Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default Carnivor Mass της MuscleMeds ή Instant Mass της Reflex;

    Γεια σας.εχω πάρει την Carnivor mass έχει 50 γραμμάρια άνα σκουπ. λιγο ακριβή όμως.. βρηκα τώρα την instant mass της reflex.ειναι καλή λέτε;την έχει δοκιμάσει κανείς;την θέλω για ογκο

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Πηρες την carnivor mass.Για πες μας εντυπωσεις εσυ.Τι να σου πω για την αλλη "mass gainer".Εχει μαλλιασει η γλωσσα μας εδω μεσα να λεμε χιλιες φορες φαγητο παρα σκονη με ζαχαρη.Πατε και τις παιρνετε.Ε, καντε μας εσεις μια κριτικη για το προϊον
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  3. #3
    Pumping Iron giotaras's Avatar
    Join Date
    15-12-13
    Location
    thessaloniki
    Posts
    481

    Default

    Έχεις κολλήσει τόσο πολύ με την διατροφή σου και θέλεις να πάρεις αυτή την σαβούρα ;

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by giotaras View Post
    Έχεις κολλήσει τόσο πολύ με την διατροφή σου και θέλεις να πάρεις αυτή την σαβούρα ;
    Ναι η αλήθεια ειναι οτι κάνω κακή διατροφή γενικά.δουλευω σε νησί 7ημερες την εβδομάδα δέκα ώρες κάθε μέρα.οποτε αναγκαστικά τρώω σαβούρα φαγητά.επιδη όμως η γυμναστική μου αρέσει γυμνάζομαι.αλλα σπιτι.εχω πάρει πιαστρες για push ups και δυο βαράκια εξακιλα.χρονος για γυμναστήριο δυστυχώς δεν υπάρχει.γυμναζομαι κάθε μέρα το βράδυ στο σπιτι.κανω δυο ασκήσεις κάθε ομάδα δέκα σετ των δέκα επαναλήψεων.λογω κακής διατροφής οπως ειπα θεωρώ οτι πρεπει να πάρω κάποιο συμπλήρωμα.προσοχη όμως ειναι καθαρά σαν συμπλήρωμα και οχι τροφή.δεν θα Σταμάτησω να τρώω φαγητό εννοηται.δεν βασίζομαι σε αυτο.ομως για μυική ανάπτυξη πιστεύω θα με βοηθήσει.

  5. #5
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    01-03-16
    Posts
    844

    Default

    Χωρίς σωστή διατροφή και γυμναστική δυστυχώς κανένα συμπλήρωμα δεν θα σε βοηθήσει .. Κιλά μπορεί να πάρεις αλλά μυική ανάπτυξη μην περιμένεις από πρωτείνη '' όγκου '' ..

  6. #6
    Advanced Bodybuilder jesueah's Avatar
    Join Date
    09-05-14
    Location
    Αθήνα
    Posts
    734

    Default

    Μια πρωτεινη ειναι συμπληρωμα μιας ΣΩΣΤΗΣ διατροφης και οχι συμπληρωμα 'φαγωσιμων' να το πω ετσι. Τι εννοεις τρωω αναγκαστικα σαβουρα επειδη εργαζομαι?
    Being negative and lazy is a disease that leads to pain,hardship,depression,poor health and failure.
    Be proactive and give a damn to achieve success!

    P.H.


    Some days it's not about health or good looking... It's just therapy!!

  7. #7
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Δεν υπάρχει "αναγκαστικά" τρώω σαβούρα..
    Τι πάει να πει αυτό; Θες ή δε θες να δεις αποτέλεσμα πανω σου; Μαγείρεψε σε ποσότητες, οργάνωσε τα γεύματά σου, αφιερωσε 1 ωρα για να ετοιμασεις 2-3 ημερων γευματα ετοιμα σε ταπερ. Θα τα παιρνεις μαζί σου και θα είσαι κομπλέ. Κρεατικα, ρυζια, λαχανικα, μπορεις να τα μαγειρεψεις σε ποσότητες.
    Θέληση χρειάζεται και πρόγραμμα. Πολλά παιδιά δουλεύουν όπως κι εσύ, δεν είσαι ο μόνος. Φιλικά στα λέω αυτά :)

  8. #8
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    "Δεν εχω χρονο να φαω, αλλα οταν εχω χρονο να φαω, τρωω σαβουρα". Εγω αυτο κραταω.Εισαι 34 χρονων ανθρωπος,μπορεις να οργανωσεις τη ζωη σου ετσι που να μπορεις να φας καθαρα οποτε θελεις.Χρειαζεσαι μια ωρα την εβδομαδα για να μαγειρεψεις 2 κιλα ρυζι,2 κιλα κοτοπουλο και 2 κιλα πατατες, και να να εχεις φαι για μια βδομαδα.Χιλιες φορες να μου το κανεις ετσι, και πετα απο πανω και λιγη μουσταρδα να μαριναρεις τις κοτες σου, βαλε καλαμποκι-αρακα στο ρυζι και μπαχαρικα στις πατατες να εχουνε και γευση.Ολα τα αλλα φιλε μου ειναι δικαιολογιες.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Carnivor Protein Της MuscleMeds - Έγκυρες Γνώμες;
    By king conan in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 22
    Last Post: 20-10-14, 19:11
  2. Mass Phase - Serious Mass - Real Mass
    By nikosfreak in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 5
    Last Post: 10-09-14, 20:16
  3. Carnivor MuscleMeds Πρωτεϊνη Από Ευρώπη?
    By ntoukis in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 8
    Last Post: 28-03-11, 23:55
  4. MuscleMeds Carnivor (Beef Protein Isolate)
    By Musclemar in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-11, 17:54
  5. Instant Mass Της Reflex Nutrition
    By stalker in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-10, 23:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •