πολυ δυσκολο αλλα θα το παλεψω.. εχω πολυ υπομονη!

    Μετα το δευτερο μερος ειναι οτι δεν εχω μαζες.. δεν μιλαω για υπερβολικες μαζες.. αλλα μαζες.. Θα νιωσω ωραια επιτελους οταν στο στηθος μου γεμισεις και φουσκωσει και υπαρχει εμφανης διαφορα σε σχεση με την περιοχη των κοιλιακων, και επισης τα δι-τρικεφαλα μου, τα οποια ειναι πολυ φτωχα ακομα, και στα οποια βλεπω με πολυ αργους ρυθμους προοδο, οποτε εχουμε πολυ δρομο μπροστα..
    Υπομονη υπαρχει, πεισμα υπαρχει, θεληση υπαρχει.. θα τα καταφερω.. no matter what!

    Να 'στε ολοι καλά και να έχετε ενα πολυ ομορφο και γεματο ενεργεια απογευμα!
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  16. #46
    Pumping Iron SuperNOS's Avatar
    Join Date
    06-02-14
    Location
    Athens
    Posts
    471

    Default

    Πάνος,χάρηκα
    Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του.
    Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
    Κομφούκιος

  17. #47
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by SuperNOS View Post
    Πάνος,χάρηκα
    Και γω φιλε μου!
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  18. #48
    Pumping Iron GEORGE.P's Avatar
    Join Date
    14-11-14
    Posts
    525

    Default

    ρε αδερφέ τί έφτιαξες εκεί πέρα. αν δεν κάνω λάθος κατάφερες όχι μόνο να χάσεις λίπος αλλά και να βάλεις και κρέας πάνω σου. Μέσα σε λίγο καιρό έκανες τρελά φιτνεσάδικο σώμα. Μπράβο καλή συνέχεια, θα χαρούμε να βλέπουμε την εξέλιξή σου που σίγουρα θα είναι καταπληκτική, φαίνεται οτι τα γονίδια τα έχεις, τη δουλειά την κάνεις go on!!!

  19. #49
    Junior Bodybuilder pete21's Avatar
    Join Date
    05-11-14
    Posts
    199

    Default

    Μπράβο σου αδερφέ ΤΡΕΛΗ αλλαγή!!!
    Χρειάζεται δύναμη και αφοσίωση αυτό που έκανες. Και πάλι μπράβο, συνέχισε έτσι !!
    Quote Originally Posted by Skrillex View Post
    Ένα από τα καλά της θητείας μου στο Μποχαλόνησο (Κως)
    Εκανα στο Πυλί 8 μήνες φίλε μου, τι μας θύμισες τώρα;;;!!!

  20. #50
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by GEORGE.P View Post
    ρε αδερφέ τί έφτιαξες εκεί πέρα. αν δεν κάνω λάθος κατάφερες όχι μόνο να χάσεις λίπος αλλά και να βάλεις και κρέας πάνω σου. Μέσα σε λίγο καιρό έκανες τρελά φιτνεσάδικο σώμα. Μπράβο καλή συνέχεια, θα χαρούμε να βλέπουμε την εξέλιξή σου που σίγουρα θα είναι καταπληκτική, φαίνεται οτι τα γονίδια τα έχεις, τη δουλειά την κάνεις go on!!!
    Σε ευχαριστώ Γιώργο για τα πολυ ενθαρρυντικα σου σχολια! Κρεας ακομα δεν πιστευω οτι εχω βαλει... αλλα που θα παει θα μπει καποια στιγμη.. Το φαγακι μας το τρωμε με συνεπεια καθε 3 ωρες :D
    Το ευχομαι πραγματικα να φτασω σε ενα σημειο που θα με καμαρωνω, κι εσεις με την σειρα σας!
    Δεν ξερω αν εχω τα γονιδια.. μου χουν αναφερει αρκετες φορες πριν αρχισω τα βαρη, οτι εχω τον σωματοτυπο και ειναι κριμα να μην γυμναζομαι.. μου βαζαν φυτιλιες απο τοτε που εχασα τα κιλα :)
    Να σαι καλα! Σε ευχαριστω ολοψυχα!
    Quote Originally Posted by pete21 View Post
    Μπράβο σου αδερφέ ΤΡΕΛΗ αλλαγή!!!
    Χρειάζεται δύναμη και αφοσίωση αυτό που έκανες. Και πάλι μπράβο, συνέχισε έτσι !!

    Εκανα στο Πυλί 8 μήνες φίλε μου, τι μας θύμισες τώρα;;;!!!
    Σε ευχαριστω αδερφε μου! Χαιρομαι που εισπραττω τα καλα σχολια σου για την μεχρι τωρα προσπαθεια μου!
    Ημουν στο 282 8 μηνες..
    Αν και τους 4-5 τους εβγαλα πανω στην Ψεριμο..
    Δεν την παλευα μεσ το ταγμα για κανενα λογο!
    110 εποπ και 1 Διοικας psycho μου φταναν για να μετακομισω στην βραχονησιδα!
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  21. #51

    Default

    πολυ καλος Οχι απλα καλος απιστευτος ! δε χωρανε λογια σε αυτη την αλλαγη ! γιατι αυτη ειναι μια σωστη αλλαγη και για παραδειγμα προς μιμηση !
    εχω περασει και εγω σε πολλα κιλα και εχω την ιδια αισθηση και τα ιδια ψυχολογικα οποτε δωσε μας δυναμη φιλε μου να ξερουμε οτι μπορουμε
    να φτασουμε και μεχρι εκει :) !

  22. #52
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by NewDreams View Post
    πολυ καλος Οχι απλα καλος απιστευτος ! δε χωρανε λογια σε αυτη την αλλαγη ! γιατι αυτη ειναι μια σωστη αλλαγη και για παραδειγμα προς μιμηση !
    εχω περασει και εγω σε πολλα κιλα και εχω την ιδια αισθηση και τα ιδια ψυχολογικα οποτε δωσε μας δυναμη φιλε μου να ξερουμε οτι μπορουμε
    να φτασουμε και μεχρι εκει :) !
    Μην το βαζεις κατω φιλε μου.. Πεισμα, υπομονη, και συνεπεια και ολα θα παρουν το δρομο τους..
    Πεισμα, πεισμα, πεισμα!
    Να 'σαι καλα!

    Μολις βρω ευκαιρια θα ανεβασω κι αλλες φωτογραφιες για να μου πειτε πως πανε οι μυικες ομαδες ξεχωριστα και αν βρισκομαι σε καλο δρομο..
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  23. #53
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Skrillex View Post
    Μην το βαζεις κατω φιλε μου.. Πεισμα, υπομονη, και συνεπεια και ολα θα παρουν το δρομο τους..
    Πεισμα, πεισμα, πεισμα!
    Να 'σαι καλα!

    Μολις βρω ευκαιρια θα ανεβασω κι αλλες φωτογραφιες για να μου πειτε πως πανε οι μυικες ομαδες ξεχωριστα και αν βρισκομαι σε καλο δρομο..

    Ανυπομονούμε!Εχεις καταλάβει πως έχεις γίνει η μασκότ του φόρουμ πλέον έτσι?Σε διάφορα ποστ που διαβάζω όσοι θέλουν να μιλήσουν για πείσμα κ επιμονή εσένα φέρνουν ως παράδειγμα.Κ δεν σου κρύβω πως κ εγώ η ίδια οταν με πιάνουν τα κάτω μου κ οι βαρεμάρες μου φέρνω στο μυαλό μου την ιστορία σου κ παίρνω πάλι τα πάνω μου.
    Last edited by Renesis; 25-06-15 at 10:10.
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  24. #54
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Ανυπομονούμε!Εχεις καταλάβει πως έχεις γίνει η μασκότ του φόρουμ πλέον έτσι?Σε διάφορα ποστ που διαβάζω όσοι θέλουν να μιλήσουν για πείσμα κ επιμονή εσένα φέρνουν ως παράδειγμα.Κ δεν σου κρύβω πως κ εγώ η ίδια οταν με πιάνουν τα κάτω μου κ οι βαρεμάρες μου φέρνω στο μυαλό μου την ιστορία σου κ παίρνω πάλι τα πάνω μου.
    Εγω ολα αυτα?!?

    Ειλικρινα μακαρι να δινει δυναμη και θαρρος εστω και σε 1-2 ατομα η ιστορια μου.. με τιμαει αφανταστα
    και το δεχομαι σαν επιβραβευση για την επιμονη μου ολα αυτα τα χρονια!
    Με την σειρα μου, εχω να δηλωσω οτι οι λεξεις που διαβαζω μου δινουν ακομα περισσοτερη δυναμη και 100 κιλα ορεξη να συνεχισω!!
    Και δεν κρυβω οτι ανυπομωνω να ερθει το επομενο καλοκαιρι!
    Το Σεπτεμβρη θα μπω πρωτη φορα σε αυστηρη διατροφη ογκου, και λογικα αν ολα πανε καλα του χρονου το καλοκαιρι οταν θα ξαναμπω στην γραμμωση,
    θα αρχισει να δειχνει καπως το σωμα μου επιτελους (ειπαμε και πριν δεν ειμαι ευχαριστημενος ακομα με το αποτελεσμα)!
    Αγαπητη Renesis σε ευχαριστω ολοψυχα για τα υπεροχα λογια σου, μου εφτιαξαν την διαθεση παρα πολυ!
    Εχω και πλατη σημερα θα βγουν οι αρσεις με πιο πολυ ορεξη!
    Last edited by Skrillex; 25-06-15 at 12:23.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  25. #55
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Έτος: 2015
    Οκ το ξέρω ότι δεν το 'χω με τις πόζες.. είναι πολύ άκυρη.
    Δυστυχώς υστερώ αρκετά σε μάζες, καθώς δεν έχω περάσει ακόμα από διατροφή όγκου (από Αύγουστο μπαίνω)
    Προς το παρών σε περίοδο γράμμωσης, η φλεβικότητα πάει καλά.
    Αυτή τη φορά βάζω μία από χέρια, καθώς στις προηγούμενες φαινόταν μόνο η κοιλιακή χώρα..
    Θέλω πολύ δουλειά ακόμα, αλλά δεν το βάζω κάτω..
    Του χρόνου το καλοκαίρι στην επόμενη περίοδο γράμμωσης πιστεύω θα αρχίσω να φαίνομαι λίγο καλύτερα επιτέλους..
    Να 'στε καλά!

    Gym3b.jpg
    Last edited by Skrillex; 27-06-15 at 12:45.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  26. #56
    New Member Tsits's Avatar
    Join Date
    15-09-14
    Posts
    76

    Default

    Είσαι απίστευτος...!!! Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου!!!
    Έχεις απίστευτη υπομονή και όπως λένε η σκληρή δουλειά πάντα ανταμείβεται!!!
    Συνέχισε έτσι και για καλύτερα!! Είσαι όντως πηγή έμπνευσης!!!
    Small you are...
    Lift you must..!!

  27. #57
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by Tsits View Post
    Είσαι απίστευτος...!!! Μπράβο σου και πάλι μπράβο σου!!!
    Έχεις απίστευτη υπομονή και όπως λένε η σκληρή δουλειά πάντα ανταμείβεται!!!
    Συνέχισε έτσι και για καλύτερα!! Είσαι όντως πηγή έμπνευσης!!!
    Να 'σαι καλα φιλε μου.. Τα λογια σου αποτελουν δυναμη στην προσπαθεια μου..

    Συντομα και μολις βρω επιτελους χρονο και μερος θα τραβηξω κι αλλες φωτογραφιες με ξεχωριστες τις μυικες ομαδες, για να ακουσω σχολιασμους..
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  28. #58
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Έτος: 2015
    Μήνας: Αύγουστος
    Τελευταίος μήνας περιόδου γράμμωσης..
    Σεπτέμβρη μπαίνουμε στον όγκο για 6 μήνες.
    Ψυχολογία ανεβασμένη. Ηθικό ακμαιότατο.
    Όρεξη στα ύψη, όπως όταν ξεκίνησα.
    Αποτελέσματα σχετικά καλά, αλλά όπως έχω προαναφέρει
    δεν είμαι ακόμα ευχαριστημένος με την εμφάνιση μου.. not yet dude.
    Συνεχίζουμε ακάθεκτοι..
    Μακρύς ο δρόμος κύριοι..

    "Ολοι μπορούν να γυμναστούν για 1 ώρα κάθε μέρα..
    Το τι μπαίνει στο στομάχι σου τις υπόλοιπες 23 ώρες, είναι δουλειά για λίγους.."

    Eat clean // Train dirty

    Gym-3-8.jpg [/URL]
    Last edited by Skrillex; 12-08-15 at 20:12.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

  29. #59
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Φίλε απιστευτη πρόοδος,φλεβάρες

  30. #60
    Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar
    Join Date
    13-03-15
    Location
    Κρήτη
    Posts
    246

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Φίλε απιστευτη πρόοδος,φλεβάρες
    Να σαι καλα αγορινα!.. Οι φλεβες φλεβες αλλα απο μαζες τιποτα! :D
    Οι ωμοι βλεπω στρογγυλευουν σιγα σιγα, οι τραπεζοειδης θελουν δουλεια.. το στηθος θελει πολυ δουλεια ακομα και πολυ γεμισμα (θα ανεβασω φωτογραφια απο παραλια αργοτερα να δειτε τι εννοω για το στηθος)
    Ενα πραγμα που παρατηρω ειναι οτι ενω επι χρονια νομιζα οτι τα ποδια μου ηταν το δυνατο μου σημειο (λογω και του βολλευ που επαιζα επι 10 χρονια), δεν βλεπω τρελες διαφορες.. και καθε Παρασκευη ειναι αφιερωμενη μερα μονο για ποδια..
    Πολυ αργες αλλαγες στα ποδια σε σχεση με τις υπολοιπες μυικες ομαδες πανω μου..
    Ειμαι και χοντροπετσος γμτ.. οι γαμπες μου ειναι χοντροκοψια τελειως..
    Θα βαλω την κοπελα μου να μου τραβηξει μια κοντινη στα ποδια να μου πειτε κι εσεις..
    Last edited by Skrillex; 12-08-15 at 20:58.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916


 
Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •