Quote Originally Posted by Musclemar View Post
Επιπλεον κωδικοι για τον Ιουλιο, που ισως να λειτουργουν και σημερα επιπλεον, σε καποια προιοντα, με την εκπτωση του 33%!!

1. 40% εκπτωση σε προιοντα αδυνατισματος και απωλειας βαρους (cla, καρνιτινη, πρασινο τσαι, ωμεγα 3, καφεϊνη κλπ) με κωδικο 40PR.

2. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την επιλογη 1 προιοντος απο τις νεες παραλαβες (απο αυτη εδω τη σελιδα παταμε "η σειρα μας" και μετα "καινουργια προιοντα") με κωδικο 30NEWGR.

3. 30% εκπτωση σε ολη την παραγγελια με την αγορα της TheWhey, με κωδικο 30THEWHEY.

4. 25% εκπτωση σε ολο το site, (εξαιρουνται τα προιοντα που εχουν ηδη μειωμενες τιμες) με κωδικο 25PR

Παντα σε αυτη εδω τη σελιδα της MyProtein!!

Κανοντας 1-2 δοκιμες, για τις πρωτεινες μπορειτε να εχετε επιπλεον εκπτωσεις. Επειδη ο κωδικος 33GR ειναι ηδη υπολογισμενος για τις πρωτεινες, προσθετοντας ενα απο τα "καινουργια προιοντα" π.χ. ενα δειγμα ή τη TheWhey στο καλαθι σας, και χρησιμοποιοντας εναν απο τους κωδικους πιο πανω (30NEWGR ή 30THEWHEY), μπορειτε να εχετε επιπλεον 30%. Η Impact Whey βγαινει περιπου 8 ευρω!! Καντε τις δοκιμες σας και δειτε τι σας συμφερει περισσοτερο.
Φοβερη προσφορα αν και δεν μου ελειπε τιποτα απο συμπληρωματα πηρα να εχω για αργοτερα γιατι τετοιες τιμες δεν νομιζω να ξαναβρω! Οπως ειπε και ο Κωστας αν συνδυασεις την προσφορα 33% σε ολα με τους εκπτωτικους κωδικους οι τιμες πεφτουν πολυ.Εγω πηρα ενα δειγμα thewhey που εχει 2.5 ευρω προ εκπτωσης για να μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο
-30% σε ολοκληρη την παραγγελια και ετσι μου βγηκαν ολα τζαμπα.Impact whey 5kg chocolate coconut 44.5 10kg instant oats ουτε 20 ευρω και αλλα καλουδια σε απιστευτες τιμες!!