Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    New Member dwade's Avatar
    Join Date
    05-08-11
    Posts
    47

    Default Pockee - Επιστροφή Χρημάτων Σε Αγορές Τροφίμων Κλπ.

    Χωρίς να έχω καμία σχέση με την εφαρμογή, δεν θεωρώ πως είναι διαφήμιση (και ούτε θέλω να κάνω διαφήμιση σε κανέναν), νόμιζω πως είναι χρήσιμη σε όλους και όλες η παρακάτω εφαρμογή. Λέγεται Pockee και είναι φτιαγμένη απο Έλληνες. Σε συνεργασία με πολλά σούπερ μάρκετ, έχει διάφορα προϊόντα και προσφορές, όταν τα αγοράσεις καταχωρείς την απόδειξη, περιμένεις 2-3 μέρες να τσεκάρουν αν είναι σωστή, και έπειτα σου κατεθέτουν τα χρήματα που αντιστοιχούν στον λογαριασμό απευθείας. Το οποίο νομίζω είναι και η όλη υπόθεση στην εφαρμογή αυτή.

    Την αναφέρω γιατί όντως πολλοί μπορούν να επωφεληθούν, π.χ. εγώ πέρνω γιαούρτι το μεβγάλ έχει κάπου στα 4 ευρώ, σχεδόν πάντα έχει στίκερ έκπτωση απο το σουπερ μαρκετ -80, δηλαδή 3,20 και άλλα τόσα σου δίνει πίσω η εφαρμογή, βγαίνει δηλαδή 2,40 το 1 κιλό. Βέβαια έχει και κάποιους περιορισμούς, π.χ. σε κάποια λέει 6 τεμάχια την εβδομάδα,κλπ.

    Έχει αρκετά προϊόντα και μπορείς να κερδίσεις ένα παραπάνω ποσό για τον μήνα, απ' το πουθενά. Ειδικά τη σήμερον ημέρα θεωρώ πολύ καλή μια τέτοια εφαρμογή, έστω και αν όλα είναι για το μάρκετινγκ.

  2. #2
    Pumping Iron orck's Avatar
    Join Date
    27-02-16
    Location
    Παλαιο Φαληρο
    Posts
    321

    Default

    Ναι αξιζει αρκετα το Pockke, το εχω αναφερει και εγω, μαλιστα για την ιδια ακριβως προσφορα, το γιαουρτι. Συμφαιρει παρα πολυ οταν εχει προσφορα 1+1 το σουπερ μαρκετ γιατι δινει διπλασια επιστροφη και στο προιον που πηρες δωρο. πχ τωρα στον Γαλαξια και στον Σκλαβενιτη εχει γυναικεια ξυραφακια σωματος Gillete Venus με αρχικη τιμη 7ευρω και 1+1 δωρο. Εαν παρεις 6 τεμαχια θα πληρωσεις στο ταμειο 21Ευρω και θα παρεις πισω 18Ευρω. Συνολικα απο 7Ευρω το ενα τελικη τιμη 0,50ευρω
    Οι pockee-αδες ξεχωριζουν στο ταμειο επειδη ψωνιζουν σε 6αδες :)

    ΥΓ Το φορουμ εχει προβλημα με το συμβολο του ευρω.
    Last edited by orck; 21-04-16 at 17:24.

  3. #3
    New Member dwade's Avatar
    Join Date
    05-08-11
    Posts
    47

    Default

    Συμφέρει αρκετά ναι, ειδικά σε είδη όπως τα ξυραφάκια που λες δίνει μεγάλες επιστροφές. Βγαίνεις αρκετά κερδισμένος απ'όλα αυτά.

    Υ.Γ: Ναι ισχύει για το ευρώ.

  4. #4
    Banned New Member
    Join Date
    06-04-16
    Posts
    8

    Default

    alt0128=? ναι δεν το δείχνει το ευρο. Για αναλύστε περισσότερο το pockee, πολυ ενδιαφέρον.Τα λεφτα που παίρνεις πίσω ειναι ρευστό; ή πρέπε ινα αγοράσω κατι άλλο;
    Last edited by maridas; 22-04-16 at 15:29.

  5. #5
    Junior Bodybuilder GeorgeV77's Avatar
    Join Date
    16-06-08
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    180

    Default

    τα λεφτα μπαινουν στο λογαριασμο σου
    της τραπεζας.

  6. #6
    Banned New Member
    Join Date
    06-04-16
    Posts
    8

    Default

    το έψαξα στο site τους και μίλισα και με "κάποια" απο εκεί μέσω chat. Φαίνεται τελείως forward εφαρμογή, απλά σου δίνει περισσότερη έκπτωση στα προϊόντα που ήδη έχουν sticker έκπτωσης.Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω, μου φαίνετια πως θα το δοκιμάσω απο την επόμενη φορά κιόλας.

  7. #7
    Pumping Iron orck's Avatar
    Join Date
    27-02-16
    Location
    Παλαιο Φαληρο
    Posts
    321

    Default

    Αξίζει κυρίως σε είδη καθαρισμού κι προσωπικής υγιεινής. Συνδυαστικά με προσφορά από κάποιο σουπερ η χάρτινο κουπόνι και pockee βγάζει καλές τιμές. Έχω πάρει οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμες με κέρδος (ναι πήρα περισσότερα από όσα έδωσα), απορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων και πιάτων με τιμές 1,5-2ευρω, γιαούρτια, ντοματακια με καλές τιμές, σαμπουάν, αφρολουτσα και αποσμητικα με λιγότερο από 1ευρω και τώρα τα γυναικεία ξυραφάκια με τιμη 0,5ευρω. Όλα τα παραπάνω στις καλύτερες μάρκες και premium εκδοσεις των προιοντων. Εάν ενδιαφέρει το βράδυ θα γράψω περισσοτερα.
    ΥΓ Δεν δουλεύω σε καμία εταιρία που έχει σχέση με αυτό. Πελάτης χτυπημένος από την κρίση είμαι.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Αγορές - Πωλήσεις
    By Musclemar in forum Off Topic
    Replies: 389
    Last Post: 23-02-15, 00:18
  2. Πρόσφατες Αγορές Μας!!
    By GymSte in forum Off Topic
    Replies: 25
    Last Post: 18-05-11, 10:39
  3. Αγορές απ'το amazon.co.uk
    By malmsteen in forum Off Topic
    Replies: 3
    Last Post: 06-01-09, 02:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •