Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 16 of 16 FirstFirst ... 61213141516
Results 451 to 467 of 467
    Junior Bodybuilder LOGI's Avatar

Μολις παρελαβα απο Powermyself
    Σε 7 ημερες δηλαδη και δεν ειμαι κ Αθηνα

Forum Team Mazda 6's Avatar

Με ποιάν μεταφορική σου ήρθαν;!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar

Προσπαθώ να καταχωρίσω την παραγγελία μου και μου βγάζει αυτο

Screenshot (578).jpg

Γνωρίζετε τί είναι;
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

Forum Team Kardoula's Avatar

Για λογους ασφαλείας σε στέλνει να βάλεις εναν ειδικό κωδικό που ήδη έχεις κάνει από πριν για τις ονλαιν συναλλαγές. Δεν σου έχει ξαναβγεί αυτό;
    Great Things Never Came From Comfort Zones

Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Για λογους ασφαλείας σε στέλνει να βάλεις εναν ειδικό κωδικό που ήδη έχεις κάνει από πριν για τις ονλαιν συναλλαγές. Δεν σου έχει ξαναβγεί αυτό;
    Όχι δεν μου το έχει ξαναβγάλει. Και ψωνίζω κάθε μήνα.
    Και δεν μου ζητάει secure code. Mε βγάζει πρώτα εδώ...
    Screenshot (579).jpg

συμπληρώνω τα στοιχεία και αφού πατήσω πληρωμή, με βγάζει εδώ
    Screenshot (578).jpg

Καθαρισε τα cookies ολα, ξανακανε την παραγγελια και την πληρωμη και λογικα θα περασει!

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Advanced Bodybuilder Zyzz the king's Avatar

Quote Originally Posted by Traianus View Post
    Screenshot (579).jpg

Screenshot (578).jpg
    Γεια σου φίλε Traianus μέχρι και τον προηγούμενο μήνα δεν μου ζήταγε ούτε εμένα στην διαδικασία της πληρωμής τον Secure Code
    Αλλά από τον προηγούμενο μήνα μου το βγάζει και εμένα πατάω Πληρωμή και αντί να γίνει επιτόπου μου ζητάει τον Secure Code.
    Επειδή ψωνίζω και από άλλα Site του εξωτερικού αυτό γίνεται για μεγαλύτερη ασφάλεια στις συναλλαγές σου.
    Το καλύτερο που έχεις να κάνεις εαν δεν τον έχεις είναι να πάρεις τηλ την Τράπεζα σου που έχεις την Κάρτα σου και να ζητήσεις έναν καινούργιο Κωδικό.
    Zyzz The King
    Veni Vidi Vici

New Member

Προσπαθώ να καταχωρίσω την παραγγελία μου και μου βγάζει αυτο

Screenshot (578).jpg

Γνωρίζετε τί είναι;
    Κάνε ένα Paypal εάν δεν έχεις και αγόραζε με αυτό για να μην κάθεσαι να μπερδεύεσαι με μνμ και διάφορα.

Forum Team iLikeBB's Avatar

Screenshot (579).jpg

Screenshot (578).jpg

Και μενα το ιδιο μου εβγαζε οταν πηγα να παραγγειλω με την καρτα απευθειας. Με paypal ολα κομπλε. (Την Τετάρτη εκανα παραγγελία)
    Φτιαξε λογαριασμο στο paypal και δε θα εχεις προβλημα.

Εκτος κ αν σου δουλεψει οπψς σου ειπε ο Κωστας με τα cookies, προσωπικα παλι το ιδιο μηνυμα εβγαζε.
    ΨΔ07 542

Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Καθαρισε τα cookies ολα, ξανακανε την παραγγελια και την πληρωμη και λογικα θα περασει!
    Eυχαριστώ, Κώστα. Το ίδιο μου είπαν και από το myprotein. Το έκανα, αλλά τζίφος. Θέλει εκκαθάριση η cache memory. Δυστυχώς το πάνω δεξιά κουμπί του Chrome που σβήνουμε το ιστορικό, τα cookies κτλ. δεν κάνει τη δουλειά για την cache. Θα δοκιμάσω απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση του chrome και είσοδο από άλλον browser και βλέπουμε.

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας

Eυχαριστώ, Κώστα. Το ίδιο μου είπαν και από το myprotein. Το έκανα, αλλά τζίφος. Θέλει εκκαθάριση η cache memory. Δυστυχώς το πάνω δεξιά κουμπί του Chrome που σβήνουμε το ιστορικό, τα cookies κτλ. δεν κάνει τη δουλειά για την cache. Θα δοκιμάσω απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση του chrome και είσοδο από άλλον browser και βλέπουμε.

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας
    Ε βαλε ενα αλλο browser και κανε τη δουλεια σου, σιγα..

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Ε βαλε ενα αλλο browser και κανε τη δουλεια σου, σιγα..
    Μπήκα από mozilla και μόλις έκανα πληρωμή, μου πέταξε μήνυμα Αποτυχία σύνδεσης και ότι ο ιστότοπος δεν είναι ασφαλής.
    Από explorer με πετάει έξω γιατί λέει ο ιστότοπος έχει προβλημα.

Ξαναμπήκα από Chrome και έκανα πληρωμή. Με έβγαλε σε μια φόρμα της τράπεζας και ζήτησα να μου στείλουν secure code στο mail μου. Πατάω continue και με γύρισε πάλι στο καλάθι αγορών. Το mail δεν ήρθε ποτέ.

Τεσπα... αν βγάλω άκρη, θα ενημερώσω.

Pumping Iron lazaross's Avatar

Βγαλε paypal να τελειωνεις.. Βασικα με προπληρωμενη προσπαθεις; Αυτο με το secure 3d μου το βγαζει στην χρεωστικη της alpha bank, καποιες φορες που ειχα προσπαθησει και το παρατησα. Καλυτερα κιολας γιατι ηταν ο λογαριασμος της μισθοδοσιας. Μη γινει καμια στραβη.

Παιδια προσπαθησα σημερα να κανω παραγγελια μεσω χρεωστικης καρτας εθνικης maestro και μου βγαζει: Απολογούμαστε, δεν είμασταν σε θέση να εγκρίνουμε την πληρωμή σας. Παρακαλώ επιλέξτε διαφορετική μέθοδο πληρωμής ή ξαναδοκιμάστε αργότερα. Επισης αλλαξε ο τροπος πληρωμης και πλεον δεν κανεις εγγραφη και χρησιμοποιεις κωδικο, αλλα σου στελνουν ενα κωδικο στο κινητο με το οποιο εχεις συνδεδεμενο την καρτα και χρησιμοποιεις αυτο τον κωδικο. Μηπως μπορει να με διαφωτισει κανεις;;;;;; γιατι δε μπορω να παραγγειλω;;

Forum Team iLikeBB's Avatar

Quote Originally Posted by mhxalis321 View Post
    Παιδια προσπαθησα σημερα να κανω παραγγελια μεσω χρεωστικης καρτας εθνικης maestro και μου βγαζει: Απολογούμαστε, δεν είμασταν σε θέση να εγκρίνουμε την πληρωμή σας. Παρακαλώ επιλέξτε διαφορετική μέθοδο πληρωμής ή ξαναδοκιμάστε αργότερα. Επισης αλλαξε ο τροπος πληρωμης και πλεον δεν κανεις εγγραφη και χρησιμοποιεις κωδικο, αλλα σου στελνουν ενα κωδικο στο κινητο με το οποιο εχεις συνδεδεμενο την καρτα και χρησιμοποιεις αυτο τον κωδικο. Μηπως μπορει να με διαφωτισει κανεις;;;;;; γιατι δε μπορω να παραγγειλω;;
    Αν φτιαξεις paypal φίλε θα εισαι μια χαρα. Το ιδιο μου εμφανιζε κ μενα αλλά με paypal τιποτα, απλα πληρωνεις μεσω αυτου και τελος.
    Και 'μενα μου ζηταγε κωδικο με την χρεωστικη...
    ΨΔ07 542

Junior Bodybuilder LOGI's Avatar

Σημερα πληρωσα στο Myprotein με προπληρωμενη απο Πειραιως.

Junior Bodybuilder dio32's Avatar

Δεν μπορω να καταλαβω που κολλάτε στο secured code ο τριψηφιος αριθμός πισω στην καρτα είναι. Εγω γενικά όποτε ψωνίζω από το myprotein πάντα πληρώνω με κάρτα και οχι paypal διότι περνει παραπάνω προμηθεια γύρω στο 2ευρω γιατι να τους το δώσω. Η με προπληρωμένη πληρωνω η την καρτα. Μισθοδοσίας

Page 16 of 16 FirstFirst ... 61213141516

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)