Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Χαλάρωση Δέρματος

    Καλημερα... Μετα απο εναν χρονο διαιτας με διατροφολογο εχασα 40 κιλα απο 45kg λιπους πηγα στα 18kg και απο 128 ειμαι σημερα 88 ειμαι 19 χρονων... Οπως καταλαβαινεται η χαλαρωση δερματος ειναι μεγαλη... Κατακαιρους εκανα και γυμναστηριο και περπατημα τελειως ερασιτεχνικα και μη ξεροντας... Πλεον εω ξεκινησει το περσοναλ...και γυμναζομαι 3 φορες την εβδομαδα με επαγγελματια... Στοχος μου ειναι η συςφοιξη δερματος η ενδυναμωση και σε δευτερη μηρα η γραμμωση.... Καποια συμβουλη για τν χαλαρωση δερματος γιατι ειναι μεγαλη και αισθητικα ενοχλητικη

  2. #2
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Καλώς όρισες στο φόρουμ και συγχαρητήρια για την προσπάθεια σου! Αυτό δείχνει ότι είσαι άτομο με θέληση και με σωστή διατροφή, προπόνηση με βάρη και αερόβια θα πετύχεις άνετα τους στόχους σου.

    Η συμβουλή μου είναι να δώσεις ΧΡΟΝΟ στο σώμα σου και να δουλέψεις το παραπάνω πακέτο με έμφαση στην προπόνηση αντιστάσεων και ό χρόνος θα σε ανταμείψει!

    Εισαι μικρός ακόμα και το σώμα σου έχει μεγάλες δυνατότητες επαναφοράς και σμίλεψης.

    Και αφού τα κατάφεραν οι παρακάτω, τότε μπορείς να τα καταφέρεις κι εσύ!








  3. #3

    Default

    Attachment 29181σου παραθετω και εγω τισ δικεσ μου φωτογραφιες....σευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια....εννοειται συνεχιζω την ασκηση....απο κοντα ειναι πιο τραγικο το αποτελεσμα!!

  4. #4
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Αριστερή φώτο : Πέρυσι το Γενάρη.
    Δεξιά φώτο : Φέτος το Γενάρη. 43 κιλά κάτω (και τα 37,5 τα είχα χάσει σε 5,5 μήνες, πολύ απότομα)
    Και είμαι 45 χρονών. Εσύ τί λες? Εσύ που είσαι 19 θα τα πας σίγουρα καλύτερα!!!!!!!!!

    fat2.jpg

  5. #5
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Αριστερή φώτο : Πέρυσι το Γενάρη.
    Δεξιά φώτο : Φέτος το Γενάρη. 43 κιλά κάτω (και τα 37,5 τα είχα χάσει σε 5,5 μήνες, πολύ απότομα)
    Και είμαι 45 χρονών. Εσύ τί λες? Εσύ που είσαι 19 θα τα πας σίγουρα καλύτερα!!!!!!!!!

    fat2.jpg

    Αμστελ απ' ότι βλέπω έ; Κι εμένα μ' αρέσει ώρες ώρες η ρημάδα η μπύρα!

    Εξαιρετικότατος μπράβο!!!

  6. #6
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by POWERBUILDER View Post
    Αμστελ απ' ότι βλέπω έ; Κι εμένα μ' αρέσει ώρες ώρες η ρημάδα η μπύρα!

    Εξαιρετικότατος μπράβο!!!
    Ευχαριστώ πολύ φίλε. Και η μπύρα είναι του φωτογράφου, του την κράταγα για να τραβήξει τη φώτο.
    Εγώ είμαι της βότκας (άλλη ρημάδα από κει χαχαχαχαχαχαχα)
    Τώρα έχουν περάσει 4,5 μήνες από τη δεξιά φώτο, είμαι σε καλύτερη μυική κατάσταση, έπεσα κι άλλο σε λίπος
    (κοντεύω να βγάλω φλέβες και στα αυτιά μου) και προσπαθώ σιγά-σιγά να ανέβω σε σωστό όγκο (αλλά είναι δύσκολο στην ηλικία μου).
    Υπομονή, επιμονή και ευχαρίστηση από τη γυμναστική πλέον

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Secret of Steel View Post
    Αριστερή φώτο : Πέρυσι το Γενάρη.
    Δεξιά φώτο : Φέτος το Γενάρη. 43 κιλά κάτω (και τα 37,5 τα είχα χάσει σε 5,5 μήνες, πολύ απότομα)
    Και είμαι 45 χρονών. Εσύ τί λες? Εσύ που είσαι 19 θα τα πας σίγουρα καλύτερα!!!!!!!!!

    fat2.jpg
    Υπέροχο παράδειγμα συγχαρητήρια αν σου ειναι εύκολο πες με τι προπόνηση και με τι διατροφη εκανες αυτην την τεραστια αλλαγή. Και εγω εχω αρχίσει και ψάχνομαι δεν με βιάζει ο χρόνος απλα θελω να βρω το σωστο δρομο για ενα καλο αποτέλεσμα υπομονη εχω αν και ορισμένες φορες θελω να σπάσω τον καθρέπτη γιατι με 26 κιλα κατω απο 138 δεν βρισκω ιδιαίτερες διαφορες. Επισης νεος στην γυμναστικη αλλα με πάθος το ξερω πως άργησα αλλα......


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χαλάρωση δέρματος - Συμβουλές
    By nomikab in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 9
    Last Post: 10-10-15, 11:13
  2. Χαλάρωση Δέρματος
    By bbg in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 05-06-15, 01:59
  3. Χαλάρωση Δέρματος
    By Vanos in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 29-10-14, 17:26
  4. Χαλάρωση Δέρματος
    By aneliv9 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 73
    Last Post: 07-03-11, 03:30
  5. Συμβουλές για χαλάρωση δέρματος
    By fat_boy in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 22
    Last Post: 24-08-09, 01:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •