Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 31 to 60 of 239
  1. #31
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ευχαριστω για το ενδιαφερων σου λιζα, δεν ηταν κατι σοβαρο εφαγα λιγο μελι και ημουν μια χαρα γιαυτο συνεχεισα. επισης ηταν και λιγο δυσκολη η ασκηση αλλα γενικα θεμα ψυχολογιας ηταν που δεν ειχα διαθεση ειχα παει και πριν στο γηπεδο και ειχα πεξει μπαλα οποτε μπορει να εχει πεξει και αυτο τον ρολο του. αλλα στις υπολοιπες ασκησεις δεν μπορω να πω οτι ειχα θεμα απλα δεν ενιωθα καλα πρηξιματα σημερα.

  2. #32
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    01-03-16
    Posts
    844

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    +1000 στη Λιζα αλλά κι εγω οταν ειμαι κρυωμενος παω κανονικα για προπονηση (αν και δε θα επρεπε)

    A bad workout is better than no workout λένε...τωρα βεβαια εξαρταται απο το ποσο ξεροκεφαλος ειναι ο καθενας.
    Μονο αν εχω ψυξη δεν παω προπονηση

    Γενικα παντως αν ειναι θεμα υγειας (κι οχι ενα απλο κρυωματάκι) καλυτερα να αποφυγεις την προπόνηση!
    Και γω έχω πάει κρυωμένη για προπόνηση

    Αλλά είναι σημαντικό να ακούμε το σώμα μας ..
    Ξέρω για παράδειγμα πότε με ΄΄παίρνει΄΄ να πάρω ένα depon και να πάω και πότε πρέπει να κάτσω στ αυγά μου να ξεκουραστώ ..

  3. #33
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    εγω εχω παει και για αεροβικη με μπουκωμενη μυτη αχα αλλα το μετανιωσα και απο τοτε δεν το ξανα εκανα

  4. #34
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα!!! σημερα δεν εκανα προπονηση λογω του οτι ενιωθα λιγο κουρασμενος σωματικα και ειπα να ξεκουραστω, μιας που αυριο που ηταν να κανω ποδια δεν θα κανω επειδη ειχα εναν τραυματισμο με το γονατο. οχι κατι σοβαρο απλα με εποιασε ενας πονος, δεν χτυπησα καπου βασικα ειναι λιγο πιο κατω απο το γονατο οποτε σκεφτηκα να παρω ενα οφφ για να το ξεκουρασω γιαυτο και η σημερινη προπονηση θα παει αυριο.

    διατροφη
    πρωινο/ φυστικοβουτυρο με ενα ποτηρι γαλα
    μεσημεριανο/πατατες στο φουρνο
    βραδινο/ 2 αυγα με 6 βραστες πατατες
    και το τελευταιο γευμα / 2 η τρια αυγα και 2 πατατες.

    εχω τις παρακατω αποριες .
    Αποριες
    1) προσπαθω να εχω σε καθε γευμα μου πρωτεινη +υδατανθρακα ειναι αυτο σωστο για την ηλικια μου? σε καποια γευματα ομως δεν μπορω λογω του οτι τρωω μαγειρευει ο πατερας μου.μπορω οταν δεν εχω πρωτεινη να πινω 2 με 3 ποτηρια γαλα? η να μου πειτε μια αλλη εναλακτικη λυση.
    2)κανει να παρω μια πρωτεινη whey για να παιρνω τις μερες που δεν εχω καποιο γευμα με πρωτεινη?
    3)ειναι αρκετες δυο ασκησεις για δικεφαλα?επειδη ειναι οι δυο καλυτερες που ξερω και απλες και βοηθανε αρκετα αλλα μηπως αφου κανω μονο δυο και οχι τρεις να κανω 4 σετς?
    4)θα παθω κατι που καποιες φορες τρωω 5 αυγα μεσα στην μερα μου οταν δεν εχω καποιο κρεας και ειναι η πιο ευκολη λυση εννοω οταν μου εχει τελειωσει το φιλετο κοτοπουλο?
    5) για μεταπροπονητικο ειναι καλα, 2 αυγα ή 1 φιλετο κοτοπουλο + 4 με 5 πατατες βραστες μικρες με λιγο μουσταρδα για γευση ή μια μεριδα ρυζι?
    6)το ποδοσφαιρο μετραει σαν αεροβικη? γιατι τωρα το καλοκαιρι παιζουμε με τα παιδια 1 με 2 ωρες και τρεχουμε πανω κατω και νιωθω αρκετη κουραση.
    να αναφερω εδω κατι λιγο ασχετο αλλα ο αγκωνας μου με κατι ασκησεις που ειδα απο το ιτερνετ και λιγο αλιφη εχει καλυτερεψει πολυ δλδ σχεδον δεν υπαρχει ο πονος.
    ευχαριστω για τον χρονο σας , απαντηστε μου σας παρακαλω.
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 01:09.

  5. #35
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Να εχεις μια πηγή πρωτεινης. Ειναι βασικο σε μια διατροφη. Αν δν εχεις κρεας πιες γαλα οπως ειπες.
    Η πρωτεινη σε σκονη δε θα σου κανει κακο, αλλα τη θεωρω υπερβολη στην ηλικία σου.

    Μια χαρα αεροβιο ειναι το ποδοσφαιρο!

  6. #36
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    να σε καλα ρε θανο που απαντησες , το ξερω αυτο για την πρωτεινη απλα και εγω αυτο σκεφτηκα ισως παρω μια σε κανα χρονο η λιγο αργοτερα. επισης απο θεμα γαλατος δεν εχω προβλημα και 5 ποτηρια μπορω να πιο βαζω και λιγο ρυζαλευρο μεσα. για τις ασκησεις για τα δικεφαλα εχεις καμια προταση ? ποια ειναι η γνωμη σου?

  7. #37
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Αν κ απο καλισθενικη προπονηση δεν σκαμπαζω και πολλα.
    Πιστευω 2 ασκησεις φτανουν(οπως ειναι και στα βαρη) ειναι πολυ μικρη μυικη ομαδα.
    Τωρα αν θες να κανεις 4 σετ κανε, οπως εχουμε πει ειναι καθαρα ψυχολογικο αυτο το 1 σετ παραπανω.

  8. #38
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    δλδ δεν θα δω μια μικρη διαφορα μιας και ειανι μονο δυο ασκησεις με ενα σετ παραπανω? επισης βλεπω αποτελεσμα απο απο οτι μου φενεται αν βαλω και λιγα καθαρα κιλα θα ειναι κομπλε. ειδη εχω ξεπερασει σχεδον τα περισσοτερα παιδια του σχολειου μου.!!!!οταν αρχισει και ο στιβος με το καλο τον χειμωνα θα κανω και λιγα βαρη που εχει εκει το γυμναστηριο οπως απλες καμψεις με αλτηρες για δικεφαλα και καμψεις σφυρια που εκανα και στο γυμναστηριο οταν πηγαινα
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 01:44.

  9. #39
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Ξεκινα Planche work.Εκει θα δεις την τεραστια διαφορα στα διλεφαλα σου.Περα απο το οτι θα εκτοξευτει η δυναμη σου.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  10. #40
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    μπορεις να ανεβασεις ενα video με την ασκηση φιλε μου ? αν σου ειναι γτ νομιζω την κανω αυτην την ασκηση, ειναι σαν πυση υπς και πανε τα χερια λιγο πιο πισω απο τους ωμους ? επισης δουλευουν και οταν κανω πλατη τα δικεφαλα μου αρκετα και τα νιωθω.

  11. #41
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Εδω μας νοιαζει να ειναι τελειως τεντωμενο το χερι μας, για να εκμεταλλευτουμε την υπερτροφια στον brachialis.Αυτος θα μας βοηθησει να δυναμωσουμε τη θεση αυτη.

    Ξεκινα δειλα δειλα με planche leans, αλλα το χερι ΠΡΕΠΕΙ να ειναι απολυτως τεντωμενο.Αλλιως χανουμε την ασκηση.Θα ειναι δυσκολο, γι'αυτο να γερνεις σταδιακα και σιγα σιγα με το περασμα του χρονου.

    https://www.youtube.com/watch?v=0hV4wiiOqyQ
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  12. #42
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    σε ευχαριστω πολυ δλδ αυτην την ασκηση μπορω να την προσθεσω την μερα που κανω ωμους αντι για practise planche που κανω σαν πυση υπς ή την μερα μου κανω δικεφαλα?η πλατη πρεπει να καμπουριαζει? και επισης γιαποσα δευτερολεπτα να το κανω?

  13. #43
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    επισης νιωθω και την πλατη μου να δουλευει που το δοκιμασα πρεπει?

  14. #44
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Μπορεις να την βαλεις σε μερα πιεσεων.Αρκει να κανεις αντιστοιχα και δουλεια για front lever ετσι; Για να υπαρχει ισορροπια στις μυικες ομαδες και να μην εχουμε τραυματισμους.

    Μπορεις να ξεκινησεις με 3 σετακια των 7-8 γεματων δευτερολεπτων.Με σωστη τεχνικη θα δεις οτι ειναι δυσκολο να διατηρησεις απολυτα τη θεση.Ναι, η πλατη ειναι ετσι γιατι χρησιμοποιουμε το λεγομενο hollow body, που δεσμευει τους μυες της πλατης και απομακρυνει την αρθρωση του ωμου απο το σωμα.Προσοχη και υπομονη θελει εδω.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  15. #45
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    δλδ δουλευει πιο πολυ τα δικεφαλα παρα ωμους γτ ετσι νιωθω? και επισης δεν κανω front lever ξερω στο περιπου τι ειναι αλλα οτι ειναι πολυ δυσκολο και οτι γινετε στο μονοζυγο αυτα.
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 14:33.

  16. #46
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Οχι, δουλευουν και οι ωμοι και το στηθος και οι δικεφαλοι.Ομως οι δικεφαλοι βρισκονται σε μηχανικο μειονεκτημα, γι'αυτο και μας ενοχλουν παραπανω.Βρισκονται σε full stretch ενω ο ωμος σε ισομετρικη, στη μεση της κινησης!
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  17. #47
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    συγνωμη που σε ζαλιζω, κατι τελευταιο οταν το κανω αυτο νιωθω μεγαλη πιεση στα δικεφαλα αλλα μετα οταν σταματαω μπορω να το ξανακανω χωρις να ξεκουραστω.

  18. #48
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by bodybuilderx View Post
    συγνωμη που σε ζαλιζω, κατι τελευταιο οταν το κανω αυτο νιωθω μεγαλη πιεση στα δικεφαλα αλλα μετα οταν σταματαω μπορω να το ξανακανω χωρις να ξεκουραστω.
    Σωστα, διοτι ο τενοντας του δικεφαλου σοκαρεται.Δεν θελει μεγαλη πιεση γιατι ο τενοντας πρεπει να δυναμωσει σταδιακα μαζι με τον δικεφαλο.Γι'αυτο ξαναλεω υπομονη.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  19. #49
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    οκ επισης μπορω και να το εχω την μερα που κανω δικεφαλα? και κατι ανεφερες για front lever πιο πανω τι εννοεις?

  20. #50
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by bodybuilderx View Post
    οκ επισης μπορω και να το εχω την μερα που κανω δικεφαλα? και κατι ανεφερες για front lever πιο πανω τι εννοεις?
    Κοιτα, η γνωμη μου ειναι οτι μπορεις να ωφεληθεις περισσοτερο απο προπονηση Gymnastics Strength Training, παρα απο απλα pushups και ελξεις.Εκει πραγματι θα δεις το σωμα σου να μεταμορφωνεται, γιατι καποια στιγμη οι ασκησεις θα σου φανουν ευκολες και δεν θα εχεις προοδο.

    Γι'αυτο, για αρχη εγω θα το εκανα 4ημερο διαχωρισμο.Προπονηση πιεσεων-Κατω σωμα και κορμος-ξεκουραση-Προπονηση τραβηγματων-Κατω σωμα και κορμος.

    Τις μερες των πιεσεων βαζεις planche work,Pushups,βυθισεις κλπ, τις μερες κατω σωματος καθισματα, σπριντς, προβολες κλπ, και για κορμο εχεις αρσεις ποδιων, body levers κλπ.Τις μερες τραβηγματων εχεις ελξεις καθε ειδους και front lever work.Googlare τα να δεις τι ειναι :)
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  21. #51
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ωραιος σε ευχαριστω χαιρομαι που εχω εναν ανθρωπο διπλα μου να με βοηθαει που κανει οτι ιδιο πραγμα με εμενα. θες να αναφερω ολοκληρο το προγραμμα που κανω εγω και να κανεις καποιες διορθωσεις γτ μπρεδεyτηκα επισης κανω ενα 5ημερο σπλιτ. και στα πυση υπς δεν κανω τα απλα εχω προχωρησει σε ενα πιο προχωρημενο επιπεδο γιαυτο ειπα να σου αναφερω το πραγραμμα. αν γινομαι ενοχλητικος η κουραστικος θα ηθελα να μου το πεις.
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 17:11.

  22. #52
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by bodybuilderx View Post
    ωραιος σε ευχαριστω χαιρομαι που εχω εναν ανθρωπο διπλα μου να με βοηθαει που κανει οτι ιδιο πραγμα με εμενα. θες να αναφερω ολοκληρο το προγραμμα που κανω εγω και να κανεις καποιες διορθωσεις γτ μπρεδεyτηκα επισης κανω ενα 5ημερο σπλιτ. και στα πυση υπς δεν κανω τα απλα εχω προχωρησει σε ενα πιο προχωρημενο επιπεδο γιαυτο ειπα να σου αναφερω το πραγραμμα. αν γινομαι ενοχλητικος η κουραστικος θα ηθελα να μου το πεις.
    Γραφε :) θα σου απαντησω οταν γυρισω απο τη δουλεια βεβαια πιο ολοκληρωμενα.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  23. #53
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    λοιπον εδω ειναι ενα 5 ημερο σπλιτ
    δευτερα στηθος
    1)clap push ups 3 sets
    2)staggered push ups 3 sets
    3)archer push ups 3 sets
    4) decline push ups 3 sets
    τριτη πλατη
    1) wide grip pull ups 3 sets
    2)diagonial pull ups 3 sets
    3) sternum pull ups 3 sets
    τεταρτη ποδια
    1)jumping squats sets
    2) pistol squats 3 sets
    3)high steps 3 sets
    4)raised one leg hamstring bridge 3 sets
    5)calf raises 3 sets
    πεμπτη ωμους
    1)dipping push ups 3 sets
    2)practice planche push ups 3 sets
    3)assisted handstand clap push ups
    4)alternating assisted handstand push ups 3 sets
    παρασκευη δικεφαλα-τρικεφαλα
    1)chin ups close grip
    2)pull ups close grip
    τρικεφαλα
    1) diamong push ups
    2)|triceps extensions στα γονατα
    3)bench dips
    3 sets ολα
    σαββατο - κυριακη αν δεν σου κανει κοπω δες αυτες τισ τρεις ασκησεις στο βιντεο επειδη δεν ξερω ονοματα https://youtu.be/b6AIijlrA7Yκαι μια ασκηση ραχαιους. κανω και 3 φορες την εβδομαδα 30 λεπτα αεροβιο η παιζω ποδοσφαιρο.
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 20:34.

  24. #54
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Λοιπον.

    Θα σου προτεινα να γινει ετσι το προγραμμα σου

    Μερα "Στηθους"
    Ζεσταμα
    Βυθισεις στο διζυγο 4x8-12
    Planche leans 3x10 seconds
    Wide Pushups 3x8-12
    Pushups 3x20

    Αρσεις ποδιων στο μονοζυγο 4x15

    Mερα ποδιων οπως την εχεις


    Μερα "Πλατης"
    Ελξεις στο μονοζυγο με αναστροφη λαβη(chinups) 4x8-12
    Κωπηλατικη με ανοιχτη λαβη 4x8-12
    Kωπηλατικη με κλειστη λαβη 4x8-12
    Αναποδο κρεμασμα απο μονοζυγο(κεφαλι κατω ποδια ψηλα) 3x max hold

    Dragon flags 3x8(ξεκινα με λυγισμενα ποδια στην αρχη)

    Μερα "Ωμων"

    Wall handstands 4x30 sec holds
    Wall runs 3x20
    Beast pushups 4x8-12

    L-sits 3x10sec holds

    V-Ups 4x15




    Χερια δεν υπαρχει κανενας λογος να γυμναζεις ξεχωριστα.Θα παρουν τα κερατα τους απο τις ασκησεις που θα κανεις.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  25. #55
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    θα κανω σημερα το προγραμμα πλατης και θα το κοιταξω αργοτερα αυτο ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου. οταν λες αναποδο κρεμασμα τι εννοει να φερω να ποδια μου σαν να κανω front lever αλλα λυγισμενα? ρωταω επειδη θελω να το κανω σημερα και ειναι τωρα η ωρα που θα αρχισω
    Last edited by bodybuilderx; 21-07-16 at 23:34.

  26. #56
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Λοιπον.

    Θα σου προτεινα να γινει ετσι το προγραμμα σου

    Μερα "Στηθους"
    Ζεσταμα
    Βυθισεις στο διζυγο 4x8-12
    Planche leans 3x10 seconds
    Wide Pushups 3x8-12
    Pushups 3x20

    Αρσεις ποδιων στο μονοζυγο 4x15

    Mερα ποδιων οπως την εχεις


    Μερα "Πλατης"
    Ελξεις στο μονοζυγο με αναστροφη λαβη(chinups) 4x8-12
    Κωπηλατικη με ανοιχτη λαβη 4x8-12
    Kωπηλατικη με κλειστη λαβη 4x8-12
    Αναποδο κρεμασμα απο μονοζυγο(κεφαλι κατω ποδια ψηλα) 3x max hold

    Dragon flags 3x8(ξεκινα με λυγισμενα ποδια στην αρχη)

    Μερα "Ωμων"

    Wall handstands 4x30 sec holds
    Wall runs 3x20
    Beast pushups 4x8-12

    L-sits 3x10sec holds

    V-Ups 4x15




    Χερια δεν υπαρχει κανενας λογος να γυμναζεις ξεχωριστα.Θα παρουν τα κερατα τους απο τις ασκησεις που θα κανεις.
    αποριες
    1) βυθισεις δεν μπορω να κανω επειδη δεν εχω διζυγο τι μπορω να κανω γιαυτο?
    2)αναποδο κρεμασμα πως θα το κανω μπορεις να βαλεις κανα βιντεο? η να μου εξηγησεις?
    3)dragon flags δεν εχω που να τα κανω τι μπορω να κανω αντι γιαυτο?
    4)τι μπορω να κανω για ζεσταμα πριν απο καθε μυικη ομαδα?
    5)αρσεις ποδιων μπορω μηπως να τα κανω στο πατωμα? γτ στο μονοζυγο που κανω γλιστραω και ποναει το χερι μου αν μεινω πολυ ωρα πανω.
    βυθισεις και dragon flags θα δοκιμασω να τα κανω οταν αρχισει ο στιβος τον χειμωνα και αρσεις ποδιων που θα ειναι πιο ευκολο σε εκεινο το μονοζυγο.

  27. #57
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    1) δυο καρεκλες
    2)πιανεσαι απο το μονοζυγο,και κανεις αρση των ποδιων μεχρι πανω, τεντωνεις ποδια και κορμο και μενεις εκει
    3) κανε παλι αρσεις ποδιων.
    4)λαστιχα
    5)μαθε να σκληραγωγεις και τη λαβη σου



    Στάλθηκε από το E5603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  28. #58
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Η εικονα για το 3)

    Στάλθηκε από το E5603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  29. #59
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default



    Στάλθηκε από το E5603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  30. #60
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    οκ ευχαριστω θα μου παρει καιρο να το μαθω αυτο αχαχ που θα παει


 
Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calisthenics
    By renboms in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 45
    Last Post: 01-08-19, 14:39
  2. 1 Year Body Transformation - 16 Χρονών
    By Youngbuilder in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 14
    Last Post: 21-05-16, 20:32
  3. Πρόγραμμα SW/Calisthenics
    By Mhtsou in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 16
    Last Post: 09-02-16, 20:18
  4. Calisthenics Log - Venum
    By Venum in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 23
    Last Post: 12-06-13, 19:48
  5. Body Transformation
    By Christoss in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-11, 11:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •