Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 121 to 150 of 239
  1. #121
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    χαχα να σε καλα λιζα οχι γενικα δεν τρωω πολυ τετεια το πολυ μια κουταλια της σουπας σε ποσοτητα να βαλω για την γευση και που και που απλα τρωω κανονικο ψωμι δεν πολυ συμπαθω το ολικης εκτος αν ειναι μπακετα.

  2. #122
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    γεια σας παιδια, σημερα το προγραμμα ειχε οφφ. Μετα απο σκεψεις και αφου εσεις με πεισατε αποφασισα να αρχισω βαρη αυτην την εβδομαδα ωστε να ερχομαι καθε μερα ολο πιο κοντα στον στοχο μου .
    Last edited by bodybuilderx; 31-08-16 at 23:47.

  3. #123
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλη μερα παιδια απο εβδομαδα κατα 99% θα αρχισω ξανα γυμναστηριο απλα θελω να μαθω αν υπαρχει κατι που πρεπει να ξερω ωστε να μην κανω κρισιμα λαθη, καποια συμβουλη . επισης πριν 6 μηνες που πηγαινα μου αλλαζαν το προγραμμα καθε μηνα και εκανα 6 μηνες αν ξαναρχισω και ειναι το προγραμμα μου εκει θα μπορω να ξεκινησω απο εκεινο η παλι απο την αρχη ? ετσι κι αλλιως θα βαλω ποστ με το προγραμμα και θα μου πειτε.

  4. #124
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Υπαρχει παντως και ετοιμο full body προγραμμα απο την Ειρήνη στην αναλογη ενότητα.

  5. #125
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    προγραμμα μου βγαζουν απο εκει δεν υπαρχει προβλημα αλλα δεν μαρεσει και πολυ το full body προτιμω ενα κανονικο σπλιτ 5 η 4ημερων καθως γυμναζομουν ολο αυτο το διαστημα οποτε δεν θα εχω προβλημα.

  6. #126
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Ε ενταξει τοτε απλα εγω θα σου προτεινω να κανεις 4ημερο παντως. Επισης προσεχε τι σπλιτ θα σου δωσουν γιατι ειναι πιθανο να σου πουν το κλασσικο πλατη-τρικεφαλα/στηθος-δικεφαλα/ποδια-ωμοι και 4η μερα κυκλικό οπως κανουν σε αρκετα γυμναστήρια

    Οτι και να ακολουθησεις παντως,αν κανεις σωστα τις ασκησεις χωρις ταρζανιες στα κιλα θα αλλαξεις πολυ γρηγορα. Βοηθαει πολυ η ηλικια σου

  7. #127
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    φιλε πλεον εχω μαθει αρκετα και ειμαι αποφασισμενος να παω για το καλυτερο αποτελεσμα επισης τις ασκησεις θα τις κανω με 2 δευτερολεπτα θετικη 2 αρνητικη καπως ετσι γτ παλια εκανα την εξης μ!@#$κια , εβαζα εκτασεις τετρακεφαλων 40 κιλα με 45 και τα ανεβαζα με φορα πανω δεν ξερω αν καταλαβαινεις τι εννοω. επισης το σπλιτ αν θυμαμαι καλα ειναι στηθος -τρικεφαλα,ποδια,ωμοι,πλατη-δικεφαλα. και επισης οι επανακηψεις ηταν απο 8 εως 12 που μου ειπαν να κανω και πηγαινε σαν πυραμιδα αν εκανα 12 πχ χαμηλωνα κιλα μετα που πηγαινα στις 10 εβαζα πιο πολλα κιλα.

  8. #128
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    λοιπον σημερα το προγραμμα ειχε αναζητηση γυμναστηριου με αποτυχια.πηγα στο παλιο μου γυμναστηριο για να μαθω για την 12μηνη συνδρομη και μου ειπα 200 ευρω , ενταξει καταλαβαινεται τρελαθηκα εκεινη την στιγμη γτ πριν 5 μηνες ηταν 160 . μετα πηγα στον yava να δω τι παιζει και εκει για πρωτη φορα αλλα μου ειπαν οτι λογω της ηλικιας μου πρεπει να ειναι και ενας ενηλικας πανω απο το κεφαλι μου πατερας, μητερα, αδερφος κτλπ και οτι επειδη ειμαι μικρος θα κανω λιγο διαδρομο,ποδηλατο,κοιλιακους-ραχιαιους και λιγο πλατουλα καλα ευτηχως κρατηθηκα και δεν της εσπασα το κεφαλιπειτε μου και εσεις την γνωμη σας για αυτο. τωρα παλι για ενα αλλο που ρωτησα επειδη δεν εχουμε και πολλα εδω ειναι 80 ευρω τον μηνα αλλα δεν εχει προπονητη ουτε σου βγαζουν προγραμμα σε αντιθεση με το πρωτο που σας ειπα με τα 200 ευρω που τα εχει ολα και ειναι και πολυ καλο, δυσκολα τα πραγματα μαλλον θα καταληξω στο πρωτο και αρχικα θα δωσω 110 ευρω για 6μηνες και θα περιμενω για καμια προσφορα χριστουγεννα η καλοκαιρι που βαζουν γυρω στα 150 ευρω. εσεις τι συνδρομη εχετε γτ εχω τρελαθει εδω?
    Last edited by bodybuilderx; 06-09-16 at 23:18.

  9. #129
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Χρονος εδω που παω τωρα στα 90.

    Στο παλιο γυμανστηριο που πηγαινα ομως ηταν διπλα απο το σπιτι μου,ηταν 180...οπότε σε καταλαβαινω

    Καλα στην ουσια το να σου βγαλουν προγραμμα δε χρειαζεται καν. Φτιαχνεις δικο σου με τις βασικες ασκησεις...
    Εγω παντως θα πηγαινα στο 1ο αν και τσουζει η τιμη...δωστα μισα μισα στην τελικη τα λεφτα ή σε 3 δοσεις.

  10. #130
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ναι ρε φιλε σε ευχαριστω και εγω αυτο σκεφτηκα για το προγραμμα και πηγα να ρωτησω στον yava σκεφτηκα οτι θα βγαλω ενα απο εδω αλλα με αυτα που μου ειπαν μαλλον δεν θα περασω ουτε απ'εξω. απλα ηθελα ενα καλο γυμναστηριο γυρω στα 100 ευρω η 150 τουλαχιστον και καλο προπονητη να μου εξηγει τις ασκησεις τι να κανουμε θα παω στο πρωτο και οπως ειπα θα δωσω τα μισα και θα περιμενω για προσφορα και οταν βγαλει θα δωσω για χρονο τι να κανουμε θα το παλεψουμε. ασε που εχω και 100 ευρω απο τα καλαντα οποτε δεν θα επιβαρυνθουν πολλοι οι γονεις μου χαχα θα την βγαλουμε.

  11. #131
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα παιδια σημερα εγινε η πρωτη προπονηση σε γυμναστηριο αν και full body θα κανω για πρωτη εβδομαδα για να αποτρεψω και πιθανους τραυματισμους.το fullbody περιειχε 2 ασκησεις απο καθε μυικη ομαδα εκτος απο δικεφαλα,τρικεφαλα,ωμους χαχα αλλα ενταξει βγηκε μια χαρα με καλα πιασηματα ειδικα δικεφαλα και τρικεφαλα. τωρα για ζεσταμα μου ειπε να κανω 15 λεπτα και 10 λεπτα στο τελος αποθεραπεια, για στρετσινγ μπορειτε να μου προτεινετε κανα βιντεο που εχει καλες ασκησουλες η δεν χρειαζεται αφου κανω αποθεραπεια στον διαδρομο? επισης υπαρχει καποια ενοτητα που πρεπει να διαβασω τωρα που αρχισα παλι βαρη ωστε να ειμαι ενημερωμενος και να μην κανω ξανα τα ιδια λαθη στο γυμναστηριο?
    Last edited by bodybuilderx; 08-09-16 at 21:50.

  12. #132
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    επισης αεροβια ποση να κανω? μετρανε τα 15 λεπτα που κανω πριν την προπονηση ως ζεσταμα και κανα δεκαλεπτο στο τελος?

  13. #133
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Στην αρχη κανε κανα 5λεπτο (μη σπαταλας τις δυναμεις σου εκει) αεροβια και μετα ελαφρια βαρη για ζεσταμα και κρατα στο τελος μετα τα βαρη 20 λεπτα αεροβια 3-4 φορες τη βδομαδα.
    Διατασεις κανε στο τελος.

  14. #134
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    δλδ φιλε μετα απο το 5λεπτο στην πρωτη ασκηση να βαλω ενα 50% τον κιλων που κανω και να βγαλω απο 15 εως 20 επαναληψεις και μετα μπαινω στο κανονικο σετ?

  15. #135
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Εγω ζεσταμα κανω με 25-30% απο το max μου για 12-15 επαναληψεις,1 σετ μετα με περιπου στο 50% μεχρι να νιωσω το σημειο οτι εχει ζεσταθει σωστα και μετα μπαινω στα λειτουργικα.
    Επισης στο στηθος να ζεσταινεις και λιγο μπροστα ωμους και στροφεις
    Και στους ωμους ζεστανε και τραπεζοειδη. Ακομα κι αν δεν κανεις τραπεζοειδη εκεινη τη μερα γιατι μπορει απο λαθος κινηση να τραβηχτει ο τραπεζοειδης αν ειναι κρυος (βλέπε εμενα)
    Last edited by iLikeBB; 08-09-16 at 23:12.

  16. #136
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ευχαριστω φιλε, εννοεις περιστροφεις σωστα? τσεκαρε λιγο εδω και πεσμου αν η δευτερη ασκηση που δειχνει κατω κατω ειναι καληhttp://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=12973
    . για ζεσταμα δλδ 2 σε ενα 25 -30% και μετα αλλο ενα 50%.
    πως θα ζεστανω τραπεζοειδης? ιδεα δεν εχω βασικα δεν εχω στο προγραμμα μου τραπεζοειδης οποτε δεν ξερω και τι ειναι, δεν ξερω για ποιο λογω δεν μου βαζουν.
    Last edited by bodybuilderx; 08-09-16 at 23:23.

  17. #137
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    θανο το σετ που κανεις με 50% απο το μαξ σου ποσες επαναληψεις βγαζεις? οσες σε παρει μεχρι να αρχισει να καιει ο μυς για να ζεσταθει καλα?

  18. #138
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Ζεσταμα τραπεζοειδη κανε με λιγα κιλα ανασηκωσεις ωμων 15++ επαναληψεις ισα-ισα να αιματωθουν λιγο.
    Στροφεις κανε αυτη: https://www.youtube.com/watch?v=Nxf-VaaPAfw (αν δεν εχετε λαστιχο καντη στην τροχαλια)

    Στο 50% μπαινω μολις εχω νιωσει οτι εχει ηδη ζεσταθει ο μυς απλα για να μαι κοντα στα κιλα που θα παιξω στο επομενο σετ.
    Θα βρεις μονος σου ποιος τροπος σου ταιριαζει για ζεσταμα.
    Στο 50% εγω κανω 10 επαναληψεις

  19. #139
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ανασηκωσεις ωμων δεν ειναι το λεγομαι shrug με τεντωμενα χερια?δλδ θανο στο 25% μπορω να παιξω και παραπανω απο 15 επαναληψεις μεχρι να νιωσω οτι με ποιανει δλδ οτι ζεσταινεται ο μυς?
    (μ΄αρεσει ο τροπος σου ευκολος και καλος), και μετα 50% για να μην πας αμεσως στο μαξ και σοκαριστει ο μυς πιστευω το καταλαβα να σε καλα ΄) δινω πολυ σημασια στο ζεσταμα τωρα οπως κταλαβαινεις δεν θελω να κανω λαθοι που θα με οδηγησουν σε τραυματισμο. ευχαριστω
    Last edited by bodybuilderx; 09-09-16 at 12:57.

  20. #140
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα παιδια μολις γυρισα απο προπονηση ,κανω κυκλικο αυτην την εβδομαδα μεχρι να μπω ξανα σε προγραμμα και τα πρηξιματα ηταν μια χαρα ολα φυλλ, στην αρχη για ζεσταμα εκανα 5 λεπτα και μετα εκανα 2 σετ απο την πρωτη ασκηση στο 50% απο το μαχ μου, θανο μια χαρα ειναι που παω 50% αμεσως παντως νιωθω οτι ουτε πολλα ειναι και ζεσταινεται καλα ο μυς? και οι επαναληψεις για το ζεσταμα ηταν 15++ ενω στα λειτουργικα σετ εως 10 προς το παρον . αρχισα απο σχετικα χαμηλα κιλα να μην ζορισω το σωμα μου απο την αρχη δλδ ισα ισα να νιωθω καλα πρηξιματα στο σημειο που θελω και κανω αργα την ασκηση δλδ 4 θετικη ,4 αρνητικη καπως ετσι εννοω απο δευτερολεπτα η αναλογα την ασκηση κανω 3 δευτερα θετικη και 3 αρνητικη απλα τα 4 πιο πολυ ηταν στα ποδια και παιζω εκει με αρκετα χαμηλα κιλα για να μην παθω το ιδιο προβλημα που ειχα με το γονατο μου περσι επειδη εβαζα πολλα κιλα και εκανα πολυ γρηγορα την ασκηση για να τα σηκωσω. σιγα σιγα θα ανεβαζω ανα προπονηση να μαθω και τελεια τεχνικη σε καθε ασκηση.

  21. #141
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα δυστηχως εχω καιρο να ενημεωσω αλλα τρεχω ολη την μερα μια στο γυμναστηριο , μια με την κοπελα μου δεν προλαβαινω οποτε ας αρχσιω να ενημερωνω λιγο το προγραμμα μου.
    πρωτη μερα στηθος:πιεσης οριζοντιες(εδω εκανα μηχανημα, αλλα μπορω να κανω και μπαρα καποιες φορες η αλτηρες.)
    peck deck
    πιεσεις τιμονη
    pull over
    δικεφαλα: καμψεις τροχαλια 3/10
    καμψεις crossover 3/10
    καμψεις σφυρια 3/10
    κοιλιακους:ροκανισματα πλαγια 3/30
    ροκανισματα 3/20
    αρσεις ποδιων και λεκανης3/15
    δευτερη μερα ποδια: πρεσα 120 μοιρες
    εκτασεις τετρακεφαλων (πιστευω η καμψεις ειναι η εκτασεις δεν θυμαμαι)
    καμψεις δικεφαλων
    στατικες προβολες(δεν θυμασαι σετς επαναληψεις)
    γαμπες ορθος στην σκαλα
    ραχαιους:στο μηχανημα.
    τριτη μερα πλατη: ελξεις κλειστη λαβη
    μεσαια κωπηλατικη
    χαμηλη κωπηλατικη
    και μονοζυγο κλειστη και ανοιχτη λαβη
    τρικεφαλα: τροχαλια ισια λαβη
    γαλλικες με αλτηρες
    σκυφτος στην τροχαλια
    κοιλιακους:ροκανισματα πλαγια 3/30
    ροκανισματα 3/20
    αρσεις ποδιων και λεκανης3/15
    τεταρτη μερα μου γραφει αεροβιο αλλα δεν μπορουσα να την κανω εκεινη την μερα γτ ειχα καποια δουλεια οποτε δεν ξερω τι ακριβως ειναι μαλλον μονο διαδρομο ποδηαλτο κτλπ
    πεμπτη μερα ωμους ραχαιους (|αυτη θα την κανω σημερα και θα ενημερωσω)
    περιμενω γνωμες, επισης χρειαζεται να κανω 3 φορες την εβδομαδα αεροβια αφου εχω μια ολοκληρη προπονηση με στην εβδομαδα, πως σας φενεται το προγραμμα?και αφου εχω μια φορα την εβδομαδα φυλλ αερβια ξεκουραζομαι απο τα βαρη αρα εκτος απο το σαββατοκυριακο που εχω οφφ χρειαζεται αλλο μες στηνν εβδομαδα?
    edit: οπου δεν γραφω σετς επαναληψεις δεν τα θυμαμαι αλλα μικρη η σημασια αφου παντου κανω 3-4 σετς οι επαναληψεις ειναι απο 10 και πανω και ποτε παει 10,10,12,12 η το αντριστοφο κτλπ καπως ετσι ειναι. επισης εδω να σδημειωσω οτι αυτον τον ενα μηνα που εχω παει εχω δει πολυ καλη διαφορα σε χερια και πλατη .

  22. #142
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    κανεις ρε παιδια?

  23. #143
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    My 2 cents on the subject φιλε μου....
    χέρια προσωπικά απο τα 16 μου δεν έπαιζα ποτε κατω απο τεσσερα σετάκια σε κάθε ασκηση,
    επισης για τρικεφαλα γαλλικές με στραβόμπαρα και πιέσεις νομίζω ειναι must... θα πρόσθετα μην σου πω και βυθίσεις..
    απο τις φωτο που ειδα χερια ωμους θα εριχνα βαρος στην θεση σου...

  24. #144
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Εγω θα επαιρνα ιδεες απο το full body της Ειρηνης αλλα και γενικα θα βρεις πολλες ιδεες. Ωστοσο, αναρωτιεμαι, πως ειναι ο ωμος σου?
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  25. #145
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    φιλε δημητρη πολυ καλυτερα και σε ευχαριστω που με βοηθησες ακομα και ενα κρακ που κανει οταν τον σηκωνω σαν να κανω προτασεις αρχισει και φευγει πιστευω ,αλλα οταν βρω ευκαιρια θα παω να το κοιταξω επισης βρηκα τι φταιει με τους αγκωνες μου, οταν κανω καποια ασκηση μονοζυγο κτλ αν γυριζω τον καρπο προς τα μεσα η προς τα εξω κανω υπεχρηση του μυ σε εκεινο το σημειο μαλλον απο αυτο ειναι κανω και κατι διατασουλες τωρα και υσηχαζει δλδ εννοω οταν κανω καποια pull exercise οποτε αυτο που κανω αυτον τον καιρο ειναι διατασεις παντου μετα την προπονηση ακομα και στον αγκωνα και προσπαθω να εχω neutral grip του καρπου. επισης ο ωμος βλεπω οτι κουραζεται λιγο που ευκολα αυτος που ειχα τραυματισει αλλα εχω μειωσει κιλα και κανω μεχρι εκει που να μην με ποναει για να μην τον ζοριζω αλλα εχει βελτιωθει απο ολες τις αποψεις. τωρα στο θεμα μας full body εκανα 2 εβδομαδες οταν αρχισα για να συνηθισει το σωμα μου και τωρα που εχουν βγαλει κανονικο προγραμμα.

  26. #146
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    To κακο ειναι πως αρχισες αναποδα.με τα προσωπικα γιατροσοφια.πρωτα πας στο γιατρο και μετα κανεις τα γιατροσοφια σου με τις ασκησεις και τις οδηγιες που θα σε δωσει..ειναι @@$# στην ηλικια σου να χεις κατι που θα κουβαλας ολη σου την ζωη. Στο λεει ατομο με τραυματισμενο ωμο που κανει OHP 60 x 8-10 και ευχαριστει τον θεο που μπορει και αυτο να κανει. μη τ αφηνεις αλλο πανε δεστο.
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  27. #147
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    φιλε jason black εγω κανω με αλτηρες τουλαχιστον ετσι μου εχουν πει και μια αλλη ασκηση ειναι αυτη που ειμαι σκυφτοςσ την τροχαλια αλλα κοιταει ο πισινος μου την τροχαλια και η πλατη ειναι σχεδον παραλληλη με το εδαφος, την κανω με σχοινι και μοιαζει λιγο σαν τις γαλλικες. βυθισεις δεν εχω αλλα επειδη καθε μηνα μου αλλαζουν το προγραμμα πιστευω θα μου βαλουν σιγα σιγα γτ περσι ειχα
    δεν καταλαβα τι εννοεις στην τελευταια προταση να μειωσω κιλα? η να αυξησω, αυτην την στιγμη κανω καμψεις σφυρια 6 κιλα, καμψεις τροχαλια 20 και καμψεις crossover 10 σε καθε χερι για να μην ζορισω πολυ την αγκωνα που ειχα ενα θεματακι αλλα εχω πολυ καλο πρηξιμο αλλα σιγα σιγα θα ανεβασω.
    Last edited by bodybuilderx; 26-09-16 at 11:50.

  28. #148
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    αυτο θελω και προσπαθω σε λιγο καιρο θα παω για κατι εξετασεις και μακαρι να εχει ορθοπαιδικο να το κοιταξω και αυτο , αυτο το κρακ δεν με εννοχλει αρκει να μην ειναι τπτ.

  29. #149
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Δεν μπορω να σου πω γιατι δεν ειμαι γιατρος. Εγω οταν το χα τραυματισει μου πε ο γιατρος για οσο κανουμε θεραπεια, ακομη και την σακουλα απ το σουπερμαρκετ θα προσεχεις να μην ειναι πανω απο 2 κιλα. Για τις @#@#@$3 που εκανα και τραυματιστηκα και δεν πηγα οταν επρεπε. οποτε παρε 3 μηνες εκτος απ το γυμναστηριο και απο τις προπονησεις box.και φυσικα επειδη το επαθα σε αγωνα box απλα δεν ξαναπατησα σε ring
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  30. #150
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    δημητρη δεν κανω box ,πραγματικα οι βλακειες επιστρεφοναι και αυτος ειναι κανονας απαραβατος.


 
Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calisthenics
    By renboms in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 45
    Last Post: 01-08-19, 14:39
  2. 1 Year Body Transformation - 16 Χρονών
    By Youngbuilder in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 14
    Last Post: 21-05-16, 20:32
  3. Πρόγραμμα SW/Calisthenics
    By Mhtsou in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 16
    Last Post: 09-02-16, 20:18
  4. Calisthenics Log - Venum
    By Venum in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 23
    Last Post: 12-06-13, 19:48
  5. Body Transformation
    By Christoss in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-11, 11:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •