Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    New Bodybuilder
    Join Date
    12-04-18
    Posts
    3

    Wink

    Quote Originally Posted by conan1982 View Post
    Καλά, οι Χελίστες πίκρα θυμάμαι μετά στην μονάδα. Ήταν κάποιοι που έκαναν σαν τρελοί να πάνε επειδή νόμιζαν ότι θα οδηγούσαν βάρκες και άλλα ηρωικά, στην πραγματικότητα ένα μεγάλος μέρος της θητείας τους όταν ήμασταν στην μονάδα και όχι σε καμιά άσκηση το πέρασαν να καθαρίζουν και να συντηρούν τις βάρκες.... και όταν ήταν καμιά άσκηση με βάρκες τις οδηγούσαν συνήθως οι ΕΠ.ΟΠ...
    φιλε οι χελιστες οι δικοι μας ,πρωτου αρχισουν την εκπαιδευση, ολοι ενθουσιασμενοι που θα ανεβουν στα zodiac κτλ, και στην τελικη το μονο που εκανα ,καψωνι , συνεχεια βουτιες στην θαλασσα, υποτιθεται κανανε τεστ πλευστωτητας που επρεπε να ειναι 50 μετρα ,κανανε μονο τα 5-10 γιατι οι μισοι δεν ξερανε να κολυμπανε σωστα. Φιλε στο κεεδ δεν θα μαθεις εκπαιδευση ,στο κεεδ θα μαθεις καψωνι και σκοπετο, ορθοστασια, αγκαριες αυτα μονο. αντε και μια φορα στιβο μαχης για να πεις οτι περασες ΤΠΕΝ και καλα, το μισο θα κανεις και ουτε καν ολα τα εμποδια :D :D

  2. #32
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    571

    Default

    Εγώ είμαι λίγο....παλιότερος.
    Για τους χελίστες δεν έχω ιδέα τι εκπαίδευση πέρασαν, ξέρω μόνο τι αγγαρείες βάρεσαν να καθαρίζουν τα Ζodiac.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aρχάριος με ... ειδικές(?) απορίες...
    By gfransp in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 13-05-08, 23:16
  2. Όταν υπερεκτιμούμε τις δυνάμεις μας
    By iNCubO in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 20
    Last Post: 30-07-07, 16:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •