Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default Αμινοξέα και Γλουταμίνη

    Καλησπερα στο γκρουμπ
    Ειμαι αναμεσα σε αμινοξεα και γλουταμινη μπορει καποιος να μου πει σε τι βοηθαει το καθενα και τι ειναι καλυτερο?
    Και κατι αλλο.Για τεστοστερονη ειναι υπερβολικο λετε?Γτ εχω δει αρκετα καλα αποτελεσματα σε φιλο μου

  2. #2
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    ΛΟΛ,τι τεστοστερονη λες φιλε,εχεις ιδεα τι ειναι η τεστοστερονη και πως να την χρησιμοποιησεις κατ' αρχην;
    Και τι περιμενεις να δεις απο αμινοξεα και γλουταμινη δε αλλαζουν το σωμα σου απλα συμπληρωνουν τη διατροφη σου και βοηθουν ισως στην αναρρωση....
    Εχεις ιδεα τι κανουν τα συμπληρωματα και τι τα φαρμακα;
    Χωρις προσεγμενη διατροφη δε θα δεις καμια αλλαγη πανω σου...
    Και συγγνωμη για το επιθετικο υφος αλλα να βλεπεις "τεστοστερονη" σε τοπικ που καποιος γραφει "ειδα αλαλγες σε φιλο μου απο την τεστοστερονη" ειναι σιγουρα κουφο...

    Ο φιλος σου κι εσυ προπονειστε καιρο ή απλα παιρνετε οτι βρειτε με σκοπο να φτιαξετε σωμα χωρις να σκεφτεστε τις συνεπειες;
    Last edited by iLikeBB; 15-11-15 at 18:08.

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by billys021 View Post
    Καλησπερα στο γκρουμπ
    Ειμαι αναμεσα σε αμινοξεα και γλουταμινη μπορει καποιος να μου πει σε τι βοηθαει το καθενα και τι ειναι καλυτερο?
    Και κατι αλλο.Για τεστοστερονη ειναι υπερβολικο λετε?Γτ εχω δει αρκετα καλα αποτελεσματα σε φιλο μου
    Εδω δεν εχεις μαθει τι ειναι η γλουταμινη και τα αμινοξεα και θες και τεστοστερονη..
    Σοβαρα τωρα ε;

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Μπίλι, ξεκινά να φτιάχνεις μια διατροφή για να μάθεις πως να τρως, και άσε τη συμπλήρωση αυτή τη στιγμή.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  5. #5

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default

    .....
    Last edited by billys021; 16-11-15 at 23:38.

  6. #6

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Εδω δεν εχεις μαθει τι ειναι η γλουταμινη και τα αμινοξεα και θες και τεστοστερονη..
    Σοβαρα τωρα ε;
    Καλα αραξε και να θελω τεστο δικο μ θεμα πως κανεις ετσι?
    Εσυ δλδ οταν πρωτοαρχισες τ ηξερες ολα στα συμπληρωματα να φανταστω;;
    Και ναι δεν ξερω τι ειναι τα αμινο και η γλουταμινη γιαυτο και ρωτησα εδω,κ νμζω και αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να βοηθαει

  7. #7
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Εσύ άραξε. Όταν μια αθλήτρια σου λέει κάτι τέτοιο,το κάνει για να σου χτυπήσει το καμπανάκι να το "πάρεις αλλιώς". Θέλεις να μας ακούσεις και να σε βοηθήσουμε να φας σωστά; αν δεν θέλεις,πες παιδιά θέλω να παρω γλιυταμινη, αμινοξέα και τεστο και να μην εχω ιδέα απο διατροφή. Πως το βλέπεις εσύ; χτίζεις ουρανοξύστη χωρίς θεμέλια; μην είσαι επιθετικός, να βοηθήσουμε θέλουμε.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  8. #8
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    οταν λεει για τεστοστερονη υποθετω εννοει για συμπληρωμα test booster kai τα συναφη....
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  9. #9
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Μήπως έχει δικό ο λαρυ ? Δεν γίνεται κάθε τρεις και λίγο να εμφανίζεται ένα μέλος που να έχει την απορία αμινοξέα ή τεστοστερόνη και κρεατινη ή τεστοστερόνη. Δεν είναι λογικό... Δλδ ακόμα και να θέλει όντως να πάρει ορμόνες αυτή δεν είναι απορία τώρα...

    Ρε φίλε αυτό που πήρε ο φίλος σου και είχε καλά αποτελέσματα, σε τι μορφή ήταν ? Σκόνη που το φτιάχνατε σε σεικερ, χαπάκι πως ήταν, θυμάσαι και τι έγραφε από έξω η συσκευασια ?
    Για να καταλάβουμε δλδ τι απορία είναι αυτή...

  10. #10
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by billys021 View Post
    Καλα αραξε και να θελω τεστο δικο μ θεμα πως κανεις ετσι?
    Εσυ δλδ οταν πρωτοαρχισες τ ηξερες ολα στα συμπληρωματα να φανταστω;;
    Και ναι δεν ξερω τι ειναι τα αμινο και η γλουταμινη γιαυτο και ρωτησα εδω,κ νμζω και αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ,να βοηθαει

    Εσυ αραξε και μαθε να συμπεριφερεσαι καλυτερα σε ατομα που θελουν να σε βοηθησουν. Δεν ειμαστε συνομιλικοι ουτε με ξερεις κι απο χτες.
    Μπαινεις και ρωτας ξαφνικα για γλουταμινη και για τεστο και θες να σε παρουμε και σοβαρα; Βαλε λιγο το μυαλο σου να σκεφτει. Μην τα περιμενεις ολα στο πιατο. Κοινη λογικη ειναι.

    Την επομενη φορα που θα απαντησεις ετσι και ειναι στο ιδιο υφακι θα εχεις επιπτωσεις. Πρεπει επιτελους να μαθετε πως δεν ειμαστε υποχρεωμενοι οσοι προσπαθουμε να βοηθησουμε ουσιαστικα να τρωμε τετοιες συμπεριφορες.
    Last edited by Kardoula; 17-11-15 at 09:48.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Κρεατίνη - Γλουταμίνη
    By Hyperion in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 06-05-12, 09:25
  2. η κυρια γλουταμινη
    By vindiesel in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 38
    Last Post: 24-08-08, 06:02
  3. Γλουταμινη
    By patrinos2003 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-06, 06:19
  4. κρεατίνη και γλουταμίνη
    By King in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 07-04-06, 07:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •