Quote Originally Posted by Kardoula View Post
Πριν ένα χρόνο ψαχνόμουν κι εγώ για ακουστικά για την προπόνηση και τις αερόβιες.
Είχα βρει κατι ασύρματαμε 40 ευρώ από το σκρουτζ, τα οποία ναι μεν ήταν τίμια για την τιμή τους, αλλά όλο εβγαιναν από τα αφτιά μου (ό,τι καλυμματακια και αν ειχα βάλει) και επίσης η μπαταρία δεν κρατούσε και πολύ. Όσο για τον ήχο ήταν απλώς οκ.

Μέχρι που πήγα στα public και πήρα τα JBL ακουστικά, endurance dive λέγονται. Η τιμή 99 ευρώ αλλά πιστεψέ με δεν μετάνιωσα ούτε ένα σεντ από αυτά. Είναι ασύρματα, κουμπώνουν τέλεια στα αφτιά, δεν ακούς ΤΙΠΟΤΑ από εξωτερικούς θορύβους, η μπαταρία είναι θηρίο, είναι αδιαβροχα (τα φορανε και για καταδύσεις), εχουν mp3. Eγω βεβαια δεν τα πηρα για καταδυσεις αλλα μου αρεσε που ειχαν ενσωματωμενο mp3 ωστε και αν δεν ειχα το κινητο να μπορω να φορτώνω από τον υπολογιστή ό,τι θέλω.
Ό,τι δώσεις θα πάρεις Φωτεινή. Εγώ κλαίω τα 40 ευρώ που έδωσα για τα φτηνιάρικα. Τώρα έδωσα 100 , τα έχω 1 χρόνο και σίγουρα θα τα έχω για τα επόμενα 2! Είναι σαν καινούργια μετά από τρελή καθημερινή χρήση.
Αν τα βάλεις κάτω, πιο φτηνά μου ήρθαν από το να δίνω κάθε χρόνο 50 ευρα..
Βλέπω ότι έχουν καλώδιο μεν αυτά, αλλά φαίνονται πολύ πρακτικά!
Θα τα έχω υπόψιν μου <3