Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    New Member
    Join Date
    28-05-16
    Posts
    24

    Default Πρωτεϊνες και Συμπληρώματα Pre-Workout

    Καλησπερα, θα ηθελα καποιος να μου απαντησει αν εχει χρησιμοποιησει την Nitrotech και πως του φανηκε...η καποια αλλη πρωτεινη για ογκο που να αποδιδει (εννοειται παντα σε συνδυασμο με φαγητο)! επισης θα ηθελα να μου αναφερετε καποια καλα συμπληρωματα για ενεργεια και πρηξιμο κτλ για πριν την προπονηση!

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Καλησπερα.
    πες μας λιγα πραγματα για σενα,ποσα χρονια αθλησαι κτλ..
    Αν δεν δωσεις το 100% στην διατροφη σου,τα συμπληρωματα δεν θα σου κανουν κατι.Οποτε δωσε βαση εκει και τα χρηματα σου.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ...............................R.I.P.................................
    .............Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian.........
    .................₪₪₪₪₪₪1989-2011₪₪₪₪₪₪.............
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  3. #3
    New Member
    Join Date
    28-05-16
    Posts
    24

    Default

    Ειμαι 20 χρονων και παω γυμναστηριο σχεδον 1.5 χρονο...θα ηθελα να μου απαντησετε στη συγκεκριμενη ερωτηση που προανεφερα...απο συμπληρωμα πρωτεινης ογκου ποιο θα προτεινατε...πειτε μου την αποψη σας για Nitrotech και καποιο pre-workout drink! :)

  4. #4
    Junior Bodybuilder johnnakos's Avatar
    Join Date
    22-02-14
    Location
    Corfu
    Posts
    144

    Default

    δωσε λεφτα σε φαγητο καλυτερα, οπως ειπε ο απο πανω!!!

  5. #5
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Τα συμπληρώματα πρωτεΐνης όγκου, έχουν απλά περισσότερο υδατάνθρακα/ζάχαρα, που προσθέτει θερμίδες.
    Αν αυτό θέλεις, μπορείς πολύ απλά να πάρεις μια ωραία απλή πρωτεΐνη και να της βάλεις μέσα μερέντα ή φυστικοβούτυρο.
    Δεν κάνω πλάκα, έτσι θα το ευχαριστηθείς και πολύ περισσότερο

  6. #6
    Junior Bodybuilder johnnakos's Avatar
    Join Date
    22-02-14
    Location
    Corfu
    Posts
    144

    Default

    Quote Originally Posted by David199 View Post
    Ειμαι 20 χρονων και παω γυμναστηριο σχεδον 1.5 χρονο...θα ηθελα να μου απαντησετε στη συγκεκριμενη ερωτηση που προανεφερα...απο συμπληρωμα πρωτεινης ογκου ποιο θα προτεινατε...πειτε μου την αποψη σας για Nitrotech και καποιο pre-workout drink! :)
    στην συγκεκριμενη ερωτηση ολα τα συπληρωματα ειναι αχρηστα κ δεν "αποδιδουν" ή δεν σε "φουσκωνουν" ή δεν σου βαζουν μπρατσα αν δεν φας σωστα

  7. #7
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Αν φας περισσοτερο απ οσο χρειαζεσαι για να συντηρηθεις θα παρεις κιλα.Αν φας σωστα και περισσοτερο απ οσο χρειαζεσαι θα παρεις κιλα αλλα λιγοτερα θα ειναι λιπος σε σχεση με την πρηγουμενη περιπτωση.Αν φας σωστα και περισσοτερο απ οσο χρειαζεσαι και γυμναζεσαι σωστα και εξυπνα θα παρεις κιλα και το λιπος θα εινια ακομη λιγοτερο σε σχεση με τις προηγουμενες περιπτωσεις.Τοσο απλο.Η πρωτεινη ειναι φαγητο.μολις μπει στο σωμα σου γινεται αμινοξεα οπως το κοτοπουλο,το μοσχαρι,το ψαρι.Οτι αλλο εχει οπως υδατανθρακες και λιπη θα αντιμετωπισθουν οπως τα συνοδευτικα που θα χει το πιατο σου με το κοτοπουλο και οτ ψαρι.Τοσο,μα τοσο,μα τοσο απλα.Για τα πριξηματα τωρα....υπαρχουν συστηματα προπονησεις τυπου σουπερσετ δισετ ντροπσετ που δεν ξερω αν εχεις δοκιμασει.πριν λοιπον παρεις κατι για τα "φουσκωματα" που λες,για δωσε μια δοκιμη και σ αυτα.
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  8. #8
    New Member
    Join Date
    28-05-16
    Posts
    24

    Default

    Παιδια συμφωνω απολυτα με αυτα που αναφερατε και σας ευχαριστω για το ενδιαφερον. Σιγουρα κυριο ρολο παιζει το φαγητο...η ξεκουραση και τα λοιπα...αλλα εγω θελω να μου πειτε γνωμες για αυτο που ρωτησα...! :)

  9. #9
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Δυστυχως δεν χρησιμοποιω ουτε την συγκεκριμενη ουτε αλλη ογκου.Μ αρεσει το φαγητο
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  10. #10
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by David199 View Post
    Παιδια συμφωνω απολυτα με αυτα που αναφερατε και σας ευχαριστω για το ενδιαφερον. Σιγουρα κυριο ρολο παιζει το φαγητο...η ξεκουραση και τα λοιπα...αλλα εγω θελω να μου πειτε γνωμες για αυτο που ρωτησα...! :)
    Στο λεμε και στο ξαναλεμε οχι για να πουμε το δικο μας και για να μην σου απαντησουμε στην ερωτηση αλλα για να σου πουμε το λογικο. Αν θελεις pre workout για πρηξιμο, παρε. Αλλα πρωτεινη ογκου εαν και εφοσον δεν εχεις δοκιμασει να φας παραπανω θερμιδες απο της συντηρησης σου να παρεις κιλα γιατι να παρεις ογκου; δεν θα σου βαλει αλλους μυς απο οτι το φαι..μπορει να σε βοηθησει να ανεβασεις σωματικο βαρος αλλα δεν ειναι ποιοτικη σε σχεση με το φαι και δεν υπαρχει λογος αν μπορεις να φας παραπανω θερμιδες απο της συντηρησης σου για να παρεις κιλα.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Best Pre-Workout Supplements - Προεξασκητικά Συμπληρώματα
    By Musclemar in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 798
    Last Post: 27-10-15, 18:18
  2. Biotech USA Πρωτεϊνες - Συμπληρώματα
    By Paliou in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 11
    Last Post: 05-04-14, 19:35
  3. Replies: 22
    Last Post: 05-09-13, 11:10
  4. Intra workout συμπληρώματα
    By LLEONIDAS in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 6
    Last Post: 01-07-10, 12:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •