Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default Κρεατίνη Μονοϋδρική ή Cell-Tech

    Καλησπερα
    Πηγα σε καταστημα τις προαλες για μια κρεατίνη μονοϋδρική και ο υπαλληλος μου συστισε επιμονα και ολας αντι για κρεατινη, την cell tech της muscletech.
    Και ρωταο τωρα τι προτεινετε (εγω βεβαια του ελεγα οτι επειμενω σε μια μονουδρικη).

  2. #2
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Παρε ανθρωπέ μου μια απλή κρεατινούλα να κάνεις την δουλειά σου.

    Να πουλήσει ήθελε το παιδί και προσπαθοΰσε να σε πείσει...

    Υπάρχει μάλιστα στο forum μας ειδικό topic για την κρεατίνη όπου μπορείς να βρεις όσες πληροφορίες χρειάζεσαι!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #3

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default

    [QUOTE=Mazda 6;1270379]Παρε ανθρωπέ μου μια απλή κρεατινούλα να κάνεις την δουλειά σου.

    Να πουλήσει ήθελε το παιδί και προσπαθοΰσε να σε πείσει...

    Υπάρχει μάλιστα στο forum μας ειδικό topic για την κρεατίνη όπου μπορείς να βρεις όσες πληροφορίες χρειάζεσαι!!![/QUOTE

    Ξερεις καμια καλη να μ προτινεις?

  4. #4

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Είναι πολλές στην αγορά, κοίτα να είναι creapure micronized

  5. #5
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    24-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Απο αυτα που εχω δοκιμασει.την πρωτη φορα πειρα της warrior lab την μονουδρικη(ειδα διαφορα),αλλα θα σου προτεινα την δευτερη που πηρα της optinum τρελη διαφορα σε ποιοτητα
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  6. #6
    New Member
    Join Date
    05-04-15
    Posts
    38

    Default

    Quote Originally Posted by billys021 View Post
    Καλησπερα
    Πηγα σε καταστημα τις προαλες για μια κρεατινη μονουδρικη και ο υπαλληλος μου συστισε επιμονα και ολας αντι για κρεατινη, την cell tech της muscletech.
    Και ρωταο τωρα τι προτεινετε (εγω βεβαια του ελεγα οτι επειμενω σε μια μονουδρικη).
    προσπα8α να πηγαινεις για συγκεκριμενα προιοντα που 8ελεις και να ζητας αυτα που 8ελεις χωρις πολλα πολλα,οι περισσοτεροι 8α προσπα8ησουν να σου πουλησουν πραγματα που δεν χρειαζεσε/8ελεις....

    απο κρεατινες εγω 8εωρω πως ειναι ολες ιδιες και οταν παιρνω παιρνω την πιο φ8ηνη.
    Last edited by DYEL; 24-11-15 at 18:48.

  7. #7
    New Member underground nva's Avatar
    Join Date
    25-11-15
    Location
    Thessaloniki/Greece
    Posts
    7

    Default

    Πρέπει βασικά φίλε μου να ξέρεις εσυ τι θές και για να στο πώ καλύτερα τι δουλεύει καλύτερα πάνω σου...ο καθένας θα προσπαθήσει να σου δώσει αυτό που θέλει να πλασάρει λέγοντας οτι θέλει .Γνώμη μου πως αν δεν εχεις δοκιμάσει συμπληρώματα κρεατίνης δεν ξέρεις τι δουλεύει καλύτερα πάνω σου...Η cell tech πάντως είναι φόρμουλα που στοιχίζει πολλά και εχει πολύ ζάχαρη ...πάρε μια απλή μονουδρική(crepure/micronized) η κάτι άλλο που δουλεύει καλά (π.χ. σε εμένα δουλέει καλύτερα η υδροχλωρική αλλα με μικρή διαφορα) και λίγα χρήματα

  8. #8

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default

    Quote Originally Posted by underground nva View Post
    Πρέπει βασικά φίλε μου να ξέρεις εσυ τι θές και για να στο πώ καλύτερα τι δουλεύει καλύτερα πάνω σου...ο καθένας θα προσπαθήσει να σου δώσει αυτό που θέλει να πλασάρει λέγοντας οτι θέλει .Γνώμη μου πως αν δεν εχεις δοκιμάσει συμπληρώματα κρεατίνης δεν ξέρεις τι δουλεύει καλύτερα πάνω σου...Η cell tech πάντως είναι φόρμουλα που στοιχίζει πολλά και εχει πολύ ζάχαρη ...πάρε μια απλή μονουδρική(crepure/micronized) η κάτι άλλο που δουλεύει καλά (π.χ. σε εμένα δουλέει καλύτερα η υδροχλωρική αλλα με μικρή διαφορα) και λίγα χρήματα
    H αληθεια ειναι οτι δεν εχω δοκιμασει συμπληρωμα κρεατινης οποτε κατεληξα σε μια creapure micronized οπως ειπες(για ογκο την θελω οποτε ελπιζω να δουλεψει)
    Το φορτωμα το θεωρης απαραιτητο ?

  9. #9

    Join Date
    28-01-15
    Posts
    505

    Default

    Το φόρτωμα δεν θεωρείται απαραίτητο, γίνεται κυρίως για να επωφεληθείς πιο γρήγορα, το τελικο αποτέλεσμα είναι ίδιο είτε με φόρτωμα είτε όχι...

  10. #10
    New Member underground nva's Avatar
    Join Date
    25-11-15
    Location
    Thessaloniki/Greece
    Posts
    7

    Default

    Οπως σωστά είπε και ο φίλος παραπάνω οχι δεν ειναι απαραίτητο ισως είναι και ανούσιο..να ξές το "μόνο" που θα σου ΄δωσει είναι λογικά μια ελαφριά αύξηση βάρους 1-2 κιλά κυρίως απο νερά ,μια αύξηση δύναμης και εμένα μου προσφέρει καλύτερη ανάρωση μεταξύ προπονήσεων...(όγκο θα πάρεις καθαρά και μόνο απο την αύξηση των θερμιδικών σου προσλήθεων, δηλαδή πρέπει να βάλεις αρκετά γεύματα με οσο μπορείς καλύτερη αναλογία υδατάνθρακα,πρωτείνης ,λιπαρών και φυτικών ινών)...δόξα το θεό το φόρουμ εδώ που το διαβάζω εδώ και 3 χρόνια έχει τα πάντα απο διατροφές μπές και δες.....ΑΑΑΑ και πολύ νερό με την κρεατίνη για να δουλέψει

  11. #11

    Join Date
    22-07-15
    Posts
    35

    Default

    Ωραια μια χαρα :)
    10 γρμ.ειναι καλα λετε,(62 κιλα ειμαι)5 πριν και 5 μετα την προπωνηση?

  12. #12
    New Member underground nva's Avatar
    Join Date
    25-11-15
    Location
    Thessaloniki/Greece
    Posts
    7

    Default

    μπορείς και 5 μόνο ...είτε πρίν είτε μετά δεν έχει σημασία η ώρα στην κρεατίνη και τις μέρες οφφ εγώ παίρνω 5 το πρωι
    ✝️ One day may...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cell Tech???
    By fish1529 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 15-07-06, 00:29
  2. Meso-Tech η' Cell-Tech?
    By RJAdonis in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 14-04-06, 04:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •