Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default Δώστε Τα Φώτα Σας - 15 Χρονών

    Γεια σας με λενε Γιαννη ειμαι 15 χρονων ειμαι πλεον 52 κιλα απο τα 47 που ήμουν ύψος 1,74 κάνω 2-3 μήνες calisthenics (bodyweight) σπίτι και έχω δει καλά αποτελέσματα. Πλέον έχω δυνατότητα να πηγαίνω σε ένα γυμναστήριο στο οποίο δεν πληρώνεις άλλα το πρόβλημα μου είναι ότι δεν εχω κανει βαρη ποτε μου. Μπορώ να κάνω γυμναστική από Δευτέρα έως Παρασκευή.(σκευτομαι ναπηγενω 11 ωρα το πρωι η ωρα παιζει ρολο?)


    Έβαλα κάποιες φωτογραφίες μου ώστε να μου πείτε την γνώμη σας στο τι ασκήσεις πρέπει να κάνω για να βελτιώσω τα αδύναμα μου σημεία και γενικά συνολικά το σώμα μου (πειτε μου τα καλα στοιχεια μου αν εχω και ποια θελουν πολυ βελτιωση)

    *δεν εχω ιδεα γιατι με εβγαλαν φωτογραφια με ρετρικα




    Ευχαριστω εκ των προτερον
    Last edited by johnkiller9; 16-06-15 at 01:20.

  2. #2
    Junior Bodybuilder GeorgeV77's Avatar
    Join Date
    16-06-08
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    180

    Default

    ωραιο καλουπι εχεις.
    1.η ωρα δεν παιζει ρολο.
    2.αφου δεν εχεις ξαναγυμναστει με βαρη,οτι ασκησεις και να κανεις,θα σε "πιασουν".
    3.φαε λιγο παραπανω απ' οτι τρως σημερα για να βαλεις λιγο μυικο ιστο επανω σου.εισαι αρκετα χαμηλα.
    4.αδυναμα σημεια δε μπορω να διακρινω.αν παρεις λιγα μυικα κιλα,τοτε ισως και να φανουν.προσωπικα θα σου προτεινα ενα full body προγραμμα,με τις βασικες ασκησεις,4 σετ των 8-12 επαναληψεων για τους πρωτους 3-4 μηνες για να στρωσεις λιγο και απο κει και περα να αυξανεις λιγο λιγο τα κιλα.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeV77 View Post
    ωραιο καλουπι εχεις.
    1.η ωρα δεν παιζει ρολο.
    2.αφου δεν εχεις ξαναγυμναστει με βαρη,οτι ασκησεις και να κανεις,θα σε "πιασουν".
    3.φαε λιγο παραπανω απ' οτι τρως σημερα για να βαλεις λιγο μυικο ιστο επανω σου.εισαι αρκετα χαμηλα.
    4.αδυναμα σημεια δε μπορω να διακρινω.αν παρεις λιγα μυικα κιλα,τοτε ισως και να φανουν.προσωπικα θα σου προτεινα ενα full body προγραμμα,με τις βασικες ασκησεις,4 σετ των 8-12 επαναληψεων για τους πρωτους 3-4 μηνες για να στρωσεις λιγο και απο κει και περα να αυξανεις λιγο λιγο τα κιλα.

    Ευχαριστω για την συντομη απαντηση ! full body προγραμμα με βασικες ασκησεις των 4 σετ 8-12 επαναλήψεον μπορεις να μου δωσεις καποιο? Επισεις εαν ξεκουραζομαι το Σαββατοκυριακο και γυμναζομαι 5 φορες την εβδομαδα ειναι καλα?
    Last edited by johnkiller9; 16-06-15 at 10:08.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Καλησπέρα Παιδιά- Καινούργιος εδώ για δώστε τα φώτα σας
    By ΓιάννηςΚ in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 25-07-12, 13:15
  2. Δωστε μου τα φωτα σας!!!
    By NemesisDivina in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 2
    Last Post: 10-05-12, 20:05
  3. βοηθεια παιδια δωστε μου τα φωτα σας!!!!!!!!!
    By nektarios in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 15-01-08, 06:39
  4. δωστε μου συμβουλες
    By kanapes7 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 10-01-07, 23:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •