Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 30 of 46

Thread: Arianas log

Threaded View

  1. #1

    Default Arianas log

    Καλημέρα,διαβάζω ασταμάτητα το φορουμ όποτε αποφάσισα κ γω να φτιάξω το δικό μου ημερολόγιο έτσι ώστε να καταγράφω κ γω τι κάνω κάθε μέρα κ να με διορθώνεται κ σεις εάν έχετε όρεξη φυσικά.Αρχικα να συστηθώ είμαι 27 ετών,1,63 κ 52 με 52,5 κιλά!!αναλογα τη μέρα εχτές έκλεισα 3 μήνες που ασχολούμαι με τα βάρη!στο παρελθόν είχα μικρή επαφή με τη γυμναστική κ με τα βάρη αλλά όχι τίποτα το εντατικό!οι θερμίδες συντήρησης μου είναι στις 2050 όποτε η διατροφή μου είναι κάπως έτσι

    Πρωινό 3 ασπράδια 1κροκος κ 40 γρ βρώμη με στέβια κανέλλα κ γάλα χαμηλών λιπαρών μισό πράσινο μηλο η blackberries
    Πράσινο τσαγακι

    2ο γεύμα 110γρ πατάτα η γλυκοπατάτα κ 100γρ κοτόπουλο βραστό η σολωμο[3φορες την εβδομαδα] συν ελαιόλαδο μια κουταλιτσα στη πατατούλα

    Προπόνηση
    3ο 1scoop whey κ μια μπανάνα

    Μισή ώρα με 40 λεπτά μετά
    4ο 50 γρ ρύζι μαύρο basmati ωμή ζύγιση με 100 γρ κοτόπουλο βραστό η νόυα[3φορες την εβδομάδα ]κ λίγο μπρόκολο η αγγουράκι η σπανάκι η κάτι πράσινο

    5ο 15γρ ρόφημα πρωτεΐνης με 12γρ φουντούκια

    6ο 100γρ κοτόπουλο κ μπρόκολο

    Κ πριν κοιμηθώ 15 γρ καζεινη

    Γυμναστήριο πάω 5φορες την εβδομάδα όπου κάνω περίπου 50λεπτα βάρη σε επόμενο ποστ θα βάλω το προγράμμα μου

    Από συμπληρώματα εκτός της καζεινης κ της whey πίνω κ μια πολύ βιταμίνη μετά το πρωινό μου!αυτα
    Last edited by Arianapriv; 06-12-16 at 15:07.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •