Μα δε νομιζω Σταυρο οτι ο Και σνομπάρει την ifbb.Αντιθετως μιλάει με τα καλυτερα όσες φορες εχει τύχει να τον ακούσω.Προφανως το θεμα του ειναι με το συγκεκριμένο αγώνα,και εχω μια αίσθηση οτι το θεμα υπαρχει με τον Robim Chang.Στηριζει το Αρνολντ το οποίο οπως πολυ σωστά ανέφερες (και μου δινεις πάσα) αποτελει ΤΕΡΑΣΤΙΑ διοργάνωση,εχει τα παντα.Απ οτι διάβασα το expo του και οι δραστηριότητες του ειναι μεγαλύτερες απο του Ολυμπια.Οπως ανέφερα και παραπανω ,ταπεινή μου άποψη ειναι οτι η ifbb κανει τρομερή δουλειά στο κομματι της ανάπτυξης και του μάρκετινγκ γενικότερα.Μιλησα απλα για το μάρκετινγκ του Ολυμπια συγκεκριμένα.

Και ο Και βάζει το μαγιό του,και για να μην εχουμε αυταπάτες θεωρώ οτι οποιοσδήποτε απο τους απίστευτους πραγματικά αθλητές που ανέφερες αν κατέβει σε Αρνολντ με τον Και θα χάσει.Ο ίδιος ο Steve Weinberger σε συνέντευξη-review μετα το Αρνολντ ανέφερε οτι κατα την άποψη του ηταν το καλύτερο πακετο του Και.Ειχε δίκιο;Δεν το μάθαμε ποτε.

Για το getbig συμφωνω απόλυτα,το σύνολο των τοπικ έχουν κουτσομπολίστικο -τρολ χαρακτήρα ,με τις εξαιρέσεις που ανεφερες(αν και δεν γνώριζα ολα αυτά τα μέλη).Απλα το ανέφερα γιατι δεν ειχε τύχει να δω καπου άλλου αντιστοιχα στοιχεία για την τηλεθέαση.