Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Default Πόσο Καιρό Να Παίρνω Κρεατίνη;

    επειτα απο τρια χρονια γυμναστικης εχω παρει μονο καθαρη πρωτεινη.σκεφτομαι να παρω και κρεατινη για να ανεβω επιπεδο γιατι βλεπω οτι εχω κολλησει.αν αρχισω για ποσο καιρο να την παιρνω?την προτεινη την παιρνω περιπου για εφτα μηνες το χρονο.

  2. #2
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,659

    Default

    Εχεις κολλησει γιατι κανεις λαθος ή στην προπονηση ή στο φαγητο σου ή και στα δυο μαζι...
    Δε θα σε ξεκολλησει η κρεατινη...

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by kvemperor View Post
    επειτα απο τρια χρονια γυμναστικης εχω παρει μονο καθαρη πρωτεινη.σκεφτομαι να παρω και κρεατινη για να ανεβω επιπεδο γιατι βλεπω οτι εχω κολλησει.αν αρχισω για ποσο καιρο να την παιρνω?την προτεινη την παιρνω περιπου για εφτα μηνες το χρονο.
    Τι εννοεις οταν λες οτι κολλησες;
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Μπορείς να δεις το παρακάτω άρθρο και θα σου λυθούν απορίες.
    Συμπληρώματα Κρεατίνης: Σωστή Χρήση και Συχνές Ερωτήσεις

  5. #5

    Default

    Εννοώ ότι δεν βλέπω διαφορά πλέον στο σώμα μου.ενω πιο πριν έβλεπα σταδιακή.βεβαια ίσως όντως εγω να κανω κάτι λάθος .η διατροφή μου είναι νορμαλ πάντως.για αυτό λέω ότι ίσως αν πάρω λίγη κρεατινη ίσως ξεκολλησω

  6. #6

    Default

    Τα έχω είδη διαβάσει αυτα

  7. #7
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by kvemperor View Post
    Εννοώ ότι δεν βλέπω διαφορά πλέον στο σώμα μου.ενω πιο πριν έβλεπα σταδιακή.βεβαια ίσως όντως εγω να κανω κάτι λάθος .η διατροφή μου είναι νορμαλ πάντως.για αυτό λέω ότι ίσως αν πάρω λίγη κρεατινη ίσως ξεκολλησω
    Οταν εισαι σιγουρος πως οι προπονησεις σου ειναι σωστές, οτι δινεις το 100%, οτι εισαι συγκεντρωμενος, οτι ακολουθεις επακριβως συγκεκριμενο πλανο διατροφης με συνεπεια και συνεχιζεις να μην βλεπεις αλλαγες πανω σου, τοτε ναι το συζηταμε.. Αλλα πρωτα δες αυτα και μετα σκεψου αν οντως εχεις κολλησει.

  8. #8

    Default

    Είμαι σίγουρος.αν δεν ειμουν σίγουρος δεν θα το συζητούσαμε καν

  9. #9
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by kvemperor View Post
    Είμαι σίγουρος.αν δεν ειμουν σίγουρος δεν θα το συζητούσαμε καν
    Μερικες φωτογραφιες σου θα εριχναν φως στη σιγουρια του οτι ολα γινονται σωστα φιλε μου.
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  10. #10
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by kvemperor View Post
    Είμαι σίγουρος.αν δεν ειμουν σίγουρος δεν θα το συζητούσαμε καν

    Βρήκα ενα ποστ σου που αναφερεις το εξης

    ο μόνος εξοπλισμός είναι δυο χερούλια για πους απς,ένα μονόζυγο και δυο βαράκια.έτσι οι ασκήσεις που κάνω είναι περιορισμένες.

    Με αυτό τον εξοπλισμό σίγουρα δεν δινεις το μαξ ερέθισμα στο σώμα σου. Κατα την αποψη μου αυτο που χρειαζεσαι δεν ειναι κρεατινη, ουτε εχεις κολλησει. Χρειαζεσαι ή να ανανεωσεις τον εξοπλισμό σου ή να πας σε γυμναστήριο αν ο στοχος σου ειναι να εχεις σημαντικες αλλαγες πανω σου.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Whey Για Πόσο Καιρό?
    By xouras in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 7
    Last Post: 28-01-13, 00:02
  2. Κρεατίνη... πόσο καιρό μπορείς να κάνεις τον κύκλο..
    By harys in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 14
    Last Post: 19-03-11, 17:57
  3. μετα απο ποσο καιρο ?
    By left24 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 21-02-07, 22:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •