Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Bodybuilder Youngbuilder's Avatar
    Join Date
    26-04-15
    Location
    Περιστέρι,Αττική
    Posts
    123

    Cool Body Transformation από 15 στα 17 μου χρόνια!

    17793380_263914384068471_390343643_n.jpg17793383_263914397401803_643177987_n.jpg17842133_263906000735976_1370124589_n.jpg

    Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό που έχω να ποστάρω-σχολιάσω,λόγο πανελληνίων!
    Ξεκίνησα το bodybuilding πριν 2.5 χρόνια περίπου,έχοντας την σωματική κατάσταση που βλέπετε στην πρώτη φώτο από την αριστερή μεριά στα 55 κιλά.Η αμέσως επόμενη είναι μετά από 6 εντατικούς μήνες προπονήσεων με βάρη και οι δύο επόμενες είναι τωρινές,μετά από 2.5 χρόνια σκληρών προπονήσεων και πολύ,μα πολύ φαγητό,στα 70 κιλά.Είχα φτάσει σε αρκετά καλύτερο επίπεδο σε θέμα όγκου (75 κιλά) καθώς δεν έχω σταματήσει το bulking όλα αυτά τα χρόνια,αλλά λόγο πανελληνίων έπεσα λίγο.Έχω το πλεονέκτημα να έχω απίστευτο μεταβολισμό καθώς τόσο καιρό έχω φάει πολύ σαβούρα και το bodyfat μου παραμένει σταθερό στα 11-13%.Όπως έχω ακούσει από πιο έμπειρους από εμένα,με τα προνόμια που έχω σχετικά με τα γενετικά μου,με σωστή διατροφή μπορώ να φτάσω σε τρομερά επίπεδα.Θέλω να ακούσω την άποψη σας πάνω στην αλλαγή μου,είτε είναι καλή είτε κακή.Σας ευχαριστώ όλους!
    If you want to have what others don't,
    you have to do what others won't!

  2. #2

    Default

    φαίνεται να είχες από πριν χαμηλό λίπος αγορίνα. μια χαρά σε βρίσκω αλλά μην το παίρνεις πάνω σου. 2,5 χρόνια είναι τίποτα. συνέχισε απλά αυτό που κάνεις και θα βελτιώσεις ακόμη περισσότερο την φυσική σου κατάσταση. καλή επιτυχία και σε σένα στις πανελληνιες. που θέλεις να περασεις;

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  3. #3
    Junior Bodybuilder Youngbuilder's Avatar
    Join Date
    26-04-15
    Location
    Περιστέρι,Αττική
    Posts
    123

    Default

    Quote Originally Posted by fitnesslife View Post
    φαίνεται να είχες από πριν χαμηλό λίπος αγορίνα. μια χαρά σε βρίσκω αλλά μην το παίρνεις πάνω σου. 2,5 χρόνια είναι τίποτα. συνέχισε απλά αυτό που κάνεις και θα βελτιώσεις ακόμη περισσότερο την φυσική σου κατάσταση. καλή επιτυχία και σε σένα στις πανελληνιες. που θέλεις να περασεις;

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Φυσικα και δεν ειναι τιποτα 2.5 χρονια...νταξει δεν το παιρνω πανω μου απλα χαιρομαι για την προοδο μου...σ'ευχαριστω πολυ κιολας,ΤΕΦΑΑ ηθελα να περασω,απλα τα εχω ηδη κανονισμενα και επειδη δεν ειμαι καθολου του διαβασματος,αν και περασα αμετρητες ωρες σε φροντιστηριο και ιδιαιτερα,θα περασω σε ενα ΤΕΙ οικονομικών με χαμηλες βασεις ισα ισα για να παρω το πασο και θα μπω σε ιδιωτικη σχολη για personal trainer και διατροφολογος!!
    If you want to have what others don't,
    you have to do what others won't!

  4. #4

    Default

    Καλά κάνεις και χαίρεσαι για την πρόοδο σου και εις ανώτερα εύχομαι! εύχομαι στην ζωή σου να κάνεις αυτό που πραγματικά αγαπάς και γουστάρεις. καλή επιτυχία να έχουμε!! δίνω και γω φέτος :D

    Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Body Transformation-Calisthenics
    By bodybuilderx in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 238
    Last Post: 30-08-17, 13:58
  2. 1 Year Body Transformation - 16 Χρονών
    By Youngbuilder in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 14
    Last Post: 21-05-16, 20:32
  3. Body Transformation
    By Christoss in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-11, 11:26
  4. Το σώμα σας μετα απο 4 χρονια body-building!!
    By psilos2000 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 03-04-07, 00:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •