Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 875
  1. #91
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Δεν ειπαμε να ξεκινησεις σωστα και πιο χαλαρα;
    Αν βαζεις τωρα 60 λεπτα αεροβια,σε 2 μηνες τι θα βαλεις; 2 ωρες;

    Γιατι πολυ απλα δεν κανεις ενα απο τα ετοιμα full body που εχει ποστάρει η Ειρηνη στην αναλογη ενοτητα;
    Τα full body δεν θελουν 2 ασκησεις στο καθε σημειο,ειδικα σε δικεφαλα-τρικεφαλα-ωμους...
    Θάνο Το πρόγραμμα είναι μέσα από βιβλίο το οποίο έχει σαρώσει.
    Φυσικά είναι λογικό να μην το ξέρεις γιατί εαν δεν κάνω λάθος είσαι 20 χρονών
    και το βιβλίο κυκλοφώρησε το 2001.

    Το Πρόγραμμα αυτό έχει Σετ στα οποία δουλεύεις Υψηλό σημείο όπου προσπαθεί να πετύχεις το 100% από αυτό που μπορείς
    Για παράδειγμα σήμερα στα δικέφαλα όταν έκανα κάμψεις δικεφάλων με μπάρα Χ 12 Επαναλήψεις 20 κιλά ένιωσα απίστευτο κάψιμο και στα 2 Σετ.

    Ο Muslermar το ξέρει.

    Για το Αερόβιο είπαμε από 45 λεπτά - 60 λεπτά
    Και έκανα 60 λεπτά.
    Προσπάθησα να κάνα και Hiit και έκανα
    Και τις ημέρες που θα έχω Αερόβιο μόνο πάλι 60 λεπτά θα κάνω.
    Εαν Ανέβω στην πορεία από φυσική κατάσταση θα κρατήσω τα 60 λεπτά
    και αναιβάσω την ταχύτητα για να καίω ποιο πολές θερμίδες.
    Last edited by Zyzz the king; 14-06-16 at 00:36.

  2. #92
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    Aλλα σου λεμε αλλα κανεις.30 σετ ασκησεις βαρη και 60 λεπτα αεροβια.δηλαδη αν δεν σου ελεγα οτι υπερπροπονησε τι θα εκανες?μειωσε τον ογκο της προπονησης σου για το καλο σου
    Τα είδα πολύ καλά ολα αυτά που μου είπατε και για την Υπερπροπόνηση και ότι δεν κάνει να κάνω κάθε μέρα Βάρη για να ξεκουράζονται ο Μύες και να χτίζετε Μυικός ιστός
    Και ότι τα Set πρέπει να είναι 22 και να κάνω διάδρομο στο 6.5 και εαν μπορώ προπόνηση Hiit.

    Και φυσικά σας άκουσα όλους πολύ καλά και τα εφάρμοσα.
    Έκανα 2.5 ώρες - 3 Κάθε μέρα
    Και σήμερα έκανα 45 λεπτά προπόνηση στα Βάρη και 1 ώρα Αερόβιο 1 ώρα κ 45 λεπτά Σύνολο.
    Άλαξα Πρόγραμμα και το ξαναλέω ακολουθώ το πρόγραμμα για τα βάρη μέσα από το βιβλίο Body for Life.
    Και στο Αερόβιο έκανα με ταχύτητα 6.5
    Και προπόνηση Hiit Έκανα.

  3. #93
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Λοιπον τα πραματα ειναι τοσο μα τοσο απλα. Ειδικα στην περιπτωση σου.

    Θες να χασεις λιπος? -> Θερμιδικο ελλειμα.
    Και χαζομαρες να τρως π λεει ο λογος, αν εισαι σε ελλειμα θα χασεις λιπος.
    Θες να κρατησεις μυικοτητα? -> ενα 3-4ημερο σπλιτ μικρης διαρκειας με μεγαλα κιλα. 5-8 επ.
    Στοχος σου να μην χασεις πολυ δυναμη,αν αυτο συμβαινει σ μεγαλο βαθμο, τρως πολυ λιγο.
    Η αεροβια ειναι κυριως για να δημιουργησουμε το ελλειμα στις θερμιδες.
    Τοσο απλα. κανε ενα ελλειμα ταξης 15-25% και περιμενε. Κανε υπομονη. Αν περιμενεις σε μια βδομαδα να δεις αλλαγη κ δεν την βλεπεις κ αλλαζεις προπονηση κ θερμιδες κ γω δεν ξερω τι, παει το χασαμε το παιχνιδι.

    Γεια σου NewKuriakos
    Το θερμιδικό έλλειμα το γνωρίζω βλακείες δεν τρώω. Πριν από λίγο ανέβασα την σημερινή μου διατροφή μαζί με εικόνες για να την μεταφέρω στο ημερολόγιο μου όσο πιο καλά μπορώ.
    Το πρόγραμμα μου δεν το άλλαξα γιατί δεν δούλευε, αλλά γιατί ήταν λάθος & ότι έκανα κάθε μέρα βάρη
    Ούτε έχω σκοπό να αλλάζω πρόγραμμα κάθε εβδομάδα ούτε όταν κολάει η ζυγαριά/
    Το πρόγραμμα που ξεκίνησα έχει διάρκεια 84 ημέρες κι θα το κάνω κατα γράμμα.
    Last edited by Zyzz the king; 14-06-16 at 01:00.

  4. #94
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλημέρα. Για εμένα μείωσε το χρόνο αερόβιου. Παίξε μια 45 λεπτά μια 30 λεπτά μια 40 λεπτά. Τα 60 μου φαίνονται παραπολλά. Αλλάζοντας χρόνους αερόβιας ταράζεις το σώμα.
    Επίσης μια επισήμανση στη φάση που εισαι ή HIT θα κάνεις ή μέτρια ένταση.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  5. #95
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Καλημέρα. Για εμένα μείωσε το χρόνο αερόβιου. Παίξε μια 45 λεπτά μια 30 λεπτά μια 40 λεπτά. Τα 60 μου φαίνονται παραπολλά. Αλλάζοντας χρόνους αερόβιας ταράζεις το σώμα.
    Επίσης μια επισήμανση στη φάση που εισαι ή HIT θα κάνεις ή μέτρια ένταση.
    Γεια σου Anna_lou θα τον ρίξω τον χρόνο της αερόβιας στα 45 λεπτά τις ημέρες που έχω βάρη και θα κάνω 60 λεπτά τις ημέρες που θα έχω μόνο Αερόβια όπως σήμερα.

    Έχω ημερίσιο στόχο να καίω 882 θερμίδες σε συνδιασμό με την διατροφή μου πάω για να χάσω κιλό την εβδομάδα είναι όλα υπολογισμένα.

    Μέχρι στιγμής έκανα Αερόβια προπόνηση μέρτιας έντασης στο 5 περίπου εκτός από το Step το στο οποίο έκανα με πολύ έντονη προπόνηση.
    Εχθές ξεκινησα Hiit
    Κάνω 20 λεπτά στο 6.5 και μετά Hiit από 6 εως 9 δεν μπορώ παραπάνω (πάω χειρότερα από τον φίλο σου που κερνάει ιδρώτα παντού)
    Αλλά με τον καιρό σταδιακά θα το αυξήσω σε ταχύτητα στο Step δίνω πόνο Φουλ.

    Το Hiit είναι από τις πιο αποδοτικές ασκήσεις μπορει να κάψει κάποιος έως και 50% περισσότερο,είναι αγαπημένο μου πεόγραμμα στον διάδρομο πιο παλιά πήγαινα σφαίρα αλλά τώρα λόγο κιλών έχει πέσει και η αντοχή μου,αλλά σιγά σιγά θα ανέβω.
    Last edited by Zyzz the king; 14-06-16 at 15:32.

  6. #96
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    6.5 km/h ? 1.85 ύψος δεν είσαι? Στα 6.5 χιλιόμετρα την ώρα δεν πας πολύ αργά?
    Αν δεν μπορείς να ανεβάσεις ταχύτητα στο γρήγορο κομμάτι (λογικό, πρέπει να χάσεις κιλά πρώτα και να ανεβάσεις αντοχή)
    τουλάχιστον μήπως το περπάτημά σου να ήταν λίγο πιο γρήγορο?

    Και κατά τη γνώμη μου, το HΙΙΤ δε σου είναι απαραίτητο τώρα. Ίσως καλύτερα να βρεις το όριό σου στο γρήγορο περπάτημα,
    0,1 km/h κάτω από το να πρέπει να αρχίσεις να τρέχεις. Και να κινηθείς συνεχόμενα εκεί για κάνα μισάωρο.
    Για παράδειγμα, αν ξεκινάς να τρέχεις στα 8.0 km/h, βάζεις το διάδρομο στο 7.9 km/h και κάνεις γρήγορο περπάτημα για μπόλικη ώρα.
    Και δε θα σε εξαντλήσει και δε θα σου καταπονήσει αρθρώσεις και θα είναι πιο εύκολο στην αποθεραπεία σου μετά.
    Και πίστεψέ με θα κάνεις δουλειά έτσι, το HΙΤΤ δεν είναι μονόδρομος.

  7. #97
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    6.5 km/h ? 1.85 ύψος δεν είσαι? Στα 6.5 χιλιόμετρα την ώρα δεν πας πολύ αργά?
    Αν δεν μπορείς να ανεβάσεις ταχύτητα στο γρήγορο κομμάτι (λογικό, πρέπει να χάσεις κιλά πρώτα και να ανεβάσεις αντοχή)
    τουλάχιστον μήπως το περπάτημά σου να ήταν λίγο πιο γρήγορο?

    Και κατά τη γνώμη μου, το HΙΙΤ δε σου είναι απαραίτητο τώρα. Ίσως καλύτερα να βρεις το όριό σου στο γρήγορο περπάτημα,
    0,1 km/h κάτω από το να πρέπει να αρχίσεις να τρέχεις. Και να κινηθείς συνεχόμενα εκεί για κάνα μισάωρο.
    Για παράδειγμα, αν ξεκινάς να τρέχεις στα 8.0 km/h, βάζεις το διάδρομο στο 7.9 km/h και κάνεις γρήγορο περπάτημα για μπόλικη ώρα.
    Και δε θα σε εξαντλήσει και δε θα σου καταπονήσει αρθρώσεις και θα είναι πιο εύκολο στην αποθεραπεία σου μετά.
    Και πίστεψέ με θα κάνεις δουλειά έτσι, το HΙΤΤ δεν είναι μονόδρομος.
    Aν εβαλε κλιση και αναλογα ποσο μπορει να ειναι και μια χαρα!(απο θεμα ταχυτητας γιατι τα υπολοιπα τα ειπαμε)
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  8. #98
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Σημερινή Προπόνηση Αερόβια Προπόνηση 60 Λεπτά

    Διάδρομος με ταχύτητα 6.5 20 λεπτά 250 θερμίδες

    Διάδρομος Προπόνηση Hiit 20 λεπτά 270 θερμίδες
    Προπόνηση Hiit
    Ταχύτητα 6 2 λεπτά
    7 1 λεπτό
    8 1 λεπτό
    9 1 λεπτό Υψηλό σημείο
    Χ 4 Φορές

    20 λεπτά στο Step 616 θερμίδες

    Στόχος 882 Θερμίδες Έκαψα Συνολικά: 1136

    Σημειώσεις:
    Σήμερα που έκανα Hiit ένιωθα καλύτερα από εχθές λογικά ήμουν πιο ξεκούραστος

    Τα έδωσα όλα στο Step και πρώτη φορά έκαψα τόσες
    μέσα σε 20 λεπτά. Φοβερή Προπόνηση.

  9. #99
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    6.5 km/h ? 1.85 ύψος δεν είσαι? Στα 6.5 χιλιόμετρα την ώρα δεν πας πολύ αργά?
    Αν δεν μπορείς να ανεβάσεις ταχύτητα στο γρήγορο κομμάτι (λογικό, πρέπει να χάσεις κιλά πρώτα και να ανεβάσεις αντοχή)
    τουλάχιστον μήπως το περπάτημά σου να ήταν λίγο πιο γρήγορο?

    Και κατά τη γνώμη μου, το HΙΙΤ δε σου είναι απαραίτητο τώρα. Ίσως καλύτερα να βρεις το όριό σου στο γρήγορο περπάτημα,
    0,1 km/h κάτω από το να πρέπει να αρχίσεις να τρέχεις. Και να κινηθείς συνεχόμενα εκεί για κάνα μισάωρο.
    Για παράδειγμα, αν ξεκινάς να τρέχεις στα 8.0 km/h, βάζεις το διάδρομο στο 7.9 km/h και κάνεις γρήγορο περπάτημα για μπόλικη ώρα.
    Και δε θα σε εξαντλήσει και δε θα σου καταπονήσει αρθρώσεις και θα είναι πιο εύκολο στην αποθεραπεία σου μετά.
    Και πίστεψέ με θα κάνεις δουλειά έτσι, το HΙΤΤ δεν είναι μονόδρομος.
    Καλησπέρα Secret of Steel
    Ναι 1.85 είμαι στο 6.5 πολύ οριακά πάω, κάνω πολύ γρήγορο περπάτημα , στο 7 ξεκινάω και τρέχω (πάνω από το 6.5 δεν το έχω δοκιμάσει για γρήγορο περπάτημα)
    Εχθές ξεκίνησα και έτρεξα μετά από πάρα πολύ καιρό σήμερα το ξαναέκανα και 20 λεπτά τα βγάζω με ταχύτητα από 6-9Έκανα για πάρα πολύ καιρό ένα Πρόγραμμα με ανηφώρες και με ταχύτητα στο 5 το Πρόγραμμα στον διάδρομο είναι το 24 και έκαιγα σε 24 λεπτά 175 θερμίδες.
    Ενώ με το 6.5 (το βάζω κανονικά χωρίς ανηφώρα) καίω 250 θερμίδες σε 20 λεπτά πολύ καλύτερο από αυτό που έκανα.
    Αλλά εκεί που γίνετε ο χαμός πάει ο ιδρώτας ποτάμι και καίω απίστευτα είναι το Step.
    Είναι τόσο δύσκολο το μηχάνημα που δεν κάνει κανένας στο Γυμναστήριο. Μόνο εγώ κάνω
    Οι θερμίδες που καίω είναι πάρα πολλές σε κάποια φάση λέω αποκλείετε να καίει τόσες πολλές θεερμίδες αλλά πραγματικά λιώνω πάει ο ιδρώτας ποτάμι
    σε κανένα άλο μηχάνημα δεν καίω τόσες πολλές θερμίδες.
    Χρειάζετε δύναμη στα πόδια.

  10. #100
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    Aν εβαλε κλιση και αναλογα ποσο μπορει να ειναι και μια χαρα!(απο θεμα ταχυτητας γιατι τα υπολοιπα τα ειπαμε)
    Καλησπέρα Δεσμώτη
    Μια χαρά μου είναι το 6.5 κάνω πολύ γρήγορο περπάτημα (δεν βάζω ανηφόρα κανονικά πάω)
    Σε 20 λεπτά καίω 250 θερμίδες μια χαρά είναι.
    Ο Πραγματικός χαμός όμως γίνετε με το Step ανεβαίνω επάνω και λιώνω κυριολεκτικά το μηχάνημα είναι Φανταστικό.

    Αύριο η Αερόβια μου θα είναι 45 λεπτά όπως έχουμε πει.

  11. #101
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post 1000 Θερμίδες σε 41 λεπτά

    1000 Θερμίδες σε 41 λεπτά
    13446267_1106608726077359_1562985460_o.jpg

    Και εδώ το αγαπημένο μου Step:
    13457661_1106608999410665_2138688406_n.jpg

    Όλα τα Ελλειπτικά μηχανήματα στο Γυμναστήριο είναι μαύρα Technogym και είναι σχετικά καινούργια
    Το πιο παλιό Μηχάνημα είναι αυτό το Step το οποίο είναι Λευκό.
    Δεν κάνει κανένας, μόνο εγώ κάνω, όσες φορές και να έχω πάει πάντα είναι ελεύθερο.
    Σε κάθε μου Προπόνηση γίνετε χαμός από ιδρώτα και προσπαθώ να κρατάω την ένταση πάνω από 500 Watt.
    Πραγματικά το αγαπάω αυτό το μηχάνημα
    Last edited by Zyzz the king; 17-06-16 at 18:47.

  12. #102
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Mια συμβουλη..μην μετρας ποσες θερμιδες εκαψες κλπ..στο λεω γιατι σαν να σε εχει πιασει ενας ψυχαναγκασμος και να λες αα τοσες εκαψα κλπ. Πηγαινε με την αισθηση σου οτι να σημερα εκανα σωστο και ποιοτικο αεροβιο. Μην βαλεις στοχο και τετοια αα θα καψω 1000 σημερα κλπ. Ουτε μην αναλωνεσαι αν σου πει καποιος να κανεις με συγκεκριμενη ταχυτητα, το θεωρω χαζο. Ο καθενας μας ειναι διαφορετικος, καιει διαφορετικα, βολευεται διαφορετικα. Κοιτα να το βαζεις στην ταχυτητα που βλεπεις οτι σου αρεσει ο ρυθμος και καις ωραια κλπ, και να κανεις τοση ωρα οση θα σε ικανοποιησει οτι εκαψες αλλα και που θα ξερεις οτι δεν ξεθεωθηκες. Ολα με μετρο και με την δικια σου αισθηση ουτε με του μηχανηματος ουτε με του αλλου που θα σου πει ποση ταχυτητα βαζει.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  13. #103
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post Φωτό Πόδια

    13515368_1113541622050736_1006255150_n.jpg
    Μετά από ένα ξύρισμα στα πόδια μετά από αρκετό καιρό, είπα να βγάλω μια Φωτό τα Πόδια μου φοράω ένα σορτς Hummel με το αγαπημένο μου χρώμα το Κόκκινο Power!!!
    Last edited by Zyzz the king; 26-06-16 at 23:44.

  14. #104
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default 102 Κιλά

    102 κιλά
    Last edited by Zyzz the king; 12-07-16 at 19:18.

  15. #105
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Ελα ρε πατρίδα, δώσε πόνο!!

  16. #106
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default Σήμερα έτρεξα

    Σήμερα έτρεξα...
    Αισθάνομαι πολύ ωραία, μετά από τοσο καιρό υπομονής και επιμονής...
    31 λεπτά με ταχύτητα στο 8 διαλυματικά 8 λεπτά στο 8 και 2 λεπτά στο 4 επί τρεις φορές φανταστική αίσθηση, αναπολώ πιο παλία που έβγαινα έξω για να κάνω τζόκινγκ και δεν κουραζόμουν με τίποτα κυριολεκτικά πέταγα μου έχει λείψει αυτό, και τόσο καιρό να μην μπορώ πόσο υπομονή έχω κάνει... είμαι σίγουρος θα τα ξανακάνω και σύντομα...

    Σημερινή Προπόνηση: Σχοινάκι (ζέσταμα)
    5 λεπτά Ποδήλατο
    31 λεπτά διάδρομο στο 8 331 Θερμίδες
    30 λεπτά Στεπ 556 Θερμίδες
    Σύνολο: 887 Θερμίδες
    Κιλά 101
    Είμαι πολύ κοντά στο να σπάσω επιτέλους την κατοστάρα και είμαι πολύ χαρούμενος είναι θέμα ημερών Πετάω!!!
    Last edited by Zyzz the king; 15-07-16 at 22:48.

  17. #107
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Ξεκινάω πειραματικά μια αλλαγή στην διατρφή μου.
    Αντικαθιστώ το Δείπνο μου με impact diet whey protein.
    Αντί να την παίρνωμετά την Προπόνηση, θα αντικαθιστώ το Δείπνο μου με αυτήν.
    Περιμένω μεγαλύτερη απώλεια κιλών.

  18. #108
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post

    10530657-1704357598594859.jpg
    Αγαπημένο μου ημερολόγιο σήμερα είμαι 100 κιλά για πρώτη φορά βρίσκομαι μια ανάσα από το να σπάσω την κατοστάρα, θα την σπάσω
    Το πείραμα με την impact diet whey Πέτυχε πολύ καλή απώλεια κιλών σε μικρό χρονικό διάστημα.
    Αντικατέστησα το δείπνο μου με την impact diet whey και αυτό είναι φοβερό.
    Με κρατάει μια χαρά δεν πεινάω και πριν τον ύπνο τρώω ένα Γιαουρτάκι μαζί με Βρώμη μέλι και αμύγδαλα.

    13833266_1140860462652185_1218660395_o.jpg
    Για να μην γίνει μονότονο το δείπνο με την Πρωτείνη κάποιες φορές την πάιρνω κανονικά μετά την προπόνηση.
    Και για να πετύχω μεγαλύτερη απώλεια κιλών το δείπνο μου είναι Μπιφτέκια στην Σχάρα μαζί με Σαλάτα & τυρί (χωρίς καθόλου υδατάνθρακα)
    ή εναλακτικά Κοτόπουλο ή Ψάρι με Σαλάτα και αυτά τα γεύματα όσο αφορά το Δείπνο μου δουλεύουν επάνω μου Τέλεια.

    Ναι κατάφερα και έβγαλα από πάνω μου 15 κιλά, διατροφικά πηγαίνω φοβερά και προπονητικά προχωράω δυνατά.
    Ακόμα μπορώ και σηκώνω με πολύ μεγάλη προσπάθεια τιτάνεια μπορώ να πω τα κιλά που σήκωνα όταν ήμουν 115 κιλά.
    Δεν ξέρω εαν θα μπορώ να τα σηκώνω όταν με το καλό φτάσω τα 85 θα τα καταφέρω είμαι σίγουρος δεν βιάζομαι
    σταθερά βήμα βήμα μέχρι να φτάσω στον στόχο μου και πάντα όταν φτάνω στον στόχο μου δεν σταματάω εκεί αλλά βάζω έναν μεγαλύτερο.

    100 κιλά λοιπόν... έχασα 15 κιλά και θέλω να χάσω άλλα 15 κιλά
    Πλέον δεν είμαι παχύσαρκος είμαι υπέρβαρος με ποσοστό λίπους 29.2 % αυτό είναι πάρα πολύ σημαντικό για εμένα.
    Έχω ξεκινήσει και τρέχω στον διάδρομο κάτι που δεν μπορούσα να κάνω πριν και σκέφτομαι και αναπολώ τις βραδιές που έβγαινα να κάνω Τζόκιν και κατάπινα χιλιόμετρα,λίγο υπομονή ακόμα και θα το ξαναζήσω και πάλι παρέα με το MP3 μου.

    Κρατάω τους πανηγυρισμούς μέχρι να σπάσω την 100 στάρα είμαι πολύ κοντά, πατάω στα πόδια μου, έχω γνώσεις κάθε μέρα γίνομαι και καλύτερος
    πλέον δεν με σταματάει τίποτα.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Zyzz the king; 21-07-16 at 17:10.

  19. #109
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-04-16
    Posts
    134

    Default

    ετσι φιλε μου, πεισμα και θα καταφερεις τα παντα!!!!!

  20. #110
    Pumping Iron Algebar's Avatar
    Join Date
    23-05-16
    Posts
    312

    Default

    Μπράβο και καλή συνέχεια !!

  21. #111
    Junior Bodybuilder EiriniT's Avatar
    Join Date
    01-04-16
    Posts
    239

    Default

    ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ! Καλή συνέχεια!!!


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Difficult roads lead to beautiful places

  22. #112
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    01-03-16
    Posts
    844

    Default

    Μπράβο σου !

    Από τη στιγμή που έχεις θέληση και στόχο σίγουρα θα τα καταφέρεις !
    Καλή συνέχεια !

  23. #113
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Ειρήνη
    nikoss_vass
    Algebar
    EiriniT
    Liza89
    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη!!!

  24. #114
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Μόλις γύρισα από το Γυμναστήριο, τι ωραία αίσθηση να τρέχεις...τελαιυταία προπόνηση σήμερα...πάγωμα για 15 ημέρες αύριο φεύγουμε για Ζάκυνθο,
    πέρυσι δεν κατάφερα να πάω ούτε μια φορά στην Θάλασσα να κάνω ένα Μπάνιο...φέτος θα πάμε διακοπές και αισθάνομαι τέλεια.
    Τις υπόλοιπες ημέρες θα χαλαρώσουμε και θα προσπαθήσουμε να δούμε και να απολαύσουμε την παρέα από ανθρώπους που αγαπάμε και δεν έχουμε όσο χρόνο χρειάζετε για να περάσουμε μαζί τους.

    15 ημέρες λοιπόν...να φορτήσουμε τις μπαταρίες μας να γνωρίσουμε καινούργια μέρη και να γυρίσουμε πίσω να γράψουμε ιστορία!!!

    Φέτος θα πάω πολύ οργανωμένος όσο αφορά την διατροφή μου (να ναι καλά τα παιδιά από το Forum με τις ιδέες τους)

    Εύχομαι σε όλα τα παιδιά καλές διακοπές και όπου και να πάνε να περάσετε τέλεια.

  25. #115
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post

    13728240_1137282159676682_1802140724_o.jpg
    I Love Summer Ζάκυνθος Ερχόμαστε!!!

    15 ημέρες ξεκούραση
    και ξανά στις επάλξης!!!
    Last edited by Zyzz the king; 22-07-16 at 16:17.

  26. #116
    New Member
    Join Date
    08-12-15
    Posts
    22

    Default

    Ευχομαι καλη ξεκουραση!

  27. #117
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    13728240_1137282159676682_1802140724_o.jpg
    I Love Summer Ζάκυνθος Ερχόμαστε!!!

    15 ημέρες ξεκούραση
    και ξανά στις επάλξης!!!
    Καλη ξεκουραση φίλε!

  28. #118
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ζακυνθο μενω και εγω

  29. #119
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post Η Διατροφή μου στις Διακοπές μου.

    Αγαπημένο μου ημερολόγιο επιστροφή στα Πάτρια εδάφη! Ήταν από τις ποιο τέλιες διακοπές που έχω κάνει στην ζωή μου περάσαμε φανταστικά! Όμως για πρώτη φορά στην ζωή μου όταν ήθελα να φάω ή να ποιω κάτι το μυαλό μου ήταν πάντα στον στόχο μου και αυτό μου άρεσε πολύ. Σημαντική βοήθεια μου έδωσαν και κάποια παιδιά από το Forum με τις ιδέες τους.

    Πρωινό
    13782247_1310118259013541_730555616295321690_n.jpg
    Ομελέτα pancakes ζαμπόν Και χυμός πορτοκάλι.


    Δείπνο
    13874810_1146954525376112_189048892_n.jpg
    Φιλέτο Κοτόπουλο με ρύζι πατάτες ψητά λαχανικά και Νερό.
    Last edited by Zyzz the king; 29-07-16 at 11:19.

  30. #120
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Post Veni Vidi Vici

    Veni Vidi Vici. The Legacy continues

    13654128_1307916382567062_3461827937199112723_n.jpg



 
Page 4 of 30 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Deadlift: The King?
    By patrianos in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 2
    Last Post: 27-04-14, 17:00
  2. ong bak +warrior king (tony jaa)
    By kusta80 in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 8
    Last Post: 14-01-11, 14:06
  3. KING KONG
    By fusion in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 17:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •