Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Lightbulb Προτάσεις Πρωτείνης & Αντικατάστασης Γεύματος

    καλησπέρα σας,

    σκεφτόμουν να ξεκινήσω με μια πρωτεινη η οποια ειναι η 100% whey protein 2273g της on, πιστεύετε ότι είναι καλή για κάποιον ο οποίος ξεκινάει με πρωτεινη τώρα
    μήπως μπορειτε να προτείνετε ενα καλο site με τις καλύτερες πρωτεινες της χρονιάς 2015

    Για κάποιον ο οποίος γυμναζετε τακτικα και δουλεύει 9:00-17:00 δυο φορές την εβδομαδα πιστεύετε ότι θα ήταν καλό να αντικαταστούσε το μεσσημεριανό του με μια μπάρα πρωτεινης της Go protein bar biotech Usa

    δεκτή κάθε άποψη και γνώμη για το θέμα ,ευχαριστώ!

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    σκεφτόμουν να ξεκινήσω με μια πρωτεινη η οποια ειναι η 100% whey protein 2273g της on,πιστεύετε ότι είναι καλή για κάποιον ο οποίος ξεκινάει με πρωτεινη τώρα
    μήπως μπορειτε να προτείνετε ενα καλο site με τις καλύτερες πρωτεινες της χρονιάς 2015
    Καλύτερο σάιτ από αυτό που είσαι; Δε νομίζω.. Η ΟΝ ειναι εξαιρετική επιλογή , όπως επίσης και Dymatize.
    Υπάρχει το παρακάτω τόπικ μπορεις να παρεις αρκετες πληροφοριες οπως επισης και με το κουτακι της αναζητησης (search)
    Best Whey Isolate Supplements - Aπομονωμένος Ορός Γάλακτος



    Για κάποιον ο οποίος γυμναζετε τακτικα και δουλεύει 9:00-17:00 δυο φορές την εβδομαδα πιστεύετε ότι θα ήταν καλό να αντικαταστούσε το μεσσημεριανό του με μια μπάρα πρωτεινης της Go protein bar biotech Usa
    Σε καμία περίπτωση. Το φαγητό είναι ανώτερο από κάθε επεξεργασμένη μπάρα του εμπορίου. Αν μιλάμε για μια στις τόσες και ως αντικατάσταση ενός σνακ οκ, αλλά για μεσημεριανό βασικό γεύμα, όχι.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Καλύτερο σάιτ από αυτό που είσαι; Δε νομίζω.. Η ΟΝ ειναι εξαιρετική επιλογή , όπως επίσης και Dymatize.
    Υπάρχει το παρακάτω τόπικ μπορεις να παρεις αρκετες πληροφοριες οπως επισης και με το κουτακι της αναζητησης (search)





    Σε καμία περίπτωση. Το φαγητό είναι ανώτερο από κάθε επεξεργασμένη μπάρα του εμπορίου. Αν μιλάμε για μια στις τόσες και ως αντικατάσταση ενός σνακ οκ, αλλά για μεσημεριανό βασικό γεύμα, όχι.

    Ειμαι καινούριος εδω,τώρα τελευταία ψάχνω το site σας,Και εγώ αυτες τις δύο εταιρίες που μου ειπατε προτιμώ

    Για δύο μεσημέρια της εβδομάδας εννοούσα μόνο το οποίο πρέπει να γίνει αναγκαστικά λόγο δουλειάς ,οπότε σκέφτομαι να το βάλω σαν σνάκ και στο τέλος να τρόω κανονικό φαγητό αν και θα είναι λίγο αργά
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοηθειά σας ,καλή συνέχεια


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σπιτική Μπάρα Πρωτεϊνης - Πλήρες Υποκατάστατο Γεύματος!
    By kreator in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 76
    Last Post: 25-02-14, 16:24
  2. Shaker Αντικατάστασης Γεύματος
    By manosRT in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-13, 20:01
  3. Επιλογή Πρωτεΐνης Για Αντικατάσταση Γεύματος
    By jkalp in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 37
    Last Post: 19-11-12, 03:29
  4. νεος...πρωτεινη αντικαταστασης γευματος
    By apo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 15-05-08, 02:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •