Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 23 of 38 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 661 to 690 of 1131
  1. #661
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Λόγω κορωνοϊού, δηλαδή, απ' όσο καταλαβαίνω. Νόμιζα υπήρξε πρόβλημα με τη δουλειά ή κάτι άλλο. Κρίμα που σε πρόλαβε όλο αυτό το χάος και σε καθυστερεί. Αλλά, ευτυχώς, είναι κάτι που διορθώνεται, οπότε μη το βάζεις κάτω. :)

  2. #662
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Λόγω κορωνοϊού, δηλαδή, απ' όσο καταλαβαίνω. Νόμιζα υπήρξε πρόβλημα με τη δουλειά ή κάτι άλλο. Κρίμα που σε πρόλαβε όλο αυτό το χάος και σε καθυστερεί. Αλλά, ευτυχώς, είναι κάτι που διορθώνεται, οπότε μη το βάζεις κάτω. :)
    Ναι κυριως λογο του κορωνοιου χαλασαν ολα τα σχεδια... Δεν πειραζει καθε εμποδιο για καλο λενε οποτε μενω εδω και ψαχνομαι για κατι αλλο :)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  3. #663
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Μια ερωτηση παιδια με αυτα που γινονται ειναι ωρα να κανω και εγω το δικο μου χωρο για προπονηση οποτε θα ηθελα την συμβουλη σας ξερετε καποιο μαγαζι καλο για αν ψωνισω τα πραγματα?? Θα χαλασω για αρχη 1400-1500 ευρω και σκοπευω να αγορασω καποιο πολυοργανο (με τροχαλιες παγκους σμιθ, κρος οβερ, μονοζυγο) και δισκους βαρακια και καποιο ποδηλατο για αεροβιο... Θα ξεκινησω τις αγορες σε 1-2 μηνες αλλα θελω να ψαχτω πρωτα με βαση τι μπορω να βρω στα μαγαζια
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  4. #664
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Mετα απο καμποσο ψαξιμο εχω καταληξει σε αυτο το πολυοργανο με το οποιο μπορεις να γυμνασεις πραγματικα τα παντα

    https://emuscle.gr/organa-gymnastiki...sc-1280a.html#
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  5. #665
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλησπερα Αλεξ, Δεν ξερω αν εχεις χωρο για να το κανεις αλλα εγω θα επενδυα στην αρχη σε ενα καλο ρακ!!! μια μπαρα ολυμπιακου τυπου και πολλους δισκους -παγκο και βιδωτους αλτηρες και μετα θα πηγαινα σε καποιο πολυοργανο..

  6. #666
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καλησπερα φιλε γρηγορη σε ευχαριστω για την απαντηση σου, η αληθεια ειναι πως θα ηθελα κατι τετοιο οπως το ειπες ακριβως αλλα επειδη ο χωρος ειναι περιορισμενος θα πρεπει να διαλαξεω ενα απο τα 2 δυστυχως και γι αυτο σκεφτικα το πολυοργανο αυτο καθως εχει και τις τροχαλιες πανω και κατω εχει την μπαρα στο σμιθ και μπορω να δουλεψω ολο το σωμα δινει και το παγκο μαζι οποτε μετα επενδυω σε δισκους και βαρακια (για αρχη οπως το εχω σκεφτει το πακετο θα παρω 120-150 κιλα σε δισκους και 6-10 ζευγαρια βαρακια απο 7,5κιλα μεχρι 30ακιλα)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  7. #667
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    03-01-19
    Posts
    779

    Default

    https://www.schinas-electric.gr/ell/...B1%CE%BD%CE%BF

    Αυτό είναι πιο φθηνό και φαίνεται πιο ολοκληρωμένο. Δεν ξέρω αν έχει υποδοχείς για κανονικό ρακ και όχι smith μόνο.
    Last edited by Berlyn; 16-04-20 at 17:57.

  8. #668
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Οντως ναι και πιο οικονομικο και πιο ολοκληρωμενο φαινεται, μολις το βαλω και δω τι χωρος περισσευει θα χωρεσω και ενα ρακ στην μια ακρη του δωματιου (σιγουρα θα βαλω ρακ αλλα θα το αφησω σαν δευτερο)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  9. #669
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Σαν συνολο αυτα εδω βρηκα για την αρχη και το στησιμο και αναλογα με τον χωρο που θα μου περισσεψει θα αγορασω και ενα ρακ απλα θελω να τα δω στημενα πρωτα: στους αλτηρες θα παρω 8-10 ζευγαρια για να εχω ποικιλια στα κιλα και στους δισκους για αρχη θα παρω 120 κιλα

    https://emuscle.gr/organa-gymnastiki...sc-1280a.html#


    https://emuscle.gr/organa-gymnastiki...e-4422-1.html#


    https://emuscle.gr/mikroorgana-gymna...s-v-1144.html#


    https://emuscle.gr/mikroorgana-gymna...s-v-2421.html#


    https://emuscle.gr/organa-gymnastiki...ng-br-09.html#
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  10. #670
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default Mini cut time

    Καλησπερα σε ολους (για μια ακομα φορα ) Με αυτα και αυτα εφτασα στο συμπερασμα πως θα ηταν καλυτερα να κανω ενα mini cut για να κρατησω λιγη ποιοτητα τωρα που κανουμε προπονησεις σπιτι αλλα και γενικα το καλοκαιρι καθως θα ειμαι για δουλεια κιολας σε νησι οποτε δεν θα εχω τρελα περιθωρια για γυμναστηριο (3-4 φορες την εβδομαδα θα πηγαινω πρωτα ο θεος και θα εχω και 30 κιλα σε δισκους να κανω στο σπιτι μετα την δουλεια)

    Οπως τα υπολογισα μου βγαινουν οτι πρεπει να τρωω 2700 θερμιδες για να συντηρηθω στα 79 κιλα... (η προπονηση σαφως δεν ειναι τοσο σκληρη οπως στο γυμναστηριο αλλα κανω 5 φορες την εβδομαδα Στηθος-Ποδια-Πλατη-Χερια-Ωμους οποτε εβαλα οτι κανω μεση δραστηριοτηρα μιας και μετα ολη μερα καθομαι...
    Οποτε ξεκιναω με -500 θερμιδες (2200) αλλα θα παιξω με υψηλο υδατανθρακα και σκεφτηκα τα μακρος μου να ειναι αυτα: Πρωτεινη: 165 γραμμαρια Υδατανθρακες: 275 γραμμαρια και Λιπαρα: 49 γραμμαρια

    Πως το βλεπετε το πλανο?? Σταθερη σταθερη διατροφη δεν νομιζω να εχω αλλα σιγουρα θα εχω ορισμενα στανταρ τροφιμα (βρωμη κοτοπουλο ρυζι γιαουρτι πρωτεινη λαχανικα) αλλα σιγουρα θα εχω και τροφιμα που να μου προσφερουν και περισσοτερη γευση (κετσαπ για παραδειγμα η τυρι τριμμενο η σαλτσες χωρις ζαχαρη)... Θα ηθελα την αποψη σας πανω στο πλανο αυτο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  11. #671
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Γεια σου Αλεξ εμενα κομπλε μου φαινεται δοκκμασε να φας στις 2700 για 2 βδομαδες σιγουρα να δεις αν οντως ειναι η συντηρηση σου αυτη εκτος και αν το εχεις κανει
    Απο τι φαση προερχεσαι διατροφικα?

    Το μινικατ δεν εχει σκοπο να σε γραμμωσει δεν ειναι κανονικο cut γιαυτο και εχεις ενα πιο επιθετικο ελλειμα επειδη κραταει μικρο χρονικο διαστημα δεν θες να χασεις μυικη μαζα ουτε δυναμη.. 2-6εβδομαδες ειναι μια καλη περιοδος αναλογα απο που προερχεσαι τι λιπος κουβαλας γενικα οταν βρισκεσαι σε μια φαση που θες να χτισεις και βρισκεσαι για μεγαλο διαστημα σε πλεονασμα και βλεπεις οτι απο ενα σημειο και μετα το περιβαλλον δεν ειναι βελτιστο δεν βαζεις μαζα οπως πριν αντιθετα μπαινει περισσοτερο λιπος η ορεξη για το φαγητο μειωνεται κλπ

    τοτε ειναι λογος να κανεις ενα μινι κατ ξεκαθαρισε το και δες αν πρεπει η οχι εγω δεν θα εμπαινα στη θεση σου χωρις εξοπλισμο παντως

  12. #672
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Σε ευχαριστω για την απαντηση σου γρηγογρη και εχεις δικιο το διατυπωσα λαθος... οχι mini cut αλλα cut κανονικο ειναι καθως σωματικα προερχομαι απο μια μετρια προς κακη φαση εχω μεινει πισω οποτε θελω να φτιαχτει λιγο η εικονα μου... Δηλαδη μιλαμε για 10+ εβδομαδες σε cut να πεσω λιγο σε κιλα κιολας γιατι ημουν σχετικα ψηλα... Να φτιαξω λιγο την ποιοτητα πανω μου και μετα ξεκιναω πιο σωστα το θεμα χτισιμο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  13. #673
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Αν νομίζεις πως το χρειάζεσαι, πήγαινε κανονικά σε cut, Αλέξανδρε. Τσέκαρε τις θερμίδες σου ισοθερμιδικώς, να δεις ότι είσαι εντάξει, και μετά μείωσέ τες.

  14. #674
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Εγω κατα την γνωμη μου Αλεξανδρε στην παρουσα φαση μεχρι να παρεις καποιον εξοπλισμο που θες για να βγαζεις σωστες προπονησεις και να υπαρχει το σωστο ερεθισμο θα επαιζα συντηριτικα διαφορετικα ρισκαρεις αν μπεις σε ελλειμα..

  15. #675
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Εγώ κατάλαβα πως αυτό το πλάνο θα το ξεκινήσει έχοντας τον εξοπλισμό, όχι από τώρα.

    Αν δεν κατάλαβα σωστά, τότε συμφωνώ με τον Γρηγόρη, Αλέξανδρε.

  16. #676
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Εγώ κατάλαβα πως αυτό το πλάνο θα το ξεκινήσει έχοντας τον εξοπλισμό, όχι από τώρα.

    Αν δεν κατάλαβα σωστά, τότε συμφωνώ με τον Γρηγόρη, Αλέξανδρε.
    Μπορει να καταλαβα και γω λαθος απλα ειδα οτι θα παει σε νησι και οτι θα εχει 30κιλους δισκους αυτα τα κιλα για τον αλεξ δεν ειναι τιποτα :P
    Δεν αναφερει κατι αλλο

  17. #677
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καλα καταλαβες γρηγορη σε 1,5 μηνα μαξ φευγω σε νησι για δουλεια θα εχω μαζι μου 2 αλτηρες και 30 κιλα αλλα θα εχω την δυνατοτητα γυμναστηριου 3-4 φορες την εβδομαδα... Σκεφτηκα να ριξω θερμιδες απο τωρα γιατι εφοσον δεν κινουμαι καθολο και απλα καθομαι σε μια καρεκλα η εναν καναπε οι θερμιδες που καιω θα εχουν πεσει αρκετα σε σχεση με τοτε που πηγαινα για προπονηση... Ακομα και η προπονηση που κανω σπιτι δεν εχει καμια σχεση με το γυμναστηριο πχ σημερα εκανα στηθος και για να νιωσω οτι δουλεψε επειδη οι αλτηρες που εχω ειναι μικροι ( 14-15 κιλα ο καθενας) εκανα απο 5 σετ σε καθε ασκηση με 15-20 επαναληψεις
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  18. #678
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Επειδη σε ενα 1.5μηνα δεν ξερουμε καν αν θα ανοιξουν τα γυμναστηρια τουλαχιστον οπως τα ξεραμε πριν... μπορεις να κανεις με τους αλτηρες καποια πραγματα σιγουρα αλλα εισαι περιορισμενος

    Οσον αφορα τις θερμιδες απλα προσαρμοζεις την διατροφη σου και βλεπεις σε ποιες συντηρισε τωρα με την παρουσα δραστηριοτητα που εχεις!

  19. #679
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Αυτες τις 2 μερες τρωω γυρω στις 2200 θερμιδες, μπορω να πω πως δεν πειναω και με καλυπτουν αρκετα κιολας

    Σημερα εφαγα τα εξεις:

    1) 2 τορτιγιες ντοματας + 120 γραμμαρια κοτοπουλο (ωμη ζυγιση) + τυρι 10% + 20 γραμμαρια κετσαπ + 130 γραμμαρια σαλατα + σοδα με πορτοκαλι
    2) 8 ρυζογκοφρετες ριγανης + 40 γραμμαρια φιλαδελφια + 71 γραμμαρια ντοματινια + 93 γραμμαρια κοτοπουλο ψητο + 30 γραμμαρια κετσαπ
    3) Protein cheesecake με σπιτικη μαρμελαδα φραουλα
    4) 2 μπεργκερ με 4 ασπραδια αυγου 20 γραμμαρια φιλαδελφια + 20 γραμμαρια κετσαπ

    Συνολο: 2167 θερμιδες εκ των οποιων: Πρωτεινη: 162 γραμμαρια Υδατανθρακες 268 γραμμαρια Λιπαρα: 49 γραμμαρια
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  20. #680
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Full day of eating:

    2194 θερμιδες
    183 γραμμαρια πρωτεινη
    265 γραμμαρια υδατανθρακα
    49 γραμμαιρα λιπαρα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  21. #681
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καραντινιαρικο leg update (αυτην την στιγμη ειμαι 77,7 κιλα) προσπαθω να κρατησω μαζες στα ποδια αν και δεν εχω πολλα κιλα στο σπιτι πιστευω κατι γινεται
    Attached Images Attached Images
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  22. #682
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Οταν προσπαθεις να μεινεις ανθρωπος με γυμναστικη στο σπιτι και μαξ 20-30 κιλα

    Αυτην την στιγμη ζυγιζω 77,4 κιλα εχω πεσει λιγο σε κιλα αλλα δεν με πειραζει περιμενω να ξανα μπω σε εναν σωστο ρυθμο και θα ανεβω σιγα σιγα... Ευτυχως σε 1 μηνα θα εχω ολοκληρωσει και το home gym οποτε θα γινεται λιγο πιο σοβαρη προπονηση
    Attached Images Attached Images
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  23. #683
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Οταν προσπαθεις να μεινεις ανθρωπος με γυμναστικη στο σπιτι και μαξ 20-30 κιλα

    Αυτην την στιγμη ζυγιζω 77,4 κιλα εχω πεσει λιγο σε κιλα αλλα δεν με πειραζει περιμενω να ξανα μπω σε εναν σωστο ρυθμο και θα ανεβω σιγα σιγα... Ευτυχως σε 1 μηνα θα εχω ολοκληρωσει και το home gym οποτε θα γινεται λιγο πιο σοβαρη προπονηση
    Πολύ καλός Άλεξ!!
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  24. #684
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by FoteiniK View Post
    Πολύ καλός Άλεξ!!
    Σε ευχαριστω πολυ φωτεινη!! Εδω στην προσπαθεια για ενα καλυτερο αυριο χαχα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  25. #685
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Καλα κρατηθηκες ! Welcome back.

    Τελικα τι πηρες για το χοουμ τζιμ, καπου ειχα δει ηθελες να επενδυσεις αρκετα χρηματα...

  26. #686
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Καλα κρατηθηκες ! Welcome back.

    Τελικα τι πηρες για το χοουμ τζιμ, καπου ειχα δει ηθελες να επενδυσεις αρκετα χρηματα...
    Σε ευχαριστω πολυ!! οτι μπορει να κρατηθει αυτην την στιγμη με τα ελαχιστα κιλα που εχω

    Πρωτα ο θεος τωρα τελος του μηνα θα κανω την παραγγελια μου ( ναι η αληθεια ειναι οτι θα επενδυσω ενα σχετικα μεγαλο ποσο αλλα πιστευω ειναι μια πολυ καλη αρχη)

    θα αγορασω:

    Ποδηλατο γυμναστικης για αεροβιο
    Power rack με τροχαλιες πανω και κατω
    Μπαρα ολυμπιακου τυπου (1,80cm)
    Στραβομπαρα ολυμπιακου τυπου
    Πολυπαγκο γυμναστικης
    Δισκους ολυμπιακου τυπου (160 κιλα συνολο)
    Βασεις για τους δισκους
    Προστατευτικο δαπεδο
    Ενα στρωμα κοιλιακων
    Ρυθμιζομενους αλτηρες 2-25kg

    Αυτα θα παρω για αρχη και σαν τελειωτικη προσθηκη εχω στο μυαλο μου να παρω μια πρεσσα ποδιων με την δυνατοτητα να κανω και γαπες
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  27. #687
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Σε ευχαριστω πολυ!! οτι μπορει να κρατηθει αυτην την στιγμη με τα ελαχιστα κιλα που εχω

    Πρωτα ο θεος τωρα τελος του μηνα θα κανω την παραγγελια μου ( ναι η αληθεια ειναι οτι θα επενδυσω ενα σχετικα μεγαλο ποσο αλλα πιστευω ειναι μια πολυ καλη αρχη)

    θα αγορασω:

    Ποδηλατο γυμναστικης για αεροβιο
    Power rack με τροχαλιες πανω και κατω
    Μπαρα ολυμπιακου τυπου (1,80cm)
    Στραβομπαρα ολυμπιακου τυπου
    Πολυπαγκο γυμναστικης
    Δισκους ολυμπιακου τυπου (160 κιλα συνολο)
    Βασεις για τους δισκους
    Προστατευτικο δαπεδο
    Ενα στρωμα κοιλιακων
    Ρυθμιζομενους αλτηρες 2-25kg

    Αυτα θα παρω για αρχη και σαν τελειωτικη προσθηκη εχω στο μυαλο μου να παρω μια πρεσσα ποδιων με την δυνατοτητα να κανω και γαπες


    Ένδιαφέρομαι κι εγώ για ένα power rack με τροχαλίες, αν βρεις κάτι πες μου ^^
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  28. #688
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Καλως τον!!
    Ωραιο το home gym εισαι μια χαρα Αλεξ καλες προπονησεις!

  29. #689
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Ποδηλατο γυμναστικης για αεροβιο
    Power rack με τροχαλιες πανω και κατω
    Μπαρα ολυμπιακου τυπου (1,80cm)
    Στραβομπαρα ολυμπιακου τυπου
    Πολυπαγκο γυμναστικης
    Δισκους ολυμπιακου τυπου (160 κιλα συνολο)
    Βασεις για τους δισκους
    Προστατευτικο δαπεδο
    Ενα στρωμα κοιλιακων
    Ρυθμιζομενους αλτηρες 2-25kg

    Αυτα θα παρω για αρχη και σαν τελειωτικη προσθηκη εχω στο μυαλο μου να παρω μια πρεσσα ποδιων με την δυνατοτητα να κανω και γαπες
    Θα γινει πολυ τιμιο gym με ολα αυτα!!
    Καλα αν βαλεις και πρεσσα υποκλινομαι

    Ποσο θα χρεωνεις τη συνδρομη ?

  30. #690
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by FoteiniK View Post
    Ένδιαφέρομαι κι εγώ για ένα power rack με τροχαλίες, αν βρεις κάτι πες μου ^^
    Σου στελνω σε pm αυτο που εχω βρει να δεις αν σου αρεσει ^^
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire


 
Page 23 of 38 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Η προσπάθειά μου - georgemots Log
    By georgemots in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 23-05-16, 11:44
  2. Η προσπάθεια μου!
    By Antonia 7 in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 28
    Last Post: 15-06-12, 18:54
  3. Την γνωμη σου για την προσπάθεια μου
    By xaris110 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-11, 15:48
  4. η προσπαθεια μου.....
    By tsiko in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 20-09-11, 13:47
  5. Συμβουλές για την Προσπάθειά μου
    By kwstakis in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 13-07-11, 19:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •