Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Βοήθεια Σχεδιασμού Διατροφής

    Καλησπέρα επειδή μου έχουν βγει τα μάτια στο φόρουμ αλλα δυσκολεύομαι να βγάλω μόνος μου μια διατροφή όγκου που να περιλαμβάνει 150π, 300υδ, 50λ θα εκτιμούσα αν κάποιος μου έβγαζε ένα πλάνο στο τι πρέπει να τρώω ώστε να πάρω βάρος, είμαι 21 χρονών, 1.74 ύψος, 72 κιλά

  2. #2
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Δε παίζει μάγκα μου να σου βγάλει κανείς διατροφή. Κατέβασε το myfitnesspal για να μετράς τι τρώς, ψάξε στο φόρουμ τις σελίδες με τα διατροφικά στοιχεία και με χαρτί και μολύβι φτιάξε το πρόγραμμά σου. Πόσταρέ το και σίγουρα τα παιδιά θα βοηθήσουν να το βελτιώσεις.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Mε βάση αυτό το άρθρο ενσωμάτωσε τις ποσότητες που αντιστοιχουν σε σένα. Αν κάποια τροφή δεν σου αρέσει από αυτές, τότε μπορείς να την αντικαταστήσεις με κάποια άλλη με βάση τις λίστες που υπάρχουν στην ενότητα των άρθρων.

    Διατροφή Για Όγκο Με Πλήρη Γεύματα

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Δε παίζει μάγκα μου να σου βγάλει κανείς διατροφή. Κατέβασε το myfitnesspal για να μετράς τι τρώς, ψάξε στο φόρουμ τις σελίδες με τα διατροφικά στοιχεία και με χαρτί και μολύβι φτιάξε το πρόγραμμά σου. Πόσταρέ το και σίγουρα τα παιδιά θα βοηθήσουν να το βελτιώσεις.
    οκ φίλε ευχαριστώ για την απάντηση

  5. #5

    Default

    ευχαριστώ για την απάντηση καρδούλα, έχω βέβαια μια απορία τις συγκεκριμένες τροφές πρέπει να τις τρώω κάθε μέρα και τις μέρες προπόνησης και της ξεκούρασης?

  6. #6
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Πρώτα φτιάξε τον κορμό της διατροφής σου και μετά το συζητάμε αυτό. Μην πας απο το ένα στο άλλο χωρίς να έχεις κάνει τίποτα.

  7. #7

    Default

    οκ θενκς


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Βοηθεια με προγραμμα διατροφης.
    By redjack in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 3
    Last Post: 29-10-16, 21:01
  2. Τρόποι Σχεδιασμού Προγράμματος
    By xasparis123 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 29-06-14, 19:09
  3. Βοήθεια με το πρόγραμμα διατροφής
    By crisoto in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 22-02-12, 14:59
  4. Βοηθεια διατροφης
    By giannhsg in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 19-11-05, 03:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •