Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-09-15
    Posts
    4

    Default Καλή Μου Αρχή Με Ερωτηματικά!

    Καλησπέρα μόλις γράφτηκα στο site διάβασα τοοοσα πολλά Κ μπερδευτικα ακόμα πιο πολύ !! Ξεκίνησα λοιπόν Κ εγώ μετά από πολύ μεγάλη απόφαση διατροφή γυμναστική Κ με πολύ καλή ψυχική ενέργεια! ! Είμαι 1.80 ύψος είμαι 74 κιλά Κ έχω βάλει σκοπό τα 64 κιλά. Πήγα λοιπόν σε ένα μαγαζί που πουλάει πρωτεΐνες κλπ Κ μ έδωσε μια καθαρή πρωτεΐνη να την περνώ στα ενδιάμεσα γεύματα (scitec nutrition 100% whey protein ) και με συμβούλεψε ο κύριος εκει να κανβ πρωτεΐνικη διατροφή και να αποκλείσω τα μακαρόνια κλπ από τα γεύματα μου. Έτσι λοιπόν Κ γω έχω πλακωθεί να τρώω αυγα γαλοπούλες κοτόπουλα κοτατζ γιαουρτια και το ρόφημα αυτό πρωτεΐνης. Τρώω ανά 3 ώρες πρωτεΐνικα λοιπόν και στα κυρίως γεύματα βάζω και λίγη σαλατα. Από γυμναστική κάνω την ηλεκτροδιεγερση αυτη τη νέα μέθοδο που κάνεις με αερόβια άσκηση μαζί. Το πρόβλημα μ λοιπόν είναι ότι ... κιλά δεν έχω χάσει ούτε γραμμάριο ...Η κυταριτιδα και η χαλάρωση μεγαλύτερη από ποτέ ..συν ότι το νευρικό μ σύστημα έχει κλωνιστει γιατί μετά από 1 μήνα που ακολουθώ το πρόγραμμα μου θέλω να φαω μια κρέπα ίσα με το μπόι μου !!! Τι κάνω λάθος λοιπόν ?????

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Οπως σου γράψαμε και στο άλλο τόπικ, το καλύτερο που έχεις είναι να αφήσεις τις ακραίες δίαιτες που προτείνει ο κάθε άσχετος που θέλει να σου πουλήσει συμπληρώματα, άσε και τα καλώδια και ξεκίνησε γυμναστική με βάρη σε συνδιασμό με σωστή και ισορροπημένη διατροφή και αερόβια άσκηση.
    Τα πράγματα είναι απλά, εμείς τα κάνουμε περίπλοκα. Δεν υπάρχουν μαγικά ματζούνια, μαγικές δίαιτες, μαγικά ηλεκτρόδια. Μόνο σωστό πρόγραμμα και πειθαρχία.

    Αυτά ως μια πρώτη γεύση.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. καλη αρχη
    By panos@ in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 8
    Last Post: 02-02-14, 18:25
  2. καλή μας αρχή
    By dimco in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 02-04-09, 19:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •