Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 70 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 91 to 120 of 2072
  1. #91
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    τι λες τωρα !!!
    τουμπανο οσο δεν παει!!!!καλα και τα ποδια εχουν ξεφυγει!!
    το θετικο ειναι οτι υπαρχει διαχωρισμος δεν εισαι σαν κατι αλλους βουνα των γυμναστηριων που ειναι σαν αμορφη μαζα!
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  2. #92
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Πολυ κρεας...Παντως θα μου αρεσε να σε δω κομμενο..θα τα σπαγες γιατι εχεις μαζεεεεεεεεεεες!
    Know your limits, never accept them.

  3. #93
    Advanced Bodybuilder kostas muscle's Avatar
    Join Date
    20-12-12
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    721

    Default

    Θα το επιχειρησω το καλοκαιρι το θεμα γραμμωσης απλα δεν ξερω να το διαχειρηστω καλα αυτο το κομματι alex
    Lary thanks παντα με τον καλο λογο φιλαρακι

  4. #94
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by lary2332 View Post
    Attachment 27182

    lary2332 - annalou-elita-ειρηνη-ελενα29-streetgymnast.. ...και η ελενα στην πιο πανω foto!
    στην επομενη περιμενουμε περισσοτερους συμμετεχοντες
    Έλα πείτε το κουκλάκια ζωγραφιστά! Σαν αγγελούδια ημαστε!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  5. #95
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    @ Κώστα πολύ brutal, αλλά με ποιότητα! Ωραίος! Καλά και οι ποδάρες, απλά ζηλεύω!
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  6. #96
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Το καθαρισμα μου, μετα απο αρκετα σκαμπανεβασματα,περιεργες στιγμες,φασεις ασταθειας οικονομικης και ψυχολογικης, εφτασε στο τελος του.Αυτη ειναι η συνολικη προοδος που σημειωσα αυτο το διαστημα.Κλεινω λοιπον με μια ολοκληρωμενη συλλογη απο την σημερινη μου κατασταση.Θα ηθελα να ευχηθω σε ολους καλη επιτυχια στους στοχους που εχουν θεσει για φετος, και να συνεχιζουμε να κανουμε αυτο που αγαπαμε.Ανεβαζουμε τον πηχη φετος!!
    Attached Images Attached Images
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  7. #97
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Μερος 2ο:
    Attached Images Attached Images
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  8. #98
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Τη μουτσούνα τι την κρύβεις ρε; Σε ξέρουμε αφού.

    Τα έχω ξαναπεί για το σώμα σου, έχεις τρομερές προοπτικές.
    Καλή επιτυχία σε ό,τι έχεις αποφασίσει για τη συνέχεια.
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  9. #99
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Και θα το ξαναπω, η πλατη σου τα σπαει

  10. #100
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER View Post
    Τη μουτσούνα τι την κρύβεις ρε; Σε ξέρουμε αφού.

    Τα έχω ξαναπεί για το σώμα σου, έχεις τρομερές προοπτικές.
    Καλή επιτυχία σε ό,τι έχεις αποφασίσει για τη συνέχεια.
    Το ηξερα οτι θα πεις για τη φατσα ρε!!Δεν την εβαλα, οχι γιατι δεν με ξερετε, αλλα γιατι εχω πολυ αστειες γκριματσες!!Σε ευχαριστω Κωστα.Θα κανω ο,τι δεν μπορω.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  11. #101
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Και θα το ξαναπω, η πλατη σου τα σπαει
    Οχι, εγω σπαω την πλατη μου!Πρεπει να ανοιξει το "καδρο" Θανο.Θα ανοιξει, στο χερι του, δεν ειναι.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  12. #102
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Πολυ καλο αποτελεσμα!Μπραβο Πανο!Η λεξη που ηρθε στο μυαλο μου με το που ειδα ηταν ισορροπια!Και μεταξυ των μελων και των μυικων ομαδων αλλα και μεταξυ ογκου και γραμμωσης!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  13. #103
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Πανο αρμονικό κορμι και πολλα υποσχόμενο! Καλη ΔΥΝΑΜΗ να εχεις και καλη ανάπτυξη!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  14. #104
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Οχι, εγω σπαω την πλατη μου!Πρεπει να ανοιξει το "καδρο" Θανο.Θα ανοιξει, στο χερι του, δεν ειναι.
    Κι αλλο? Στο τελος θα πεταξεις ρε με τα φτερα που θα χεις

  15. #105
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Δημητράκος View Post
    Πολυ καλο αποτελεσμα!Μπραβο Πανο!Η λεξη που ηρθε στο μυαλο μου με το που ειδα ηταν ισορροπια!Και μεταξυ των μελων και των μυικων ομαδων αλλα και μεταξυ ογκου και γραμμωσης!
    Το αποτελεσμα Δημητρη δεν ειναι καλο για το στοχο που εχω βαλει.Χρειαζεται να ανεβω επιπεδο.Πολλες αδυναμιες ακομη αλλα στο χερι μου ειναι να βελτιωθω.Να εισαι καλα!

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Πανο αρμονικό κορμι και πολλα υποσχόμενο! Καλη ΔΥΝΑΜΗ να εχεις και καλη ανάπτυξη!
    Γεια σου ρε Αννα τσαμπουκα!!!.Σε ευχαριστω παρα πολυ.Εγω υποσχομαι να δουλεψω!

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Κι αλλο? Στο τελος θα πεταξεις ρε με τα φτερα που θα χεις
    Να, δες ποσο περιεργα δενει η πλατη με τους ωμους πισω.Σα να μου εχουν κοπανησει τον ωμο με σφυρι ειναι.Θελει γεμισμα,η πλατη ανοιγμα, και καλυτερη συνδεση.Παω να παρω τα υλικα ^_^
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  16. #106
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Quote Originally Posted by kostas muscle View Post
    Ελατε και θεσσαλονικη ρε παιδια να γνωριστουμε......Attachment 27187

    Attachment 27186 Attachment 27188
    2 μηνες εξω απο ολα με λιγο παραπανω θερμιδικα παραμενουμε χοντροι
    Τι είπες τώρα, ωραίος φιλαράκι! Το σώμα σου τα έχει όλα με ποιότητα!

  17. #107
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    Μπραβο Πανο. Τωρα εκατσα να δω τις φωτο σου. Σε γενικες γραμμες εχεις ενα πολυ καλο δουλεμενο σωμα κ πανω σε αυτο που ρωτησες την κυριακη παιρνω το θαρρος να σου πω οτι πρεπει να δουλεψεις την πλατη σου παρα πολυ για να μαζεψει χαμηλα να πεταξει κ να ανοιξει ψηλα δεν εχεις V. Τα δικεφαλα σου ειναι κορυφη στο πανω μερος και τα ποδια σου ειναι αδουλευτα σε γενικες γραμμες και πισω δεν τα εχεις πιεσει καθολου.Το στηθος σου ψηλα θελει γεμισμα να δωσει την στρογγυλαδα.εχω και αλλα απο κοντα

  18. #108
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πάνο, ετοιμάσου για μετάλλαξη ;-)
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #109
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Αλεξανδρος Μπ View Post
    Μπραβο Πανο. Τωρα εκατσα να δω τις φωτο σου. Σε γενικες γραμμες εχεις ενα πολυ καλο δουλεμενο σωμα κ πανω σε αυτο που ρωτησες την κυριακη παιρνω το θαρρος να σου πω οτι πρεπει να δουλεψεις την πλατη σου παρα πολυ για να μαζεψει χαμηλα να πεταξει κ να ανοιξει ψηλα δεν εχεις V. Τα δικεφαλα σου ειναι κορυφη στο πανω μερος και τα ποδια σου ειναι αδουλευτα σε γενικες γραμμες και πισω δεν τα εχεις πιεσει καθολου.Το στηθος σου ψηλα θελει γεμισμα να δωσει την στρογγυλαδα.εχω και αλλα απο κοντα
    Για κατι τετοια σχολια ανεβαζω και γω τις φωτογραφιες Αλεξανδρε.Σε ευχαριστω πολυ για τις επισημανσεις.Τα ποδια...αυτα τα ποδια εχουνε τραβηξει πολλα αλλα θα τη βρω την ακρη πιστευω να τα κανω να "ισοφαρισουν" με το πανω σωμα.Θελω πολυ πιο επιθετικο V, γιατι ειμαι γενικα κλειστος πανω.Οπως το φανταζομαι εγω δηλαδη, πρεπει η relaxed μου να "ανοιξει".Πολλη δουλεια γενικα θελω, παντου.Παντου βλεπω κενα.Θα κανω ο,τι καλυτερο γινεται.Και παλι ευχαριστω.Το Σαββατο με το καλο καλη επιτυχια.Θα προσπαθησω να ερθω μετα το μαθημα.

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Πάνο, ετοιμάσου για μετάλλαξη ;-)
    Παλι καλα που δεν ξυπναω στις 5 παλι αυριο, να μεινω με το ματι γαριδα! Ειμαι πολυ περιεργος, για να δουμε Σταυρο...
    Last edited by StreetGymnast; 11-11-15 at 22:16.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  20. #110
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Πάνο την πήρες την έμπνευση νομίζω την Κυριακή, οπότε θέσε στόχους και προχώρα! Εγώ τις παρατηρήσεις που σου είπαν παραπάνω προφανώς και δεν ξέρω να στις κάνω, όσο όμως το θες και έχεις όρεξη, κυνήγα το!

  21. #111
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Πάνο την πήρες την έμπνευση νομίζω την Κυριακή, οπότε θέσε στόχους και προχώρα! Εγώ τις παρατηρήσεις που σου είπαν παραπάνω προφανώς και δεν ξέρω να στις κάνω, όσο όμως το θες και έχεις όρεξη, κυνήγα το!
    Οτι την πηρα, την πηρα :P.Μια χαρα ξερεις να κανεις παρατηρησεις Ελενα, αφοβα και χωρις ντροπη.Φυγαμε!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  22. #112
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    εισαι καλος και απο φοτο και απο κοντα
    εισαι δεμενος μυικα συν εχεις και γραμμωση και γενικα δειχνεις!!! και με ρουχο και χωρις!![αυτο μετραει γιαμενα]
    αυτο που μαρεσει πανω σου ετσι γιαμενα ειναι η πλατη σου!!τα κοψιματα που εχει εκει στην διπλη δικεφαλων που εχεις!!
    keep going και ετοιμασου για back stage βαψιματα και τα σχετικα!!
    Last edited by lary2332; 12-11-15 at 16:10.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  23. #113
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Αποστολη Ημερας:Ωμοτρικεφαλαιωποιηση σωματος ολοκληρωθηκε με επιτυχια!
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  24. #114
    Junior Bodybuilder Lifescarcity's Avatar
    Join Date
    02-09-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    218

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Τα ποδια...αυτα τα ποδια εχουνε τραβηξει πολλα αλλα θα τη βρω την ακρη πιστευω να τα κανω να "ισοφαρισουν" με το πανω σωμα.Θελω πολυ πιο επιθετικο V, γιατι ειμαι γενικα κλειστος πανω.Οπως το φανταζομαι εγω δηλαδη, πρεπει η relaxed μου να "ανοιξει".Πολλη δουλεια γενικα θελω, παντου.Παντου βλεπω κενα.Θα κανω ο,τι καλυτερο γινεται.
    Ωραίος!

    Να προσθέσω και 'γω ότι ίσως έχει πάρει λίγο παραπάνω η αριστερή σου μεριά (δικέφαλα/ώμοι).Οπότε καλύτερη συγκέντρωση αν όντως βλέπω καλά.
    Αλλά για την (α)συμμετρία μόνο εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους.Καλή συνέχεια λοιπόν!
    It's the formula for
    utopia. To calculate and control

  25. #115
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Δε γινεται να μη βαλω αυτη τη φωτο.. Αννιω.. άργησα αλλα την ξετρυπωσα!!
    Εγω και η Αννα λου, που μου εκανε την τιμη να ερθει απο Σαλονικα. Κουκλια ζωγραφιστα ειμαστε βρεεεε, χαχαχαχα

    ImageUploadedByTapatalk1447345195.161353.jpg

  26. #116
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Δε γινεται να μη βαλω αυτη τη φωτο.. Αννιω.. άργησα αλλα την ξετρυπωσα!!
    Εγω και η Αννα λου, που μου εκανε την τιμη να ερθει απο Σαλονικα. Κουκλια ζωγραφιστα ειμαστε βρεεεε, χαχαχαχα

    ImageUploadedByTapatalk1447345195.161353.jpg
    Αχ δεν ξερω ποια ειναι ποιο όμορφη! Όποιος τη δεί τον δικαιολογώ άμα φοράει γυαλιά ηλίου!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  27. #117
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    500 κρυσταλλα σβαροφσκι ειχα πανω μου αγαπη μου.. πως να μη φεγγουμε; αχαχαχαχαχα

  28. #118
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    500 κρυσταλλα σβαροφσκι ειχα πανω μου αγαπη μου.. πως να μη φεγγουμε; αχαχαχαχαχα
    Μπορούσες να μου έδινες και τα 200
    Τι να κάνεις ρε το σβαρό μπροστά μας
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  29. #119
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by Δημητράκος View Post
    Αποστολη Ημερας:Ωμοτρικεφαλαιωποιηση σωματος ολοκληρωθηκε με επιτυχια!
    φαινεται
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  30. #120
    Senior Bodybuilder pantelisk's Avatar
    Join Date
    05-10-13
    Posts
    2,120

    Default Random Member Pics - Μέρος 2ο!!

    Καλημερα.

    Με το ζορι ανεβαινει η ζυγαρια. Μολις 1kg πάνω απο τις τελευταιες φωτο σε 1 μηνα και κατι. Η 1η απο την περασμενη Παρασκευη μετα απο 5 γευματα. Η 2η χθεσινη απο προπονηση πισω ποδιων. Πισω κανανε μπροστα βγαλαμε.
    ImageUploadedByTapatalk1447486013.845645.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1447486038.457316.jpg

    Προσωπικα δεν βλεπω καπου αξιοςημειωτη βελτιωση και ξερω οτι χρειαζομαι σε πολλα σημεια (σχεδον παντου δηλαδη) αλλα το παλευω. Καμια χαμενη προπονηση, καμια χαμενη αεροβια κανενα χαμενο γευμα!
    Last edited by pantelisk; 14-11-15 at 09:33.
    Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση στη ζωή είναι να κάνεις αυτό που οι άλλοι πιστεύουν ότι δεν μπορείς να κάνεις!

    Work Out
    No excuses -> No regrets!


 
Page 4 of 70 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Random Member Videos
    By Mazda 6 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 169
    Last Post: 17-12-19, 15:16
  2. Random Members Pics
    By Mazda 6 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2822
    Last Post: 11-10-15, 20:54
  3. πανω μερος σωμα κατω μερος
    By kostas muscle in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 9
    Last Post: 24-09-13, 09:29
  4. Μy Pics..
    By onepiece in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 8
    Last Post: 04-06-13, 15:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •