Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast
Results 301 to 330 of 371
  1. #301
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Τώρα σε τι μακρος είσαι?

  2. #302
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Δεν εβγαλα καινουργια,οπως δουλευα στη συντηρηση 2 μηνες απλα κατεβασα μια φορα 10% τον υδατανθρακα και οταν ξεκινησα εβαλα τις αεροβιες

    Αν θυμαμαι καλα δουλευα τοτε 30/40/30
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  3. #303
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Θα κάνω μερικές προτάσεις:

    1. Ανέβασε τον υδατάνθρακα 20% ΙΣΟΠΟΣΑ, σε ΟΛΑ τα γεύματα, ΕΚΤΟΣ του τελευταίου πριν τον ύπνο.
    2. Επανέφερε το αλάτι κανονικά στην διατροφή σου (υπάρχει λόγος ;-) και ίσως γι' αυτό κόλλησες).
    3. Για να κάνεις το "1" πρέπει να κάνεις τουλάχιστον 5 φορές από 30 λεπτά αερόβιο.
    4. Χρησιμοποίησε Ashvagandha πριν τον ύπνο (κατά προτιμήσεις 45 - 60 λεπτά μετά το τελευταίο γεύμα).
    5. Κάνε φίλη σου την βαλεριάνα, ως ρόφημα μετά το τελευταίο γεύμα (καλής ποιότητας όμως, όχι της οκάς που έχουν κάτι super market).
    6. Πίνε ΠΟΛΥ νερό.

    Θέλω να πιστεύω ότι θα επιστρέψει η καλή εικόνα και θα δεις και μείωση στα κιλά, έστω και μικρή.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #304
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Θα κάνω μερικές προτάσεις:

    1. Ανέβασε τον υδατάνθρακα 20% ΙΣΟΠΟΣΑ, σε ΟΛΑ τα γεύματα, ΕΚΤΟΣ του τελευταίου πριν τον ύπνο.
    2. Επανέφερε το αλάτι κανονικά στην διατροφή σου (υπάρχει λόγος ;-) και ίσως γι' αυτό κόλλησες).
    3. Για να κάνεις το "1" πρέπει να κάνεις τουλάχιστον 5 φορές από 30 λεπτά αερόβιο.
    4. Χρησιμοποίησε Ashvagandha πριν τον ύπνο (κατά προτιμήσεις 45 - 60 λεπτά μετά το τελευταίο γεύμα).
    5. Κάνε φίλη σου την βαλεριάνα, ως ρόφημα μετά το τελευταίο γεύμα (καλής ποιότητας όμως, όχι της οκάς που έχουν κάτι super market).
    6. Πίνε ΠΟΛΥ νερό.

    Θέλω να πιστεύω ότι θα επιστρέψει η καλή εικόνα και θα δεις και μείωση στα κιλά, έστω και μικρή.
    Καλησπερα Σταυρο ευχαριστω για αλλη μια φορα για το χρονο σου γιατι ξερεις λαμβανω πολυ σοβαρα τη νγωμη σου...

    1.Ημου ντοσο καιρο ισοθερμιδικα και απλα εχω μειωσει 10% και εβαλα αεροβιες,να ανεβω παραπανω απο τη συντηρηση?
    2.το εχω ηδη κανει
    3.Οπως ακριβως το γραφεις, 5 φορες απο 30λεπτα η 4 30λεπτα και 1 HIIT
    4.Ειχα δει που το ανεβασε η ειρηνη και το σκεφτομουν σοβαρα
    5.Θα προσπαθησω να ξυπνησω 2-3 μερες πιο πρωι ωστε να ειμαι το βραδυ λιωμα αν και ετσι δε κοιμηθω πιο νωρις η βαλεριανα θα εχει την τιμιτικη της
    6. ειμαι στα 5 λιτρα χωρις καφεδες τσαγια κτλ αλλα για να μη λεω και ωεματα πολλες φορες ξεχνιεμαι η ειμαι εξω και πινω λιγοτερο,αλλα σε μια νορμαλ μερα 5 σιγουρα

    Πιστευω οτι ειναι λογο του ανχους,εχω κατι εξετασεις τελος του μηνα αλλα θα το μετριασω...
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  5. #305
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καλημέρα και καλή Κυριακή!!!

    Το να αυξήσεις υδατάνθρακα θα βελτιώσει την ανάρωσή σου, οπότε θα νιώσεις αμέσως καλύτερα. Επίσης μόλις επιστρέψει το αλάτι, θα πάψει το σώμα σου ως αντίδραση να κρατάει νερά και το ότι ήδη πίνεις πολύ νερό α σε βοηθήσει να ξαναχάσεις.

    Γράψε μας να δούμε πώς πας!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #306
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Και ναι καλα καταλαβατε εχουμε update :P

    Κυριακη ανεβασα τον υδατανθρακα οπως ειπε ο σταυρος, δευτερα ξυπνησα στο 81,4 αλλα λιγο με ενοιαξε εκανα την προπονηση μου τριτη ξυπνησα στα 80,5 και σημερα στα 79,6 απο τα 79,8 της προηγουμενη εβδομαδας και συνεχιζουμε....

    Στο τζυμ μου λενε αρκετοι οτι εχω καθαρισει,που το βλεπουν δε ξερω αλλα το κραταω μονο για λογους ψυχολογιας...Ειμαι σιγουρα καλυτερα απο πριν αλλα καμια σχεση με το στοχο μου,εχουμε ακομα πολυ δουλεια...

    Να σημειωσω επισης οτι απο προπονηση μειωσα τον χρονο διαλλειμματος στα 55 δευτερα
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  7. #307
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Χαίρομαι που είχαν αποτέλεσμα τα όσα σου πρότεινα!!!

    Κοιμάσαι καλύτερα ή εκεί δεν βρέθηκε λύση ακόμη;!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #308
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Με τον υπνο τιποτα ακομα,γυρναω καμια φορα κατα τις 8.30 απο το τζυμ (οπως σηεμρα καλη ωρα) βαζω να δω λιγο walking dead τα ματια μου βαραινουν λες και υπνοτιζομαι...Περναει καμια ωρα απω να φαω και μετα γαριδα το ματι

    Θα μου πεις η λυση ειναι δες walking dead,αλλα ελα που ειμαι τελευταιο κυκλο και τελειωνει :P
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  9. #309
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Ερωτημα προς τους εμπειροτερους...
    Ετοιμαζομα να φυγω για προπονηση χεριων και θελω να ανεβασω την αεροβια σε 40-45 καθως ειμαι περιπου 1,5 μηνα στα 30...
    Η μια σκεψη ειναι να συνεχιζω κανονικα με 40-45 σα να μη συμβαινει τιποτα και η αλλη να την κοψω εντελως μα βδομαδα να ξεστρεσαριστει το σωμα και ξαναρχιζω....
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  10. #310
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,659

    Default

    Εγώ θα την ανέβαζα πρώτα στα 40 λεπτά κι αν δεν δεις αποτέλεσμα ή όταν ξανακουσει κόψε την για μία βδομάδα.

    Προσωπικά έτσι έκανα.

  11. #311
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ανέβαζε + 5 λεπτά κάθε εβδομάδα, μέχρι να φτάσεις τα 45.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #312
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Να πω την αμαρτια μου δεν εκανα σημερα, δεν ειχα το μουντ και επειδη πρεπει να ακουμε το σωμα μας την παρελειψα....Θα Ξαναξεινησω απο δευτερα οπως ειπε ο Σταυρος

    Απο πορπονηση

    Δικεφαλα
    Καμψεις δικεφαλων με μπαρα 4χ12-10-8-8(10-15-17,5-20)
    Καμψεις δικεφαλων ανασκελα και τα 2 χερια μαζι 3χ12(8)
    Σφυρια 3χ10(10)

    Τρικεφαλα
    kick back 1-1 χερι 3χ15
    Πιεσεις με αλτηρα πανω απο το κεφαλι 3χ12(20-20-22,5)
    Πιεσεις στην τοχαλια με λαβη Λ 3Χ12(36-43-50)

    2 ασκησεις πηχεις και φυγαμε για περγιε :P

    *Εχω μειωσει του χρονους των διαλλειματων σε 55 δευτερα
    *Ανηπομονω να μπουμε οι πρωινες αεροβιες,απο το στιβο ακομα ηταν η καλυτερη μου....
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  13. #313
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    15/5/18
    WEEK 5

    Εκανα ενα ριφιντ μεσα στο Σ/Κ Το σαββατο δουλεψα στη συντηρηση και την κυριακη λιγο παραπανω, ο αντικτυπος στη ζυγαρια το πρωι ηταν μηδενικος...80,1 οσο το σαββατο οσο και την κυριακη το θεωρω καλο σημαδι αυτο κα απο σημερα επανερχομαστε στο ελλειμα μας...
    Προπονητικα μειωσα το χρονο ξεκουρασης στα 50 δευτερα, σε καποιες ασκησεις οι επαναληψεις δεν εβγαιναν αλλα προσπαθω να κραταω τα κιλα ψιλα ωστε να εξασφαλισω οτι η ενταση ειναι η σωστη
    Απο αεροβιο αυξησα σε 35 λεπτα και διατροφικα εβαλα πατατα στο τελευταιο γευμα, ενω ταυτοχρονα μετεφερα τη γλυταμινη απο το μεταπρωπονιτκο πριν τον υπνο...
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  14. #314
    Pumping Iron psonara0's Avatar
    Join Date
    17-04-15
    Location
    αμαλιαδα
    Posts
    530

    Default

    καλησπερα bebeto,τελικα πως ειναι η κατασταση σχετικα με τον υπνο?ρωταω μηπως υπαρχει καποια επιτυχης συνταγη,διοτι κι εγω βιωνω μεγαλο προβλημα με αυπνιες παρ'ολη την κουραση και εξαντληση.ευχαριστω και καλη συνεχεια στον στοχο σου.

  15. #315
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Καλησπερα ψωναρα, για λιγο καιρο βρηκα λυση την τριτη ειχα παλι τα ιδια, οχι τιποτα εχω και ακτι εξετασεις 8 το πρωι σε 2 βδομαδες, να δω πως θα παω :P

    Εδω συενχιζουμε δυναμικα,με βλεπω πιο καθαρο πλεον αν και το βαρος κατεβαινει αργα 79,3 με 79,6 παιζει αυτες τις μερες

    Σημερα ομοι κοιλιακοι και αναγκαστηκα στο τελος 16' hiit στο ελλειπτικο γιατι οι διαδρομοι ηταν υπο καταληψη
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  16. #316
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Καλησπερα στα παλιοπαιδα, εχουμε update...

    Πλεον στα 88,7 χτες το πρωι, εκανα ενα refeed την κυριακη και ξεκουραστηκα καλα...Απο πορπονηση την κρατησα ιδια με μονη αλαγη την αυξη της αεροβιας οπως ειπε ο σταυρος και πλεον ειμαι στα 40 λεπτα
    Διατροφη δεν πειραξα ουτε θερμιδα οποτε συνεχιζουμε με το χαμοεγελο στα χειλη...
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  17. #317
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default

    Έβαλες σχεδόν 9 κιλά σε 5 μέρες;

  18. #318
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by bebeto View Post
    Πλεον στα 88,7 χτες το πρωι, εκανα ενα refeed την κυριακη και ξεκουραστηκα καλα...
    Μάλλον θα εννοείς 78,7. Ωραία κυλάει η μείωση! Συνέχισε δυνατά και καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!

  19. #319
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Ναι παιδια 78,7 ηθελα να γραψω, σημερα βεβαια ξαναεγραψε 79,9...Φουλ ανχος 3.30 το πρωι κοιμηθηκα και ειμαι με 5 ωρες υπνο ευτυχως δεν εχει προπονηση σημερα...Το ριχνω εκει προσωρινα,αλλα βγουν κι αλλα σκαμπανεβασματα μετα τις εξετασεις(σε μια εβδομαδα) θα αρχισω να ανυσηχω....

    Ευχαριστω πολυ κωνσταντινα
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  20. #320
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default


  21. #321
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Επανερχομαι με ενα συντομο απντειτ...
    Χτυπησα την προηγουμενη τριτη το χαμηλοτερο βαρος μου στα 78,7 απο κει και περα ειχαμε καποια λογικα σκαμπανεβασματα αλλα παρατηρησα κυριως οτι μαλακωσα παρα πολυ (για τα δικα μου δεδομενα,δεν ειχα και καμια σκληραδα τρελη) + οτι εχω πεσμενη ορεξη και παρα πολυ ανχος για της εξετασεις...

    Ανεβασα εχτες το φαι % πανω απο τη συντηρηση και σημερα στη συντηρηση οπου λεω να κινηθω και ολη την εβδομαδα χωρις καθολου αεροβιες...Να τελειωσει η εξετασει να μπουσταριστουμε λιγο και συνεχιζουμε
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  22. #322
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by bebeto View Post
    Επανερχομαι με ενα συντομο απντειτ...
    Χτυπησα την προηγουμενη τριτη το χαμηλοτερο βαρος μου στα 78,7 απο κει και περα ειχαμε καποια λογικα σκαμπανεβασματα αλλα παρατηρησα κυριως οτι μαλακωσα παρα πολυ (για τα δικα μου δεδομενα,δεν ειχα και καμια σκληραδα τρελη) + οτι εχω πεσμενη ορεξη και παρα πολυ ανχος για της εξετασεις...

    Ανεβασα εχτες το φαι % πανω απο τη συντηρηση και σημερα στη συντηρηση οπου λεω να κινηθω και ολη την εβδομαδα χωρις καθολου αεροβιες...Να τελειωσει η εξετασει να μπουσταριστουμε λιγο και συνεχιζουμε
    Πολύ καλά θα κάνεις, να δώσεις και να τελειώνεις από αυτό και μετά θα φύγει ένα βάρος από πάνω σου, κυριολεκτικά και μεταφορικά!

  23. #323
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    UPDATE

    Εχουμε και λεμε με τις εξετασεις ειμαι ευχαριστημενος σε γενικες γραμμες αλλα κραταω και μια πισινη...αναμενουμε τα αποτελεσματα

    Τωρα στα δικα μας, την προηγουμενη εβδομαδα οπως ειπα κινθηκα στη συντηρηση, εβαγλα τις αεροβιες και δουλεψα βαρια κιλα τα οποια σε οριμενες ασκησεις θα τα κρατησω και τωρα...
    Καθε μερα επιαζα ημουν στα 79,6, και λεω ρε φιλε πως γινεται? Ανεβασα φαι,εκοψα αεροβιες και μενω οσο ημουν πριν?
    Σα να μην εφταναναν ολα αυτα μετα το φορτο και το ανχος που περασα λεω δε γα@@@@ θα φαω μια πιτσα το βραδυ, εβαλα και διπλο κοτοπουλο και ξηγηθηκα δυναμικα...Δευτερα παω τζυμ κανονικα πλεον (θα βαλω προπονησεις απο την αλλη εβδομαδα με ολες τις αλλαγες) και ξεκιναω και τις αεροβιες παλι στα 40 λεπτα μετα την προπονηση...Ξυπανω σημερα πρωι 79,4 και ας ειναι καλα η πιτσα :P


    Σε γενικες γραμμες, πηγα σε ενα ελλειμα 10% οσο η πρωτη μειωση που ειχα κανει και προς το παρον 3-4 αεροβιες 40 λεπτων μετα την προπονηση μερι να πανε πρωι...Βγαζω ουσιαστικα αυτη μετα τα ποδια και βαζω βαρι κιλα με καποια ντροπ σετ σε καποιες ακησεις
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  24. #324
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    79,0 σημερα και συνεχιζουμΕ...Αυτο που θελω ομως να πωσημερα ειναι σχετικα με τα ποδια.
    Κανω προπονηση την τριτη, δεν αλλαξα κατι στις ασκησεις ουτε στα σετ, απλα επεσα λιγο επαναληψεις ανεβασα κιλα και σε καποιες εβαλα ενα ds στο τελος...Απο τριτη μεχρι σημερα Σαββατο τα ποδια μου ειναι πιασμενα ειδικα εκει στο δακρυ που λεμε και στους δικεφαλους....Ειναι φυσιολογικο αυτο? δυνηθως το πιασιμο κραταει 1-2 μερες ενω τωρα χαμος
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  25. #325
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,659

    Default

    Κι εμένα από την τρίτη ήταν μέχρι χθες τα Τετρακεφαλα.
    Αν δε σε ενοχλεί σε βασικές κινήσεις ή γενικά δε σου προκαλεί δυσκολία, περαν του κανονικού πιασίματος μην ανησυχείς.
    Είναι αυτές οι μικρές αλλαγές στην προπόνηση που προσφερουν αυτό τον γλυκό πόνο

    Αν πάλι δεις ότι επιμένει και δε φαίνεται για απλό πιάσιμο συμβουλεύουν γιατρό αλλά φαντάζομαι θα υποχωρήσει. Προσωπικά μου χει τύχει να δω doms μέχρι 7 μέρες

  26. #326
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Δε με ενοχλει καπου,ισως Τεταρτη Πεμπτη στο περπατημα...Αυτο που φοβαμαι εγω ειναι μηπως ειναι καποιο σημαδι οτι δεν αναρωνω καλα
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  27. #327
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,659

    Default

    Δεν κοιμάσαι εστω 7 ώρες?
    Εγώ αυτό τον καιρό κοιμάμαι 6 ωρες max λογω δουλειάς και "ταλαιπωρουμαι" από τα doms.

    Αλλά δεν μπορούμε να τα εχουμε ολα

  28. #328
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Εκει γυρω 6-7 εφυγε και το ανχος τωρα αλλα ηρθε η ζεστη :P
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  29. #329
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Update για εχτες

    Κλεινω σιγα σιγα 2 μηνες υποθερμιδικα...Τα κιλα μου πλεον βρισκονται στα 78,6,αρκετα πιο καθαρος αλλα εχουμε ακομα δρομο...Αυτο που δεν περιμενα σε αυτο το καθαρισμα ειναι οτι δε θα μου ελειπαν διαφορα απαγορευμενα φαγητα η γλυκα τα οποια στις 2 προηγουμενς χρονιες εκανα αγωνα να τα κρατησω εκτος...Πλεον μπορει να τρωει ο αλλος διπλα μου γυρους και κρεπες και οχι μονο να μη μου κανει κεφι να φαω αλλα θα τον κοροιδευω κιολας (με την καλη εννοια)

    Η νεα εβδομαδα και καθως πλησιαζει η ωρα που θα φυγυμε για δουλεια εφερε καποιες αλλαγες..

    Αρχικα και σημαντικοτερα μειωνω τις αεροβιες σε 3-4 απο 45 λεπτα και τις βαζω το πρωι, εμπευσμενος απο το Σταυρο ξεκινησα και εγω διαδρομο με ταινια fear of the walking dead στην περιπτωση μου και η ωρα περναει αερας

    Οποτε χτες ΔΕΥΤΕΡΑ

    Πρωινη αεροβικη

    Απογευμα ΣΤΗΘΟΣ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ

    Πιεσεις 5χ12-10-8-8-8 (60-65-70-75-80) + 1 ds στα 60
    Πιεσεις με αλτηρες σε επικληνη 3χ10-8-8(20-22,5-25) + 1 ds
    Ανοιγματα σε επικληνη 3χ10-10-8(12-14-17,5) +1 ds
    Cross over χιαστη 3χ10(14-14-18)
    Πιεσεις με αλτηρα στο κεντρο του στηθους (δε ξερω πως λεγεται) 3χΚαψιμο

    Τρικεφαλα

    Εκτασεις αλτηρα πανω απο το κεφαλι 1-1 χερι 3χκαψιμο 8kg (Μια αποτυχια,με τραβαγε ο δεξης ομως οποτε κοβεται)
    Βυθισεις 3χκαψιμο

    3ασκησεις κοιλιακοι

    Παρατηρησεις
    Να σημειωσω επισης οτι πριν 2 εβδομαδες που λογω εξεασεων ειχα κινηθει ισοθερμιδικα, ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΑ στα μακρος λιγες φραουλες η κερασια πριν την προπονηση και αφου δεν ειχαν καποιο αρνητικο αντικτυπο πανω μου τα κρατησα, για να σπαω τη μονοτονια απο το πιτακι...

    Επισης πλεον δουλευω λιγο πιο βαρυα,τα διαλλειματα τα πηγα 1,30 στις βασικες και οι πιεσες χτες βγηκαν πολυ ευκολα και 1 στις υπολοιπες


    Σημερα ποδια και ο θεος βοηθος
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  30. #330
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    Και ενα γευμα σημερινο, 120 g κοτοπουλο 200g basmati(βραμενο) 100g βασολακια με 10g λαδι και λεμονι
    Attached Images Attached Images
    Last edited by bebeto; 12-06-18 at 16:20.
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ


 
Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Είναι Απλά Συμπληρώματα..
    By Youngbuilder in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 17
    Last Post: 29-05-15, 10:22
  2. Τελικά ποιό είναι το όριο που ένας μύς μπορεί να φτάσει;
    By Optimus Prime in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 25-07-13, 21:41
  3. Replies: 1
    Last Post: 06-04-11, 23:29
  4. Replies: 9
    Last Post: 04-12-08, 23:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •