Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 34
  1. #1
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default Γνώμες Για Το Σώμα Του Zyzz

    4.jpg

    Ποια είναι η Γνώμη σας για το Σώμα του Zyzz ?

    Ύψος: 1.87 m
    Βάρος: 103 kg

  2. #2
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Τζαμπα το φαρμακο που εβαλε γιατι το επιανε natural το σωμα του μετα απο χρονια.
    Ποιος ειμαι εγω ομως να τον κρινω,εμενα σαν σωμα μ' αρεσει αλλά μεχρι εκει δε το θεωρω ουτε ιδανικο,ούτε κατι το ιδιατερο
    Εβλεπα τα βιντεακια στα chat room και γέλαγα,ηταν αλλη φαση ο τυπος αλλά οι επιλογες του πληρώθηκαν δυστυχώς...

    (Μην πεις οτι ειναι natural,κι εμενα μ αρεσει ο Zyzz αλλά ενταξει,σε λιγο θα πουμε οτι ηταν και ο Coleman natty...)

    Εχει το σεβασμο μου ομως γιατι εκανε πολλους νεους να σηκωθουν απ τον καναπε και να πανε για προπονηση,ας έκανε οτι ζωη ηθελε και οπως την ηθελε-επιλογή του-
    Απλά με ενοχλει που βλεπουν τον zyzz πολλοι και τον θεωρουν σαν τον "αντιπροσωπο" του bodybuilding και βγαινει ασχημο ονομα στο αθλημα
    Last edited by iLikeBB; 06-06-16 at 23:23.

  3. #3
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Τζαμπα το φαρμακο που εβαλε γιατι το επιανε natural το σωμα του μετα απο χρονια.
    Ποιος ειμαι εγω ομως να τον κρινω,εμενα σαν σωμα μ' αρεσει αλλά μεχρι εκει δε το θεωρω ουτε ιδανικο,ούτε κατι το ιδιατερο
    Εβλεπα τα βιντεακια στα chat room και γέλαγα,ηταν αλλη φαση ο τυπος αλλά οι επιλογες του πληρώθηκαν δυστυχώς...

    (Μην πεις οτι ειναι natural,κι εμενα μ αρεσει ο Zyzz αλλά ενταξει,σε λιγο θα πουμε οτι ηταν και ο Coleman natty...)
    με 16κιλα πανω απο το υψος και τοσο χαμηλα σε λιπος δεν νομιζω θανο

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Το γεγονος οτι συμπεριφεροταν ετσι στη ζωη του, με κανει να μην θελω καν να μπω στη διαδικασια να κρινω το σωμα του, που κατα τ'αλλα αισθητικα φαινεται ωραιο για τα γουστα μου.Κακο προτυπο για τους νεους που θελουν να ασχοληθουν με το αθλημα, πολυ απλα διοτι δεν διεθετε νοοτροπια αθλητη(εκανε χρηση ναρκωτικων ουσιων κ.ο.κ.)
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  5. #5
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    με 16κιλα πανω απο το υψος και τοσο χαμηλα σε λιπος δεν νομιζω θανο
    Oσον αφορα συνδυασμο μυικης μαζας και χαμηλου λιπους ναι δεν το επιανε αλλα και παλι για τη χημεια στην οποια μπηκε δεν αξιζε, απο την αποψη οτι αλλοι με τα ιδια και με πολυ πιο προσεγμενο προγραμμα φτανουν πολλα επιπεδα πιο πανω. Το ιδιο ισχυει και για τον Τζεφ σεντ που πειραζει και τις εικονες . Επισης κακως που πολλοι νεοι τον εχουν προτυπο γιατι προτυπο πρεπει να ειναι ενας ανθρωπος που παει μπροστα στη ζωη του και γινεται επιτυχημενος καπου ασχετα με το τι πηρε. Αυτος πηρε οτι πηρε, πεθανε υπερβολικα νεος ενω θα μπορουσε να ζησει πολλα χρονια, και ολα αυτα για να εχει ενα σωμα που θα δειχνει η αλλιως ποζαρει στo youtube και στις παραλιες βγαζωντας τη μπλουζα του. Αυτο που κανει και ο σημερινος Jeff που τον αντιγραφει οπως και οι αλλοι το ''crew''. Και οπως ειπα δυστυχως τον εχουν προτυπα πολλα παιδια νομιζωντας οτι ειναι επιτυχημενο προτυπο..ενω υπαρχουν τοσοι και τοσοι στον χωρο που εχουν επιτυχει πραγματικα.
    Last edited by IronAddict; 06-06-16 at 23:27.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  6. #6
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Μόνο εμενα δε μου φιανεται για 103 κιλα;
    Καλά δε λεω να πιασεις τα στατ του ακριβως,αλλά δεν ειχε και τπτ το τρελο πανω του. Γι' αυτο μου φαινεται περιεργο που διαβαζω παντου 103 κιλα...
    Αν ητνα 103 κιλα με τοσο χαμηλο λιπος επρεπε να χε κοντρες και στ' αυτια...

  7. #7
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Τζαμπα το φαρμακο που εβαλε γιατι το επιανε natural το σωμα του μετα απο χρονια.
    Ποιος ειμαι εγω ομως να τον κρινω,εμενα σαν σωμα μ' αρεσει αλλά μεχρι εκει δε το θεωρω ουτε ιδανικο,ούτε κατι το ιδιατερο
    Εβλεπα τα βιντεακια στα chat room και γέλαγα,ηταν αλλη φαση ο τυπος αλλά οι επιλογες του πληρώθηκαν δυστυχώς...

    (Μην πεις οτι ειναι natural,κι εμενα μ αρεσει ο Zyzz αλλά ενταξει,σε λιγο θα πουμε οτι ηταν και ο Coleman natty...)

    Εχει το σεβασμο μου ομως γιατι εκανε πολλους νεους να σηκωθουν απ τον καναπε και να πανε για προπονηση,ας έκανε οτι ζωη ηθελε και οπως την ηθελε-επιλογή του-
    Απλά με ενοχλει που βλεπουν τον zyzz πολλοι και τον θεωρουν σαν τον "αντιπροσωπο" του bodybuilding και βγαινει ασχημο ονομα στο αθλημα
    Εκανε πολλους νεους να τον αντιγραφουν και να το κανουν για την ποζα Θανο, η γνωμη μου παντα. Υπαρχουν πολλα πραγματικα προτυπα εκει εξω που μπορουν να σηκωσουν τους νεους και το εχουν κανει απο τον καναπε και να τους δωσουν κινητρο για να τα πανε καλα γενικοτερα στη ζωη τους..ο zyzz κατα τη γνωμη μου μονο κακο κανει στους νεους. Δεν ειναι αντιπροσωπος, οπως και οι αλλοι σημερινοι οπως jeff seid, chestbrah, αυτοι ειναι που χαλανε την εικονα του αθληματος.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  8. #8
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Σαφώς και συμφωνω Μάριε.
    Αλλά ουτως ή αλλως πολλοί bodybuilders επιτυχημενοι και μη καποτε εκαναν πραγματα που δεν ηταν επιτρεπτα για καποιο λογο,απλα ετυχε και δε μαθευτηκε ή δεν δόθηκε τοσο μεγαλη βαση.
    Ο Zyzz πέθανε,οπότε εγινε μεγαλος ντορος με ολη τη φαση με το φαρμακο και τον τροπο ζωης του
    Προτυπα εχουμε και στο φορουμ παντως,δε χρειαζομαστε τους pro

  9. #9
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Σαφώς και συμφωνω Μάριε.
    Αλλά ουτως ή αλλως πολλοί bodybuilders επιτυχημενοι και μη καποτε εκαναν πραγματα που δεν ηταν επιτρεπτα για καποιο λογο,απλα ετυχε και δε μαθευτηκε ή δεν δόθηκε τοσο μεγαλη βαση.
    Ο Zyzz πέθανε,οπότε εγινε μεγαλος ντορος με ολη τη φαση με το φαρμακο και τον τροπο ζωης του
    Προτυπα εχουμε και στο φορουμ παντως,δε χρειαζομαστε τους pro
    Ναι συμφωνω απολυτως, απλα ειναι οτι αυτος ζουσε για να προβαλλει τη λαθος πλευρα..δηλαδη δεν ειναι οτι απλα δεν εκανε καποια επιτρεπτα πραγματα αλλα εκανε μονο ανεπιτρεπτα πραγματα τα οποια προβαλλε ως τροπο ζωης . Το οτι το φορουμ εχει αρκετα προτυπα αυτο εννοειται
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  10. #10
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,649

    Default

    Quote Originally Posted by IronAddict View Post
    αλλα εκανε μονο ανεπιτρεπτα πραγματα τα οποια προβαλλε ως τροπο ζωης .
    Χαχαχα οντως
    Αλλά ετσι κ αλλιως αλλοι πινουν καθε μερα σα να μην υπαρχει αυριο και τρωνε σουβλακια,ε ο Zyzz το γλενταγε απο ολες τις αποψεις και εβαζε και φαρμακο.
    Not bad at all,απλα καποτε πληρωνεις το τιμημα

  11. #11
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by iLikeBB View Post
    Χαχαχα οντως
    Αλλά ετσι κ αλλιως αλλοι πινουν καθε μερα σα να μην υπαρχει αυριο και τρωνε σουβλακια,ε ο Zyzz το γλενταγε απο ολες τις αποψεις και εβαζε και φαρμακο.
    Not bad at all,απλα καποτε πληρωνεις το τιμημα
    Σωστος
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  12. #12
    New Member
    Join Date
    27-08-15
    Posts
    51

    Default

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, είναι επιδειξίες,το μόνο που καταφέρνουν είναι να δείχνουν το σώμα τους. Σαν σώμα πάντως του zyzz μου αρέσει και μοιάζει με αυτό που θα ήθελα να έχω, όσον αφορά τα 103 κιλά και εγώ παραξενεύομαι!

  13. #13
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Πρωσοπικά έχω την φιλοσοφία : Μην Κρίνεις για να μην Κριθείς
    Κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και προχωράει στο δικό μονοπάτι , έτσι έχω μάθει να σέβομαι τους ανθρώπους και φυσικά πέρα από το είναι τους και την γνώμη τους και ας είναι τελείως διαφορετκή από την δική μου.
    Έχω ξοδέψει άπειρες ώρες για τον Zyyz καθώς και για κάποιους άλους οι οποίοι μου αρέσουν πολύ και μου τραβήξανε το ενδιαφέρον.
    Δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα μιλήσει για το τι έπερνε ή τι πέρνει ο κάθε ένας και τι ουσίες βάζει στο σώμα του.
    Ένα πολύ Τρανταχτό παράδειγμα είναι οι Wrestlers των 90s μιλάμε για αφανισμό. Ο Ultimate Warrior ο πιο αγαπημένος μου, o Macho Man, o Rick Rude, o British Bulldog, κ.λ.π
    Το 80% πέθανε από ανακοπή καρδιάς και οι περισσότεροι δεν κατάφεραν να φτάσουν τα 40 και κάποιοι άλοι μέχρι τα 50
    Φυσικά και ξέρετε πως οι περισσότεροι από αυτούς ήταν Bodybuilders πριν ασχοληθούν με το τότε WWF.

    Τα αναβολικά στεροειδή είναι μια καινούργια μάστιγα της εποχής μας τα οποία αυξάνονται με πολύ μεγάλους ρυθμούς
    Προσωπικά είμαι πολύ κατά,αλλά δεν μπορώ να ξέρω ποιός πέρνει και τι πέρνει ούτε καν για τον διπλανό μου στο Γυμναστήριο.

    Φίλε μου iLikeBB φυσικά και δεν ήταν Natural ο Zyzz και δεν έκανε καλές επιλογές και για αυτό τον λόγο πλήρωσε το τίμημα με τον χειρότερο τρόπο.
    Δεν μίλησε κανείς για πρότυπο και προσωπικά δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση πως έκανε κακό στο Bodybulding

  14. #14
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Attachment 29410

    Ποια είναι η Γνώμη σας για το Σώμα του Zyzz ?

    Ύψος: 1.87 m
    Βάρος: 103 kg

    Να ξανακάνω την ερώτηση πάλι γιατί δεν ρώτησα ποια είναι η γνώμη σας για τον Zyzz (σαν άτομο και σαν προσωπικότητα)

    Αλλά η ερώτηση μου είναι πιό συγκεκριμένη:

    Ποια είναι η γνώμη σας για το Σώμα του Zyzz

  15. #15
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Πάντα μου άρεσαν τα σώματα Fitness μου προκαλούσαν μεγάλη εντύπωση τα σώματα τον Bodybuilders μεγάλων κατηγοριών αλλά με κερδίζαν τα σώματα τα Fitness γιατί μου φένονται πιο φυσικά και πολύ πιο συμμετρικά και γραμμωμένα.

    Το Σώμα του Zyzz πραγματικά είναι από τα καλύτερα που έχω δει και θα ήθελα πολύ να το έχω και εγώ (ούτε με σφαίρες αλλά λέμε τώρα)
    Μου αρέσει που είναι ψηλός 1.87 Έχει απίστευτη συμμετρία τα χέρια του είναι τέλεια, οι κοιλιακοί του έχουν απίστευτο σχήμα
    Και το πιο ωραίο για εμένα είναι πως κανένα σημείο του σώματος του δεν έχει επάνω του την υπερβολή.
    Επίσης εκπληκτικό είναι παρόλο τα 103 κιλά ότι όλο τον χρόνο είχε πολυ χαμηλό ποσοστό λίπους που σημαίνει ότι είχε αυτή την Σωματάρα συνέχεια.
    Last edited by Zyzz the king; 07-06-16 at 01:11.

  16. #16
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Πρωσοπικά έχω την φιλοσοφία : Μην Κρίνεις για να μην Κριθείς
    Κάθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και προχωράει στο δικό μονοπάτι , έτσι έχω μάθει να σέβομαι τους ανθρώπους και φυσικά πέρα από το είναι τους και την γνώμη τους και ας είναι τελείως διαφορετκή από την δική μου.
    Έχω ξοδέψει άπειρες ώρες για τον Zyyz καθώς και για κάποιους άλους οι οποίοι μου αρέσουν πολύ και μου τραβήξανε το ενδιαφέρον.
    Δεν είμαι από τους ανθρώπους που θα μιλήσει για το τι έπερνε ή τι πέρνει ο κάθε ένας και τι ουσίες βάζει στο σώμα του.
    Ένα πολύ Τρανταχτό παράδειγμα είναι οι Wrestlers των 90s μιλάμε για αφανισμό. Ο Ultimate Warrior ο πιο αγαπημένος μου, o Macho Man, o Rick Rude, o British Bulldog, κ.λ.π
    Το 80% πέθανε από ανακοπή καρδιάς και οι περισσότεροι δεν κατάφεραν να φτάσουν τα 40 και κάποιοι άλοι μέχρι τα 50
    Φυσικά και ξέρετε πως οι περισσότεροι από αυτούς ήταν Bodybuilders πριν ασχοληθούν με το τότε WWF.

    Τα αναβολικά στεροειδή είναι μια καινούργια μάστιγα της εποχής μας τα οποία αυξάνονται με πολύ μεγάλους ρυθμούς
    Προσωπικά είμαι πολύ κατά,αλλά δεν μπορώ να ξέρω ποιός πέρνει και τι πέρνει ούτε καν για τον διπλανό μου στο Γυμναστήριο.

    Φίλε μου iLikeBB φυσικά και δεν ήταν Natural ο Zyzz και δεν έκανε καλές επιλογές και για αυτό τον λόγο πλήρωσε το τίμημα με τον χειρότερο τρόπο.
    Δεν μίλησε κανείς για πρότυπο και προσωπικά δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση πως έκανε κακό στο Bodybulding
    Μονο να σε διορθωσω σε κατι, τα αναβολικα δεν ειναι καινουρια μαστιγα..ειναι πολυ καιρο καθιερωμενα..καινουρια μαστιγα ειναι η αλογιστη χρηση τους. Επισης αυτο με τους wrestlers που λες ισχυει οχι μονο οι τοτε αλλα παντοτε χρησιμοποιουσαν. Βεβαια δεν ειναι αθλητες αλλα ηθοποιοι αλλα και παλι για να εχουν το σωμα αυτο..οπως επισης ολοι οι αθλητες στον πρωταθλητισμο. Επισης, εκανε κακο στο ββινγκ κατα τη γνωμη μου παντα ετσι; διοτι οταν φτιαχνεις ενα σωμα ασχετα με ποση χημεια κλπ, για να ποζαρεις, να κανεις σαν κλοουν στους δρομους, να βγαζεις τη μπλουζα σου για να δειξεις τους μυς σου σε καθε πιθανη περισταση, στα βιντεο και να καταληγεις να πεθαινεις τοσο νεος αυτο ναι ειναι ενα κακο προτυπο και κανει κακο στο ββινγκ κατα τη γνωμη μου, δηλαδη δεν το λεω καλη εικονα αυτο. Οσον αφορα το σωμα του ναι ειχε φτιαξει πολυ καλο σωμα. Το σωματικο του βαρος ετσι το λεει και στην wikipedia αλλα αμφιβαλλω οτι ειναι τοσο..μπορει 10 κιλα λιγοτερο. Αλλα δεν εχει σημασια, ειχε καλο σωμα.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  17. #17
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Παρα πολυ ωραιο σωμα, θα ηθελα να ειχα κ εγω τετοιο αλλα μιας κ μιλαμε για BB και fitness, υπαρχουν κ πολυ καλυτερα σωματα.

  18. #18
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by IronAddict View Post
    Μονο να σε διορθωσω σε κατι, τα αναβολικα δεν ειναι καινουρια μαστιγα..ειναι πολυ καιρο καθιερωμενα..καινουρια μαστιγα ειναι η αλογιστη χρηση τους. Επισης αυτο με τους wrestlers που λες ισχυει οχι μονο οι τοτε αλλα παντοτε χρησιμοποιουσαν. Βεβαια δεν ειναι αθλητες αλλα ηθοποιοι αλλα και παλι για να εχουν το σωμα αυτο..οπως επισης ολοι οι αθλητες στον πρωταθλητισμο. Επισης, εκανε κακο στο ββινγκ κατα τη γνωμη μου παντα ετσι; διοτι οταν φτιαχνεις ενα σωμα ασχετα με ποση χημεια κλπ, για να ποζαρεις, να κανεις σαν κλοουν στους δρομους, να βγαζεις τη μπλουζα σου για να δειξεις τους μυς σου σε καθε πιθανη περισταση, στα βιντεο και να καταληγεις να πεθαινεις τοσο νεος αυτο ναι ειναι ενα κακο προτυπο και κανει κακο στο ββινγκ κατα τη γνωμη μου, δηλαδη δεν το λεω καλη εικονα αυτο. Οσον αφορα το σωμα του ναι ειχε φτιαξει πολυ καλο σωμα. Το σωματικο του βαρος ετσι το λεει και στην wikipedia αλλα αμφιβαλλω οτι ειναι τοσο..μπορει 10 κιλα λιγοτερο. Αλλα δεν εχει σημασια, ειχε καλο σωμα.
    O Zyzz δεν ήταν επαγγελματίας Bodybuilder ούτε κατέβηκε ποτέ σε αγώνες Bodybuilding και δεν νομίζω πως τον ένδιέφερε κιόλας, οπότε δεν μπορεί να αποτελεί πρότυπο για κάποιον
    σοβαρό άνθρωπο, ο κόσμος δεν ταυτίζετε με την προσωπικότητα του Zyzz η με αυτά τα οποία κατάφερε στην ζωή του ο Zyzz.

    Αλλά με το Σώμα που έφτιαξε και κυρίως το Lifestyle του.
    Το όλο Στυλ του ήταν τέλειο στυλιστικά.
    Τα ρούχα που φορούσε στην Προπόνηση,το λευκό βραχιολάκι στο δεξί του χέρι τα μαλιά του ακόμα και οι πόζες που έκανε είναι φοβερές και προτοποριακές.
    Το Lifestyle αυτό το ονόμασε Aesthetics Αυτό άρεσε στον κόσμο και όχι η πορεία και οι επιλογές του πάντα κατά την προσωπική μου άποψη.
    Επίσης σε όλα του τα Βίντεο παίζει και φοβερή μουσική η οποία μου αρέσει πάρα πολύ για το Γυμναστήριο.

    Και ο Jeff Seid που ανέφερες σε αυτό το στυλ είναι με την διαφορά πως καταιβαίνει σε αγώνες Bodybuilding και είναι πολύ πιο σοβαρός από τον Zyzz.

    Και θα σου δώσω το δικό μου παράδειγμα.
    Δώσμου μια φόρμα (κάτω)και ένα φανελάκι λευκό με μανίκια και πάμε στο Γυμναστήριο σε μια εβδομάδα όχι ορεξη δεν θα έχω να πάω αλλά θα βαριέμε τρελά και στην προπόνηση.
    Με ένα Ντύσιμο κατάλληλο για το γυμναστήριο π.χ αμάνικο μπλουζάκι όταν γυμνάζω τα χέρια μου μου αρέσει πολύ να βλέπω τους μύες μου την ώρα που τους γυμνάζω και με αναιβάζει πολύ ψυχολογικά.
    Μπορεί να σου φαίνετε περίεργο αλλά ακόμα και το λευκό βραχιολάκι στο δεξί μου χέρι με αναιβάζει πολύ την ώρα της προπόνησης.

  19. #19
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Παρα πολυ ωραιο σωμα, θα ηθελα να ειχα κ εγω τετοιο αλλα μιας κ μιλαμε για BB και fitness, υπαρχουν κ πολυ καλυτερα σωματα.
    Με πολύ μεγάλη χαρά φίλε μου Kruphix εαν θες γράψε 2-3 αθλητές Fitness που πιστεύεις πως έχουν καλύτερα σώματα για να τους έχουμε στα υπόψην και αυτούς και να τους δούμε

  20. #20
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Παρα πολυ ωραιο σωμα, θα ηθελα να ειχα κ εγω τετοιο αλλα μιας κ μιλαμε για BB και fitness, υπαρχουν κ πολυ καλυτερα σωματα.
    Με πολύ μεγάλη χαρά φίλε μου Kruphix εαν θες γράψε 2-3 αθλητές Fitness που πιστεύεις πως έχουν καλύτερα σώματα για να τους έχουμε στα υπόψην και αυτούς και να τους δούμε

  21. #21
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    O Zyzz δεν ήταν επαγγελματίας Bodybuilder ούτε κατέβηκε ποτέ σε αγώνες Bodybuilding και δεν νομίζω πως τον ένδιέφερε κιόλας, οπότε δεν μπορεί να αποτελεί πρότυπο για κάποιον
    σοβαρό άνθρωπο, ο κόσμος δεν ταυτίζετε με την προσωπικότητα του Zyzz η με αυτά τα οποία κατάφερε στην ζωή του ο Zyzz.

    Αλλά με το Σώμα που έφτιαξε και κυρίως το Lifestyle του.
    Το όλο Στυλ του ήταν τέλειο στυλιστικά.
    Τα ρούχα που φορούσε στην Προπόνηση,το λευκό βραχιολάκι στο δεξί του χέρι τα μαλιά του ακόμα και οι πόζες που έκανε είναι φοβερές και προτοποριακές.
    Το Lifestyle αυτό το ονόμασε Aesthetics Αυτό άρεσε στον κόσμο και όχι η πορεία και οι επιλογές του πάντα κατά την προσωπική μου άποψη.
    Επίσης σε όλα του τα Βίντεο παίζει και φοβερή μουσική η οποία μου αρέσει πάρα πολύ για το Γυμναστήριο.

    Και ο Jeff Seid που ανέφερες σε αυτό το στυλ είναι με την διαφορά πως καταιβαίνει σε αγώνες Bodybuilding και είναι πολύ πιο σοβαρός από τον Zyzz.

    Και θα σου δώσω το δικό μου παράδειγμα.
    Δώσμου μια φόρμα (κάτω)και ένα φανελάκι λευκό με μανίκια και πάμε στο Γυμναστήριο σε μια εβδομάδα όχι ορεξη δεν θα έχω να πάω αλλά θα βαριέμε τρελά και στην προπόνηση.
    Με ένα Ντύσιμο κατάλληλο για το γυμναστήριο π.χ αμάνικο μπλουζάκι όταν γυμνάζω τα χέρια μου μου αρέσει πολύ να βλέπω τους μύες μου την ώρα που τους γυμνάζω και με αναιβάζει πολύ ψυχολογικά.
    Μπορεί να σου φαίνετε περίεργο αλλά ακόμα και το λευκό βραχιολάκι στο δεξί μου χέρι με αναιβάζει πολύ την ώρα της προπόνησης.
    Σορρυ που θα στο πω φιλε μου και χωρις παρεξηγηση συζητηση κανουμε αλλα αυτο λεω κι εγω το lifestyle του χαρακτηριζω ως απαραδεκτο οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα. Το τι φορουσε και τι δεν φορουσε δεν με αφορα αλλα το οτι καθιζε και ποζαριζε στα βιντεο, ποζαρε στους δρομους, εβγαζε την μπλουζα του οσο περισσοτερες φορες μπορουσες για να ποζαρει και να δειξει σονυ και καλα στον κοσμο λες και ενδιαφερει κανεναν ολο αυτο το πραγμα ειναι το lifestyle του και ολο αυτο ειναι κακη εικονα, δειχνει εναν κλοουν. Καταλαβαινω πως σου αρεσει ο ζυζζ..αλλα το lifestyle του δεν ηταν σοβαρο. Δεν μιλαω για το αν πηγαινε στους αγωνες. Δηλαδη θεωρεις σοβαρο εναν ανθρωπο που γυμναζεται για να ποζαρει τους κοιλιακους του στην παραλια οποτε μπορει και που γυμναζεται για να παει να βγαλει την μπλουζα του και να δειξει ''κοιτα τους κοιλιακους μου''? Εγω αυτο το θεωρω κακη εικονα. Επισης το lifestyle κανονικα λεγεται bodybuilding ειτε εχεις ορισμο ενα σωμα μρ ολυμπια, ειτε ενα σωμα του jeff seid. Το lifestyle του zyzz ηταν να ειναι επιδειξιας κατα την γνωμη μου. Δεν μπορω να παρω στα σοβαρα εναν αθλουμενο που ειναι επιδειξιας. Θα παρω σοβαρα τον marc lobliner δεν θα παρω σοβαρα εναν τυπο που θελει να κανει επιδειξη. Ολα αυτα ανηκουν στις επιλογες του που λεω και αυτο ειναι το κακο οτι αυτο αρεσει στην νεολαια και σπρωχνει τους νεους να γινουν επιδειξιες, ποζερακια αντι να γυμναστουν σοβαρα και να γινουν επιτυχημενοι. Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα εγω οταν παω και βλεπω τετοια πραγματα να αντιγραφουν αυτα που κανει ο zyzz αηδιαζω. Το ειπες μονος σου παντως οτι δεν μπορει να αποτελει προτυπο για καποιον σοβαρο ανθρωπο..οποτε λες οτι οσοι τον εχουν προτυπο δεν ειναι σοβαροι και συμφωνω. Η προσπαθουν να μην ειναι σοβαροι σαν τον zyzz. Αυτο ειναι το κακο οτι ο κοσμος ταυτιζεται με το lifestyle του το οποιο δημιουργει κακη εικονα στο bbing. Το ββινγκ δεν ειναι γυμναζομαι για να παω να ποζαρω στην muscle beach της καλιφορνια, να παω να ποζαρω μπροστα σε κοπελες και ανθρωπους στο δρομο που ουτε καν ξερω, να ποζαρω σε βιντεο χωρις τη μπλουζα και να τα ανεβαζω στο youtube, να βγαζω τη μπλουζα και να χορευω σαν κλοουν στους δρομους και να ποζαρω και να ξαναποζαρω μπας και δουν παραπανω κοπελες τα gains μου. Ββινγκ ειναι γυμναζομαι σωστα, τρωω σωστα, και ασχετα με το αν παιρνω ουσιες η οχι, το κανω για εμενα, το κανω για σοβαρους λογους ειτε γιατι θελω να γινω αθλητης επαγγελματιας ειτε γιατι το κανω για εμενα και γιατι μου αρεσει να φτιαξω ενα ωραιο σωμα και να εχω υγεια. Οχι για να ποζαρω. Προφανως εχουμε αντιθετες αποψεις σε αυτο αλλα ειλικρινα μακαρι η νεολαια να σταματουσε να τους κοιταζει αυτους..εκτος οτι ειναι ολοι ιδιοι (τα παιδια που τους αντιγραφουν), εχει καταντησει αηδια.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  22. #22
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    24-07-15
    Posts
    1,027

    Default

    Quote Originally Posted by IronAddict View Post
    Σορρυ που θα στο πω φιλε μου και χωρις παρεξηγηση συζητηση κανουμε αλλα αυτο λεω κι εγω το lifestyle του χαρακτηριζω ως απαραδεκτο οπως και οι περισσοτεροι εδω μεσα. Το τι φορουσε και τι δεν φορουσε δεν με αφορα αλλα το οτι καθιζε και ποζαριζε στα βιντεο, ποζαρε στους δρομους, εβγαζε την μπλουζα του οσο περισσοτερες φορες μπορουσες για να ποζαρει και να δειξει σονυ και καλα στον κοσμο λες και ενδιαφερει κανεναν ολο αυτο το πραγμα ειναι το lifestyle του και ολο αυτο ειναι κακη εικονα, δειχνει εναν κλοουν. Καταλαβαινω πως σου αρεσει ο ζυζζ..αλλα το lifestyle του δεν ηταν σοβαρο. Δεν μιλαω για το αν πηγαινε στους αγωνες. Δηλαδη θεωρεις σοβαρο εναν ανθρωπο που γυμναζεται για να ποζαρει τους κοιλιακους του στην παραλια οποτε μπορει και που γυμναζεται για να παει να βγαλει την μπλουζα του και να δειξει ''κοιτα τους κοιλιακους μου''? Εγω αυτο το θεωρω κακη εικονα. Επισης το lifestyle κανονικα λεγεται bodybuilding ειτε εχεις ορισμο ενα σωμα μρ ολυμπια, ειτε ενα σωμα του jeff seid. Το lifestyle του zyzz ηταν να ειναι επιδειξιας κατα την γνωμη μου. Δεν μπορω να παρω στα σοβαρα εναν αθλουμενο που ειναι επιδειξιας. Θα παρω σοβαρα τον marc lobliner δεν θα παρω σοβαρα εναν τυπο που θελει να κανει επιδειξη. Ολα αυτα ανηκουν στις επιλογες του που λεω και αυτο ειναι το κακο οτι αυτο αρεσει στην νεολαια και σπρωχνει τους νεους να γινουν επιδειξιες, ποζερακια αντι να γυμναστουν σοβαρα και να γινουν επιτυχημενοι. Δεν ξερω τι λες εσυ αλλα εγω οταν παω και βλεπω τετοια πραγματα να αντιγραφουν αυτα που κανει ο zyzz αηδιαζω. Το ειπες μονος σου παντως οτι δεν μπορει να αποτελει προτυπο για καποιον σοβαρο ανθρωπο..οποτε λες οτι οσοι τον εχουν προτυπο δεν ειναι σοβαροι και συμφωνω. Η προσπαθουν να μην ειναι σοβαροι σαν τον zyzz. Αυτο ειναι το κακο οτι ο κοσμος ταυτιζεται με το lifestyle του το οποιο δημιουργει κακη εικονα στο bbing. Το ββινγκ δεν ειναι γυμναζομαι για να παω να ποζαρω στην muscle beach της καλιφορνια, να παω να ποζαρω μπροστα σε κοπελες και ανθρωπους στο δρομο που ουτε καν ξερω, να ποζαρω σε βιντεο χωρις τη μπλουζα και να τα ανεβαζω στο youtube, να βγαζω τη μπλουζα και να χορευω σαν κλοουν στους δρομους και να ποζαρω και να ξαναποζαρω μπας και δουν παραπανω κοπελες τα gains μου. Ββινγκ ειναι γυμναζομαι σωστα, τρωω σωστα, και ασχετα με το αν παιρνω ουσιες η οχι, το κανω για εμενα, το κανω για σοβαρους λογους ειτε γιατι θελω να γινω αθλητης επαγγελματιας ειτε γιατι το κανω για εμενα και γιατι μου αρεσει να φτιαξω ενα ωραιο σωμα και να εχω υγεια. Οχι για να ποζαρω. Προφανως εχουμε αντιθετες αποψεις σε αυτο αλλα ειλικρινα μακαρι η νεολαια να σταματουσε να τους κοιταζει αυτους..εκτος οτι ειναι ολοι ιδιοι (τα παιδια που τους αντιγραφουν), εχει καταντησει αηδια.
    Το ίδιο πράγμα λέμε απλά το λέμε διαφορετικά
    Ο Zyzz ήταν Κάγκουρας μέχρι κόκκαλο και ο στόχος του ήταν να αρέσει στις γυναίκες και να περνάει καλά πηγαίνοντας σε Party και λοιπά.
    Και ενωείτε πως αυτό δεν αποτελεί πρότυπο για κάποιο σοβαρό άνθρωπο.

    Εαν μιλάμε για πιτσιρικάδες.
    Ρώτησε εναν πιτσιρικά και πες του. Θες να κάνουμε για Σούπερ προπόνηση 6 φορές την εβδομάδα και θα τρως αυτό αυτό και αυτό θα κοιμάσε τόσες όρες θα πρέπει να κάνεις αυτές τις θυσίες και θα κατέβεις σε αγώνες Bodybuilding σε 4 χρόνια

    ή θα πάμε στο Γυμναστήριο 3-4 φορές την εβδομάδα για 1 ωρίτσα να φτιάξουμε σωματάρα για να αρέσουμε στα κορίτσια

    Μάντεψε μόνος σου την απάντηση...

    Εμένα προσωπικά το Ντύσιμο του στο Γυμναστήριο μου άρεσε πολύ από τον Jeff Seid είδα την εταιρεία Gym shark και ψάξε ψάξε αγόρασα 2 μπλούζες για προπόνηση οι οποίες είναι φοβερές.
    Εμένα με εκνευρίζει απίστευτα που έρχετε κόσμος και μάλιστα αρκετος και φοράει την ιδια μπλούζα όλη την εβδομάδα λες και θα πάει στα γιαπί με τα μπάζα να μην λερώσει και βάζει ότι πιο πρόχειρο υπάρχει. Ενώ από άποψη καθαριότητας και υγειηνής θα έπρεπε να φοράει κάθε μέρα και άλη και φυσικά ότι καλύτερο ποιοτηκά θα μπορούσε να πάρει για το γυμναστήριο.
    Ένα παλικάρι όλη την εβδομάδα φοράει την μπλούζα του ΠΑΟΚ ενώ τα διαφημιστικά μπλουζάκια δίνουν και πέρνουν.

    Χίλιες φορές η πόζα στον καθρέφτη παρά να σηκώνει ο άλος τα βάρη και να ουρλιάζει σαν γορίλας ενώ τα κιλά είναι της πλάκας και να έρχονται άτομα τα οποία κάνουν τα Γυμναστήριο καφενείο σηζητάνε ένα τέταρτο και κάνουν κ 2 λεπτά προπόνηση.

    Ενωείτε οτι μου αρέσει ο Zyzz πάρα πολύ αλλά μου αρέσει το Σώμα του και το Στυλ του μέσα στο γυμναστήριο.
    Last edited by Zyzz the king; 07-06-16 at 02:28.

  23. #23
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Το ίδιο πράγμα λέμε απλά το λέμε διαφορετικά
    Ο Zyzz ήταν Κάγκουρας μέχρι κόκκαλο και ο στόχος του ήταν να αρέσει στις γυναίκες και να περνάει καλά πηγαίνοντας σε Party και λοιπά.
    Και ενωείτε πως αυτό δεν αποτελεί πρότυπο για κάποιο σοβαρό άνθρωπο.

    Εαν μιλάμε για πιτσιρικάδες.
    Ρώτησε εναν πιτσιρικά και πες του. Θες να κάνουμε για Σούπερ προπόνηση 6 φορές την εβδομάδα και θα τρως αυτό αυτό και αυτό θα κοιμάσε τόσες όρες θα πρέπει να κάνεις αυτές τις θυσίες και θα κατέβεις σε αγώνες Bodybuilding σε 4 χρόνια

    ή θα πάμε στο Γυμναστήριο 3-4 φορές την εβδομάδα για 1 ωρίτσα να φτιάξουμε σωματάρα για να αρέσουμε στα κορίτσια

    Μάντεψε μόνος σου την απάντηση...

    Εμένα προσωπικά το Ντύσιμο του στο Γυμναστήριο μου άρεσε πολύ από τον Jeff Seid είδα την εταιρεία Gym shark και ψάξε ψάξε αγόρασα 2 μπλούζες για προπόνηση οι οποίες είναι φοβερές.
    Εμένα με εκνευρίζει απίστευτα που έρχετε κόσμος και μάλιστα αρκετος και φοράει την ιδια μπλούζα όλη την εβδομάδα λες και θα πάει στα γιαπί με τα μπάζα να μην λερώσει και βάζει ότι πιο πρόχειρο υπάρχει. Ενώ από άποψη καθαριότητας και υγειηνής θα έπρεπε να φοράει κάθε μέρα και άλη και φυσικά ότι καλύτερο ποιοτηκά θα μπορούσε να πάρει για το γυμναστήριο.
    Ένα παλικάρι όλη την εβδομάδα φοράει την μπλούζα του ΠΑΟΚ ενώ τα διαφημιστικά μπλουζάκια δίνουν και πέρνουν.

    Χίλιες φορές η πόζα στον καθρέφτη παρά να σηκώνει ο άλος τα βάρη και να ουρλιάζει σαν γορίλας ενώ τα κιλά είναι της πλάκας και να έρχονται άτομα τα οποία κάνουν τα Γυμναστήριο καφενείο σηζητάνε ένα τέταρτο και κάνουν κ 2 λεπτά προπόνηση.

    Ενωείτε οτι μου αρέσει ο Zyzz πάρα πολύ αλλά μου αρέσει το Σώμα του και το Στυλ του μέσα στο γυμναστήριο.
    Ετσι οπως το εξηγεις τωρα συμφωνω απολυτα!χαχα αυτο με την μπλουζα με τον παοκ πεθανα χαχαχαχα και αυτο π λες με αυτον που φωναζει σα γοριλας η αυτους που το εχουν δει καφενειο συμφωνω απολυτα ..
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  24. #24
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Εντελει ναι το σωμα του ηταν πολυ καλο, το καλο επισης ειναι οτι ηταν συμμετρικοτατο
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  25. #25
    Pumping Iron Chris198's Avatar
    Join Date
    20-09-15
    Posts
    476

    Default

    Εκτός από τα αασ ας μην ξεχνάμε ότι σε τέτοιους χώρους υπάρχουν πολλά πράγματα ικανά να σκοτώσουν λόχο ολόκληρο... Και δεν είναι υπερβολή αυτό που λέω...

    Σχετικά με το σώμα επειδή ακούστηκε αν κάποιος fitness έχει καλύτερο. Ναι πολύ πολύ καλύτερο, άποψη μου και σαν χαρακτήρας καλύτερος και είναι ο πρώην bber Frank sepe. Δεν του άρεσε το υπερβολικό βάρος, λόγω ύψους δύσκολο να συναγωνιστεί μεγάλους αθλητές και έγινε μοντέλο για να εξασφαλίσει ένα καλό εισόδημα.

    Δεν είναι πολύ γνωστός γιατί δεν προκάλεσε ποτέ με την προσωπική του ζωή. Σήμερα είναι 44 ετών. Αξίζει να τον δείτε.

    Επίσης δηλώνει ίδιο βάρος με τον μακαρίτη zyz, στο ίδιο ύψος. Καμία σχέση σε συμμετρία και όγκο. Ίσως τα νούμερα του zyz να ήταν λίγο πειραγμένα για να υποστηρίξει τον φήμη του.

    Από εκεί και πέρα, ναι το σώμα του zyz ήταν ωραίο. Για αυτό που βλέπουμε πάντως είτε φυσικός είτε όχι δεν έπρεπε να τεθεί η ζώνη του σε κίνδυνο. Οι καταχρήσεις από την ζωή του πρέπει να ήταν μεγάλες ή πολλή κακη γενετική, υπάρχει και αυτό το σενάριο, δεν αποκλείεται. Και λόγω ζωής να έπεσε το φταίξιμο πάνω του. Λίγες οι πιθανότητες αλλά να λέμε και την άλλη όψη του νομίσματος, αν και τους καγκουρες δεν τους συμπαθώ ιδιαίτερα, παρόλα αυτά λίγη αντικειμενικοτητα δεν βλάπτει.

  26. #26
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Το γεγονος οτι συμπεριφεροταν ετσι στη ζωη του, με κανει να μην θελω καν να μπω στη διαδικασια να κρινω το σωμα του, που κατα τ'αλλα αισθητικα φαινεται ωραιο για τα γουστα μου.Κακο προτυπο για τους νεους που θελουν να ασχοληθουν με το αθλημα, πολυ απλα διοτι δεν διεθετε νοοτροπια αθλητη(εκανε χρηση ναρκωτικων ουσιων κ.ο.κ.)
    +1000. ασε που εχει και το μαλλι του kabamaru

  27. #27
    Advanced Bodybuilder Paulos123's Avatar
    Join Date
    21-01-13
    Location
    Αττικη,Νεα Μακρη
    Posts
    1,126

    Default

    Υπαρχουν πολλα σωματα παρομοια με του zyzz,αλλα κανενας δεν εχει το lifestyle του! Οι αξιες που ειχε,ο τροπος ζωης,ο τροπος που μιλουσε στους αλλους,τους συμβουλευε,ανεβαζε αυτους που ηταν χαμηλα.Ολα αυτα για μενα το πανε στην κορυφη.
    Πανω απολα διασκεδαζε,εκανε αυτο που γουσταρε,τελος.
    Για να απαντησω στην ερωτηση σου,για μενα ειχε απο τα πιο ομορφα σωματα,μπορει λιγο στο τελος να ηταν υπερβολικο,αλλα σε ηλικια 20-21 ηταν υπερβολικα μια χαρα.Οπως και ο jeff seid.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ...............................R.I.P.................................
    .............Aziz "Zyzz" Sergeyevich Shavershian.........
    .................₪₪₪₪₪₪1989-2011₪₪₪₪₪₪.............
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  28. #28
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by razor023 View Post
    ......ασε που εχει και το μαλλι του kabamaru
    BP:120
    BSQ:160
    DL:190
    OHP:87,5

  29. #29
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    15-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Zyzz the king View Post
    Με πολύ μεγάλη χαρά φίλε μου Kruphix εαν θες γράψε 2-3 αθλητές Fitness που πιστεύεις πως έχουν καλύτερα σώματα για να τους έχουμε στα υπόψην και αυτούς και να τους δούμε
    Sergi Constance


  30. #30
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by Kruphix View Post
    Sergi Constance
    Παρα πολλοι βασικα ειτε μιλαμε για παρομοια επιπεδα ογκου ειτε για μεγαλυτερα..ενα σωρο ifbb pros και μη, sergi, jaco de bruyn, steve cook, jeremy buendia( o τωρινος κατοχος του τιτλου physique olympia), sadik και γενικως ειναι αμετρητοι αυτοι που ακομη και στα ιδια στατιστικα δηλαδη παρομοια αναλογια υψους κιλων με τον zyzz ειναι μακραν καλυτεροι στα παντα. Αν σε μαγευει ο zyzz φιλε zyzz θα σε συμβουλευα να κοιταξεις καποια βιντεο και εικονες απο κορμια στην κατηγορια physique olympia και εκει θα δεις τι παει να πει αγαλμα.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zyzz the King Το ημερολόγιο μου
    By Zyzz the king in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 874
    Last Post: 18-09-18, 11:11
  2. Το Σώμα Μου
    By dionisis5 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 30-06-15, 13:22
  3. Γνώμες για εκτέλεση ασκήσεων με το σώμα μας
    By bosei in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 12
    Last Post: 01-08-12, 00:43
  4. Πρόγραμμα για όλο το σώμα!-Παρακαλώ γνώμες!
    By MANOLAKHS in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 01-07-11, 12:33
  5. Γνώμες για το σώμα μου..
    By sylren in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 6
    Last Post: 13-01-11, 23:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •