Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default Gaspari Nutrition - Plasmajet (2016)

    Η Gaspari έχει επιστρέψει με σειρά συμπληρωμάτων μεταξύ των οποίων και η νέα φόρμουλα του Plasma Jet...

    Είχα ακούσει για τα συμπληρώματα της (σε διάφορα forum όπως και σε συζητήσεις γυμναστηρίου) ειδικά την περίοδο που είχε το Mitotropin....
    Δεν το δοκίμασα ποτέ και αποσύρθηκε αλλα θεωρούταν ενα απο τα καλύτερα λιποδιαλυτικά που ειχαν κυκλοφορήσει.

    Τώρα σαν εταιρία οι "κακιες γλωσσες" λενε οτι δεν περιέχει πάντα αυτό το οποίο γράφει στα συστατικά ....
    Άλλωστε μετα την απόσυρση των halodrol 50, plasmajet, mitotropin η εταιρεία μου φάνηκε οτι κρατάει low profile για μια περίοδο
    μέχρι να ξαναβγάλει αντίστοιχα συμπληρώματα...

    Αν εχει δοκιμάσει κανείς το συγκεκριμένο προϊον και μπορεί να πει αν λειτουργεί τόσο καλά οσο η φημη της εταιρείας θα ηταν θετικο να μαζευτούν γνώμες...
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Είχα δοκιμάσει το παλιό. Απ' ότι θυμάμαι το μόνο που έκανε ήταν να σου δίνει "καλά πρηξίματα". Το καινούργιο δεν ξέρω στο που αποσκοπεί αλλά αν είναι της ίδιας λογικής με το παλιό πιστεύω ότι συνδυασμός 2gr αγματίνης + 5-6gr citruline malate θα σου δώσει πιο καλά αποτελέσματα. Τουλάχιστον σε μένα ισχύει αυτό

  3. #3
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Είχα δοκιμάσει το παλιό. Απ' ότι θυμάμαι το μόνο που έκανε ήταν να σου δίνει "καλά πρηξίματα". Το καινούργιο δεν ξέρω στο που αποσκοπεί αλλά αν είναι της ίδιας λογικής με το παλιό πιστεύω ότι συνδυασμός 2gr αγματίνης + 5-6gr citruline malate θα σου δώσει πιο καλά αποτελέσματα. Τουλάχιστον σε μένα ισχύει αυτό
    Φιλε μου ευχαριστώ για το input... βασικά το έχω αγοράσει ηδη αλλά review θα κανω σε ενα 2μηνο που θα το χρησιμοποιήσω οποτε θεώρησα οτι καλο
    ειναι να υπάρχει και ως θέμα γιατι οι περισσοτεροι που κοιταμε και επιλεγουμε συμπληρώματα ψάχνουμε απόψεις άλλων αθλουμενων στο διαδίκτυο, logs, reviews κλπ....

    Το συγκεκριμένο νομιζω μαλιστα συνδυάζεται και με προεξασκητικό αλλα δεδομένου οτι θα το βαλω σε ενα 2μηνο δεν το εχω ψάξει αρκετά ακόμα....


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Plasmajet Της Gaspari Nutrition
    By manolas in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 7
    Last Post: 29-01-10, 01:26
  2. Plasmajet (gaspari) vs Shock therapy (universal)
    By koumparos07 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 09-01-10, 07:42
  3. Gaspari Nutrition????
    By suncity13 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 10-01-09, 02:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •