Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 17 1234511 ... LastLast
Results 1 to 30 of 496
  1. #1
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default Log Of A Meso - Endomorph

    Καλησπερα σε ολους. Ειπα να ειμαι λιγο πιο ενεργητικος στο φορυμ και ειπα να ξεκινησω και ενα ημερολογιο!
    Θα το ξεκινησω απο Αυριο.
    Ειμαι 17 χρονων στα 99 κιλα 1.82 υψος bodyfat%:Αγνωστο προς το παρον(θα παω για μετριση σε κανα μηνα),μαθητης Γ'λυκειου(Οικονομικη Κατ.) απο καβαλα.Κανω βαρη 3 χρονια.Επισης ειχα κανει και 1 χρονο boxe οπου και εχασα κοντα στα 9 κιλα καθαρο λιπος απο το σωμα μου.Ειχα παει καμια 12-15% bodyfat μετα ξεφυγα εβαζα καμια 10 κιλα τον χρονο μεχρι που εφτασα τα 105.Ελεγα γραμμωση απο εβδομαδα αλλα δεν ;ρ ξερετε πως πανε αυτα.
    Στοχοι:χασιμο 200-300γρ max την εβδομαδα(και καλα γραμμωση μετα απο 2 χρονια).Ειμουν 105 το καλοκαιρι και τωρα ειμαι 99 κιλα θελω να πεσω στα 90 ή εστω κατω απο 95 οσο πιο αργα γινεται για να μην χασω πολυ μυικοτητα.
    Διατροφη:Σχετικη,απλα προσεχω τι τρωω.Τους λογους τους εχω αναφερει παλαιοτερα.
    Split:4 ημερων. Στηθος-ομους-τρικεφαλο,Ποδια,πλατη-δικ-τραπεζιους-πηχη,Χερια μεχρι να τελιωσω τις πανελληνιες.
    Διορθωσεις ευπροσδεκτες ειτε στις προπονησεις ειτε στην διατροφη
    Καλη μου αρχη! :D
    Last edited by MikeSar; 06-01-16 at 19:18.

  2. #2
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Wink

    Πρωτη μερα λοιπον,οχι και πολυ καλη λογο διαγωνισματων στο φροντηστηριο αλλα ολα ενταξει ;)
    Εχουμε και λεμε
    Κιλα:100
    Φαγητο(Ειναι σκατα σημερα μην κραξετε):
    Πρωινο:Ενα κομματι πιτσα(σπιτικη,ειναι ισο με δυο κανονικα κομματια),ενα πενιρλι με λουκανικο και κασερι(σπιτικο) και ενα καφε σκετο
    Μεσημεριανο(κατα τις 4 λογω του διαγωνισματος):Λαγανα με κοτογυρο(οι γονεις μου ελειπαν και δεν ειχαμε τιποτα,Ο κοτογυρος ειναι χειροποιητος) εφαγα το 1/4 απο το ψωμακι της λαγανας μπορει και λιγοτερο.
    Πριν το γυμναστηριο(επειδη πηγα 7 και δεν χωνεψα καλα):ενα καφε σκετο
    Μετα το γυμναστηριο:ενα τοστ με 2 φετες κασερι,2 γαλοπουλα,2 παριζα(Special) :D
    Σημερα το φαγητο ηταν σκατα αλλα δεν με χαλαει γιατι οι θερμιδες που πηρα ηταν κανονικες και σχετικα με πρωτεινη,υδαταθρακες,λιπος κτλ ειναι νορμαλ.Απλα δεν εκανα πολλα μικρα γευματα.
    Απο Εβδομαδα που αρχιζουν τα σχολεια μπαινω κανονικα στο προγραμμα.

    Γυμναστικη:Πλατη-Δικεφαλο-Τραπεζ.-πηχη
    Πλατη:

    Ελξεις με ανοιχτα χερια 4set(failure)
    Lat pulldowns με ανοιχτα χερια 4 σετ(6-13)
    Lat pulldowns με κλειστα χερια 3 σετ(10-15)
    Lat pulldowns ενα ενα τα χερια 3 σετ(8-12)
    Κοπηλατικη σε 2 διαφορετικα μηχανήματα 3+3 σετ(8-12)
    Κοπηλατικη με μπαρα 4 σετ(8-12)
    Deadlift 3 σετ(2 reps)
    Pullover 3 σετ(12 reps)
    Δικεφαλο:
    Σφυρια 3 σετ(8-12)
    Εναλαξ αλτηρες 3 σετ(6-12)
    Preacher curls 3 σετ(10-12)
    Τραπεζιους:
    Με βαρακια(δικια μου πατεντα) 3 σετ (12-15)
    Σε μηχάνημα 3 σετ (12)
    Πηχη:
    Με βαρακι 3 σετ (8-12)
    Σε μηχάνημα με λαβη 3 σετ (10-12)

    Ειχα ορεξη και εκανα πολυ πλατη σημερα.Τα υπολοιπα ειναι οπως τα κανω παντα.Απο εβδομαδα θα γραφω και τα κιλα και τις επαναληψεις ακριβως.

    Επιπλεον οσο αναφορα τις φωτο εχω Gyno απο δευτερα δημοτικου οταν εβαλα πολλα κιλα(μου ριμαζει λιγο τις μπροστινες ποζες) και ο φωτισμος με αδικει :D
    Η τριχα ειναι δυναμη!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by MikeSar; 07-01-16 at 23:48.

  3. #3
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Εχω και εγω κ ομολογω οτι με επηρεαζει ψυχολογικα αρκετα. Προσπαθησε να μη δινεις τοση σημασια.

    Επισης αποκλειεται να πηρες "νορμαλ" πρωτεινη και λιπη απο αυτα που εφαγες. Απλα στο λεω.

  4. #4
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Φιλε μια δυο προτασουλες αν θες για την πλατη.
    Ξεκινα την προπονηση σου με τα pull over, σαν pre exhaust στα φτερα, θα νιώθεις μετα τα φτερα να δουλεύουν παρα πολυ καλυτερα.
    Και κανεις υπερβολικές ασκησεις για πλατη. Απο ενα σημειο κ μετα δν κερδιζεις κατι απλα κουραζεσαι παραπανω.
    Κρατα 2 ελκτικες,pull over, 2 κωπηλατικες κ αρσεις. Δεν χρειαζονται τοσα πολλα, ξερω σ αρεσει να κανεις πολλα κ εμενα μ αρεσει αλλα επειδη απο ενα σημειο κ μετα δεν απεδιδε επρεπε να ριξω ογκο προπονησης κ να κανω οσο πιο ποιοτικα μπορω τα λιγα σετ.

  5. #5
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Φίλε και εμένα στις αρχές με επηρεαζε ψυχολογικά αλλά δεν με νοιάζει πια. Όσο αναφορά το φαγητό ξέρω ότι ήταν σκατά σήμερα θα δείτε από εβδομάδα ότι θα είναι κανονικά,τα λίπη είναι παραπάνω σίγουρα η πρωτεΐνη γιατί δεν είναι εντάξει; εκτός και αν εννοείς ποιοτικά. IlikeBB πιο μικρή προπόνηση κάνω στην πλατη(το ανέφερα και πιο πανω) απλά σήμερα έτυχε. Ευχαριστώ παντως
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  6. #6
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Φίλε και εμένα στις αρχές με επηρεαζε ψυχολογικά αλλά δεν με νοιάζει πια. Όσο αναφορά το φαγητό ξέρω ότι ήταν σκατά σήμερα θα δείτε από εβδομάδα ότι θα είναι κανονικά,τα λίπη είναι παραπάνω σίγουρα η πρωτεΐνη γιατί δεν είναι εντάξει; εκτός και αν εννοείς ποιοτικά. IlikeBB πιο μικρή προπόνηση κάνω στην πλατη(το ανέφερα και πιο πανω) απλά σήμερα έτυχε. Ευχαριστώ παντως
    Υπολογισε την ποσο βγαινει και πες μου εσυ.

  7. #7
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Κοντά στα 160+ είναι η πρωτεΐνη. Δεν μπορώ να την υπολογίσω ακριβως
    Edit.άμα πούμε ότι πρέπει να περνούμε 1.5γρ ανά kg 100*1.5=150γρ απ'οτι ξέρω το πολλαπλασιαζεις με 1.5-1.8
    Last edited by MikeSar; 08-01-16 at 00:38.
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  8. #8
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Κοντά στα 160+ είναι η πρωτεΐνη. Δεν μπορώ να την υπολογίσω ακριβως
    Edit.άμα πούμε ότι πρέπει να περνούμε 1.5γρ ανά kg 100*1.5=150γρ απ'οτι ξέρω το πολλαπλασιαζεις με 1.5-1.8
    πως γινεται να πηρες 160 γρ πρωτεινης απο 1 κοτογυρο, 2 φετες παριζα, το λουκανικο του πεινερλι και μια σπιτικη πιτσα? :P

  9. #9
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Καλη αρχη με το ημερολογιο σου.! Καπου νομιζω ειχες αναφερει οτι γυμναζεσαι 4 χρονια? εαν ναι, τοτε εστιασε στην διατροφη κυριως.! Πρεπει να καθαρισεις να φανουν οι μυες, και να χτισεις πανω στις βασεις που εχεις κανει! Καλη συνεχεια.!
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  10. #10
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    3 χρόνια περίπου. Φίλε θα σου στείλω τον κοτογυρο να φρικάρεις ;ρ είναι μια ολόκληρη λαγανα(εχει η κλασική Λαγανά που ξέρεις) γεμάτη μέχρι επανω θα σου το βγάλω φώτο να το δεις την επόμενη φορά ;)
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  11. #11
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Καλη αρχη με το ημερολογιο σου.! Καπου νομιζω ειχες αναφερει οτι γυμναζεσαι 4 χρονια? εαν ναι, τοτε εστιασε στην διατροφη κυριως.! Πρεπει να καθαρισεις να φανουν οι μυες, και να χτισεις πανω στις βασεις που εχεις κανει! Καλη συνεχεια.!
    Από εβδομάδα θα πάρω ζυγαρια και θα αρχίσω να τα μετράω όλα ;)
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  12. #12
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Εχω να σου προτεινω 2 πραγματακια με βαση αυτο που βλεπω.Ο,τι σου ειπαν τα παιδια ισχυουν στο επακρο.Η διατροφη σου δεν ειναι διατροφη.Πιτσες,πεινιρλι,κοτογυρος,λαγανα.Αυτα για να θελεις να λες οτι ασχολεισαι με το bodybuilding που στοχος ειναι ναι μεν οι μαζες(πραγμα που για 17 χρονων εχεις και παραεχεις), αλλα ειναι και η καλαισθησια του σωματος,δεν χωρανε ουτε για πλακα.Το σωμα σου απ'οτι φαινεται δεν την αντεχει τη σαβουρα, αρα βγαλ'την.Αρα η προταση μου ειναι να βελτιωσεις την ποιοτητα της ζωης σου γενικα.Ξεκινα απο τη διατροφη και φτιαξε σωστα την αεροβια σου, γιατι δεν βλεπω πουθενα να την αναφερεις.Και κατι τελευταιο για τα κιλα.Πρεπει αναμφιβολα να πεσεις σε βαρος. Εισαι στα ορια της παχυσαρκιας, και πρεπει μονος σου να καταλαβεις οτι το να κανεις σχεδια για το ποσα κιλα θα εισαι, πρεπει να ξεκινησει πρωτα απο το ποσα ΣΤΑΝΤΑΡ κιλα πρεπει να πεσεις ΑΜΕΣΑ ωστε να εισαι υγιης.Και στα 90 κιλα, παλι λιπος θα εχεις.Δεν ειναι ακομη το σωμα σου ετοιμο να κρατας ποιοτητα στα 90 κιλα κατα τη γνωμη μου.Και γω ελεγα ουυυ 95 κιλα θα φτασω περυσι με ποιοτητα.@@ ποιοτητα ειχα στα 95.Δες πως ανταποκρινεται το σωμα σου στις διατροφικες αλλαγες και μη βλεπεις τη ζυγαρια(εκτος βεβαια απο την περιοδο που θα χασεις τα περιττα κιλα που εχεις τωρα).
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  13. #13
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Άμα μπορούσα θα έκανα κανονική διατροφή κάτι που είναι σχεδόν αδύνατο λόγο ηλικίας και Euro. Θα δεις τι τρώω πραγματικά από εβδομάδα.μην σου πω και από σήμερα. Έχω χάσει ήδη 5 κιλά από το καλοκαίρι.
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  14. #14
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Και για την αεροβια κάνω 20 λεπτά την τεταρτη.13 λεπτά τρέξιμο και 7 περπάτημα.θα ξεκινήσω πιο εντατικά γιατι θέλω να περάσω πυροσβεστικη.
    Last edited by MikeSar; 08-01-16 at 12:49.
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  15. #15
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Λοιπον να με παλι.
    Σημερα
    Φαγητο:
    Πρωινο
    :Τοστ με τυρι,κασερι,παριζα+σαντουιτς με γαλοπουλα,κασερι,τυρι,ντοματα(Το μεσημερι πηγα και αγορασα βρωμη κτλ οποτε δεν ειχα κατι αλλο σπιτι)
    Μεσημεριανο:1 Στηθος κοτοπουλου με κριθαρακι και μιση φετα τυρι και αγγουρι
    3 ωρες μετα το μεσημεριανο:1 στηθος κοτοπουλου με κριθαρακι και μιση φετα τυρι
    Στο ενδιαμεσο:εναν καφε σκετο
    Απογευματινο-Βραδινο:104 Γρ. Τονο με αγγουρι

    Γυμναστικη:Τιποτα,Rest day σημερα.
    Εχω κανει ηδη πλανο διατροφης και μετραω τι περνω καθε μερα στο fitnesspal. Ολα καλα μεχρι στιγμης.

    Επιπλεον,στα Lidl εχει 6Ευρω 900γρ τονο απο δευτερα.Θα παω να παρω καμια 3 κιλα να εχω.

  16. #16
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Καλο ειναι να αποφευγεις τον τονο κονσερβα καθε μερα. (εαν εχεις σκοπο να κανεις κατι τετοιο)

  17. #17
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Καλο ειναι να αποφευγεις τον τονο κονσερβα καθε μερα. (εαν εχεις σκοπο να κανεις κατι τετοιο)
    Δεν ειμαι Fan του τονου :D απλα θα παρω για να εχω,γιατι αμα δεν εχω κατι υγιεινο(οσο υγιεινη μπορει να ειναι η κονσερβα) σπιτι θα σαβουριασω.
    Παντα εχω αυγα στο σπιτι λογο κτηματος,οποτε εχω επιλογες.
    Ευχαριστω

  18. #18
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Δεν ειμαι Fan του τονου :D απλα θα παρω για να εχω,γιατι αμα δεν εχω κατι υγιεινο(οσο υγιεινη μπορει να ειναι η κονσερβα) σπιτι θα σαβουριασω.
    Παντα εχω αυγα στο σπιτι λογο κτηματος,οποτε εχω επιλογες.
    Ευχαριστω
    Κοιτα το καλοκαιρι που παω για ψαρεμα τρωω φρεσκο τονο καθε βραδυ , απλα οι εταιριες δεν παιρνουν τετοια μικρα τονακια αλλα κατι γομαρια 100 κιλα + και ο τονος συγκεντρωνει μεγαλα ποσοστα ψευδαργυρου οσο μεγαλωνει για αυτο δεν κανει καλο να τρωμε τοσο συχνα.

  19. #19

    Join Date
    27-01-15
    Posts
    505

    Default

    Συμφωνώ με τον kruphix να αποφεύγεις την καθημερινή χρήση...

  20. #20
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Ευχαριστω και τους 2,θα το εχω υποψη μου ;)

  21. #21
    Pumping Iron tsigiax's Avatar
    Join Date
    07-12-13
    Posts
    379

    Default

    Βάλε στην διατροφή ρύζι και βαλε και καλές πειγες πρωτεΐνης γαλα αυγα κρεατικα..βάλε και καμια σαλατα...αποτέλεσματα με κασερια και ζαμπόν δεν νομίζω να δεις

  22. #22
    Pumping Iron tsigiax's Avatar
    Join Date
    07-12-13
    Posts
    379

    Default

    Η διατροφή είναι το παν όσο προπόνηση και να κάνεις αν δεν τρως καθαρα δουλειά δεν γίνεται

  23. #23
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by tsigiax View Post
    Βάλε στην διατροφή ρύζι και βαλε και καλές πειγες πρωτεΐνης γαλα αυγα κρεατικα..βάλε και καμια σαλατα...αποτέλεσματα με κασερια και ζαμπόν δεν νομίζω να δεις
    ριξε μια ματια μεσα στην παρενθεση.Οτι καλυτερο μπορουσα να φαω σημερα ηταν αυτα.

  24. #24
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Αν δεν εχεις καποιον να σε βοηθαει με την τροφη σου οταν εργαζεσαι πολυ εντονα ή διαβαζεις για πανελλαδικες τοτε η σαβουρα και το ευκολο φαη ειναι η λυση γι αυτο στο ψυγειο δεν πρεπει να εχουμε παριζες γλυκα και ολα αυτα που ειναι τροφες"κουραδα"
    εγω στο σπιτι μου εχω επιβαλλει στρατιωτικο νομο μονο στο τσιτ μιλ μπαινει κουραδοφάη μεσα στο σπιτι
    στο ψυγειο εχει λαχανικα αυγα γαλα γιαουρτι κασερι διαιτης 10% λιπαρα γαλοπουλα διαιτης και τιποτε αλλο
    ετσι οταν πεθαινω της πεινας και ανοιγω το ψυγειο δεν εχει σαβουρα για να φαω οποτε κατι υγιεινο θα γεμισει το στομαχι μου
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  25. #25
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,642

    Default

    Παιδια το ψυγειο μου εχει μεσα απο σοκολατες εως παστες καποιες φορες.και στα ντουλαπια πατατακια κρουασάν κλπ..Δεν εχει σημασια τι εχει το ψυγειο, σημασια εχει να εχεις συνειδητοποιησει το στοχο σου και πως ο μονος τροπος να τον φτασεις ειναι να φας καθαρα...Δεν το λεω για να φανω καποιος αλλα γιατι δικαιολογιες τυπου ηταν στο ψυγειο ειναι ατοπες...Αλλο 1-2 φορες κ αλλο συνεχεια...

    Παντως σχετικα με τον τονο 2 φορεα τη βδομαδα πιστευω ειναι μια χαρα η κατανακωση του, ακριβη πηγη πρωτεινης μεν σε κονσερβα αλλα βολικη
    Last edited by iLikeBB; 09-01-16 at 00:55.

  26. #26
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Παιδια το ψυγειο μου εχει μεσα απο σοκολατες εως παστες καποιες φορες.και στα ντουλαπια πατατακια κρουασάν κλπ..Δεν εχει σημασια τι εχει το ψυγειο, σημασια εχει να εχεις συνειδητοποιησει το στοχο σου και πως ο μονος τροπος να τον φτασεις ειναι να φας καθαρα...Δεν το λεω για να φανω καποιος αλλα γιατι δικαιολογιες τυπου ηταν στο ψυγειο ειναι ατοπες...Αλλο 1-2 φορες κ αλλο συνεχεια...

    Παντως σχετικα με τον τονο 2 φορεα τη βδομαδα πιστευω ειναι μια χαρα η κατανακωση του, ακριβη πηγη πρωτεινης μεν σε κονσερβα αλλα βολικη
    2 με 3 φορες σκευτομαι να τρωω τονο την εβδομαδα.Και εγω εγω γλυκα και τετοια αλλα δεν τα ακουμπαω εδω και πολυ καιρο

  27. #27
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Daglari View Post
    Αν δεν εχεις καποιον να σε βοηθαει με την τροφη σου οταν εργαζεσαι πολυ εντονα ή διαβαζεις για πανελλαδικες τοτε η σαβουρα και το ευκολο φαη ειναι η λυση γι αυτο στο ψυγειο δεν πρεπει να εχουμε παριζες γλυκα και ολα αυτα που ειναι τροφες"κουραδα"
    εγω στο σπιτι μου εχω επιβαλλει στρατιωτικο νομο μονο στο τσιτ μιλ μπαινει κουραδοφάη μεσα στο σπιτι
    στο ψυγειο εχει λαχανικα αυγα γαλα γιαουρτι κασερι διαιτης 10% λιπαρα γαλοπουλα διαιτης και τιποτε αλλο
    ετσι οταν πεθαινω της πεινας και ανοιγω το ψυγειο δεν εχει σαβουρα για να φαω οποτε κατι υγιεινο θα γεμισει το στομαχι μου
    Γλυκα τα εχω κομμενα εδω και καιρο.Γενικα δεν σαβουρωνω.Εχθες ετυχε και εγινε οτι εγινε.Μολις φυγω και παω να σπουδασω θα ειναι ολα πενα.

  28. #28
    Advanced Bodybuilder Daglari's Avatar
    Join Date
    22-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    776

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Γλυκα τα εχω κομμενα εδω και καιρο.Γενικα δεν σαβουρωνω.Εχθες ετυχε και εγινε οτι εγινε.Μολις φυγω και παω να σπουδασω θα ειναι ολα πενα.
    Ωραιος τωρα απλα προσπαθησε να τους πεισεις να μην αγοραζουν "πατατες" καλο και σε σενα και στους ιδιους θα κανουν
    Grind while they sleep
    Learn while they party
    Live like they dream
    ObesetoaBeast

  29. #29
    Pumping Iron MikeSar's Avatar
    Join Date
    23-11-15
    Location
    Καβάλα-Λαμία
    Posts
    631

    Default

    Quote Originally Posted by Daglari View Post
    Ωραιος τωρα απλα προσπαθησε να τους πεισεις να μην αγοραζουν "πατατες" καλο και σε σενα και στους ιδιους θα κανουν
    Έχει κάνα δυο μέρες που μίλησα με την μάνα μου,ελπιζω να την επεισα
    Sometimes a new beginning
    is even better
    than a Happy Ending!

  30. #30
    Pumping Iron tsigiax's Avatar
    Join Date
    07-12-13
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by MikeSar View Post
    Έχει κάνα δυο μέρες που μίλησα με την μάνα μου,ελπιζω να την επεισα
    δεν ειναι και το τοσο δυσκολο λιγο οργανωση θελει!και μπωρεις να τα κανεις και μονος σιγα το δυσκολο


 
Page 1 of 17 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αξιολόγηση του Meso-Tech complete.
    By Akolov in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 11
    Last Post: 31-08-08, 00:30
  2. Meso-Tech η' Cell-Tech?
    By RJAdonis in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 14-04-06, 03:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •