Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 23 of 23

Threaded View

  1. #1
    New Member Elena94's Avatar
    Join Date
    07-12-16
    Location
    Athens
    Posts
    24

    Default Το Ημερολόγιο Μου - Elena94

    Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα!

    Επέστρεψα λίγο νωρίτερα από τις 2 εβδομάδες που είχα πει γιατί αποφάσισα να φτιάξω ένα ημερολόγιο όπου θα ανεβάζω την διατροφή και το πρόγραμμα της προπόνησης μου και όπου βρίσκετε λαθάκια να με διορθώνεται και εσείς για να έχω μια καλή πρόοδο!

    Τις τελευταίες μέρες ξεκίνησα την διατροφή που μου πρότεινε η Ειρήνη και είμαι πολύ ευχαριστημένη μέχρι στιγμής, τα πάω αρκετά καλά και μπορώ να πω οτι δεν νιώθω πείνα εκτος και αν καθυστερήσει πολύ το επόμενο γεύμα, μάλλον κάτι ξέρετε που λέτε να τρώμε ανα 3-4 ώρες :p

    Σήμερα η εβδομάδα ξεκίνησε με πόδια και πριν λίγο γύρισα από το γυμναστήριο αλλά πολύ απογοητευμένη!
    Δεν ξέρω τι πήγε στραβά αλλά η προπόνηση δεν βγήκε καθόλου και έτσι αναγκάστηκα να την αφήσω στην μέση γιατί πραγματικά δεν αισθανόμουν καθόλου καλά!

    Ξεκίνησα όπως πάντα με καθίσματα στο σμιθ το πρώτο σετ σκέτο χωρίς κιλά για να ζεσταθώ και στο επόμενο έβαλα βάρος.
    Από το ζέσταμα αρχισα να αισθάνομαι μια αδυναμία, λες και σηκώνω 10 τόνους σίδερο και ζοριζόμουν πάααρα πολύ για να το βγάλω.
    Ε λέω δεν μπορεί τυχαίο θα ναι, έτσι συνέχισα στο επομενο και εβαλα κανονικα 10 κιλα όπως πάντα και τα πράγματα χειροτέρεψαν, δεν θυμαμαι καν ποσα εκανα να φανταστειτε

    Επειτα αποσυντονίστηκα εντελώς και σαν να ψιλό ζαλίστικα και έτσι οι προβολές η πρεσσα και το leg extension βγηκαν με μεγάλη δυσκολία δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ και αισθανόμουν οτι κάτι δεν πάει καλά.

    Επειδή δεν ήθελα να τα παρατήσω έκανα λίγο απ αυτά που σας είπα, συν τα kickbacks στην τροχαλία και μετά σηκώθηκα και εφύγα γιατί πραγματικά αισθανόμουν οτι θα σοριαστώ και θα ξεφτυλιστώ σε όλο το γυμναστήριο!!

    Γιατί συνέβη αυτό ρε παιδιά?
    Υποψιάζομαι οτι μάλλον ευθύνεται το γεγονός οτι χθες κοιμήθηκα πάρα πολύ αργά κατα τις 4 δλδ και σημερα το πρωι ξύπνησα με το ζόρι αλλά και πάλι δεν είμαι σίγουρη.
    Η τελευταία μέρα που είχα κάνει πόδια ήταν η Πέμπτη αντι για Παρασκευη, είπα να το αλλάξω λίγο για να αλλάξω και λίγο το ερέθισμα και να μην συνηθίζει το ΄σώμα μου, μήπως φταίει κ αυτό?

    Έχει συμβεί κ σε κανέναν άλλον κάτι παρόμοιο?
    Έχω απογοητευτεί!
    Last edited by Elena94; 09-01-17 at 15:15.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Το ημερολογιο μου
    By kos7 in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 13-06-16, 20:58
  2. Το Ημερολόγιο Μου
    By MikeSev in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 08-08-13, 23:27
  3. Ημερολόγιο Δώρας!!!
    By dora8 in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 13
    Last Post: 05-11-12, 23:23
  4. Το ημερολόγιο μου
    By nina papaki in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 583
    Last Post: 13-07-12, 19:22
  5. Το Ημερολόγιο Μου!!
    By pipi fakidomiti in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 536
    Last Post: 18-04-11, 22:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •