Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 19 of 70 FirstFirst ... 91516171819202122232969 ... LastLast
Results 541 to 570 of 2072
  1. #541

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Τέζα η πλάτη, no comments!! Πολλά μπράβο για άλλη μια φορά

    Όλοι μεγαλώνεται μόνο εγώ παρέμεινα μικρός da fack

    Μπραβο παιδιά άξιοι όλοι, the best bodybuilding community!!!!

  2. #542
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Εχω καιρο (καμια 10αρια μερες) να δω αυτο το thread και ομολογω έμεινα ....άφωνη (ευγενικά το ειπα!).

    Γιαννη!!!!!! Τι τετρακεφαλαρες εχεις παιδακι μου;;; ok, αλλο lvl μιλαμε...! Καλη επιτυχια του χρονου στη σκηνη γιατι για εκει εισαι.

    Δημητρη, σταθερη ποιοτητα!!! Μα ποσο ζηλευω την all year round καθαρότητα σου!! Εξαιρετικός!

    Θανο, εγω θυμαμαι τις πρώτες σου φωτο και δε μπορω παρα να χαρω και να θαυμάσω την εξέλιξη σου. Αξιος!

    Ελενα μου, τι ωραια σχηματα ειναι αυτα;; Υπεροχες γραμμες και ακομα δεν ειναι καλοκαιρι φαντασου!! Κουκλαρα!!! Τελος!!
    A head full of fears has no space for dreams.

  3. #543

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Ελεναρα θεά, με τον καλό λόγο είσαι πάντα

  4. #544
    Pumping Iron lamprini's Avatar
    Join Date
    31-05-15
    Posts
    372

    Default

    Ελενακι μπραβο σου !!Πολυ ωραιες γραμμες !!!Χαιρομαι πολυ για σενα γιατι τιποτα δεν ειναι τυχαιο!!Τελικα σου ταιριαζει και παλι το "ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΙΣΜΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ".Μπραβο

  5. #545
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Quote Originally Posted by Amazing View Post
    Ωραίος μητσαρα
    Τραβα τραβα θα ανοιξει που θα παει!!

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Ωραίος!!!
    Σας ευχαριστω κυριε Mazda μας!!

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Εχω καιρο (καμια 10αρια μερες) να δω αυτο το thread και ομολογω έμεινα ....άφωνη (ευγενικά το ειπα!).

    Γιαννη!!!!!! Τι τετρακεφαλαρες εχεις παιδακι μου;;; ok, αλλο lvl μιλαμε...! Καλη επιτυχια του χρονου στη σκηνη γιατι για εκει εισαι.

    Δημητρη, σταθερη ποιοτητα!!! Μα ποσο ζηλευω την all year round καθαρότητα σου!! Εξαιρετικός!

    Θανο, εγω θυμαμαι τις πρώτες σου φωτο και δε μπορω παρα να χαρω και να θαυμάσω την εξέλιξη σου. Αξιος!

    Ελενα μου, τι ωραια σχηματα ειναι αυτα;; Υπεροχες γραμμες και ακομα δεν ειναι καλοκαιρι φαντασου!! Κουκλαρα!!! Τελος!!
    Lean bulking και δεν συμαζευεται!!Να σαι καλα Ελενα και καλη επανοδο!!

    Ελενα Νο2:και καποια ελεγε για την δικη μου την πλατη...Ανεβαινουμε σε ολα τα πλατη του φορουμ!!!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  6. #546
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Έλενα μου σε παρακολουθώ συνέχισε δυναμικά όπως πας και ακόμα καλύτερα! Κeep up μουσκουλάκια ftw!

    Τώρα που έγινες καστανή δεν μπορώ να σας πω Έλενα καστανή και Έλενα ξανθιά για να σας ξεχωρίζω!!! Both Ελενες πλέον καστανές! Οπότε φιλιά στις brunette power girls του φόρουμ :P
    The sky is not the limit when there are footprints on the moon!

  7. #547
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Χαχα! Σας ευχαριστώ παιδιά! Γενικά φέτος νομίζω μου συμβαίνει το ανάποδο από πέρσι: έχουν "πάρει" πιο πολύ τα πόδια και με έχει πιάσει πείσμα με τον άνω κορμό. Ε. Είναι να μην με πιάσει...

    (Μάντυ δεν ξέρω, νομίζω τελικά το σκούρο μαλλί δίνει άλλη δυναμική, χωρίς πλάκα!)

  8. #548
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Θανο - Ελενα - Amazing πραγματικα υπέροχοι!!!!

    Και για να μην νομιζετε ότι στα γεραματα σταματουν και οι προπαθειες...το σωμα επανέρχεται σε χρονο ρεκόρ...οσο και αν το πληγωνεις...οσο και αν το φτυνεις...



    Δυτη πρωτον εβγαλα ολο το backround για να φαινονται τα παντα με τα μωρομαντηλα...και 2ο στηθος κανω flyes με 5κιλους και παγκο στα 40 κιλα...
    Last edited by Leo 11; 15-04-16 at 13:59.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #549

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Γειά σου Leo με τα pecks σου τουμπανειρος φίλε

  10. #550
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    Θανο - Ελενα - Amazing πραγματικα υπέροχοι!!!!

    Και για να μην νομιζετε ότι στα γεραματα σταματουν και οι προπαθειες...το σωμα επανέρχεται σε χρονο ρεκόρ...οσο και αν το πληγωνεις...οσο και αν το φτυνεις...





    Δυτη πρωτον εβγαλα ολο το backround για να φαινονται τα παντα με τα μωρομαντηλα...και 2ο στηθος κανω flyes με 5κιλους και παγκο στα 40 κιλα...

    Παρα πολυ καθαρος και διακρινεται η συμμετρια σε ολες τις μυικες ομαδες(αυτες που φαινονται στη φωτο τουλαχιστον).Πολλα μπραβο αν λαβουμε υπ οψιν και τις δυσκολιες που εχεις αντιμετωπισει.Στα εχω ξαναπει Λεο,ατομα σαν εσενα αποτελουν προτυπο τοσο ως προς ηθος,γνωσεις,αποτελεσματα.

  11. #551
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Μπραβο βρε Leo!Αποτελεσματα με μικρο ογκο προπονηση!Ο τελειος συνδυασμος και για μενα επιδιωκομενος για τον καθε ασκουμενο!!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  12. #552
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Amazing View Post
    Γειά σου Leo με τα pecks σου τουμπανειρος φίλε
    Quote Originally Posted by Labros13 View Post
    Παρα πολυ καθαρος και διακρινεται η συμμετρια σε ολες τις μυικες ομαδες(αυτες που φαινονται στη φωτο τουλαχιστον).Πολλα μπραβο αν λαβουμε υπ οψιν και τις δυσκολιες που εχεις αντιμετωπισει.Στα εχω ξαναπει Λεο,ατομα σαν εσενα αποτελουν προτυπο τοσο ως προς ηθος,γνωσεις,αποτελεσματα.
    Ευχαριστω πολύ παιδια και ανταποδίδω σε όλα!!!

    Λαμπρο παντως η διατροφή παει πολύ καλα και το βλεπω και στο σωμα μου....φυσικα δεν εχω πλεον τις αντοχες να φτασω στο δικο σου condition γιατι μου αρεσει και το φαγητο πολύ και Σαββκυριακα του δινω και καταλαβει...οποταν παρα τα cheats με κραταει αρκετα καθαρο...και εχω ως στοχο να την κανω σε 2 φασεις με αρχη και τελος οπου τελος θα είναι η αυξηση κατακόρυφα των λιπαρων και η μειωση του υδατανθρακα...εχω δρομο ακομα και θα δουμε το τελικο αποτέλεσμα...δυστηχως και οι προπονήσεις πλεον είναι σαν μπαλαρίνας και στα κιλα και στη διαρκεια αλλα από το 0 καλο και το 0,5...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #553
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    Μπραβο βρε Leo!Αποτελεσματα με μικρο ογκο προπονηση!Ο τελειος συνδυασμος και για μενα επιδιωκομενος για τον καθε ασκουμενο!!
    Νασαι καλα λεβεντη μου και για σενα τα λογια είναι απλα περιττα και για το σωμα σου και για το ηθος σου!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  14. #554
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    Ευχαριστω πολύ παιδια και ανταποδίδω σε όλα!!!

    Λαμπρο παντως η διατροφή παει πολύ καλα και το βλεπω και στο σωμα μου....φυσικα δεν εχω πλεον τις αντοχες να φτασω στο δικο σου condition γιατι μου αρεσει και το φαγητο πολύ και Σαββκυριακα του δινω και καταλαβει...οποταν παρα τα cheats με κραταει αρκετα καθαρο...και εχω ως στοχο να την κανω σε 2 φασεις με αρχη και τελος οπου τελος θα είναι η αυξηση κατακόρυφα των λιπαρων και η μειωση του υδατανθρακα...εχω δρομο ακομα και θα δουμε το τελικο αποτέλεσμα...δυστηχως και οι προπονήσεις πλεον είναι σαν μπαλαρίνας και στα κιλα και στη διαρκεια αλλα από το 0 καλο και το 0,5...
    Εχουνε ομως κατι γαμπες οι μπαλαρινες...
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  15. #555
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Χαχαχαχα συμφωνω με Μητσο.Ναι για τη διατροφή Λεο δεν αμφιβάλλω οτι δουλεύει ,το ειχαμε συζητήσει κιόλας.Οσο για τα κιλά και τη διάρκεια κανένα μα ΚΑΝΕΝΑ ρόλο δεν παίζουν εάν η ένταση και το σωςτο mindset κάθε φορά που μπαίνεις για προπόνηση ειναι παρόντα.Καλη συνεχεια,ακόμα δυνατότερη..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #556
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Labros13 View Post
    Χαχαχαχα συμφωνω με Μητσο.Ναι για τη διατροφή Λεο δεν αμφιβάλλω οτι δουλεύει ,το ειχαμε συζητήσει κιόλας.Οσο για τα κιλά και τη διάρκεια κανένα μα ΚΑΝΕΝΑ ρόλο δεν παίζουν εάν η ένταση και το σωςτο mindset κάθε φορά που μπαίνεις για προπόνηση ειναι παρόντα.Καλη συνεχεια,ακόμα δυνατότερη..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Lampro...γυμνάζω τον κουμπαρο εδώ και 3 χρονια...ηταν υπερβαρος...καπου 120...τωρα είναι 75 χωρις να εχει τα οσα μπορει να παθει καποιος που χανει υπερβολικο βαρος...δουλεψαμε σωστα και ηταν αφοσιωμένος...

    εδώ και 6 μηνες εχει χτυπησει το 2κεφαλο του γιατι εγω ημουν απων αρκετο διάστημα και γυμναζοταν μονος του...τον χτυπησε κανοντας flyes με 25 κιλους αν είναι δυνατο...σημερα μετα από τοσο καιρο επειδή τον ανελαβα παλι σε personal....βλέποντας τον του ειπα 1 πραγμα...εγω κανω με ροζ βαρακια...από Powerlifting ασχολούμαι με 5κιλα...το Mindset όμως είναι αυτό που με βοηθα....γιατι όταν κανω flyes ακομα και αν δεν κραταω αλτηρες...δουλευω το στηθος σε ολη την κινηση...εκανε 2-3 σετ...και το καταφερε...εμεινε αγαλμα να απορει...με τιποτα δεν αισθανοταν καψιμο στο στηθος...αλλα μετα από ένα 3σετ πιεσεις-flyes-και απλες καμψεις...και εχοντας πετυχει το mindset...δεν μπορουσε να κουνησει το στηθος του...

    είναι κατι μικρα που ολοι τα προσπερνουν...αλλα είναι αυτά που τους αφηνουν στασιμους...και είναι αυτά που δυσκολεύονται ολοι οι επαγγελματιες να περασουν στους μαθητες τους...και κυριως αν είναι και αρχαριοι...


    Μητσο από γαμπα σκιζω η ατιμη!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  17. #557
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Ακριβώς.Βλεπω άτομα που ο πάγκος τους δε φτάνει καν 100 κιλά και παίρνουν όπως λες 20-25 κιλά για flies η για σφυριά και ειμαι wtf? εκείνη τη στιγμή.

    Ποτέ μου δεν εχω παρει πάνω απο 17,5 κιλά σε αυτη την κίνηση καθώς θεωρώ οτι μετα "μετατρέπεται" σε πίεση,αφου το σωμα για να σε προφυλάξει θα αλλάξει υποσυνείδητα τις μηχανικές του στην κίνηση..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #558
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Labros13 View Post
    Ακριβώς.Βλεπω άτομα που ο πάγκος τους δε φτάνει καν 100 κιλά και παίρνουν όπως λες 20-25 κιλά για flies η για σφυριά και ειμαι wtf? εκείνη τη στιγμή.

    Ποτέ μου δεν εχω παρει πάνω απο 17,5 κιλά σε αυτη την κίνηση καθώς θεωρώ οτι μετα "μετατρέπεται" σε πίεση,αφου το σωμα για να σε προφυλάξει θα αλλάξει υποσυνείδητα τις μηχανικές του στην κίνηση..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ευκολα!!!τοσο βαρος σιγουρα σε κανει να λυγισεις αγκωνα υπερβολικα και μετα από τοση πιεση το ανοιγμα γινεται απλα πιεση με λαθος εκτελεση μαλιστα γιατι ουτε καν μπορουν να φερουν κατω οσο πρεπει τους αλτηρες...και μετα να και οι τραυματισμοι!!!!!εγω προσωπικα ανοιγματα και όταν ημουν καλα πανω από 12 δεν πηγαινα εστω και αν εκανα 125 παγκο εστω και αν εκανα 220 αρσεις...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  19. #559
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Λεωνιδα εισαι πραγματικα προτυπο.Οικογενεια,παιδια,υποχρεωσεις,και σωμα σε εξαιρετικο επιπεδο.Δεν το βαζεις κατω, εισαι πολεμιστης.Τα σεβη μου!!!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  20. #560
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Και αυτο γιατι νομιζουν οτι σωματοδομηση ειναι ποσα κιλα σηκωνεις,ενω στην πραγματικοτητα ειναι:ποσα κιλα σηκωνεις,σε ποση ωρα τα σηκωνεις και τα αφηνεις,για ποσες φορες σε ενα σετ και μετα απο ποση ωρα ξανασηκωνεις κιλα x επαναληψεις x χρονο υπο πιεση.Μεχρι ομως να το αντιληφθει ο αλλος,παρτον κατω τον ωμο η κανενα ισχιο αν βρισκεται!!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  21. #561
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Λεωνιδα εισαι πραγματικα προτυπο.Οικογενεια,παιδια,υποχρεωσεις,και σωμα σε εξαιρετικο επιπεδο.Δεν το βαζεις κατω, εισαι πολεμιστης.Τα σεβη μου!!!
    εκτος από τα σεβη σου...μπορω να εχω και το condition σου pls?????

    νασαι καλα λεβεντη μου και πραγματικα εχεις φτασει σε εξαιρετικο επιπεδο!!!!

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    Και αυτο γιατι νομιζουν οτι σωματοδομηση ειναι ποσα κιλα σηκωνεις,ενω στην πραγματικοτητα ειναι:ποσα κιλα σηκωνεις,σε ποση ωρα τα σηκωνεις και τα αφηνεις,για ποσες φορες σε ενα σετ και μετα απο ποση ωρα ξανασηκωνεις κιλα x επαναληψεις x χρονο υπο πιεση.Μεχρι ομως να το αντιληφθει ο αλλος,παρτον κατω τον ωμο η κανενα ισχιο αν βρισκεται!!
    χαχαχαχαχαχα...με πεθανες!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #562
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    εκτος από τα σεβη σου...μπορω να εχω και το condition σου pls?????

    νασαι καλα λεβεντη μου και πραγματικα εχεις φτασει σε εξαιρετικο επιπεδο!!!!



    χαχαχαχαχαχα...με πεθανες!!!!!
    Ελα μωρε και ο ορθοπαιδικος κλεφτης θα γινει?Πρεπει κι αυτος να δουλεψει.Αμ ο πατεριτσοκατασκευαστης?Η αγορα πρεπει να κινηθει
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  23. #563
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    Θανο - Ελενα - Amazing πραγματικα υπέροχοι!!!!

    Και για να μην νομιζετε ότι στα γεραματα σταματουν και οι προπαθειες...το σωμα επανέρχεται σε χρονο ρεκόρ...οσο και αν το πληγωνεις...οσο και αν το φτυνεις...



    Δυτη πρωτον εβγαλα ολο το backround για να φαινονται τα παντα με τα μωρομαντηλα...και 2ο στηθος κανω flyes με 5κιλους και παγκο στα 40 κιλα...
    Έτσιιιιιι! Έτσι και σου γράψω τα κιλά που κάνω αυτή την περίοδο θα νομίζεις οτι κάνεις ακόμα pl
    To βυζί τουμπανέιρο!
    Στην επόμενη φώτο θέλω ανοιχτή λεκάνη και το ''ανακόντα'' να μας ''χαιρετά''.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  24. #564
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Λεωνιδα εισαι πραγματικα προτυπο.Οικογενεια,παιδια,υποχρεωσεις,και σωμα σε εξαιρετικο επιπεδο.Δεν το βαζεις κατω, εισαι πολεμιστης.Τα σεβη μου!!!
    this!
    Και ασε τον Domino να λεει για τη λεκανη . Αγαπαμε Δυτη

  25. #565
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    this!
    Και ασε τον Domino να λεει για τη λεκανη . Αγαπαμε Δυτη
    Kαθε σοβαρος bodybuilder εχει τουλαχιστον 5-6 κουτια μωρομαντιλα στο σπιτι,1 στο αυτοκινητο, 1 στη δουλεια κρυμμενο κατω απο το νιπτηρα της τουαλετας.ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ (και επειδη...απλα αν τα ξεχασει την εκατσε)
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  26. #566
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Ας ανεβασω κ εγω ενα ''ποτπουρι'' με φωτογραφιες των 8 τελευταιων εβδομαδων,87,5kg στα βαθη της offseason μου Δεκτες και πολυ ευπροσδεκτες ολες οι παρατηρησεις.

  27. #567
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Labros13 View Post
    Ας ανεβασω κ εγω ενα ''ποτπουρι'' με φωτογραφιες των 8 τελευταιων εβδομαδων,87,5kg στα βαθη της offseason μου Δεκτες και πολυ ευπροσδεκτες ολες οι παρατηρησεις.
    Λαμπρο εμενα μ αρεσεις φιλε και στο χω ξαναπει.
    Νομιζω βεβαια η πλατη ειναι αρκετα μπροστα οπως και οι ωμοι. Γαμπα τουμπανη με φλεβες και τερμα ξυρισμενη για το γαμωτο
    Απο τη 4η φωτο ισως πρεπει να δωσεις εμφαση σε 3κεφαλα, ισως βεβαια σε αδικει η φωτογραφια. Τωρα αυτα τα λεω γιατι παιζεις μπαλα σε αλλο επιπεδο και κοιτας λεπτομερειες.
    εν κατακλειδι εισαι ωραιοςςςςςςςςςςςςς!!!!! και καθαρος!!

  28. #568

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Λάμπρο κορυφή απλά, Μαρεσεις πολλά μπράβο!!

    Αντε και στα δικά μας, που λέει και ο Σταύρος

  29. #569
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Λαμπρο εμενα μ αρεσεις φιλε και στο χω ξαναπει.
    Νομιζω βεβαια η πλατη ειναι αρκετα μπροστα οπως και οι ωμοι. Γαμπα τουμπανη με φλεβες και τερμα ξυρισμενη για το γαμωτο
    Απο τη 4η φωτο ισως πρεπει να δωσεις εμφαση σε 3κεφαλα, ισως βεβαια σε αδικει η φωτογραφια. Τωρα αυτα τα λεω γιατι παιζεις μπαλα σε αλλο επιπεδο και κοιτας λεπτομερειες.
    εν κατακλειδι εισαι ωραιοςςςςςςςςςςςςς!!!!! και καθαρος!!

    Θανο σε ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λόγια,τιμή μου.Το φορούμ αποτελεί έξτρα κίνητρο για μένα,ειδικότερα οταν καθημερινά βλέπω άτομα όπως εσυ να έχουν τέτοια πρόοδο σε απίστευτα μικρο διάστημα,πρόοδος,η οποία εχει αποτελεί προϊόν σκληρής δουλειάς.

    Εχεις απόλυτο δίκιο,καμία φωτο δεν αδικεί.Τα χερια ειναι παρα πολυ πίσω.Απλα ειμαι στη διαδρομή του να έρθουν "στη θέση" τους και να βγάλουν και αυτά τη δουλειά την οποία εχω διαθέσει στην ανάπτυξη τους.

  30. #570
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Λάμπρε είσαι δύναμη. Έχεις ωραίο σωματότυπο και αναλογίες. Και για να 'χαμε να λέγαμε, ίσως να χρειάζεται να δώσεις λίγο έμφαση σε τραπέζια.
    Και πάλι μπράβο.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5


 
Page 19 of 70 FirstFirst ... 91516171819202122232969 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Random Member Videos
    By Mazda 6 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 169
    Last Post: 17-12-19, 16:16
  2. Random Members Pics
    By Mazda 6 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2822
    Last Post: 11-10-15, 21:54
  3. πανω μερος σωμα κατω μερος
    By kostas muscle in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 9
    Last Post: 24-09-13, 10:29
  4. Μy Pics..
    By onepiece in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 8
    Last Post: 04-06-13, 16:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •