Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 151 to 180 of 239
  1. #151
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Το ξερω και δεν στο ανεφερα επειδη κανεις.σου δινω ενα παραδειγμα τι γινεται οταν παραβλεπουμε καποια πραματα η λεπτομερειες οπως ενα "κρακ".
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  2. #152
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default


  3. #153
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default


  4. #154
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Να ριξεις βαρος στους ωμους και στα χερια εννοούσα..... πως το μεταφρασες αυτο στο "να μειωσεις κιλα;"...
    Τεσπα αμα κανεις κρακ καλυτερα ακου συμβουλες απο πιο σχετικους....

  5. #155
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    επειδη ειπες να ριξω , τεσπα στα δικεφαλα ανεβαζω σιγα σιγα αν και δεν τα βλεπω ασχημα για την ηλικια που ειμαι αλλα στους ωμους ακομα και πλατη να κανω εχω μειωσει λιγο τα κιλα για να μην τους ζορισω προς το παρον. σε ευχαριστω που απαντησες ομως παντα προσπαθω να ανεβαζω κιλα αλλα καταλαβαινω ποτε ειμαι ετοιμος και τα αντεχει το σωμα μου αυτην την φορα δεν παω κοντρα στα μυνηματα που μου δινει και παντα σωστη τεχνικη, σιγα σιγα θα ανεβασω απλα να κοιταξω το θεμα με τον ωμο και βλεπουμε.

  6. #156
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα σε ολα τα μελη του φορυμ, λογω του οτι τωρα τελευταια εχω αρχισει και κανω 3 γευματα λογω ελειψεις χρονου με αποτελεσμα να χασω 1 κιλο και κατι, αρα και μυικη μαζα , κατι που με στεναχωρει. σκεφτηκα εκτος απο το μεσημεριανο που ειναι το προπονητικο μου να κανω και αλλο ενα μετα απο μια ωρα με 2 αλλα ελαφρυ λογω του οτι σε μια ωρα περιπου απο εκεινο το γευμα θα παω γυμναστηριο. η απορια μου λοιπον ειναι αν ετρωγα σαλατα αντι για καποιον αλλον υδατανθρακα θα ηταν καλα ? αλλα μιλαμε για αρκετη ποσοτητα 1 πιατο περιπου 2 με 3 ντοματες ,2 αγκουρια,1 κρεμμυδι και 3 αυγα σκεφτηκα σαλατα ωστε να μην μου κατσει βαρυ με στην προπονηση γιαυτο χρειαζομαι και την γνωμη σας καλη σας προπονηση σε ολους!!! τα αυγα για να μην παρεξηγηθω ειναι για την πρωτεινη οχι για να παρω υδαταθνδρακα .

  7. #157
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Φαε απλα γιαουρτι + 2 φρουτα.
    Γιατι να φας σαλατα αντι για υδατανθρακα;! Πως θα κανεις προπονηση;

  8. #158
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Eγω παλι αλλο απορω.Τι ελλεψη χρονου ειναι αυτη που δεν σου επιτρεπει να φας?αν δεν γινομαι αδιακριτος
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  9. #159
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Φαε απλα γιαουρτι + 2 φρουτα.
    Γιατι να φας σαλατα αντι για υδατανθρακα;! Πως θα κανεις προπονηση;
    επειδη το γιαουρτι δεν μου αρεσει και τα λαχανικα οπως και τα φρουτα περιεχουν υδατανθρακες και φυτικες ινες.

  10. #160
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    Quote Originally Posted by Δεσμώτης View Post
    Eγω παλι αλλο απορω.Τι ελλεψη χρονου ειναι αυτη που δεν σου επιτρεπει να φας?αν δεν γινομαι αδιακριτος
    στις 8 τρωω πρωινο και παω σχολειο καπου 12.30 σχολαω και γυρω στις 2 τρωω μεσημεριανο . στις3 κοιμαμαι μεχρι τις 5 που θα απω γυμναστηριο και καπου στις 7 που ερχομαι τρωω μεταπροπονητικο και κανω τα μαθηματα μου και 10 η ωρα κοιμαμαι γτ ειμαι λιωμα γιαυτο θελω να βολεψω ενα μικρο γευμα καπου αναμεσα.

  11. #161
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να μου απαντησει κανεις, επειδη τωρα τελευταια λογω του του οτι ξεφυγα λιγο εχω μπαζωσει απο λιπος και θελω να μαθω αν γινεται αυτο σιγα σιγα να φυγει αλλα χωρις διαιτα δλδ να τρωω οπως τρωω με καθαρο φαγητο οπως τρωω και σιγα σιγα να φυγει και να φανουν λιγο οι μυες μου . δεν το λεω επειδη σκεφτομαι να κανω διαιτα καμια σχεση ουτε καν περναει απο το μυαλο μου απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να φυγει το λιπος αλλα να κρατησω και την μυικη μου μαζα, σιγουρα θα χασω λιγη αυτο δεν με ενοχλει πολυ. επισης δημητρη (δεσμωτη) πηγα στο γιατρο και για κακη μου τυχει ελειπε σε χειρουργειο μη πω τπτ αλλο οπως οτι ηταν σπιτι του και βαριοταν να ερθει οποτε εβαλε το χαρτακι για τα ματια του κοσμου , και αυριο να παω παλι το ιδιο θα λεει ειναι αυτο που ελεγα οτι εδω οι γιατροι ειναι για τον π!@$%.

    edit :ξεχασα να πω οτι αυτην την στιγμη ειμαι στα 59,600 κιλα καπου εκει.
    Last edited by bodybuilderx; 05-10-16 at 21:45.

  12. #162
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    14808015_959190264227334_693482720_o.jpg14699436_959190314227329_1298768244_o.jpg14804949_959190337560660_796674728_n.jpg14796187_959190424227318_485878890_o.jpg14800886_959190510893976_30595954_n.jpgεπανηλθα με μερικες προσφατες φωτο στα 61-62 κιλα. πραγματικα οταν αρχισα δεν φανταζομουν οτι θα φτασω αυτο το επιπεδο μεσα σε ενα χρονο , καποια θα πουν σιγα αλλα μονο εγω μπορω να ξερω τι στερηθηκα ποσο πονεσα και ποσο δουλεψα για να φτασω ως εδω και βεβαια δεν μιλαω για τα ατομα στο φορυμ εσεις μπορειτε να με καταλαβετε καλυτερα απο τον οποιονδηποτε μιλαω απλα για τον καθε τυχαιο που ερχεται και λεει την δικια του βλακεια, τελος παντων συνεχιζω δυναμικα , λυπαμαι που δεν ενημερωνω στο λογκ μου συχνα αλλα ολη μερα τρεχω γυμναστηριο, φροντηστηρια, σχολειο κτλπ
    σημερα η μερα εχει μονο κοιλιακους και αεροβικη ασκηση επισης την διατροφη μου δεν την προσεχω ιδιαιτερα δλδ κανω κανονικα τα γευματα μου, εχω τα καθαρα μου γευματα οσο μπορω μεσα στην μερα πρωτεινη και υδατανθρακα σε ολα. σε καποια παραλειπω τον υδατανθρακα οπως το πρωινο γτ δεν μπορω να φαω κατι εκεινη την ωρα εκτος αν φαω 5 ρυζογκοφρετες και πινω απλα 500ml γαλα. και κοιταω κυριως να εχω γυρω απο την προπονηση μου τον υδατανθρακα πριν και μετα εστω κι αν αυτο ειναι 2 φρουτα. απλα αν λαχταρισω κατι γλυκο μεσ στην μερα μου, τρωω λιγο ,γινεται σχεδον καθε μερα αλλαμην φανταστειτε τπτ μεγαλο οπως καμια παστα καμια σχεση. εννοω 2 κομματακια σοκολατα η μια φορα με στην μερα να πιω το γαλα με κακαο οχι και κατι σπουδαιο που δεν πιστευω να με χαλασει ιδιαιτερα. σε αυτην την ηλικια τα χρειαζομαι , οχι οτι μου προσφερουν κατι απλα για να ξεπερναω την λιγουρα μου.

    μπορειτε να μου πειτε και την γνωμη σας σχετικα με το τελευταιο μερος αν χρειαζεται να το περιορισω αυτο και να το εχω 2 φορες μες την εβδομαδα οπως μου ειπατε , αν και πολλες φορες μπορει να μην φαω τπτ γλυκο .
    Last edited by bodybuilderx; 21-10-16 at 13:24.

  13. #163
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    2gr κακαο βαζω και εγω στη βρωμη το πρωι και βρηκα την υγεια μου,το κατι αλλο :D
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  14. #164
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    2 γραμμαρια ποσο ειναι μια κουταλια της σουπας η ειπα πολυ? επισης για πες πως την φτιαχνεις εσυ την βρωμη? εγω εχω σκεφτει να την αλεθω και να την βαζω μεσα στο γαλα σε shake με μια κουταλια κακαο.

  15. #165
    Pumping Iron bebeto's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Location
    Athens
    Posts
    680

    Default

    ε δε ξερω σε κουταλια ποσο ειναι,το ζυγιζω και το ριχνω μεσα και απο πανω γαλα +κανελα
    τα θαυματα συμβαινουν μονο σε οσους δε τα παρατανε ΠΟΤΕ

  16. #166
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Αλεξ θα μας τρελανεις?
    Σοβαρα τωρα θα μετρησεις το κακαο αν αντι για 2 βαλεις 5γρ?
    Βαλε εκει 1 κουταλιά γεματη και τερμα, μην τρελαινεσαι με τετοιες λεπτομέριες (αρκει να ειναι 1 κουταλια κι οχι 1 κουταλα της σουπας χαχαχα)

  17. #167
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Οσο για τις φωτο θα πω, σιγα!
    Οχι πλακα κανω, εχεις κανει ωραια δουλεια. Δωσε φαγητο, υπομονη και δες σε 1 χρονο πως θα σαι!!

  18. #168
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ευχαριστω θανο!!! οσο για το κακαο εβαζα μεχρι τωρα 8 κουταλιες της σουπας γεματες χαχαχα σοβαρα . αλλα τωρα θα βαζω 1 με 2 κουταλιες της σουπας αλλα εγω βαζω το goody cao που εχει ζαχαρη

  19. #169
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Καλα ρε ειπαμε μην το μετρας στο γραμμαριο αλλα οχι και μισο κουτι κακαο
    Μου θυμιζεις εμενα που εβαζα 8 κουταλιες ζαχαρη στο γιαουρτι οτνα ημουν 14χρ. χααχαχχα

  20. #170
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    χαχα δλδ 2 κουταλιες ειναι κομπλε να βαζω καθε φορα στο γαλα? , κατεβαινει καλυτερα και πιστευω πως με βοηθαει να μειωσω και την λιγουρα για σοκολατες και τετεια πραγματα, επισης υπαρχει θεμα που εχει ζαχαρη η να παρω το ιον χωρις? το ειχα και πριν.
    Last edited by bodybuilderx; 21-10-16 at 18:18.

  21. #171
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Αν μπορεις να φας χωρις ζαχαρη παρε αλλιώς θα σου πω παλι πως ειναι λεπτομερεια.
    Εισαι μικρος για τετοια.
    Προσωπικα 1 θα εβαζα,τωρα απο κει και περα εσυ αποφασιζεις

  22. #172
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    k 1 θα βαζω χαχα αφου το λες εσυ τωρα να φαω χωρις ζαχαρη, ηταν λιγο αστειο ουτε πατατα που λεει ο λογος δεν τρωω χωρις ζαχαρη , το χω απο μικρος αυτο ετρωγα πολλα γλυκα αλλα τα εχω μειωσει σε μεγαλο βαθμο. απο την αλλη δεν ειναι και ασχημο χωρις ειναι σαν να τρως μαυρη σοκολατα.

  23. #173
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    καλησπερα παιδια ειμαι 1. 70 και κοντα 63 κιλα θελω να πει οποιος ξερει και με βαση τις φωτο που ειχα βαλει αν με περνει να παω μεχρι τα κανονικα μου κιλα , γτ για να πω την αληθεια σκοπευω να φτασω μεχρι 65 και να μεινω εκει προς το παρον και να δουλεψω το σωμα μου αλλα τι οφελει θα εχω απο αυτο? μεχρι τωρα εχω βαλει αρκετο λιπος και ελαχιστους μυς κατα την γνωμη μου, τι μπορει να φταιει? και γιαυτο φοβαμαι να ανεβω κι αλλο. μηπως φταει οτι πηρα αποτομα καποια κιλα? αρα δεν προλαβα να βαλω μυς και πηρα περισσοτερο λιπος?αν αυξησω την αεροβια θα μειωθει το λιπος που εχω και ταυτοχρονα να βαζω και μυς χωρις μεγαλα σκαμπανεβασματα στα κιλα μου δλδ να διατηρουμαι στα ιδια κιλα οπως θα χανω λιπος, δεν ξερω αν καταλαβαινετε τι λεω, εννοω να χανω λιπος με την αεροβια και ταυτοχρονα να βαζω μυς αυτο εννοω ωστε ετσι να παραμενω στα ιδια κιλα που ειμαι ,με λιγα λογια να καθαρισω. μεχρι τωρα εκανα 2 φορες την εβδομαδα αεροβιο απο 15 με 20 λεπτα μετα την προπονηση και 5 λεπτα πριν για ζεσταμα, να το παω στις 3?

  24. #174
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Μην ξεχνας οτι ειχες ξεκινησει με bodyweight προπονηση.
    Δωσε χρονο στα βαρη που άρχισες, τουλαχιστον 6 μηνες. Μην την φοβασαι την αεροβια αν τρως αρκετα!!
    3-4 αεροβιες τη βδομαδα πιστευω ειναι νορμαλ.
    Στη θέση σου εγω παντως θα εφτανα 65 κιλα με μπόλικες αεροβιες στη βδομαδα (τουλαχιστον 3 των 25 λεπτων) αλλα ταυτοχρονα θα προσεχα και το φαγητο μου οσο μπορω. Γιατι κακα τα ψεματα και 1 ωρα αεροβια τη μερα να κανεις, αν δε φας οπως πρεπει θα δειχνεις ανάλογα.

  25. #175
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    φιλε με βαρη αρχισα , συνεχισα με bodyweight επειδη μου κινησε το ενδιαφερον και παλι βαρη τωρα. την αεροβια δεν την φοβαμαι απλα δεν εχω χρονο 2 φορες την εβδομαδα που γυμναζω 2 μυικες ομαδες μαζι και κανω και 3 ασκησεις κοιλιακους στο τελος που περνει ισα ισα 2 ωρες και επειδη ειναι μακρια απο το σπιτι μου και καιμε πολυ βενζινη πρεπει να περιμενει 2 ωρες απ'εξω ο πατερας μου οποτε δεν εχω χρονο να κανω αεροβια .αεροβια κανω μετα τα ποδια και μετα τους ωμους που κανω ξεχωριστα 2 φορες την εβδομαδα και μια φορα που εχω full αεροβιο κανω 30λεπτο.το <<οσο μπορω>> για το φαγητο το εβαλες πολυ σωστα γτ δεν περναει μονο απο το χερι μου και για λογους οικονομικους δεν μπορω να τρωω συνεχεια φιλετο ασε που πινω 1.5 λιτρο την ημερα γαλα και κανει τον σταυρο της η μανα μου και επειδη τρωω αναγκαστικα οτι εχει το σπιτι ενταξει πρωινο πινω 500 μλ γαλα και βραδινο συνηθως φτιαχνω φιλετο η πιτακι οποτε δεν τρωω πολλες σαλτσες μες την μερα ,λαδια και τετεια και εχω μειωσει τα γλυκα οσο μπορω. αλλα τοσο καιρο που ετρωγα χαλια και εχω παρει λιπος θα μπορεσω να το αποβαλω τωρα χωρις να χασω κιλα?
    Last edited by bodybuilderx; 29-10-16 at 00:01.

  26. #176

    Default

    Quote Originally Posted by bodybuilderx View Post
    καλησπερα παιδια ειμαι 1. 70 και κοντα 63 κιλα θελω να πει οποιος ξερει και με βαση τις φωτο που ειχα βαλει αν με περνει να παω μεχρι τα κανονικα μου κιλα , γτ για να πω την αληθεια σκοπευω να φτασω μεχρι 65 και να μεινω εκει προς το παρον και να δουλεψω το σωμα μου αλλα τι οφελει θα εχω απο αυτο? μεχρι τωρα εχω βαλει αρκετο λιπος και ελαχιστους μυς κατα την γνωμη μου, τι μπορει να φταιει? και γιαυτο φοβαμαι να ανεβω κι αλλο. μηπως φταει οτι πηρα αποτομα καποια κιλα? αρα δεν προλαβα να βαλω μυς και πηρα περισσοτερο λιπος?αν αυξησω την αεροβια θα μειωθει το λιπος που εχω και ταυτοχρονα να βαζω και μυς χωρις μεγαλα σκαμπανεβασματα στα κιλα μου δλδ να διατηρουμαι στα ιδια κιλα οπως θα χανω λιπος, δεν ξερω αν καταλαβαινετε τι λεω, εννοω να χανω λιπος με την αεροβια και ταυτοχρονα να βαζω μυς αυτο εννοω ωστε ετσι να παραμενω στα ιδια κιλα που ειμαι ,με λιγα λογια να καθαρισω. μεχρι τωρα εκανα 2 φορες την εβδομαδα αεροβιο απο 15 με 20 λεπτα μετα την προπονηση και 5 λεπτα πριν για ζεσταμα, να το παω στις 3?
    Κοιτα τα κανονικα σου κιλα ειναι πολυ σχετικα στην ηλικια που εισαι..ακομα και η τεστοστερονη δεν εχει πιασει τα υψηλοτερα επιπεδα ..τα καλα gains ερχονται μετα τα 16-17...που οχι μονο θα εχεις μεγαλυτερη παραγωγη τεστοστερονης αλλα και ο σκελετος σου θα εχει μεγαλωσει που σημαινει μεγαλυτερος χωρος για να βαλεις μυες...οποτε πηγαινε στα 65 και μεινε εκει...η καλυτερα προσπαθησε να κρατιεσαι 5 κιλα κατω απο το υψος σου και η συσταση του σωματος σου θα αλλαξει σιγουρα.
    Life is to short to be small

  27. #177
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Κανε αεροβια και δν χρειαζεται να κανεις στο γυμναστηριο αναγκαστικα.
    Οταν θα χεις χρονο θα κανεις εξω στο δρομο στο σπιτι σου. Κι εγω ετσι κανω. Γρηγορο περπατημα εξω. Δεν πηγαίνω γυμναστηριο μονο για αεροβια.

  28. #178
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    ωραιος ρε φιλε το σκεφτηκα και εγω αυτο την κυριακη που κλεινει το γυμναστηριο να κανω σπιτι μου αεροβια το γρηγορο περπατημα ειναι εξισου αποτελεσματικο? πχ εγω στο γυμναστηριο πολλες φορες επειδη ειμαι κουρασμενος απο την προπονηση βαζω στην αρχη 6.5 και κανω γρηγορο περπατημα για αεροβια. ειναι καλο το να κανω περπατημα τρεξιμο, περπατημα τρεξιμο , δλδ 5 λεπτα το ενα 5 λεπτα το αλλο στο περπατημα εννοω γρηγορο? βγαινει καλυτερα για εμενα η αεροβια ετσι,η δεν θα ειχε πολυ καλο αποτελεσμα?.

  29. #179
    Advanced Bodybuilder bodybuilderx's Avatar
    Join Date
    10-05-16
    Posts
    693

    Default

    Quote Originally Posted by THEOOURGIOS View Post
    Κοιτα τα κανονικα σου κιλα ειναι πολυ σχετικα στην ηλικια που εισαι..ακομα και η τεστοστερονη δεν εχει πιασει τα υψηλοτερα επιπεδα ..τα καλα gains ερχονται μετα τα 16-17...που οχι μονο θα εχεις μεγαλυτερη παραγωγη τεστοστερονης αλλα και ο σκελετος σου θα εχει μεγαλωσει που σημαινει μεγαλυτερος χωρος για να βαλεις μυες...οποτε πηγαινε στα 65 και μεινε εκει...η καλυτερα προσπαθησε να κρατιεσαι 5 κιλα κατω απο το υψος σου και η συσταση του σωματος σου θα αλλαξει σιγουρα.
    γεια σου φιλε σε ευχαριστω αλλα τι οφελη θα εχω επιπλεον στο να κρατηθω στα ιδια κιλα εκτος απο αυτο που μου ειπες?απλα θα κρατησω την μυικη μαζα που εχω? η ταυτοχρονα θα χτιζω?επισης θα μειωθει το λιπος με αυτον τον τροπο και θα φενονται περισοτερρο οι μυες μου? μην με παρεξηγησεις που ρωταω αλλα καποιος που ξερει τι κανει και για ποιον λογω το κανει και δεν βαδιζει στα τυφλα πιστευω μπορει να εχει τα μεγιστα καλυτερα αποτελεσματα.
    Last edited by bodybuilderx; 29-10-16 at 11:16.

  30. #180
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Οπως σε βολευει κανε αλλα εγω επιμενω οτι το γρηγορο περπατημα αρκει. Δεν χρειαζονται τρελα πραγματα στην αεροβια. Συνέπεια και σταθερός ρυθμος μονο.


 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Calisthenics
    By renboms in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 45
    Last Post: 01-08-19, 14:39
  2. 1 Year Body Transformation - 16 Χρονών
    By Youngbuilder in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 14
    Last Post: 21-05-16, 20:32
  3. Πρόγραμμα SW/Calisthenics
    By Mhtsou in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 16
    Last Post: 09-02-16, 20:18
  4. Calisthenics Log - Venum
    By Venum in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 23
    Last Post: 12-06-13, 19:48
  5. Body Transformation
    By Christoss in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-11, 11:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •