Καλώς Ορίσατε Στο Bodybuilders.gr - Κάντε Εγγραφή Και Ελάτε Στην Παρέα Μας! Register

Page 39 of 39 FirstFirst ... 293536373839
Results 1,141 to 1,159 of 1159
    Junior Bodybuilder fwlioths's Avatar

Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Επιπλεον κωδικοι για τον Ιουλιο, που ισως να λειτουργουν και σημερα επιπλεον, σε καποια προιοντα, με την εκπτωση του 33%!!

1. 40% εκπτωση σε προιοντα αδυνατισματος και απωλειας βαρους (cla, καρνιτινη, πρασινο τσαι, ωμεγα 3, καφεϊνη κλπ) με κωδικο 40PR. Δειτε τη λιστα προιοντων κανοντας κλικ εδω.

2. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την επιλογη 1 προιοντος απο τις νεες παραλαβες (απο αυτη εδω τη σελιδα παταμε "η σειρα μας" και μετα "καινουργια προιοντα") με κωδικο 30NEWGR.

3. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την αγορα της TheWhey, με κωδικο 30THEWHEY.

4. 25% εκπτωση σε ολο το site, (εξαιρουνται τα προιοντα που εχουν ηδη μειωμενες τιμες) με κωδικο 25PR

Παντα σε αυτη εδω τη σελιδα της MyProtein!!

Κανοντας 1-2 δοκιμες, για τις πρωτεινες μπορειτε να εχετε επιπλεον εκπτωσεις. Επειδη ο κωδικος 33GR ειναι ηδη υπολογισμενος για τις πρωτεινες, προσθετοντας ενα απο τα "καινουργια προιοντα" π.χ. ενα δειγμα ή τη TheWhey στο καλαθι σας, και χρησιμοποιοντας εναν απο τους κωδικους πιο πανω (30NEWGR ή 30THEWHEY), μπορειτε να εχετε επιπλεον 30%. Η Impact Whey βγαινει περιπου 8 ευρω!! Καντε τις δοκιμες σας και δειτε τι σας συμφερει περισσοτερο.
    Φοβερη προσφορα αν και δεν μου ελειπε τιποτα απο συμπληρωματα πηρα να εχω για αργοτερα γιατι τετοιες τιμες δεν νομιζω να ξαναβρω! Οπως ειπε και ο Κωστας αν συνδυασεις την προσφορα 33% σε ολα με τους εκπτωτικους κωδικους οι τιμες πεφτουν πολυ.Εγω πηρα ενα δειγμα thewhey που εχει 2.5 ευρω προ εκπτωσης για να μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο
    -30% σε ολοκληρη την παραγγελια και ετσι μου βγηκαν ολα τζαμπα.Impact whey 5kg chocolate coconut 44.5 10kg instant oats ουτε 20 ευρω και αλλα καλουδια σε απιστευτες τιμες!!

Quote Originally Posted by fwlioths View Post
    Φοβερη προσφορα αν και δεν μου ελειπε τιποτα απο συμπληρωματα πηρα να εχω για αργοτερα γιατι τετοιες τιμες δεν νομιζω να ξαναβρω! Οπως ειπε και ο Κωστας αν συνδυασεις την προσφορα 33% σε ολα με τους εκπτωτικους κωδικους οι τιμες πεφτουν πολυ.Εγω πηρα ενα δειγμα thewhey που εχει 2.5 ευρω προ εκπτωσης για να μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο
    -30% σε ολοκληρη την παραγγελια και ετσι μου βγηκαν ολα τζαμπα.Impact whey 5kg chocolate coconut 44.5 10kg instant oats ουτε 20 ευρω και αλλα καλουδια σε απιστευτες τιμες!!
    Το -30% σε ολη την παραγγελια, με την αγορα ενος καινουργιου προιοντος, ισχυει για ολο τον Ιουλιο. Η Impact Whey σημερα ειναι στα 9.45ε/κιλο.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Pumping Iron billcl's Avatar

Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει τί διαφορές έχουν οι Calcium Caseinate, Bedtime Extreme και Micellar Casein;;;;
    Ψάχνω για μια καζεΐνη πριν τον ύπνο!

Quote Originally Posted by billcl View Post
    Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει τί διαφορές έχουν οι Calcium Caseinate, Bedtime Extreme και Micellar Casein;;;;
    Ψάχνω για μια καζεΐνη πριν τον ύπνο!
    H calcium caseinate ειναι πιο υδατοδιαλυτη μορφη καζεινης, και η κυρια διαφορα της απο την micellar casein ειναι οτι απορροφαται γρηγοροτερα.

Η bedtime extreme εχει μεσα διαφορες πηγες πρωτεινων γαλακτος.

Αν θες καζεϊνη πριν τον υπνο θα παρεις micellar casein, ειναι η καλυτερη.

"
    Do all the good you can, for all the people you can, in all the ways you can, as long as ever you can."

"You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner

"Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

"Αισχρον δε και το δια την αμελειαν γηραναι, πριν ιδειν εαυτον ποιος αν καλλιστος και κρατιστος τω σωματι γενοιτο • ταυτα δε ουκ εστιν ιδειν αμελουντα • ου γαρ εθελει αυτοματα γιγνεσθαι." ~ Σωκράτης (Ξενοφών, Απομνημονεύματα).

Pumping Iron billcl's Avatar

H calcium caseinate ειναι πιο υδατοδιαλυτη μορφη καζεινης, και η κυρια διαφορα της απο την micellar casein ειναι οτι απορροφαται γρηγοροτερα.

Η bedtime extreme εχει μεσα διαφορες πηγες πρωτεινων γαλακτος.

Αν θες καζεϊνη πριν τον υπνο θα παρεις micellar casein, ειναι η καλυτερη.
    Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Επιπλεον κωδικοι για τον Ιουλιο, που ισως να λειτουργουν και σημερα επιπλεον, σε καποια προιοντα, με την εκπτωση του 33%!!

1. 40% εκπτωση σε προιοντα αδυνατισματος και απωλειας βαρους (cla, καρνιτινη, πρασινο τσαι, ωμεγα 3, καφεϊνη κλπ) με κωδικο 40PR. Δειτε τη λιστα προιοντων κανοντας κλικ εδω.

2. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την επιλογη 1 προιοντος απο τις νεες παραλαβες (απο αυτη εδω τη σελιδα παταμε "η σειρα μας" και μετα "καινουργια προιοντα") με κωδικο 30NEWGR.

3. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την αγορα της TheWhey, με κωδικο 30THEWHEY.

4. 25% εκπτωση σε ολο το site, (εξαιρουνται τα προιοντα που εχουν ηδη μειωμενες τιμες) με κωδικο 25PR

Παντα σε αυτη εδω τη σελιδα της MyProtein!!

Κανοντας 1-2 δοκιμες, για τις πρωτεινες μπορειτε να εχετε επιπλεον εκπτωσεις. Επειδη ο κωδικος 33GR ειναι ηδη υπολογισμενος για τις πρωτεινες, προσθετοντας ενα απο τα "καινουργια προιοντα" π.χ. ενα δειγμα ή τη TheWhey στο καλαθι σας, και χρησιμοποιοντας εναν απο τους κωδικους πιο πανω (30NEWGR ή 30THEWHEY), μπορειτε να εχετε επιπλεον 30%. Η Impact Whey βγαινει περιπου 8 ευρω!! Καντε τις δοκιμες σας και δειτε τι σας συμφερει περισσοτερο.
    Εκτος απο τις παραπανω προσφορες, υπαρχει και η πιο προσφατη, εως και 50% εκπτωση στα 50 δημοφιλεστερα προιοντα (χωρις κωδικο) + επιπλεον 10% εκπτωση με τον κωδικο 10GR.

Δειτε τα 50 προιοντα σε προσφορα, εδω.

"

~ Chris Gardner

Παιδιά θα μπορουσα να χρησιμοποιώ βασικα αμινοξέα και L Glutamine σε σκονη?

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Quote Originally Posted by danmithstone7 View Post
    Παιδιά θα μπορουσα να χρησιμοποιώ βασικα αμινοξέα και L Glutamine σε σκονη?
    Εννοεις μαζι στο ιδιο ροφημα?

"

~ Chris Gardner

Ναι και αν θα επιβαρυνω πολυ τον οργανισμό μου

Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δειγμα MYRANGE γευση σοκολατα δεν με ενθουσιασε καθολου.Δεν καταλαβαινεις τοσο την γευση σοκολατα αλλα σου ερχεται μια γλυκη γευση μονο.Οσον αφορα την διαλυτικοτητα της καλυτερη απο αυτη της impact whey και επισης δεν κανει καθολου αφρο σε αντιθεση με την impact whey.Αν επερνα ξανα MYRANGE σιγουρα δεν θα περνα γευση σοκολατα.Α και ειναι πιο ελαφρια στο στομαχι και πιο ευπεπτη νομιζω.

Καλησπερα
    Σκεφτομαι να αγορασω απο my protein bcaa...πια η διαφορα στα bcaa τα απλα και τα bcaa 4:1:1
    Επισης εχει διαφορα σκονη η
    χαπι?

Pumping Iron ukbulldog3's Avatar

Τα απλά είναι σε αναλογία 2.1.1

Junior Bodybuilder Skrillex's Avatar

Σημερα ηρθε η παραγγελια μου.. Πρωτη φορα ιsolate πρωτεινη και μονο 8ετικα σχόλια εχω να κανω.. 0 αφρος σε σχεση με την ΟΝ που παιρνω 2 χρονια.. Απιστευτη διαλυτοτητα 0 φουσκωμα (ενω η μπανανα που εφαγα μετα το shake με φουσκωσε καπακια).. Γευση brownιe chocolate.. το μονο που εχω να πω εχω να πω ειναι οτι ειναι η καλυτερη γευση που εχω δοκιμασει ever.. Απο ON αγαπημενες ηταν η rockιe road και η mιlk chocolate.. Η brownιe της ποδοπατησε και της 2..
    Τα bcaa 2:1:1 που πηρα αρκετο αφρο στο ανακατεμα.. γευση ξινομηλο μου 8υμησε περισσοτερο αχλαδι να πω την αλη8εια, αλλα οk, not bad.
    My Story.. My Life in one topic..
    «#NeverGiveUp»
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=41916

Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar

Quote Originally Posted by Skrillex View Post
    Σημερα ηρθε η παραγγελια μου.. Πρωτη φορα ιsolate πρωτεινη και μονο 8ετικα σχόλια εχω να κανω.. 0 αφρος σε σχεση με την ΟΝ που παιρνω 2 χρονια.. Απιστευτη διαλυτοτητα 0 φουσκωμα (ενω η μπανανα που εφαγα μετα το shake με φουσκωσε καπακια).. Γευση brownιe chocolate.. το μονο που εχω να πω εχω να πω ειναι οτι ειναι η καλυτερη γευση που εχω δοκιμασει ever.. Απο ON αγαπημενες ηταν η rockιe road και η mιlk chocolate.. Η brownιe της ποδοπατησε και της 2..
    Τα bcaa 2:1:1 που πηρα αρκετο αφρο στο ανακατεμα.. γευση ξινομηλο μου 8υμησε περισσοτερο αχλαδι να πω την αλη8εια, αλλα οk, not bad.
    Έχε υπόψη σου ότι τα BCAA είναι φυσιολογικότατο να κάνουν αφρό

Τα 4:1:1 εχουν τετραπλασια ποσοτητα λευκινης σε σχεση με την βαλινη και την ισολευκινη και τα 2:1:1 εχουν διπλασια ποσοτητα λευκινης σε σχεση με την βαλινη και την ισολευκινη.Εγω χρησιμοποιω τα 4:1:1 αγευστα,αν εχεις σκοπο να τα παρεις να ξερεις οτι η γευση τους ειναι σκετη πικρα σαν αντιβιωση στην αρχη τα επινα πολυ δυσκολα τωρα πλεον εχω συνηθισει,αν δεν αντεχεις τις πικρες γευσεις καλυτερα να προτιμησεις με γευση!

Quote Originally Posted by Skrillex View Post
    Ειμαι κ εγω ενας που επαιρνε παντα πρωτεινη της on.τωρα πηρα πρωτη φορα isolate brownιe chocolate της myprotein.Απιστευτη οπως λες!!Τελεια γευση,τελεια διαλυτικοτητα χωρις αφρους χωρις φουσκωμα.
    Δοκιμασε να την βαλεις κ λιγο στο γιαουρτι σου....ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΛΑ!
    Τα bcaa μια χαρα με αφρο στην αρχη για λιγο κ καλη γευση πορτοκαλι
    Last edited by stratosask; 19-07-17 at 18:45.

Quote Originally Posted by stratosask View Post
    Ειμαι κ εγω ενας που επαιρνε παντα πρωτεινη της on.τωρα πηρα πρωτη φορα isolate brownιe chocolate της myprotein.Απιστευτη οπως λες!!Τελεια γευση,τελεια διαλυτικοτητα χωρις αφρους χωρις φουσκωμα.
    Δοκιμασε να την βαλεις κ λιγο στο γιαουρτι σου....ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΛΑ!
    Τα bcaa μια χαρα με αφρο στην αρχη για λιγο κ καλη γευση πορτοκαλι
    Η γεύση ειναι ερωτας κυριολεκτω... ανυπομωνω να ρ8ει ο χειμωνας που 8α ξαναμπει η βρωμη στο προγραμμα να φτιαξω πιτακια.. κολάζομαι απο τώρα!
    «#NeverGiveUp»

Βρωμη δεν την κοβω ποτε.ποια πιτακια κανεις?

Quote Originally Posted by stratosask View Post
    Βρωμη δεν την κοβω ποτε.ποια πιτακια κανεις?
    Πιτάκια βρώμης για πρωινό... στις θέμα με τις συνταγές έχω βάλει κάποιες φωτογραφίες.
    «#NeverGiveUp»

Page 39 of 39 FirstFirst ... 293536373839

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)