Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 181 to 210 of 496
  1. #181
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Ανεβασε κ λιγο υδατανθρακα. Φτασε 3000 θερμιδες για αρχη. Μην ξεκινας απο τοσο χαμηλα, οπως σου πε κ ο Θανος. Σιγα σιγα ανεβαζε, ας πουμε 100 ανα 10 μερες

  2. #182
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Ανεβασε κ λιγο υδατανθρακα. Φτασε 3000 θερμιδες για αρχη. Μην ξεκινας απο τοσο χαμηλα, οπως σου πε κ ο Θανος. Σιγα σιγα ανεβαζε, ας πουμε 100 ανα 10 μερες
    Δωσε καμια ιδεα για καμια τροφη.Για πρωτεινη κατα προτιμηση.

  3. #183
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Γιαουρτι,cottage,αυγα, ψαρια, γαλα και κλασσικα κρεας. Ε τα ξερεις φιλε πανω κατω
    Υδατανθρακα φρουτα, βρωμη, ρυζι, μακαρονια, πατατα, ρυζομακαρονα
    Ανεβασε κ λιγο λιπαρα αν δν ανεβασες. Πηγαινε γυρω στα 80-85γρ
    Σιγα σιγα οι αλλαγες ετσι, οχι αυριο να μας γραψεις οτι πηγες 80γρ λιπαρα και 200 πρωτεινη χαχαχαχα

  4. #184
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Για πρωτεΐνη θεωρώ mast από μοσχάρι. Κιμα κλπ, οτιδήποτε άπαχο. Από εκεί και πέρα μπορείς με λίγο έξτρα κοτόπουλο, γάλα, γιαούρτι 2% αβγά κλπ. Και φυσικά ένα συμπλήρωμα αν δεν γίνεται αλλιώς ίσως να μην είναι κακή επιλογή.

  5. #185
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Γιαουρτι,cottage,αυγα, ψαρια, γαλα και κλασσικα κρεας. Ε τα ξερεις φιλε πανω κατω
    Υδατανθρακα φρουτα, βρωμη, ρυζι, μακαρονια, πατατα, ρυζομακαρονα
    Ανεβασε κ λιγο λιπαρα αν δν ανεβασες. Πηγαινε γυρω στα 80-85γρ
    Σιγα σιγα οι αλλαγες ετσι, οχι αυριο να μας γραψεις οτι πηγες 80γρ λιπαρα και 200 πρωτεινη χαχαχαχα
    χαχαχα ναι ρε ;) το γαλα σιγουρα,θα παω να παρω απαχο,γιατι τρωω την βρωμη σκετη και δεν παει ;ρ

  6. #186
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Xrhstosa4 View Post
    Για πρωτεΐνη θεωρώ mast από μοσχάρι. Κιμα κλπ, οτιδήποτε άπαχο. Από εκεί και πέρα μπορείς με λίγο έξτρα κοτόπουλο, γάλα, γιαούρτι 2% αβγά κλπ. Και φυσικά ένα συμπλήρωμα αν δεν γίνεται αλλιώς ίσως να μην είναι κακή επιλογή.
    Λογικα θα ψαχτω λιγο μπας και βρω φιλετα κοτοπουλο σε καλη τιμη. Για συμπληρωμα αστο,καλυτερα να τα δωσω σε φαγητο. Δεν συμφερει

  7. #187
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Με τα φιστίκια τι παιζει ρε παιδια?

  8. #188
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Τι εννοεις τι παιζει; Ψαξε βρες τα μακρος τους!Δεν τα θυμαμαι!Μπορεις και αμυγδαλα καρυδια.Απλα ξερεις καλυτερα ωμά κ ανάλατα!Εγω στο προγραμμα σου θα ηθελα πρωτεινη στο πρωινο.Γαλα με ασπραδια κ κανεναν κρόκο και θα εβγαζα το τοστακι.
    Ψαξε και θα βρεις! Σιγουρα κατι θα πετύχεις.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  9. #189
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Εδω ολα φίλε http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=15211

    Για το γαλα ξεχασα να σου πω πριν,ημιαπαχο παρε οχι 0%, 1-2% οτι βρεις αναμεσα εκει

  10. #190
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Με τα φιστίκια τι παιζει ρε παιδια?
    Εχουν ωραια γευση
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  11. #191
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Τι εννοεις τι παιζει; Ψαξε βρες τα μακρος τους!Δεν τα θυμαμαι!Μπορεις και αμυγδαλα καρυδια.Απλα ξερεις καλυτερα ωμά κ ανάλατα!Εγω στο προγραμμα σου θα ηθελα πρωτεινη στο πρωινο.Γαλα με ασπραδια κ κανεναν κρόκο και θα εβγαζα το τοστακι.
    Ψαξε και θα βρεις! Σιγουρα κατι θα πετύχεις.
    To τοστ ειναι με φινα 10% (2 φετες=19γρ πρωτεινη) και γαλοπουλα. Αυγα και γαλα θα βαλω απο αυριο στο πρωινο ;)

  12. #192
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Εδω ολα φίλε http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=15211

    Για το γαλα ξεχασα να σου πω πριν,ημιαπαχο παρε οχι 0%, 1-2% οτι βρεις αναμεσα εκει
    Γιατι τι παιζει με το απαχο? (1-2% θα επερνα ετσι και αλλιως)

    EDIT:Πεταχτηκα μια στιγμη και πηρα της νεογαλ το 1.5%
    Last edited by MikeSar; 15-01-16 at 21:50.

  13. #193
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Daglari View Post
    Εχουν ωραια γευση

  14. #194
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Τα 0% γιαουρτια-γαλατα ειναι πολυ επεξεργασμενα. Προτιμαμε οσο το δυνατον λιγοτερα επεξργασμενα και με λιγοτερα λιπαρα προιόντα

    Προσωπικα το 0% θα το επαιρνα μονο αν μια στις χιλιες το επινα μετα την προπόνηση,αν και δεν θα επινα γαλα μεταπροπονητικα,προτιμω κρεατακι

  15. #195
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Τα 0% γιαουρτια-γαλατα ειναι πολυ επεξεργασμενα. Προτιμαμε οσο το δυνατον λιγοτερα επεξργασμενα και με λιγοτερα λιπαρα προιόντα

    Προσωπικα το 0% θα το επαιρνα μονο αν μια στις χιλιες το επινα μετα την προπόνηση,αν και δεν θα επινα γαλα μεταπροπονητικα,προτιμω κρεατακι
    Κομπλε ;) Αυριο το πρωινο θα ειναι special,γιατι εχω 10-1 φροντηστηριο και μετα καπακι γυμναστηριο.

  16. #196
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Κομπλε ;) Αυριο το πρωινο θα ειναι special,γιατι εχω 10-1 φροντηστηριο και μετα καπακι γυμναστηριο.
    Αυριο δωσε στο πρωινο και γαλα και βρωμη και αυγο πετα και 1 ωρα πριν το τζιμ μια μπανανιτσα και θα λιωνεις σιδερα!!
    Καληνυχτα!!!
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  17. #197
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    To τοστ ειναι με φινα 10% (2 φετες=19γρ πρωτεινη) και γαλοπουλα. Αυγα και γαλα θα βαλω απο αυριο στο πρωινο ;)
    Δεν μου αρεσει το τοστ γιατι και το ψωμακι κ η γαλοπουλα ειναι φουλ επεξεργασμενα καλο ειναι οπως ειπε ο Θανος να επιλεγουμε οσο γινεται λιγοτρο επεξεργασμενες τροφες.
    Πριν τη προπονα σημερα φαε κανα μηλαρακι. Δινει ενεργεια. Τη μπανανα καλυτρα μετα μετα τη προπονα μαζι με καποια πρωτεινη.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  18. #198
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Δεν μου αρεσει το τοστ γιατι και το ψωμακι κ η γαλοπουλα ειναι φουλ επεξεργασμενα καλο ειναι οπως ειπε ο Θανος να επιλεγουμε οσο γινεται λιγοτρο επεξεργασμενες τροφες.
    Πριν τη προπονα σημερα φαε κανα μηλαρακι. Δινει ενεργεια. Τη μπανανα καλυτρα μετα μετα τη προπονα μαζι με καποια πρωτεινη.
    Εγω θα τρηγα αλλ μια μετα την προπ
    Η πιο φυσικη τροφη η αληθεια ειναι οτι ειναι και η καλυτερη για ενα 17αρι που δινει πανελληνιες δεν πειραξε και 1 τοστακι
    Last edited by Daglari; 16-01-16 at 09:13.
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  19. #199
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Λοιπόν το πρωινό έχει ως εξής. 45γρ βρώμη,45γρ musli(μπέρδεψε η μάνα μου την βρώμη με αυτά ;ρ καλά ειναι,περιεχουν βρωμη,νυφαδες σιταριου και σικαλης και κάτι τετραγωνάκια μαύρη σοκολάτα.(4κομματακια μ έπεσαν ;ρ)) 2αυγα,1μπανανα και ένα τοστ(με 2 φέτες γαλοπούλα βραστή και 2 φέτες ημισκληρο 10%) edit: και 300μλ γάλα 1.5%
    Last edited by MikeSar; 16-01-16 at 09:30.
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  20. #200
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Λοιπόν το πρωινό έχει ως εξής. 45γρ βρώμη,45γρ musli(μπέρδεψε η μάνα μου την βρώμη με αυτά ;ρ καλά ειναι,περιεχουν βρωμη,νυφαδες σιταριου και σικαλης και κάτι τετραγωνάκια μαύρη σοκολάτα.(4κομματακια μ έπεσαν ;ρ)) 2αυγα,1μπανανα και ένα τοστ(με 2 φέτες γαλοπούλα βραστή και 2 φέτες ημισκληρο 10%) edit: και 300μλ γάλα 1.5%
    Red bull εισαι τωρα
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  21. #201
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Σημερα
    Φαγητο

    Πρωινο:45γρ βρώμη,45γρ musli(μπέρδεψε η μάνα μου την βρώμη με αυτά ;ρ καλά ειναι,περιεχουν βρωμη,νυφαδες σιταριου και σικαλης και κάτι τετραγωνάκια μαύρη σοκολάτα.(4κομματακια μ έπεσαν ;ρ)) 2αυγα,ένα τοστ(με 2 φέτες γαλοπούλα βραστή και 2 φέτες ημισκληρο 10% και 300μλ γάλα 1.5%
    Αμεσως μετα την προπονηση:1 μπανανα
    Μεταπροπονητικο:15 σαρδελες μικρες(στο φουρνο),καπνιστο σκουμπρι(περιπου το 1/4 απο το φιλετακι),300γρ λαυρακι στο φουρνο με σαλατα(αγγουρι,κρεμμύδι,ντοματα)
    Απογευματινο:200-250γρ φιλετο κοτοπουλο στηθος(σε ψησταρια) με σαλατα.
    Βραδινο: 1 φετα μικρη μαυρο ψωμι,2 φετες γαλοπουλα βραστη 1%,1 φετε ιμισκληρο 10%

    Τα λιπαρα ειναι παραπανω απο οτι διχνει λογο του λαδιου(φρεσκου) σε σαλατα και στα ψαρια.Λογικα ειναι κοντα στα 70 γρ.
    Και ο υδατανθρακας το ιδιο επειδη δεν εχω υπολογισει τις σαλατες.

    Totals 2,151 165 60 213 2,481 46
    Your Daily Goal 2,150 269 72 108 2,300 81
    Remaining -1 104 10 -105 -180 35
    Calories Carbs Fat Protein Sodium Sugar
    Γυμναστηριο
    Χερια
    Ζεσταμα:
    Διαφορες ασκησεις δικεφαλο,τρικεφαλο με χαμηλα κιλα και διατασεις
    Δικεφαλο:
    Στραβομπαρα 3 σετ (6-12)
    Σφυρια 3 σετ (12-15)
    Κανονικες Εναλαξ 3 σετ (8-12)
    Preacher curls 3 σετ (8-10)

    Τρικεφαλο:
    Close grip bench press 3 σετ (6-12)
    Ισια λαβη pushdowns 3 σετ (10-12)
    Σχοινι 3 σετ (10-12)
    χωρις λαβη pushdowns εναλαξ 3 σετ (10-12)
    Last edited by MikeSar; 16-01-16 at 23:06.

  22. #202
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Xrhstosa4 View Post
    Από καθαρές πηγές όμως! Θα σε βοηθήσει, βάλε τα δυνατά σου να μην χάσεις μυς γιατί αν κρατήσεις αυτά που έχεις και πέσεις στο 12% και αυξήσεις ένα κλικ χέρια θα είσαι πολύ πολύ κομπλέ. Όχι μόνο για την ηλικία σου αλλά γενικότερα!
    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Σημερα
    Φαγητο

    Πρωινο:45γρ βρώμη,45γρ musli(μπέρδεψε η μάνα μου την βρώμη με αυτά ;ρ καλά ειναι,περιεχουν βρωμη,νυφαδες σιταριου και σικαλης και κάτι τετραγωνάκια μαύρη σοκολάτα.(4κομματακια μ έπεσαν ;ρ)) 2αυγα,ένα τοστ(με 2 φέτες γαλοπούλα βραστή και 2 φέτες ημισκληρο 10% και 300μλ γάλα 1.5%
    Αμεσως μετα την προπονηση:1 μπανανα
    Μεταπροπονητικο:15 σαρδελες μικρες(στο φουρνο),καπνιστο σκουμπρι(περιπου το 1/4 απο το φιλετακι),300γρ λαυρακι στο φουρνο με σαλατα(αγγουρι,κρεμμύδι,ντοματα)
    Απογευματινο:200-250γρ φιλετο κοτοπουλο στηθος(σε ψησταρια) με σαλατα.
    Βραδινο: Θα διξει,μπορει κανα γιαουρτακι ή κατι παρομοιο.

    Τα λιπαρα ειναι παραπανω απο οτι διχνει λογο του λαδιου(φρεσκου) σε σαλατα και στα ψαρια.Λογικα ειναι κοντα στα 70 γρ.
    Και ο υδατανθρακας το ιδιο επειδη δεν εχω υπολογισει τις σαλατες.
    Δεν εχω υπολογισει και το βραδινο

    Totals 2,012 145 58 201 2,481 46
    Your Daily Goal 2,150 269 72 108 2,300 81
    Remaining 138 124 13 -92 -180 35
    Calories Carbs Fat Protein Sodium Sugar
    Γυμναστηριο
    Χερια
    Ζεσταμα:
    Διαφορες ασκησεις δικεφαλο,τρικεφαλο με χαμηλα κιλα και διατασεις
    Δικεφαλο:
    Στραβομπαρα 3 σετ (6-12)
    Σφυρια 3 σετ (12-15)
    Κανονικες Εναλαξ 3 σετ (8-12)
    Preacher curls 3 σετ (8-10)

    Τρικεφαλο:
    Close grip bench press 3 σετ (6-12)
    Ισια λαβη pushdowns 3 σετ (10-12)
    Σχοινι 3 σετ (10-12)
    χωρις λαβη pushdowns εναλαξ 3 σετ (10-12)
    Στο μεταπροπονητικο μη τρως ψαρι που εχει τοσα πολλα λιπαρα.
    τα 250 γρ κοτοπουλο ειναι πραγματικα πολυ μεγαλη ποσοτητα για τα στατς σου σε ενα γευμα.
    Υδατανθρακας πουθενα ρε μικε?

  23. #203
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Στο μεταπροπονητικο μη τρως ψαρι που εχει τοσα πολλα λιπαρα.
    τα 250 γρ κοτοπουλο ειναι πραγματικα πολυ μεγαλη ποσοτητα για τα στατς σου σε ενα γευμα.
    Υδατανθρακας πουθενα ρε μικε?
    Μπορει να βαλω λιγο υδατανθρακα στο γευμα με το κοτοπουλο. Δυο φιλετα ειναι ρε συ περιπου 100-120γρ το καθενα. Καμια 180 υπολογισε στον υδατανθρακα ρε,εφαγα πολυ σαλατα. αμα βαλω και στο γευμα με το κοτοπουλο θα παω καπου στα 200+
    Γιατι δεν κανει στο μεταπροπονητικο να βαζεις λιπαρα?

  24. #204
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Μπορει να βαλω λιγο υδατανθρακα στο γευμα με το κοτοπουλο. Δυο φιλετα ειναι ρε συ περιπου 100-120γρ το καθενα. Καμια 180 υπολογισε στον υδατανθρακα ρε,εφαγα πολυ σαλατα. αμα βαλω και στο γευμα με το κοτοπουλο θα παω καπου στα 200+
    Γιατι δεν κανει στο μεταπροπονητικο να βαζεις λιπαρα?
    μην υπολογιζεις τις σαλατες.
    Γιατι να μη σπασεις τα 250γρ κοτοπουλο σε 2 γευματα και να προσθεσεις υδατανθρακα?
    Γιατι λογω των λιπαρων αργει η απορροφηση απο το σωμα και εσυ μετα τη προπονηση βρισκεσαι σε μια φαση που θες γρηγορη απορροφηση. Προτιμησε αυγο-πατατα. Οτι καλυτερο υπαρχει.
    Ο υδατανθρακας ειναι κατι πολυ σημαντικο για το σωμα, το βασικο του καυσιμο. Εαν δεν βρει, θα μετατρεψει τη πρωτεινη σε γλυκοζη ετσι ωστε να χει ενεργεια.

  25. #205
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    μην υπολογιζεις τις σαλατες.
    Γιατι να μη σπασεις τα 250γρ κοτοπουλο σε 2 γευματα και να προσθεσεις υδατανθρακα?
    Γιατι λογω των λιπαρων αργει η απορροφηση απο το σωμα και εσυ μετα τη προπονηση βρισκεσαι σε μια φαση που θες γρηγορη απορροφηση. Προτιμησε αυγο-πατατα. Οτι καλυτερο υπαρχει.
    Ο υδατανθρακας ειναι κατι πολυ σημαντικο για το σωμα, το βασικο του καυσιμο. Εαν δεν βρει, θα μετατρεψει τη πρωτεινη σε γλυκοζη ετσι ωστε να χει ενεργεια.
    Ωραιος μου εδωσες ιδεα,θα το σπασω στα δυο.Το ενα θα το φαω το απογευμα και το αλλο το βραδυ.
    Αυτο για τα λιπαρα δεν το ηξερα

  26. #206
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Αμεσως μετα τη προπονηση οκ με τη μπανανα αλλα σκετη?Πρωτεινη? Μπορεις να φας ασπραδια με ρυζι, κοτοπουλο με πατατα η με ρυζι κτλ
    Επισης στο γευμα μετα τη μπανανα εμενα μου φαινονται πολλα τα ψαρια? Δεν νομιζω να πειραζει που σε εκεινο το γευμα εφαγες ψαρι.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  27. #207
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Αμεσως μετα τη προπονηση οκ με τη μπανανα αλλα σκετη?Πρωτεινη? Μπορεις να φας ασπραδια με ρυζι, κοτοπουλο με πατατα η με ρυζι κτλ
    Επισης στο γευμα μετα τη μπανανα εμενα μου φαινονται πολλα τα ψαρια? Δεν νομιζω να πειραζει που σε εκεινο το γευμα εφαγες ψαρι.
    μετα απο την μπανανα(μετα απο 15 λεπτα) εφαγα τα ψαρια ;ρ τι κοτοπουλο και ρύζι μου λες Απλα μολις τελιωσα ειχα μαζι μου μια μπανανα και την εφαγα

  28. #208
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    μετα απο την μπανανα(μετα απο 15 λεπτα) εφαγα τα ψαρια ;ρ τι κοτοπουλο και ρύζι μου λες Απλα μολις τελιωσα ειχα μαζι μου μια μπανανα και την εφαγα
    Μικε στο ξανα ειπα πας λιγο αοριστα! Το γευμα μετα τη προπονηση θελουμε πρωτεινη με υδατανθρακα, δηλ αν εχω καμια σοκολατα στη τσαντα να τη φαω? Οι τροφες που σου ειπα ειναι παραδειγμα τι μπορεις να φας.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  29. #209
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by anna_lou View Post
    Μικε στο ξανα ειπα πας λιγο αοριστα! Το γευμα μετα τη προπονηση θελουμε πρωτεινη με υδατανθρακα, δηλ αν εχω καμια σοκολατα στη τσαντα να τη φαω? Οι τροφες που σου ειπα ειναι παραδειγμα τι μπορεις να φας.
    Μα το μετα-προπονητικο ειναι τα ψαρια οχι η μπανανα,απλα την εφαγα 10 λεπτα πιο νωρις απο τα ψαρια. Εχει διαφορα που τα εφαγα 10 λεπτα πιο μετα?

  30. #210
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Με μπερδεψες ετσι πως το εγραψες! Οποτε μετα τη προπο οχι λιπαρα. Δες ποια ψαρια ειναι αλιπα
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!


 
Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αξιολόγηση του Meso-Tech complete.
    By Akolov in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 11
    Last Post: 31-08-08, 00:30
  2. Meso-Tech η' Cell-Tech?
    By RJAdonis in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 14-04-06, 03:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •